pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ŁukaszP

ŁukaszP

Ostatnie 10 wpisów
Raport raczej jakiś powalający nie jest....

Czy aktualny spadek akcji to jeszcze efekt ostatnich dni na giełdzie, czy to już spadek od strony AT do strefy luki, zaznaczonej przez Krewe?

No i pytanie jak kurs zachowa sie dalej dzisiaj i w kolejnych dniach.

Zgadza się, Wg mnie kurs może spokojnie spaść do poziomu ok 11-12, albo i do 9 (jeżeli by spojrzeć na sekwencje opadających szczytów i dołków- choć mogę się mylić.

Pytanie czy spadek kursu jest związany z raportem, czy jest to korekta z punktu widzenia AT. Kurs wisiał jakiś czas w granicach 22-23 i nie udało się wejść na wyższy pułap. Może Krewa jest w stanie tutaj dwa słowa dorzucić?

No i bariera 20 zł została przebita.. pytanie czy sie utrzyma czy nadal zbyt mały popyt jest, żeby iść w górę.

Bursztyn, nie jesteś sam :-) ale jak zobaczysz kurs po raz kolejny podchodzi do 20 zł i wraca ... obrót jest mały, wg mnie za mały, żeby przebić się do 23 czy 27 zł jak narazie..

Eryk hrp napisał(a):
Przepraszam mam zapytanie,może znajdzie się ktoś mający większa wiedzę i doświadczenie i odpowie mi na zapytanie???czy jest szansa ze harper jeszcze odbije czy uciekać i ratować co się da???bo już mi trochę strach się udziela No i nie ukrywam ze troszkę mam straty...z góry dziękuje Shhh

No to dzisiaj masz odpowiedź na pytanie.

No i jesteśmy po konferencji - Jeszcze chyba prezes w TVN ma być jakoś po 17ej.

Jak na razie kurs sprawdza wsparcie... .. pytanie czy sie uda.

czy widzicie szanse na odbicie się w krótkim okresie czy raczej dalsza korekta przed nami?

O której jest konferencja prezesa dzisiaj?

Wielkie dzięki :-)

Wygląda to dobrze. Kurs powoli, ale stabilnie idzie w górę. Pytanie czy zatrzyma sie na ostatnim szczycie czy w ślad za dobrymi pozytywnymi słowami prezesa będzie szedł jeszcze wyżej.Think

Jak wg Was zachowa się kurs w ciągu kolejnych 1-2 miesięcy? Stagnacja?

Prawda, chyba takich inwestycji nie robi się, z jednej strony bez dobrego planu biznesowego, a z drugiej bez dobrych wyników finansowych.

Krewa, wielkie dzięki za AT. :-)

Poprosiłem Krewę i mam nadzieje, że może jutro znajdzie czas to zobaczmy coś. Sam jestem ciekawe czy ten skok to poziomu 18-19 zł to chwilowy wzrost, i trzeba sie liczyć z dalszą korektą czy to już początek odbicia.

Cisza ostatnio tutaj, a nasz Harper idzie w dół, choć wg mnie to nadal w ramach korekty głębszej.

No i idealnie po Twoim poście.. jest próba kolejnego ataku na ostatni szczyt... ciekawe z jakim skutkiem...

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 26 lutego 2021 09:12:33
Liczba wpisów: 62
[0,02% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,644 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,15% +31 829,33 zł 51 829,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d