pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kholat

kholat

Ostatnie 10 wpisów
"Spokojny" debiut jak na to, co działo się w tym roku... od czerwca sprzedali ponad 70 tys. swojej gry, plany są ciekawe... kolejna premiera też nieźle się zapowiadająca już 15 października... a kapitalizacja ok. 30 mln czyli 7 razy niższa od Starward... z muzyczką i plakatem... Angel blackeye

Łatwiej jest chyba przenieść duży hype w wielkie liczby, nie uważasz? Anxious d'oh! salute

kojo napisał(a):
I "raptem" prawie taka, jak CRJ blah5

przecież hype na Ghostrunnera i to jeszcze przed premierą jest nieporównywalnie większy niż na Green Hell...

Kapitalizacja jest obecnie raptem 2 razy większa od Starwarda z jedną graficzką i muzyczką... a zapowiada się hit porównywalny do TWOM i Frostpunk razem wziętych...

W top global Steam wczoraj w nocy Ghostrunner dotarł na 4 miejsce... obecnie jest na 9 miejscu, 3 miejsca przed Cyberpunkiem... na Starwardzie gwarno... a tu cisza...

GRAF78 napisał(a):
Nie miałem i nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać - bo to nie drobni forumowicze wynoszą spółki na miliardowe kapitalizacje.

tylko że różnimy się fundamentalnie - ja nie mam i wyśmiewam kapitalizację spółki, której gra według mnie wygląda jak kolejny Kursk, a to, że póki co niczego nie dokonała, a ma kapitalizację jakby sprzedała już z milion sztuk gry jest prawdą obiektywną. Wielu tu natomiast posiada te akcje i wypisuje groteskowe superlatywy. Rozumiem, że tylko ci drudzy mają prawo tu pisać, hm?

Moderator:
Usunięto treść niezgodną z regulaminem. Prawo do pisania na wątkach spółek mają wszyscy, a negatywne opinie, ale uzasadnione merytorycznie traktujemy za szczególne dobro portalu

1ketjoW napisał(a):
Podstawowe prawo ekonomii. Jeżeli podaż jest mniej więcej stała, a popyt rośnie to cena również rośnie.

Zdziwiłbym się gdyby to trailerze - który ma wzbudzić zainteresowanie grą było inaczej. Czego się spodziewaliście, że "strzelą sobie w łeb" i wypuszczą gniota. Chyba musieliby mieć klepki po przestawiane.

Obecna kapitalizacja to 235 mln po trailerze. Jestem pod sporym wrażeniem - co może spowodować marketing i pewność, że gra odniesie sukces w znacznej skali.

P.S. O ile pamiętam - a dawno czytałem Niezwyciężonego - został on zwyciężony.

przecież ta "kapitalizacja" jest tworzona przez 60k akcji w obrocie a reszta w rękach gremium SW salute blackeye Shhh Liar

kpiny sobie robicie? co to ma być? jakaś kolejna graficzka z muzyczką? Think blackeye d'oh!

Bez urazy, ale o braku potencjału Polyslash pisze ktoś, kto jeszcze niedawno widział potencjał w Jujubee i jego Covid Outbreak... d'oh! blackeye

@Scarry taki Carrion to dla ciebie gra AA+? Albo children of Morta?

We. The Revolution przecież dobrze się sprzedała, przetarła szlak dla Polyslash i spowodowała że stali się rozpoznawalni. Mech też widać póki co wysoką jakość, tak samo ciekawie wygląda Primitive,który może być mieszanką city buildera i survivala na miarę Green Hell... nie mówiąc już o rozpoznawalnej marce Drug Dealera, którą będą robić... dlatego według mnie 30 baniek za takie osiągnięcia, portfolio i plany to jest żart w porównaniu z "dziurą w ziemi" Starwarda wycenianą 6 razy drożej...

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 24 września 2020 22:42:49
Liczba wpisów: 122
[0,03% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 7

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,621 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +137,58% +27 516,47 zł 47 516,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d