pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kholat

kholat

Ostatnie 10 wpisów
Skoro portowanie to taka błahostka, to po co większość firm nawet z większym zespołem od CRJ podpisuje umowy na portowanie z firmami zewnętrznymi i dlaczego na Switcha też sobie sami nie portują, hm?

630 miejsce i 9 osób grających Anxious d'oh! salute cóż za piękna katastrofa... a w dodatku cel marketingowy dla rzekomego promowania kolejnych produkcji nie dość że niespełniony to przeciwskuteczny... bo kto będzie chciał kupować RP2 czy DM od autorów takiego crapa jeszcze większego od Kurska... Think Anxious

jakie to ma znaczenie, skoro na switcha port robią już 1,5 roku, na portowanie na PS nawet jeszcze nie mają umowy, więc pewnie też to potrwa ze 2 lata... Think

"25 maja 2020 19:37:39 przez chris_martin
to bardzo dobra wiadomość - oznacz iz premiera na Switcha bedzie z trybem co-op - dopracowana bajka....."

@chris_martin To co z tą rzekomą kosmiczną rekomendację, hm? To był taki twój fake news, tak?

To co się tu odstawia to niezły cyrk, posty nie pomyśli antyteresy usuwane i bezczelny antyteresa piszący jakieś androny nieustannie obraża innych użytkowników... salute
Moderator:
Usuwane są posty sprzeczne z regulaminem forum, na lekturę którego wygospodarowałem Tobie 48h. Żaden merytoryczny wpis nie został usunięty, trolling proszę uprawiać w miejscach do tego wyznaczonych

@Scarry

Przestań go bronić, ktoś tu zapytał czy plotka o rekomendacji z bankiera jest prawdziwa, a on ją w odpowiedzi na pytanie potwierdził!

@lelo-pakero

Dzięki za znalezienie tej wypowiedzi, bo już myślałem że mi się przewidziało i zrobiłem z siebie głupka.

No to jak tam @chris_martin? Czekamy na Twoje stanowisko w tej sprawie... Think Z profilu wynika, że jesteś tu od 2013... więc chyba nie uskuteczniałbyś fake newsów, prawda? Think

antyteresa napisał: "W przypadku 11b to nie są moje założenia, ale analityka w rekomendacji. Ja tylko próbuję Wam uświadomić jak należy podejść do wyceny i wartości spółki."

To tylko przypomnę, że po premierze FP analitycy prześcigali się w wysokościach rekomendacji i niektórzy dawali nawet bodajże 750 salute d'oh! wave

Naprawdę robi się tu coraz śmieszniej salute wave A poziom bankiera podobno taki niski Think salute

@trudno100

Przecież obecnie 11bit ma prawie 1,1 mld kapitalizacji, a następna produkcja wyjdzie pewnie dopiero 2022/23, więc o czym ty piszesz?

Leszekmr napisał(a):
Cytując „ Kapitalizacja spółki to w tej chwili ok 360 mln zł. Dla mnie oznacza to, że w dającym się przewidzieć horyzoncie czasowym rynek oczekuje 30-36 mln zł powtarzalnego zysku netto.”.
Czyli jak dobrze rozumiem, w przypadku Playway wycenianego na prawie 3 mld zł, rynek oczekuje 300 mln powtarzalnego zysku netto?Shame on you

dokładnie, ale pewnie zaraz sprostuje że Playway z jakichś względów to co innego a tak w ogóle tylko żartował salute d'oh!

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 30 maja 2020 12:33:16
Liczba wpisów: 68
[0,02% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,460 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,66% +21 331,66 zł 41 331,66 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d