pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

afro87

afro87

Ostatnie 10 wpisów
witajcie,

po dzisiejszej akcji z domem maklerskim mBanku (brak mozliwosci zamkniecia pozycji, brak widocznosci skladanych zlecen) szukam brokera do kontraktow na W20, co mozecie polecic ? zalezy mi glownie na STABILNOSCI i prostocie platformy

dziekuje
Pozdrawiam Kuba

chyba mozna wskoczyc na krotko

ciekawe jakie zaintersowanie jest w DM

wskakujecie ?
Pozdrawiam Kuba

chilltrade napisał(a):
afro87 napisał(a):
hej, gdzie mogę pobrać amibroker aktualny zeby działał z dopisywaczem

www.amibroker.com/download.htm...

DopisywaczBossaEOD nie będzie prawidłowo współpracował z wersją Demo AmiBrokera.
Pozdrawiam Kuba

hej, gdzie mogę pobrać amibroker aktualny zeby działał z dopisywaczem
Pozdrawiam Kuba

dzięki za odzew, no własnie to jest tylko zaliczka na podatek dochodowy i nie wiemy jak to ując :)
Pozdrawiam Kuba

heja, mam problem studencki z przedmiotem gry decyzyjne a mianowicie chodzi ,że obliczenia w sprawozdaniu mi się nie zgadzają - błąd jest w bilansie wychodzi nie odpowiedni Zysk/Strata (zaznaczyłem na czerwono, z tego co wiem brakuje około 3 mln zł )
czy mógłby ktoś się temu przyjrzeć ? i mi pomóc ?

poniżej dwa linki w exelu

www.sendspace.com/filegroup/aU...

Pozdrawiam Kuba

dzięki za powyższe odpowiedzi, skłaniam się ku rozwiązaniu parę lokat na 3-6 miesięcy, i zaraz poczytam co to jest ETF oparty na w20, macie może jakaś wiarygodna stronę dotyczącą rankingu lokat ?
ps. jak od 1 wchodzą anty belki to na pewno poczekam :)
Pozdrawiam Kuba

Witajcie, dawno mnie tutaj nie było a jak już jestem to potrzebuje pomocy albo informacji, jak to mówią jak trwoga to do boga :)
Sprzedałem własnie samochód i mam do dyspozycji wolny kapitał w wysokości 25.000zł i chciałbym w to coś wsadzić.
Moje kryteria są takie ,że akcje mnie nie interesują, lokaty, obligacje i inne defensywne instrumenty. Horyzont czasowy nie określony :P
Prosiłbym o rzucenie jakiś godnych szarego człowieka lokat, polecanych obligacji no i może jakiś fundusz inwestycyjny.
Oczywiście dywersyfikacja mocno wskazana :) Za wszystkie zestawienia BÓG zapłać :D

ps. typowy portfel defensywny
Pozdrawiam Kuba

szukam coś na ten temat jw
- zakres badan
- oddziaływanie rynku papierów wartościowych na gospodarkę w badaniach empirycznych
- rynek papierów wartościowych i gospodarka w krajach rozwijających się i tzw. rynkach wschodzących

Z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam Kuba

siemanko, mam takie pytanie czasami dokonuje transakcji zakupu towarów w stanach zjednoczonych koszt rzędu do 5 do 10 tyś zł, macie jakaś fajna tanią platformę żeby było można zabezpieczyć się przed spadkiem dolara? pozdro
Pozdrawiam Kuba

v3nom napisał(a):
afro87 napisał(a):
ja pisałem o kryzysie 2 lata temu :) teraz jest o wiele więcej pozycji naukowych i doszło parę nowych rzeczy, więc powinieneś sobie poradzić wbrew pozorom, licencjat nie jest taki trudny - z tego co pamiętam praca miała być coś na wzór eseju :)

