Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

leonek7

leonek7

Ostatnie 10 wpisów
@Visit68. Radziowi to zwisa jak nie powiem co .Chłop przytula 30 tysia co miesiąc,robi sobie jaja z okradzionych,sądu,kuratora .Dla niego Getback to sposób na życie.Podobnie zresztą jak dla Dąbrowskiego i reszty gangsterów.No i oczywiście ich płatnych (z naszych pieniędzy) satelitów wszelkiej maści prawników,doradców itp.

@GetOblig.Nie tylko mogą ,ale powinni.Czas już powiedzieć DOŚĆ!

@bukos4.Pan B robi to wszystko ,bo czuje się bezkarny.Tak samo jak złodzieje ,którzy odkradli nas z oszczędności.Generalnie dano nam do zrozumienia ,że NIE mamy żadnych praw.Potrzebni byliśmy na raz jako dawcy kapitału (podobieństwo do dawców narządów idealnie pasuje).Teraz mamy zapomnieć o ukradzionej kasie i siedzieć cicho.Albo coś z tą GRANDĄ zrobimy ,albo złodzieje zaorają nas do końca.


Okradziona napisał(a):
Drodzy forumowicze, jak to jest możliwe, że Dłużnik składa jedną propozycje układową, a wierzyciele ( okradzionych tysiące ludzi) NIE MA NIC do powiedzenia, bo ich przedstawiciele (rada wierzycieli i kurator ) nie maja własnych propozycji układowych?!?! Dlaczego w ogóle jest to możliwe?
Jest to możliwe dlatego,że ustawodawca nie przewidział ,że restrukturyzacja będzie dotyczyła piramidy finansowej,której właściciel nadal bezkarnie okrada pokrzywdzonych.

_olo_ napisał(a):
Od Kuratora
Cytat:
Dzień Dobry

Łączna liczba osób, które oddały ważne głosy to 138 z czego 95 na p.Dziduszkę, 23 na p. Bryskę, oraz po 10 na p.Barczyńskiego i 10 na Q1FIZ

Z poważaniem
Nie znalazłem tej informacji na stronie kuratora.Pytanie z jakiego powodu nie została tam zamieszczona?

Jeśli Barczyńskiego poparli pożyczkodawcy np z grupy 7 ,a ich glosy nie powinny być liczone to może się okazać ,ze p Bryska uzyskał lepszy wynik jak Barczyński. Może ustalenie tego będzie wyzwaniem dla redaktora Kosińskiego?

Okradziona napisał(a):
Maupa_w_niebieskim napisał(a):
1/Jeżeli ktoś innym zarzuca brak transparentności to sam powinien być transparentny. I piszę to w kontekście użytkownika forum (obecnie w RW) , który nie był skory do ujawnienia swojej profesji (to, że jest duchownym wyszło na jaw przypadkiem) a mnie na grzeczną prośbę o przybliżenie spółek w których ponoć od 15 roku życia zdobywał doświadczenie biznesowe zaproponował podanie numeru swojego obuwia...
2/ Rada Wierzycieli nie jest organem kontrolnym spółki - jest organem postępowania o ściśle określonych ustawą uprawnieniach (art 128 ustawy 'prawo restrukturyzacyjne). Nadzór nad wykonaniem układu nie leży w ustawowych uprawnieniach RW. Osobą właściwą sprawującą nadzór nad wykonaniem układu jest Nadzorca Wykonania Układu.
3/ Powodzenie wykonania układu (jakikolwiek by on nie był) zależy od kondycji spółki więc (o zgrozo!) interes spółki staje się tutaj tożsamy z interesem wierzycieli i należy o tym pamiętać.
4/ Kontrola wierzycieli nad spółką 'tak' ale tylko pod warunkiem, że jest na tych samych warunkach dla wszystkich: jeżeli konwersja to taki sam % dla wszystkich albo bez konwersji w ogóle. Wszelkie inne formy niż "wszystkim po równo" otwierałyby drogę do przejęcia spółki dysponującej wielomilionowym majątkiem przez kilka-kilkanaście osób.
5/ Emocje są złym doradcą. Nie warto za sobą palić wszystkich mostów bo być może trzeba będzie wracać tą samą drogą.


Czy ktokolwiek wie lub słyszał, żeby Marcin Bukowski, bo o nim piszesz ( Ty nie masz odwagi się przedstawić) oszukiwał ludzi, prowadził nielegalne interesy? A to, że przewodniczący RN spółki giełdowej był prokurentem firmy, która stosowała nieuczciwe praktyki rynkowe i manipulowała starszymi ludźmi teraz wie już wiele osób.I to nie dzięki Tobie! Co zrobiłeś/ zrobiłaś dla okradzionych obligatariuszy? Bukos stara się i mu zależy! A to, że jest księdzem w niczym mi nie przeszkadza. Ważne, że jest uczciwy i walczy o pieniadze dla wszystkich! Do ministerstwa finansów poszedł na spotkanie nie po to, żeby gdzieś dostać robotę i komuś się przypodobać! Albo może ktoś go do rady nadzorczej gdzieś wsadzi!
Proszę odpowiedzieć , czy poparłaby Pani kandydaturę Radosława Barczyńskiego, gdyby Pani wiedziała, że pracował w firmie LamaGold, która zajmowała się "wyciskaniem" emeryta.

"Wyjątkowy produkt, wysoka jakość rzemieślnicza i terapeutyczne działanie podczas snu. Do tego 100 proc. żywej wełny, która jeszcze kilka miesięcy temu ganiała po stepach. Wszystko w promocji. Gratulujemy, został pan oszukany!"

wiadomosci.onet.pl/kiosk/wycis...

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
voyager747 napisał(a):
Mało kto dożyje tych 25 % :(


A ja mam zamiar na złość ZUSowi żyć jak najdłużej, zresztą jestem z długowiecznej rodziny!
Kochani obligatariusze ,my też mamy szansę dożyć spłat naszych ukradzionych pieniędzy .Choćby to miało i 300 lat trwać.Wystarczy poprosić p Barczyńskiego o zorganizowanie dla nas specjalnego pokazu ,,uzdrawiających kołder i cudownych garnków''.Zakupimy po komplecie i będziemy czekać na pierwsze 500zł choćby i 50 lat!

maciej_61 napisał(a):
Ze strony GBK, zakładka Władze Spółki, konkretnie RB

Cytat:
W latach 2011-2016 współtworzył oraz zarządzał przedsiębiorstwami o profilu handlowym na terenie Białorusi oraz Rosji.


Mówiąc oględnie nie jestem członkiem fun-clubu RB ale z ewentualnych zarzutów może się łatwo wybronić. Info o tym co robił, skrótowo bo skrótowo, ale zawarł w swoim CV Liar
A my możemy sobie pogwizdać.....
A co to za spółki i czym się zajmowały i czy miały zysk czy nie - to insza inszość. Nikt się nie dopytywał. Niestety....
Barczyński zawarł w swoim CV tylko wzmiankę o działalności w Rosji i na Białorusi. Natomiast całkowicie zataił informacje o współpracy z firmą Lama Gold w Polsce .Najwyraźniej uznał (i słusznie) ze nie ma się czym chwalić.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 10 czerwca 2018
Ostatnia wizyta: 21 sierpnia 2019 19:53:05
Liczba wpisów: 420
[0,13% wszystkich postów / 0,96 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,362 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d