pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kholat

kholat

Ostatnie 10 wpisów
"ECC Games, spółka z grupy PlayWay, zamierza specjalizować się w grach motoryzacyjnych. Fundament jej rozwoju stanowi sukces gry Car Mechanic Simulator. Spółka rozwija wersje mobilne tej produkcji, które osiągają zaskakująco dobre wyniki. Kluczowym projektem polskiej spółki gamingowej, którego premiera ma odbyć się w 2019 roku, jest jednak Drift19. Dla niego również dźwignią marketingową ma stanowić ponad 2 mln nabywców gry Car Mechanic Simulator na PC."


strefainwestorow.pl/artykuly/w...

"Prezes chwali się kuponami zniżkowymi mającymi być wysłanymi w dniu premiery do nabywców Car Mechanic Simulator z PlayWay dla Drift19"

Playway podał ostatnio, że Car Mechanic Simulator ma już prawie 1 mln sprzedanych kopii (obecnie do 27 września trwa w dodatku spora obniżka -60% na steam), więc baza ludzi, którzy otrzymają kupon na Drift19 wygląda solidnie...

No i jak oceniacie premierę na Steam? Chyba całkiem nieźle...

co z tego skoro kurs trzymany w miejscu

To wy nie rozumiecie, że poglądy polityczne i światopogląd autora mają ogromne znaczenie, tak samo jak PR, który mu towarzyszy, autor przecież firmuje swoje dzieło przez całe swoje życie.

Nie rozumiecie dlaczego Wiedźmin odniósł tak ogromny sukces - bo jest uniwersalny a nie traktuje o jakiejś alternatywnej historii religijnej (która coraz bardziej laicyzujący się świat coraz mniej obchodzi) ani o jakichś dziwnych, mikzoginistycznych obsesjach seksualnych głównego bohatera.

Światopogląd Sapkowskiego to nie przypadek...

www.gram.pl/artykul/2017/08/06...

W Wiedźminie są też liczne akcenty LGBT, tak samo jak w Cyberpunku 2077, tak już jest, świat idzie na przód, zaściankowi autorzy typu Piekary są passe.

Polecam zapoznać się z profilem Jacka Piekary na twitterze i wtedy stwierdzanie, kto (w dodatku w niezdrowy sposób) jest uzależniony od twittera. Proszę też zwrócić uwagę na to, jakiego języka i argumentów używa w walce światopoglądowo/politycznej, jak sam to definiuje w opisie swojego profilu. Jak widać dla niego prostacka walka polityczno/światopoglądowa z używaniem bezpodstawnych epitetów jest ważna, skoro tym żyje, natomiast wy twierdzicie, że to nie ma żadnego znaczenia i nie widzicie w tym żadnego, choćby PR-owego problemu...

https://twitter.com/JacekPiekara

@anty_dufrense

no to tym bardziej, skoro polski rynek to promil sprzedaży, to jaka może być sprzedaż globalna nieznanego globalnie brandu?

"poglądy prawicowe wyznaje 35 proc. wykształconych"

zatem 65% ma lewicowe i według Ciebie nie ma to na nic wpływu... tak samo jak to, że największe poparcie Prawo i Sprawiedliwość uzyskało wśród osób z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym (55 proc.), jak i z zasadniczym zawodowym (51 proc.), a to umówmy się raczej nie jest środowisko korzystające z high-tech... więc z komercyjnego punktu widzenia o wiele lepiej byłoby, gdyby pan Piekara lansował się w mediach związanych ze środowiskami postępowymi, o co patrząc na jego poglądy i sympatyzowanie ze skrajnie prawicowymi mediami będzie trudno.


To ty zdajesz się nie dostrzegać, że obecnie twitter czy tam facebook i poglądy polityczne/światopogląd mają ogromny wpływ na to, czy coś się sprzedaje czy nie.

@Scarry

Ależ w czasie obecnej wojny światopoglądowej jak najbardziej mają znaczenie. Nikt ze zwolenników PiS nie kupi książek Gretkowskiej ani Grocholi, tak jak nikt ze strony prodemokratycznej nie kupi książek innego pisarza sci-fi, Ziemkiewicza. Tylko o ile Grochola czy Gretkowska mogą się tym nie przejmować, to już Piekara jak najbardziej. Na cenzurowanym u ludzi myślących (a za takich chyba można uważać grających w gry fabularne) są teraz wszyscy sympatyzujący z reżimem. I chyba nie sugerujesz, że Rodzina Radia Maryja, mieszkańcy wsi, czy narodowcy (czyli większość widowni tvpinfo, w której udziela się pan Piekara), są postępowi i grają w gry komputerowe?

Nawet w Polsce sukcesu nie wróżę, pomijając specyfikę prozy, biorąc chociażby pod uwagę aktywność polityczną Piekary (np. występy u Rachonia w TVPInfo). Jak wiadomo elektorat PiS raczej jest na bakier z nowoczesnymi technologiami...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 29 kwietnia 2017
Ostatnia wizyta: 20 września 2019 11:08:10
Liczba wpisów: 20
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,395 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d