Zapisałem plik kiedyś na pulpicie i miałem na prawdę szczere chęci, żeby ją przeczytać od deski do deski. Pamiętam, że podjąłem jedną próbę, ale usnąłem i plan się nie powiódł blah5 blah5 blah5

rozumiem :D , takie prace raczej się przegląda lub wyszukuje się czegoś co jest istotne a nie czyta od deski do deski :)
Pozdrawiam Kuba

jeśli coś miało by się przydać przy inwestowaniu, to twoja praca by była jak never ending story :) możesz opisać działania paru podstawowych wskaźników MACD, RSI, DMA ale nie wiem czy znajdzie przychylność twojego promotora, co do spółek ja bym się wzorował na pewno na czymś z wielkiej 20, kghm, tpsa, orlen, pgnig, tvn wiecej chyba raczej nie ma sensu, albo olać to i przedstawić same głowne indeksy na przełomie 2009-2011 lub ewentualnie opisać zachowanie funduszy inwestycyjnych : akcje, surowce itp. to by mogło być całkiem ciekawe, co do wykresów jest fajny program reuters ecowin.
Pozdrawiam Kuba

ja pisałem o kryzysie 2 lata temu :) teraz jest o wiele więcej pozycji naukowych i doszło parę nowych rzeczy, więc powinieneś sobie poradzić wbrew pozorom, licencjat nie jest taki trudny - z tego co pamiętam praca miała być coś na wzór eseju :)
Pozdrawiam Kuba

fajnie wiedzieć ,że ktoś umie i ma takie same problemy jakie ja będę miał w niedalekiej przyszłości :)
Pozdrawiam Kuba

witam, wysyłam swoją prace w formie .pdf na e-mail za opłatą "na piwko" i "co łaska" jeśli są zainteresowani proszę pisać PW, pozdrawiam
Pozdrawiam Kuba

up do góry !!pomoc potrzebna !
Pozdrawiam Kuba

ta odpowiedz rowniez tylko przychodzi mi do głowy
Pozdrawiam Kuba

ostatnio baba dała nam na zaliczeniu pytanie :
- kiedy inwestor może zgodzić się na dodatkowe koszta spreadu ?
może to głupie ale za bardzo nie wiem jak na to odpowiedzieć
Pozdrawiam Kuba

piszę esej 3-4 strony nie prace licencjacka :)
Pozdrawiam Kuba

coś dokładniej :> ?
Pozdrawiam Kuba

witam, własnie dopiero zaczynam swoją przygodę z ekonomią matematyczną więc wdzięczny bym był za jakieś materiały odpowiadające na pytania podstawowe - co to jest funkcja, jej rodzaje, zastosowanie, równowaga krótkookresowa itd. Pozdrawiam
Pozdrawiam Kuba

Witam, piszę pracę na ten temat (jak w opisie) w języku angielskim więc byłbym wdzięczny za jakieś wiadomości, linki, infromacje itd. zarówno w języku angielskim jak i polskim. Z góry dziękuje 3some
Pozdrawiam Kuba

rapidshare.com/files/451025216... - odświeżam i zachęcam do pomocy w drugim moim temacie :D
Pozdrawiam Kuba

proszę tej wypowiedzi wyżej nie mylić ze mną :)
Pozdrawiam Kuba

afro87 - ABE
Pozdrawiam Kuba

afro87: 46,90
Pozdrawiam Kuba

afro87 - kov 5 jtz 5
Pozdrawiam Kuba

a skąd wziąć wszystkie dane makro wszystkich krajów na świecie ?
Pozdrawiam Kuba

jutro up czy down ? widze ze na stooq pokazała się analiza ma ktoś dostęp ?
Pozdrawiam Kuba

"wysoka jakość piasku" - gadałem ze znajomym geologiem, chodzi prawdopodobnie o porowatość - skała musi być porowata żeby w przestrzeniach porowatych mogła znajdować się ropa, czyli tak jak skóra z syfami :) ropa jest tam gdzie się nie myjesz i nikt nie widzi :P

