pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

rubik

rubik

Ostatnie 10 wpisów
Wymiana oświetlenia w Warszawie:
Cytat:
Naturalnie jest to też więc największy tegoroczny przetarg ogłoszony przez ZDM. Szacowana przez nas wartość zamówienia to ok. 44 miliony złotych brutto. Potwierdzają to oferty nadesłane w przetargu, które wahają się od 32 do 55 milionów złotych brutto. Łącznie wpłynęło aż 6 ofert od takich firm jak m.in. Schreder Polska, Signify Poland, Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA oraz Lug Light Factory.

Cytat:
Wybrany wykonawca będzie miał obowiązek wdrożyć usługę polegającą na zapewnieniu systemu zdalnej kontroli funkcjonowania oraz inwentaryzacji infrastruktury oświetlenia ulicznego m. st. Warszawa. Zarząd Dróg Miejskich ma w swoim utrzymaniu prawie 120 tysięcy punktów świetlnych, więc korzystanie z nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli nam sprawniejsze zarządzanie infrastrukturą oświetlenia ulicznego, a przede wszystkim szybkie reagowanie w przypadku awarii.
Dodatkowo wykonawca dostarczy system do matrycowego pomiaru rozkładu luminancji i kontroli jakości oświetlenia drogowego. W praktyce jest to urządzenie pozwalające na pomiar parametrów oświetlenia ulicznego dla całego odcinka drogi. Pozwoli nam to szczegółową i kompleksową kontrolę parametrów oświetlenia ulicznego.

zdm.waw.pl/aktualnosci/swietla...

LUG ma techniczne rozwiązania pozwalające zrealizować to zamówienia. W trakcie kampanii wyborczej Pan Rafał Trzaskowski odwiedził fabrykę LUG - ale czy to wystarczy by LUG wygrał przetarg?


Pomału zacznie się rozbudzanie oczekiwań wobec Inkwizytor i miejmy nadzieję zmniejszanie dystansu w wycenie do Starward Industries :)


Wycena spółek gamedev to wypadkowa emocji i oczekiwań ;)

To jednak branża gdzie premia za trafną decyzję inwestycyjną jest bardzo duża - razy 2/5/10 w rok.

W przypadku T-bull CAP (23kk) w stosunku do możliwości wzrostu (poprawa monetyzacji) wydaje się być atrakcyjna. Oczywiście "tnący straty" mogę sprowadzić CAP do 15kk - zejście niżej wydaje się mocnym niedoszacowaniem zważywszy na posiadany "potencjał intelektualny" pracowników i pakiet akcji THD.


Mnie ciekawi gdzie jest "baza" dla spółki gamedev, która nie potrafi zarabiać ale ma zespół i środki ;)

Czy to jest CAP 25/20/15kk PLN?

Spółka gamedev z nadchodzącą dużą premierą (z bieżącymi przychodami na minimalnym poziomie) to już 50kk PLN i więcej.


Właśnie chodzi o wycenę porównawczą - w stosunku do wielu innych spółek gamedev wycena TBull pozostaje mocno konserwatywna. Nie ma tu, żadnej premii, że są w stanie poprawić wskaźniki monetyzacji czy wyprodukować nową dochodową grę.

Na dzień 31 marca 2020 r. Spółka zatrudniała 49 osób i bieżące przychody pozwalają utrzymać zespół - to już coś jak na gamedev ;)

Wsparcie "trzeszczy" pod naporem podaży - technicznie to bardzo ważny obszar.Zastanawiająca jest wycena rynkowa T-Bull'a - najtańsza spółka gamedev na GPW - 25kk PLN to ponad połowa mniej niż wycena Vivid.

Wyniki T-Bull tkwią w maraźmie od kilku lat - 1,5kk przychodów kwartalnie pozwala jednak na pokrycie kosztów bieżącej działalności.

Brakuje jednak projektu który rozbudzi wyobraźnię inwestorów - co ważne T-bull ma środki aby zrealizować całkiem sporą produkcję (208k akcji THD).

Zatem czy w porównaniu do innych spółek gamedev nie jest wyceniany zbyt nisko? Mają środki, mają zespół produkcyjny - potrzeba jedynie pomysłu na przyszłość.


Raport półroczny za I półrocze 2020 r. – 30.09.2020 r. - wyniki zdecydują o kierunku kursu?


Wygląda na to, że LUG jest "zauważalnym" graczem w zakresie ochrony z wykorzystaniem UV-C:
Cytat:
Global Cleanroom Luminaires Coronavirus Impact Editon of Insights with COVID-19 Impact Analysis by 2020Crompton, LUG Light Factory, Eaton, Philips Lighting, Terra Universal


Cytat:
Report is a detailed study of the Cleanroom Luminaires market, which covers all the essential information required by a new market entrant as well as the existing players to gain a deeper understanding of the market.The primary objective of this research report named Cleanroom Luminaires market is to help making reliable strategic decisions regarding the opportunities in Cleanroom Luminaires market. It offers business accounts, industry investors, and industry segments with consequential insights enhancing decision making ability.
https://galusaustralis.com/2020/09/921673/global-cleanroom-luminaires-coronavirus-impact-editon-of-insights-with-covid-19-impact-analysis-by-2020crompton-lug-light-factory-eaton-philips-lighting-terra-universal/

Cały czas się zastanawiam czy produkty LUG "chwycą" i spółka znacząco zwiększy sprzedaż i zyski czy też będzie szło słabo jak w 2019.

Produkty PureLight pojawiły się w sprzedaży bezpośredniej w UK:
leddirect.co.uk/pages/uvc-ligh...
leddirect.co.uk/collections/uv...
w Polsce także:
mednova.pl/lampa-uv-c-przeplyw...

Jestem bardzo ciekaw ile produkty UV-C "dołożą" do wyniku LUG w Q3.

Potrzeba trochę czasu aby świadomość istnienia tego typu rozwiązań dotarła do dyrektorów placówek oświatowych i wychowawczych, restauratorów, fryzjerów itd. Jesień/zima to sezon grypowy - trudno będzie oddzielić pacjentów z grypą od tych z coronavirusem - trzeba będzie podejmować dodatkowe działania sterylizujące w tym wykorzystujące UVC.


kliknij, aby powiększyć

www.fxmag.pl/artykul/the-dust-...

Gdyby było pewne, że Inkwizytor będzie "nowym Wiedźminem" to THE DUST nie był by wyceniany na 35 milionów lecz na 3 miliardy ;)

Podstawowe pytanie: na ile nadchodząca premiera Inkwizytor rozbudzi oczekiwania inwestorów


Zbliżają się premiery symulatorów (mam nadzieję, że któryś pojawi się 2020) i Together. Ale co najważniejsze możemy oczekiwać, że na przełomie roku zacznie się promocja Inkwizytora.

Kurs bardzo spokojnie pnie się w górę - schemat wzrostów "po premierę" zachowany :)

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 21 lutego 2015
Ostatnia wizyta: 25 września 2020 17:09:11
Liczba wpisów: 439
[0,12% wszystkich postów / 0,21 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,390 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d