pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Giedlar

Giedlar

Ostatnie 10 wpisów
Nowe wyższe reko od BOSia. 9,6!

Prawie jak na Bumechu. Tam chińczyk kupował. A zarząd bał się przejęcia i jednocześnie sprzedawał akcje. Tutaj gazeta koszerna. Ciekawe jak się ludzie czują po dzisiejszym zakupie akcji? Powinna się prokuratura dobrać do Pani Popiołek

Widzę😀. Dlatego odświeżyłem wątek. Bardziej frapuje mnie sposób połączenia LTS i PKN. Mam podejrzenia, że nie będzie tym razem tak jak było z Energą tzn, że nie będzie wezwania tylko wymiana akcji. Niewiadomo w jakim stosunku. Ponadto oskalpowanie Lotosu o kilkaset stacji i 30% rafinerii znacząco obniży wartość nowego podmiotu

Cisza nad tą spółką jak nad grobem. Czy warto ją kupić po 29? Jak myślicie?

Skąd masz wiedzę, że będzie przejmowany? Oficjalnie nikt nie potwierdza tego. Czy tylko spekulujesz?

Węgiel energetyczny w odwrocie. Nie ma co wozić. Budowlanka też nie pomaga. Produkcja -10 %. Jedyna nadzieja to transporty do i z Chin

[quote=MrBlue2]"Przyglądam się tej spółce od jakiegoś czasu i próbuję zrozumieć skąd tak dobre wskaźniki a jest przez większość rynku omijana.

Może mi ktoś to wyjaśnić? Czego nie widzę? "

Jest to spółka zagraniczna, z Cypru do której nie mają zastosowania przepisy polskiego prawa.
Znasz prawo cypryjskie?
Raporty są po angielsku, a dane w dolarach amerykańskich.

Raporty są też po polsku jak i wszystkie inne komunikaty. Spółka jest przejrzysta. Nie rozwadnia kapitału. Rozwija się. Co miesiąc podaje info o przychodach. I płaci dywidendę sowitą 2 x w roku. W grudniu zapłaci ok 32 gr następnie w czerwcu również ok 32 gr. Mam ich akcje od 5 lat i bardzo polecam wszystkim

Spółka podała dziś prognozy zysku - wzrost 65%. Zgodnie z ich polityką dywidendową wypłaci prawdopodobnie 9 centów USD w grudniu i pozostałe 9 centów w czerwcu. Co da ok 67 groszy PLN na akcje czyli ok 13% przy obecnym kursie.

Asbis wypracowywuje świetne wyniki z uwagi na pracę zdalną ludzi i wypłaca od 3 lat sowite dywidendy dwa razy do roku. W czerwcu i grudniu. W grudniu szacuję ze wypłaci znów ok 20 groszy

Musimy jeszcze przebic szczyt. Spółka ma już dwie nogi biznesowe. Gaz ropa to core biznesu. No i modna fotovoltaika którą zaczęli rozwijać. Uważam iż ta spółka jest dużo bezpieczniejsza dla akcjonariuszy niz taki Columbus

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 31 października 2020 08:21:26
Liczba wpisów: 20
[0,01% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 5

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,365 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d