"niskie nasycenie" - czyli małe ilości surowca
Pozdrawiam Kuba

a ja ciągle liczę na

afro87 - EMK 5 AST 5

moderator: zgłoszenie poprawione na zgodne z regulaminem
Pozdrawiam Kuba

Kamil Gemra napisał(a):
Ostatnio sie dowiedziałem, że KBC Securities ma wielowalutowy rachunek maklerski. Oferują dostęp do akcji w Stanach. Minimalna prowizja to 0,39% (minimalnie 12 dolarów od zlecenia). Zatem to też jakieś wyjście na zagospodarowanie dolarów salute

oo świetnie tylko że to ciągle akcje wołałbym jednak coś bezpieczniejszego :p
Pozdrawiam Kuba

również jestem ciekaw bo poszukiwali niedawno pracowników na portalach związanych z pracą
Pozdrawiam Kuba

fakt bawiłem się czasami w import nawet ostatnio zamówiłem noże(moje hobby) a tak to brałem ciuchy i przymierzałem się do laptopów refurbished, nawet chciałem zamówić ale paypal nie puścił mi transakcji...
generalnie nie trzeba mieć kogoś żeby zamawiać z usa, jest firma która sie zajmuje wysyłka do polski. Wracając do noży jak zamówiłem bezpośrednio ze sklepu paczka szła usps doliczono mi cło...wiec to na pewno tez jest problem
Pozdrawiam Kuba

www.superfund.pl/hp07/Start.as... ten link działa :P
Pozdrawiam Kuba

Kamil Gemra napisał(a):
afro87 napisał(a):
strona superfund nie dziala :P

U mnie działa bez zarzutu. Klikam na link który zamieściłem i się otwiera.

wybierz jezyk Polski i zobaczysz :P Franklin minimalna wpłata 7500zł
Pozdrawiam Kuba

googlowałem trochę ale wszystko co znalazłem wydawało mi się mało wiarygodne strona superfund nie dziala :P a do franklina przedzwonię
Pozdrawiam Kuba

no i co nikt mi nic nie pomoże ?
Pozdrawiam Kuba

to rzuć jakieś nazwy
Pozdrawiam Kuba

dobra dobra kupować akcje w pln to ja umiem, chodzi mi oto żeby zainwestować coś w dolarach albo wpłacić na coś co przyniesie więcej niż 1% zysku rocznie
Pozdrawiam Kuba

Frog napisał(a):
afro87 napisał(a):
witajcie, mam trochę niepotrzebnych dolarów które leża na lokacie w ing nie pamiętam ale bardzo słaby procent, macie jakiś pomysł co z nimi zrobić ?? w grę nie wchodzi przewalutowanie.

Eh?

Podać numer mojego konta?

niepotrzebnych - znaczy ze nie chce ich teraz wydawać :D:D
Pozdrawiam Kuba

witajcie, mam trochę niepotrzebnych dolarów które leża na lokacie w ing nie pamiętam ale bardzo słaby procent, macie jakiś pomysł co z nimi zrobić ?? w grę nie wchodzi przewalutowanie.
Pozdrawiam Kuba

odświeżam na prośbę link

www.speedyshare.com/files/2406...
Pozdrawiam Kuba

Frog napisał(a):
occasion7 FINAŁ EDYCJI SIERPIEŃ 2010 occasion7

1. 12 816,21 zł - Medeis - EPL Applause Applause Applause
2. 12 683,99 zł - Tjappy - ODL RFK Applause Applause
3. 12 046,49 zł - Hajduczek - OPN
Applause

4. 11 282,28 zł - afro87 - ABE
5. 11 119,66 zł - mrk - MCI GCN
6. 10 602,07 zł - Frog - ESS BBC
7. 10 524,24 zł - Kanoniers - AST IDM
8. 10 507,01 zł - Taurus80 - RBW
9. 10 341,38 zł - ynwestor - ATM CKL
10. 10 165,06 zł - krewa - KLR HBP

11. 10 159,42 zł - iktorn - RBC TFO
12. 10 150,92 zł - mila - CKL MCI
13. 10 101,66 zł - Bartosz - ABE KPX
14. 10 070,20 zł - markoczarko - RCH

