Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

darkshibe10

darkshibe10

Ostatnie 10 wpisów
"Akcjonariusze Impexmetalu upoważnili zarząd spółki do skupu do 75 mln akcji własnych, stanowiących 37,5 proc. kapitału, jednocześnie zwiększając kapitał rezerwowy na skup do 500 mln zł, wynika z uchwał walnego." To z wiadomości z Stockwatch, mam pytanie przy okazji tego skupu akcji własnych, czemu spółki takie coś robią nie lepiej taki kapitał inaczej zainwestować albo nawet przetrzymać powyżej inflacji na gorsze czasy? Co daje spółką akcyjnym taka akcja?

Rozumiem że na bieżąco sprzedawałeś? :) Dlatego nie ma tej wyspy i samolotu. Czyli wnioskuje że długoterminowym inwestorem jesteś skoro analiza fundamentalna w przewadze nad at. Kryptowaluty to Twoje główne zajęcie teraz czy dodatkowe? Przesiadujesz gdzieś jakiś teamspeak czy fora?

Od jak dawna inwestujesz? Tylko Bitcoin czy inne kryptowaluty też? Czym sie sugerujesz przy ich doborze?

Cześć, czy tutaj ktoś z inwestorów z rynku akcji lub innych zainteresował się tematem btc lub innych altcoinów i obraca nimi regularnie?

Mam pytanko, macie doświadczenie z wykupami funduszy? Czy można stracić na takim wykupie? Tzn że zaoferują niższą cenę niż był zakup? Zysku na tym BPHFIZSN wcale nie było, a teraz wyceny są poniżej cen zakupu.

Witam, czy na terenie Poznania lub Warszawy są oranizowane jakieś spotkania inwestorów/traderów? Ktoś może bywa wie gdzie i kiedy się odbywają? Interesuje mnie zarówno wersja luźna jak i w formie szkoleń.

Pozdrawiam

Dzięki za wyjaśnienia :)

Witam,

Zacząłem czytanie książek inwestycyjnych od wywiadów z inwestorami, sporo ich już przeczytałem i mam pytanie. Bardzo często w nich pada sformułowanie "system"; "mam system". Czy tutaj chodzi o program który za nas tradinguje? Tak zwany bot? Czy chodzi o to ze gdy ufromuje się dana formacja i będzie np trend wzrostowy na interwale 5m 15m 1h to ja wchodzę i gdy takie zdarzenie się powtórzy to ponownie wchodzę i tak w kółko, dobrze to rozumiem?

Najlepsi traderzy mają wiele systemów? Obecnie dużo osób korzysta z botów do tradingu?

stodopl napisał(a):
Hej, myślicie że warto iść na studia związane z giełdą?
Np matematyka stosowana ze specjalnością matematyka finansowa (Politechnika Łódzka)?
Albo inzynieria finansowa lub matematyka finansowa (uniwersytet Łódzki) ?
Dodam jeszcze że jestem młody i planuje być baardzo bogatyblah5 .
Nie chciałbym później robić żadnych analiz tylko grać dla jakiejś instytucji na giełdzie...
No, generalnie może być też forex(ale na forexie jeszcze nie grałem).Może lepiej sobie odpuścić (bo i tak grać trzeba nauczyć sie samemu) i iść na inne studia?Z góry thx za odpowiedzi.

Rzekłbym tylko życie nauczy Cię inwestowania na giełdzie. Ja zrezygnowałem ze studiów ekonomicznych i poszedłem na inżynierskie, a po godzinach uczę się ekonomii i inwestowania bo mnie to kręci.

PS Nie żałuję :)

Czy jest może jakiś program który obsługuje takie wskaźniki jak EOM (łatwość ruchu); średnie kroczące uwzględniające wolumen (VAMA), wkaźnik ARMS-a oraz wykresy equivolume?

Jest to na Metastock ale tam jest płatne i sporo kosztuje, czy są jakieś tańsze platformy bądź może nawet darmowe programy, strony?

Jestem po lekturze "Znaczenie wolumenu" dlatego o to pytam.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 lutego 2018 20:22:30
Liczba wpisów: 11
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,460 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d