pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Virus69

Virus69

Ostatnie 10 wpisów
wlasnie wyskoczyl komunikat na TVN CNBC ze MSP dalo spolce Kulczyka wylacznosc na rozmowy w sprawie zakupu ENEI.
tylko nie wiem czy chodzi o KOV

co tu taka cisza?

Sa agentem Capital Partners. Od kilku miesiecy dzwonia i proponuja "super zyskowne" transakcje glownie na rynku akcji amerykanskich.
Robil ktos cos z nimi? na wiekszosci forum maja zla opinie- glownie jako pracodawca. Malo jest opinii jako o doradcy

Jesli chodzi o gaz lupkowy to chyba musialbys zmienic nazwe watku na "portfel dlugoterminowy". Wg mnie PGNiG to bardzo dobra spolka dlatego od dluzszego czasu dokupuje i czekam Dancing dlatego ciesze sie ze zaczynasz sie zastanawiac nad kupnem salute

zrealizowales zyski i Bora-Bora ? thumbleft
Co myslisz o PGNiG, zbliza sie dywidenda, moze warto wejsc?

Morfeusz, co tak cicho w moim ulubionym watku? :)
Jestem strasznie ciekaw jak w tym momencie wyglada Twoj portfel, ten tydzien dal w kosc prawie wszystkim :(

nie wiem jak u Was, u mnie mBank dlugo mielil transakcje i zamiast 13% zarobilem 12% king Dancing

ja sie ustawiam w dniu debiutu na 349 PLN i niech sie dzieje co chce ;)
zawsze sprzedaje w dniu debiutu i jak narazie nie zalowalem ( no moze troszke przy Bogdance ;) )

kupilem po 0,02 ( przez dwa miesiace bylem ustawiony na 0,01 - nie udalo sie nawet 1 szt kupic :) )
czekam na 16.04
Jakis czas temu Patrowicz oglaszal ze chce wyprowadzic Elkop z fixingu do notowan ciaglych.

Pozwalam sobie zalozyc watek debiutanta Grupy FERRO S.A.
31.03.2010 zamkniecie oferty
Przedzial cenowy za jedna Akcje Oferowana wynosi 8,40-10,60

Grupa jest jednym z liderów sprzedaży branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. W 2008 r. zajmowała 3. miejsce w Polsce z udziałem w rynku przekraczającym 13% pod względem liczby sprzedanych baterii. Grupa oferuje armaturę sanitarną i instalacyjną pod własną marką FERRO oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman. Sprzedaż produktów pod markami własnymi FERRO i Weberman stanowiła w 2008 roku około 80-90% całkowitej sprzedaży Grupy.

Wybrane dane finansowe (dane w tys. zl)za I-III kw. 2009:
przychody ze sprzedazy: 119 048
EBITDA: 14 076
Zysk z dzialalnosci operacyjnej: 13 404
Zysk netto: 10 968

No i odwieczne pytanie, czy warto wchodzic Think ?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 17 maja 2011 18:28:16
Liczba wpisów: 39
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,302 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d