15. 9 963,32 zł - robkob - RBC LST
16. 9 837,76 zł - KamilGemra - VST CPS
17. 9 791,97 zł - Abner1984 - PGN
18. 9 770,37 zł - WOJJJO - INC
..... 9 727,49 zł - WIG
19. 9 715,46 zł - 3citrony - PWM
20. 9 685,74 zł - Arkuos - MCI

21. 9 679,11 zł - wujek_staszek - CIE OIL
22. 9 675,06 zł - sauron80 - WLB PAT
23. 9 645,74 zł - bartekm - SWD
24. 9 602,97 zł - TomekP - BBZ TIN
25. 9 581,36 zł - Maniek - IDM OIL
26. 9 563,86 zł - Mezzo - IDM MCI
27. 9 478,62 zł - Californian - RNK KOV
28. 9 436,70 zł - barbus46 - BBZ KOV
29. 9 347,58 zł - bartusek - EMK OIL
30. 9 343,91 zł - WatchDog - PGN LTS

31. 9 333,15 zł - daniel93 - PKO PKN
32. 9 327,98 zł - Serenity - INK MNI
33. 9 325,71 zł - maxboast - CTC PAT
34. 9 308,76 zł - buldi - EFH
35. 9 242,54 zł - mathu - OIL GZU
36. 9 218,59 zł - Prochniak - EFH OIL
37. 9 214,36 zł - TheWinner - MCI
38. 9 127,29 zł - urzedas - SKT
39. 9 023,25 zł - jerrygug - MCI LTS
40. 9 014,54 zł - fadddo - MVP

41. 8 817,07 zł - sunnyday - KOV MCI
42. 8 419,78 zł - sicc - KOV
42. 8 419,78 zł - Xoor - KOV

Średnia stopa zwrotu w Konkursie Inwestorów Stockwatch Sierpień 2010 -1,28%
Stopa wzrostu WIG w okresie objętym konkursem -2,73%

ulubione miejsce sportowców
Pozdrawiam Kuba

afro87 napisał(a):

UP:
EMK

DOWN:
IGR

korekta
Pozdrawiam Kuba

UP:
EMK

DOWN:
RBW
Pozdrawiam Kuba

witajcie, mam pytanie ponieważ właśnie skończyłem szkołę, za chwile zaczynam druga i mam trochę wolnego czasu więc mam takie pytanie czy macie jakieś pomysły jakie kursy można skończyć żeby się czegoś nauczyć i oczywiście żeby można było je wpisać do cv ?:) (coś co może się przydać w dzisiejszych czasachAngel ) oczywiście coś związanego z rynkiem kapitałowym i nie tylko...
Pozdrawiam Kuba

ABE
Pozdrawiam Kuba

Po tekście Snake zaczęło się odwracanie wypowiedzi ogonem, zaraz dojdzie do podziału piractwa na twarde i miękkie jak narkotyki :p
Pozdrawiam Kuba

v3nom napisał(a):

PS. Ami zdaje się, to polski software?

polski
Pozdrawiam Kuba

daniel93 napisał(a):
Szkoda, że nie liczymy po cenie otwarcia, bo pech chciał, ze akurat 1 sierpnia moje akcje poszły o 4% i 6% w górę angry3

pozostawmy ta wypowiedz bez komentarza :d
Pozdrawiam Kuba

Panowie to było tylko pytanie, a wy zachowujecie się tak jakbyście bronili krzyża pod pałacem prezydenckim :D
Pozdrawiam Kuba

mogę spytać do czego ci potrzebny jest oryginał ?? musisz mieć licencje czy po prostu nie masz co z pieniędzmi robić ?
Pozdrawiam Kuba

dane nie są pierwszej świeżości - pisałem na podstawie książek, pisałem tak żeby przyjemnie się czytało. :)
Pozdrawiam Kuba

www.speedyshare.com/files/2364...

