pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

afro87

afro87

Ostatnie 10 wpisów
chilltrade napisał(a):
afro87 napisał(a):
hej, gdzie mogę pobrać amibroker aktualny zeby działał z dopisywaczem

www.amibroker.com/download.htm...

DopisywaczBossaEOD nie będzie prawidłowo współpracował z wersją Demo AmiBrokera.
Pozdrawiam Kuba

hej, gdzie mogę pobrać amibroker aktualny zeby działał z dopisywaczem
Pozdrawiam Kuba

dzięki za odzew, no własnie to jest tylko zaliczka na podatek dochodowy i nie wiemy jak to ując :)
Pozdrawiam Kuba

heja, mam problem studencki z przedmiotem gry decyzyjne a mianowicie chodzi ,że obliczenia w sprawozdaniu mi się nie zgadzają - błąd jest w bilansie wychodzi nie odpowiedni Zysk/Strata (zaznaczyłem na czerwono, z tego co wiem brakuje około 3 mln zł )
czy mógłby ktoś się temu przyjrzeć ? i mi pomóc ?

poniżej dwa linki w exelu

www.sendspace.com/filegroup/aU...

Pozdrawiam Kuba

dzięki za powyższe odpowiedzi, skłaniam się ku rozwiązaniu parę lokat na 3-6 miesięcy, i zaraz poczytam co to jest ETF oparty na w20, macie może jakaś wiarygodna stronę dotyczącą rankingu lokat ?
ps. jak od 1 wchodzą anty belki to na pewno poczekam :)
Pozdrawiam Kuba

Witajcie, dawno mnie tutaj nie było a jak już jestem to potrzebuje pomocy albo informacji, jak to mówią jak trwoga to do boga :)
Sprzedałem własnie samochód i mam do dyspozycji wolny kapitał w wysokości 25.000zł i chciałbym w to coś wsadzić.
Moje kryteria są takie ,że akcje mnie nie interesują, lokaty, obligacje i inne defensywne instrumenty. Horyzont czasowy nie określony :P
Prosiłbym o rzucenie jakiś godnych szarego człowieka lokat, polecanych obligacji no i może jakiś fundusz inwestycyjny.
Oczywiście dywersyfikacja mocno wskazana :) Za wszystkie zestawienia BÓG zapłać :D

ps. typowy portfel defensywny
Pozdrawiam Kuba

szukam coś na ten temat jw
- zakres badan
- oddziaływanie rynku papierów wartościowych na gospodarkę w badaniach empirycznych
- rynek papierów wartościowych i gospodarka w krajach rozwijających się i tzw. rynkach wschodzących

Z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam Kuba

siemanko, mam takie pytanie czasami dokonuje transakcji zakupu towarów w stanach zjednoczonych koszt rzędu do 5 do 10 tyś zł, macie jakaś fajna tanią platformę żeby było można zabezpieczyć się przed spadkiem dolara? pozdro
Pozdrawiam Kuba

v3nom napisał(a):
afro87 napisał(a):
ja pisałem o kryzysie 2 lata temu :) teraz jest o wiele więcej pozycji naukowych i doszło parę nowych rzeczy, więc powinieneś sobie poradzić wbrew pozorom, licencjat nie jest taki trudny - z tego co pamiętam praca miała być coś na wzór eseju :)

Zapisałem plik kiedyś na pulpicie i miałem na prawdę szczere chęci, żeby ją przeczytać od deski do deski. Pamiętam, że podjąłem jedną próbę, ale usnąłem i plan się nie powiódł blah5 blah5 blah5

rozumiem :D , takie prace raczej się przegląda lub wyszukuje się czegoś co jest istotne a nie czyta od deski do deski :)
Pozdrawiam Kuba

jeśli coś miało by się przydać przy inwestowaniu, to twoja praca by była jak never ending story :) możesz opisać działania paru podstawowych wskaźników MACD, RSI, DMA ale nie wiem czy znajdzie przychylność twojego promotora, co do spółek ja bym się wzorował na pewno na czymś z wielkiej 20, kghm, tpsa, orlen, pgnig, tvn wiecej chyba raczej nie ma sensu, albo olać to i przedstawić same głowne indeksy na przełomie 2009-2011 lub ewentualnie opisać zachowanie funduszy inwestycyjnych : akcje, surowce itp. to by mogło być całkiem ciekawe, co do wykresów jest fajny program reuters ecowin.
Pozdrawiam Kuba

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 27 stycznia 2019 18:07:02
Liczba wpisów: 341
[0,10% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,474 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d