Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

funstock

funstock

Ostatnie 10 wpisów
Po raporcie z listopada wygląda na to że tak, poprawa wyników o 38,5 % rdr to raczej dobry wynik oraz zamierzają inwestować w moce produkcyjne i to już w pierwszej połowie 2019.

Jestem po lekturze raportu klimatycznego Marka Adamczyka i wnioskuję że wszystkie sprawy związane z co2 to jedna wielka fikcja dla ograbiania miliardów ludzi na świecie z ich ciężko zarobionych walut.....

A co sądzą forumowicze na ten temat ??
Raport tu :https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/12/raport-klimatyczny-marka-adamczyka-czesc-pierwsza-globalne-ocieplenie-czy-naturalne-zmiany-klimatu_.pdf

W ostatni dzień na podjęcie decyzji proszę o zakup MADKOM
(choć będzie to trudne z racji małego volumenu)

1.Wysoki wskaźnik Piotroski F-score (7)
spółki z tym wskaźnikiem dobrze się zachowują w recesji na tle innych spółek.
2. dobre wyniki
3. "jemioły" czyli obsługiwany sektor publiczny mam nadzieje nie dostanie rykoszetem w razie "W".
4. Uklepywane dno od debiutu.

Proszę o sprzedaż trakcji, nie wróży tu nic dobrego po dzisiejszym dniu...

Proszę o sprzedaż JHM i zakup Trakcji na dziś....

wyjaśnienie:
marazm na JHM, strata czasu....
TRK uklepywanie dna jak sądzę i dzisiejsze wybicie po info o kontrakcie na s61, pozytywnie wpłynie na kurs.

Co jest spowodowane tym że poziom widełek dynamicznych jest niżej niż poziom widełek statycznych (dziś taka sytuacja występuje na akcjach vivid) i analogicznie w górę S max a D max (taka sytuacja występowała na akcjach Krezus) ???

Zgodzę się że pieniądz obecnie nie ma żadnej wartości od czasu jak stracił parytet w złocie lecz nie zmienia to faktu skoro wspomniałeś o krwi czyli czymś co posiadają ludzie, że 10% najbogatszych ludzi na świecie przejmuje majątek dóbr wytworzonych przez nich za pomocą już coraz bardziej wyimaginowanych narzędzi inżynierii finansowej.

Fotowoltaika może nie na topie ale nie przeszkadza spekulantom w to zagrać po przyjęciu przez rząd ustawy

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rzad-przyjal-projekty-ustaw-o-oze-i-jakosci-wegla/1xwlhpv

Zadaje sobie to postawione pytanie, jak w temacie po obejrzeniu tego artykułu

A jako że zostałem podstępnie wciągnięty w tę grę (takie teraz moje odczucie) jestem zmuszony badać całą tą machinę finansową. Bardzo nie podoba mi się kreacja pieniądza w bankach a w tym artykule giełda właśnie została do tego porównana.

Chciał bym poznać wasze zdanie na ten temat?

Nie mam porównania bo ja korzystam tylko z jednego "top-kantor" i nie narzekam....

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 11 grudnia 2018 19:59:29
Liczba wpisów: 22
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,181 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d