w pdf niewyraźne wykresy, nie wiem dlaczego nie mogę edytować swoich poprzednich wpisów...
Pozdrawiam Kuba

Arkuos napisał(a):
gotówka albo lokata w open finance poproszę ;-)

wlasnie moze zrobmy taki konkurs ze wygrywa ten który zarobił najmniej (straty nie są brane pod uwage) :D
Pozdrawiam Kuba

CZY WIESZ ,Że ... :D przykładowo menu w sfinksach jest wszędzie takie same a jedzenie nie wszędzie jest jednakowo smaczne... :P
Pozdrawiam Kuba

tak po za tematem da grasso najgorsza pizza u mnie mieście po zjedzeniu dwóch kawałków rzucałem nią po ścianach...
Pozdrawiam Kuba

afro87 - AB SA (ABE)
Pozdrawiam Kuba

trzymacie taurona dalej ?
Pozdrawiam Kuba

5,93
Pozdrawiam Kuba

siekoo napisał(a):
afro, a zwrocili ci wlasciwa wartosc? bo u mnie (mbank) tez sa 934 sztuki o wartosci 653,80zl ale na konto wrocilo duuuzo mniej niz w takim przypadku powinno. czy to oznacza, ze pokazuje ilosc sztuk po scaleniu ale cena jeszcze sprzed scalenia? i jaki to mnoznik?

zaufam mbankowi :D no to panowie czekamy do środy rana i się okaże ja jutro jadę na działke pogrilowac odstresować się i wam też radze :P jesli mozecie i macie czas :P pozdro
Pozdrawiam Kuba

właśnie mi zwrócili ale widzę niepokojącą rzecz mianowicie 934 akcje tauron i uwaga aktualna wartość 653,80 PLN
Pozdrawiam Kuba

dajcie znac kiedy zwrócą wam kase w mbanku
Pozdrawiam Kuba

być bedą :D chyba
Pozdrawiam Kuba

brawo dla popa ! :d
Pozdrawiam Kuba

ja tez na olechowskiego :D
Pozdrawiam Kuba

kupel zapisał się na taki sam pakiet i ma inna wartość coś jeszcze liczą > mbank emakler.
Pozdrawiam Kuba

..bo mam dziadka w PO :D nie mam pojęcia tak mam napisane może wszystko jest jeszcze w jakieś fazie przeliczania
Pozdrawiam Kuba

4 667,90 PLN

za tyle zablokowano mi środki z pełnego pakietu ;/

Liczba wykonana
934 z 1500
Pozdrawiam Kuba

witam, zamieszczam adres do mojej pracy licencjackiej o obecnym kryzysie jak ktoś ma ochotę to zapraszam do lektury

rapidshare.com/files/403240223...
Pozdrawiam Kuba

pozostaje nam teraz tylko czekanie
Pozdrawiam Kuba

paya napisał(a):
afro87 napisał(a):
właśnie macie jakieś pomysły jak się dostosować do sytuacji 30 czerwca ? :D wywalać odrazu czy brać na otwarciu PKC jeszcze ?

Na debiucie nie działają zlecenia PKC, PCRO itd. Przyjmowane są tylko zlecenia z limitem ceny.

zapomniałem :D

na razie wygląda to wszystko bardzo skomplikowanie.
Pozdrawiam Kuba

właśnie macie jakieś pomysły jak się dostosować do sytuacji 30 czerwca ? :D wywalać odrazu czy brać na otwarciu PKC jeszcze ?
Pozdrawiam Kuba

Kamil Gemra napisał(a):
Kwestią otwartą pozostaje redukcja zapisów. Minister Grad powiedział, ze redukowane będą przede wszystkim zapisy u inwestorów, którzy mają maxa. Powiedział, że tak na oko redukcja u nich wyniesie około 1/3. Tak szybko licząc każdy kto zapisał się na 13500 akcji otrzyma około 9000 papierów. To daje akcje o wartości około 5100 zł. Moim zdaniem przy dobrej koniunkturze 1000 zł zarobku z tego jest wysoce prawdopodobne.

