pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

leonek7

leonek7

Ostatnie 10 wpisów
@cinis_.Człowieku o jakiś spłatach rat układowych ty mówisz? Przecież nikt samodzielnie myślący wie ,że nie będzie żadnych spłat.Całe to PPU było zarezerwowane na wyczyszczenie czego się da ,spłatę zabezpieczonych kumpli i granie na zwłokę aby zalegalizować przekręt. Chodzi o to aby za całą tą hucpę złodzieje odpowiedzieli karnie.

@cinis_.A ty ile chciałbyś odzyskać? 0 tyle dostaniesz z Getbacku.

cinis_ napisał(a):
Błędem jest myślenie, że RW miała reprezentować tylko indywidualnych, bo tak nie było.
Rozumiem,że jesteś zadowolony z tego ,że RW reprezentowała w praktyce TYLKO ZABEZPIECZONYCH ,bo oni osiągnęli wszystko co chcieli oczywiście kosztem nas niezabezpieczonych.

NerfMe napisał(a):
Czy po tym wszystkim sędzia nadal uważa, że RW reprezentowała obligatariuszy indywidualnych? Czy ta farsa jest całkowicie zgodna z prawem?
Przecież w tym przekręcie NIC nie jest zgodne z prawem od początku do końca.Problem w tym,że w kraju w którym żyjemy tylko my pokrzywdzeni to wiemy.Trzeba będzie się postarać aby prawo zostało wyegzekwowane szczególnie dla ukarania winnych tego wała i zadośćuczynienia okradzionym.

@bukos4.Czy Radosław sprecyzował o który rok chodzi ? Znając jego zamiłowanie do urlopów stawiał bym 2021/2022.

@maciej_61. Właściwy.

Stowarzyszenie OSOG napisał(a):
W takim razie nowy wątek dotyczący zajęć majątków w zorganizowanej grupie przestępczej działającej pod szyldem GetBack spółki z grupy Abris i efektów dotychczasowych działań Prokuratorów i agentów CBA

forsal.pl/artykuly/1433284,afe...

Oczywiście cały czas trwa rozwojowe dochodzenie w związku z nowymi wątkami w śledztwach.
Składamy jako okradzeni wyrazy szacunku PROKURATOROM , którzy również monitorują to
Forum

Składamy też stanowczy protest wobec usuwania wątków pod bardzo wątpliwymi argumentami
Ja niestety nie spodziewam się po prokuraturze nic wielkiego.Po półtorej roku od wybuchu afery nie zdołali sprawdzić ,przepływów pieniędzy w dobie komputeryzacji i cyfryzacji ? Przecież tych miliardów nie wywożono wagonami,one przepływały z kont na konta.Dla mnie tu nie ma politycznej woli wyjaśnienia tego mega przekrętu.Dlaczego, niech sobie każdy sam odpowie.

@bukos4 Odpowiedź jest tylko jedna.Władza obecnie rządząca w Polsce daje na tak BEZCZELNY WAŁ przyzwolenie.Na pytanie dlaczego? Bo albo w tym wale bierze udział,albo ci co ten wał zrobili mają tzw haki na tą władzę.Wyjście jest jedno .Instytucje międzynarodowe,nagłaśnianie współpracy instytucji tzw państwa prawa z MAFIĄ ABRIS ,która za pomocą spółki giełdowej ,sfałszowanych raportów przy akceptacji KNF,GPW, audytora Delloite ,sądu,NS ,kuratora okradła obywateli polskich na 3,5 miliarda złotych. Ten PRZEKRĘT MUSI ZOSTAĆ UJAWNIONY A GANGSTERZY UKARANI!!!!

maciej_61 napisał(a):
bukos4 napisał(a):
maciej_61 napisał(a):
Czy dobrze rozumiem. To o co wnoszone było w ostatnich listach, właściwie się wypełniło. I jest jeszcze gorzej. Bo RB ma czyste rączki. I RW zablokowana na amen. A Komisarz może ale nie musi. Cwane.

dlatego cały czas wysyłajmy pisma, żeby Komisarz poczuł, że musi...


Tak Bukos. Ale teraz jest naprawdę poważny argument, podparty oficjalną informacją OSOG na tym forum o rezygnacji RB. A nie jak poprzednio "zwykła zdruzgotana sytuacją obligatariuszka" (jak to ująłeś). Z całym Szacunkiem dla tej Pani (której nawet nie znam) ale w ten sposób otrzymana informacja (mimo iż prawdziwa) była kiepska w uzasadnieniu. A teraz RW musi się zebrać choćby w celu wyboru nowego Przewodniczącego.
Tak więc nawet ci co już wysłali listy, mogą to zrobić drugi raz, powołując się właśnie na to że RW może w obecnej sytuacji zwołać jedynie Kurator.
Po pierwsze) W obecnej sytuacji posiedzenie RW może zwołać jedynie sędzia komisarz a nie kurator. Po drugie )bukos juz informował na forum ,że członkowie RW wysyłali do sędziego pisma z poważną argumentacja, której nie mogą publicznie ujawniać,a to pismo które wysyłali obligatariusze mialo jedynie na celu wsparcie w/w działań wykazanie i oburzenia zaistniałą sytuacją.Zwykli obligatariusze nie mają dostępu do poufnych informacji.Skoro sędzia komisarz nie reaguje na te konkretne argumenty, jedyne co nam pozostaje to niegodzenie się na takie zachowanie i protest. To było celem tych pism. Nawet człowiek mało rozgarnięty to zrozumiał. Mało tego ,te pisma legatariusze powinni słać do pana sędziego komisarza regularnie dwa razy w tygodniu .

dario10 napisał(a):
Pierwsza, symboliczna kwota, za 2 lata...

obligacje.pl/pl/a/pierwsze-pie...
Nie będzie żadnych spłat ,nawet symbolicznych .Getback nie poniesie ŻADNEJ odpowiedzialności ,jeżeli nie wykona układu.Spłacą tylko zabezpieczonych kumpli typu Buczek ,nabiją sobie kieszenie i zamkną kram bo im po prostu NIE WYSZŁO!.Jeżeli czegoś nie trzeba robić to się nie robi.Czy nie dotarło do Was ,że ten wał był skrojony na całkowite okradzenia nas ,a nie na oddawanie czegokolwiek.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 10 czerwca 2018
Ostatnia wizyta: 15 października 2019 22:26:06
Liczba wpisów: 443
[0,13% wszystkich postów / 0,90 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,743 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d