pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

figaczg

figaczg

Ostatnie 10 wpisów
Witam,

Czy ktoś się orientuje co w związku z przymusowym wykupem? Ponad 95% osiągnęli po wezwaniu. Teraz cała procedura ma być zgodna z prawem litewskim. Nie mogę nic znaleźć na ten temat. Jakie są szanse, że reszta akcjonariuszy zostanie z papierami?

Witam,

takie male pytanie. Ludzie zaczynaja sprzedawac duzo ponizej ceny wezwania. Dlaczego?

Czy jesli nie odpowiem na wezwanie to notowania beda znacznie pozniej 5.62 po 5 kwietnia? Co jesli sie powiedzie? Czy rozumiem,ze nastepuje wtedy przymusowy wykup po 5.62?

Pozdrawiam i dzieki.

Niestety jestem akcjonariuszem i mocno zastanawiam sie co sie dzieje.

Zgadzam sie z wszystkimi minusami zawartymi w ostatniej analizie fundamentalnej, ale po zajrzeniu w raporty jedna rzecz rzuca mi sie w oczy. W sprawozdaniu z roku 2016 przychody ze sprzedazy w polsce znaczaco spadly (402 mln z 553), za to w q1 znowu widzimy znaczacy wzrost (z 79 mln do 172). Nie widzialem informacji o znaczacym rozwoju na rynku krajowym, ale jednak jakos im sie to udalo. Skad mogl sie wziac taki dynamiczny wzrost, ktos ma pomysl?

Moze to byc nawet powiazane z ustawa o odwroconym vacie,ktora wplynela mocno na branze surowcowa? Moze wczesniej nie wszystko bylo ewidencjonowane i dlatego teraz taka panika?

Jakies przemyslenia?

Pozdrawiam

Co myślicie o obecnej sytuacji tej spółki?

Wyniki co raz gorsze co widać po kursie. Niemniej jednak cały czas przychodzą informacje o planowanym rozwoju, strategii, przejęciach (dzisiaj info o przejeciu 76 lokali), planie motywacyjnym. Z drugiej strony podniesienie płacy minimalnej po raz kolejny oraz plany wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę.

Dziękuję i pozdrawiam.

Witam,

I co o tym myslicie?

Jak dla mnie calkowite zerwanie z firmami handlujacymi metalami w PL z powodu ryzyka utraty plynnosci nie ejst wytlumaczeniem. Wolalbym prowadzic dalej dzialalnosc w tym zakresie i szukac innych firm zagranica w miedzyczasie.

Poza tym wydaje mi sie, ze barxzo chca odwrocic uwage mowiac, ze skupiaja sie teraz na bizuterii, bo tam jrst 'prawdziwa' marza. Przeciez surowce to bylo ich glowne zrodlo dochodu... Wiec jak nic sie nie dzieje?

A tak na koniec to chyba ulica takich ilosci akcji nie wyprzedawala? Nie chce mi sie w to wierzyc...

Pozdrawiam

Witam,

Ktos ma pomysl czemu ten papier tak leci?

Fundamentalnie wyglada dobrze moim zdaniem...

Pozdrawiam.

Witam,

Dzieki za analize.

Pare rzeczy mnie zastanawia:
-dosyc czesto zdarzajace sie 'wystrzaly' na tej spolce, czesto bez zadnych informacji. Ewidentnie ktos wiekszy skupuje duze ilosci.
-zwiekszanie zaanagazowania przez NN OFE. Jesli jest tak zle, to czemu wchodza?
-wplyw podpisanych umow w sprawie przejec. Nie wiem jak na to patrzec. Inwestuja w calkowicie inne koncepty. Czy zdali sobie sprawe, ze sprzedawanie steakow nie ma wiecej sensu? Zapewne wiecej soe dowiemy w nowej strategii.
-bardzo slaby wynik za caly rok, gdy pierwsze trzy kwartaly nie byly az tak zle. W 4 kw. mieli wysokie przychody, ale wysoka strate brutto. Czy moglo miec na to wplyw ujecie kosztow zwiazanych z remontami, nowymi otwarciami oraz ogolnokrajowa reklama? Koszty znaczaco wzrosly po ujeciu czwartego kwartalu.

Ogolnie jakas dziwna gra jest na tym papierze ostatnio.

Pozdrawiam

Dzieki za odpowiedz.

Pytam, bo taka informacje znalazlem:
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Pozdrawiam,
Grzegorz

Witam,

Co w sytuacji,gdy ktos sie nie zapisal w wezwaniu?

Pozdrawiam,
Grzegorz

Moze przecieki o braku przejecia mety sety galarety?

Spolka i tak jest zadluzona. Moze skupienie na rozwoju organicznym ma wiecej sensu.

Pozdrawiam,
G

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 9 sierpnia 2019 09:35:34
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,527 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d