mam nadzieje że nie będzie aż tak duża bo lipa
Pozdrawiam Kuba

mbank emakler - złożyłem zapis na pełen pakiet 13 500 akcji teraz w zleceniu mam wartość po redukcji 1500 - nie wiem co jest grane, trzeba dziś czekać na odpowiedz do późnych godzin wieczornych
Pozdrawiam Kuba

thx :D
Pozdrawiam Kuba

widziałem ogłoszenie na słupie w mieście czy mógłby ktoś przybliżyć temat o co w tym chodzi z tego co sie dowiedziałem to są akcje pracownicze ktróe można wymienić na PGE, wie ktoś jaki jest przelicznik ?
Pozdrawiam Kuba

owner napisał(a):
wydaje mi się że kurs może za chwilę przystopować, zniósł już 2/3 ostatniej fali spadkowej no i to ograniczenie kanałem scratch tyle z wróżenia ale chyba nie ma co się bawić w łapanie górki, ja stopa sobie podniosłem i niech się samo sprzedaje jak będzie chciało

ja chyba ustawie na 13,90
Pozdrawiam Kuba

owner napisał(a):

wracając do tematu, jako stary obrzydliwy spekulant zacząłem rozmyślać nad sprzedażą, wszak kurs już blisko górnego ograniczenia kanału spadkowego...
jakoś nic mi to nie mówi albo źle zrozumiałem człowiek wzrokowy jest rzuć jakiś wykres albo coś, na razie to widzę 3 żołnierzy więc nie wróży źle dla kursu i jakiegoś oporu spodziewałbym się powyżej 15zł...i masz jakiś pomyśl co do gtc oczywiście podejście spekulacyjne ?
Pozdrawiam Kuba

WatchDog napisał(a):
afro87 napisał(a):
haha dobre skojarzenie ten lew jak znaczek Peugeota :D mamy żabojada na pokładzie :D:D pozdrawiam i życzę wesołych świat aha i oby wasza choinka rosła jak akcje IEA :P

Dwóóója z geografii politycznej.

en.wikipedia.org/wiki/Coat_of_...
pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Luk...

muszę przyznać ze nie wiedziałem ale też myślałem jak owner z tym lwem jak peugeot - przyznaje sie do braku wiedzy i jest mi strasznie wstyd z tego powodu ponieważ studiuje stosunki międzynarodowe ... Belgia, Holandia, Luksemburg kraje Beneluksu zarówno małe jak i zarówno Bogate... pozdrawiam fanów Holenderskich coffeshopów i czerwonych ulic.
Pozdrawiam Kuba

haha dobre skojarzenie ten lew jak znaczek Peugeota :D mamy żabojada na pokładzie :D:D pozdrawiam i życzę wesołych świat aha i oby wasza choinka rosła jak akcje IEA :P
Pozdrawiam Kuba

Cytat:
samych odsetkow rocznie.
heheh
Pozdrawiam Kuba

Cytat:
Tradycyjny juz piatkowy numer z nachalnym pompowaniem kursu akcji TVN w gore tuz przed zamknieciem sesji. Tak aby poprawic kurs otwierajacy nowy tydzien notowan w poniedzialek. Prawdopodobnie owoc pracy zorganizowanej grupy. Co na to KNF ?

MonsiurB jak czytam twoje wypowiedzi to mnie mdli... skąd taka nienawiść do tvn ? dużo umoczyłeś ?
Pozdrawiam Kuba

owner napisał(a):
jak ustawisz go w jakims tam trybie ekonomicznym gdzie nie ma np. dźwieków to po pełnym naładowaniu powinien z 6h trzymac. moj przynajmniej 5-6h trzyma, zalezy jeszcze co się robi

moglbys podac dokladnie wszystkie ustawienia ja ustawilem niska jasnosc ekranu glosnosc mute i power saving mode - dodam ze baterie formatowalem

