pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

YaPaE

YaPaE

Ostatnie 10 wpisów
Jak nigdzie nie zgłaszałem swoich obligacji ani do sadu ani do prokuratury to mam jeszcze szanse na te 25% przez 8 lat?
Niech mnie kazdy zrozumie. Nie chce sie prowadzać po sadach itp mam juz dosc tych nerw, rozwiodłem sie przez ta cala sprawe a mialem prawie 150 tys w obligacjach kupionych na catalyst.
A w dodatkowe koszty sadowe nie chce juz wchodzic

LVC- dlaczego?
Mam go w własnym portfelu, sporo już odrobił po aferze z fb itp wraca na 5z przodu a może i wyżej. Perspektywy są, wyniki też coraz lepsze. Rególarnie wypłaca dywidende.

Dzieki
Kiedyś korzystałem z apki o nazwie "notowania giełdowe" niestety aplikacja cos sie zepsuła i jej nie poprawiaja dlatego szukam czegoś innego.

Witam
Prosze o zapisanie mnie i zakup LVC

Witam
Macie jakas fajna apke do sledzenia aktualnych kursów akcji gpw?
Zaznacze ze nie chodzi mi o apke " biznes radar" bo w niej nie widze opcji portfela.
Chodzi mi cos w stylu, kupiłem przykładowo akcje pzu 10 szt za 25zł uwzględniając prowizje 0,39% to aktualnie na tych akcjach mam tyle i tyle zysku czy straty.
Oczywiscie z opcja uśredniania jezeli dokupie lub sprzedam częśc
Dzieki

Witam
Mam troche naiwne pytanie ale nie mogę się tu odnaleźć.
Żeby móc wejsc w temat" cztery fazy rynku" musze wykupić specjalny pakiet. Ok
Ale musze mieć też abonament stockwatch? Jak krok po kroku tam wejść i co trzeba opłacić?

Do premiery poziom 300 zl raczej bardziej pewny niz wygrana pisiorow w wyborach

Dzieki Sasky
pytałem tak z czystej ciekawości.
Niestety mam az 3 trupy z tego zestawu i różne kancelarie do mnie dzwonily pisały ze niby maja jakies wejscia i dadza rade odzyskać jakąś częsc .
Nie wybrałem żadnej kancelarii bo coś mi tu smierdziało kolejnym naciąganiem i chyba dobrze zrobilem

Czy ktoś w jaki kolwiek sposób odzyskał iles% z obligacji w gbk sprzedawanych przez banki catalys czy bezpośrednio?
Oraz czy ktoś odzyskał lub mu wiadomo że ktoś inny odzyskał iles% ze spółek powiązanych do gbk typu Hussar czy Basel?
Nie pytam kto i ile tylko czy komu kolwiek sie coś udalo odzyskać?

Czlowiek uczy sie na błędach mówią. A sam zapisałem sie na emisje obligacji Echo za podobna sume.
mam nadzieje ze to nie bedzie drugi gbk

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 9 kwietnia 2020 13:35:55
Liczba wpisów: 77
[0,02% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,541 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +82,88% +16 576,84 zł 36 576,84 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d