Pozdrawiam Kuba

bioton pójdzie do góry jak zrobią scalenie akcji :P
Pozdrawiam Kuba

dltr23 napisał(a):
łapiąc spadające noże lecz ostatecznie wywalili na samym dnie realizując dużą stratę (takie zachowanie właśnie czyni z nich leszczy).

ej może ktoś zacznie nam płacić za czytanie takich rzeczy ? puke_l :D

a po drugie dltr23 rozumiem ,że ty wszystko przewidziałeś ?
Pozdrawiam Kuba

chodzi mi o nagonkę - nic więcej ! media banki biura maklerskie kredyty lewary...
Pozdrawiam Kuba

Siwy246 napisał(a):
afro87 napisał(a):
tak jak wcześniej ja ta emisję porównywałbym do banku śląskiego i ing ... radze spojrzeć jak zachowywał się kurs to też była mega nagonka - "wspaniały papier na longa"

Czy zasadne jest porównanie spółki energetycznej z bankiem?

nie widzę w tym żadnej różnicy czy bank czy spółka energetyczna jeśli chodzi o giełdę.
Pozdrawiam Kuba

niedawno pisałem ze to koniec który to był taki mądry pisał ze to dopiero początek :D
Pozdrawiam Kuba

tak jak wcześniej ja ta emisję porównywałbym do banku śląskiego i ing ... radze spojrzeć jak zachowywał się kurs to też była mega nagonka - "wspaniały papier na longa"
Pozdrawiam Kuba

owner napisał(a):
afro87 napisał(a):
ceny tych netbookow w polsce to jaskis szok ...

eee tam, to tylko tyle co prowizja od kupionych papierów za 400k thumbright

jak masz tyle to ok :D
Pozdrawiam Kuba

owner napisał(a):
jak ustawisz go w jakims tam trybie ekonomicznym gdzie nie ma np. dźwieków to po pełnym naładowaniu powinien z 6h trzymac. moj przynajmniej 5-6h trzyma, zalezy jeszcze co się robi

wyszedł nowy bios tak btw :P 1102
Pozdrawiam Kuba

no zobacze ale dopiero dzis zrobilem sobie siec wifi w chacie bylem w komputerowym po router ceny tych netbookow w polsce to jaskis szok ...
Pozdrawiam Kuba

ja sam ostatnio się zaopatrzyłem w asusa eee pc z atomem 1,6ghz - polecam prawie 3,5h pracy na baterii.
Pozdrawiam Kuba

witajcie! nie wiem czy dobra wybrałem kategorie jeśli zła to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu :P a nie kasowanie...Angel

sprawa generalnie jest taka piszę prace na temat kryzysu finansowego obecnego i będę potrzebował danych makro: pkb,inflacja, eksport/import w latach 2007-2009 gospodarek usa chin, uk oraz tych najbardziej dotkniętych przez kryzys (chodzi o takie skrajne przypadki typu Islandia) kraje Skandynawii. Think

najlepiej jeśli to by były strony odpowiedniki naszego gus-u oraz nbp :P chodzi o wiarygodne źródła, żeby można było bez obaw wrzucić do literatury binky

bardzo dziękuje za pomoc !!!! Pray

Pozdrawiam Kuba

takie rzeczy to tylko w erze heheh
Pozdrawiam Kuba

niektórzy właśnie zamiast zysków szukają na giełdzie emocji.
Pozdrawiam Kuba

irfy napisał(a):
95147 napisał(a):

Nie wiem co masz na myśli, ale cokolwiek to jest, mylisz się.
To dopiero początek.

Czy ktoś z Was zna się na teorii fal? Widać, że rozpoczęła się
kolejna fala spadkowa, czy można z tego wysnuć jakieś wnioski?

Mogę wysnuć :) Fala wyprzedaży niektórych już potopiła, następne spłuczą resztę a potem będzie jak na Monnari i ZNTK d'oh!

tez tak czuję :D
Pozdrawiam Kuba

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 17 stycznia 2021 16:26:25
Liczba wpisów: 343
[0,09% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,916 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d