pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Matt31

Matt31

Ostatnie 10 wpisów
Ktoś się walnął w dużym zleceniu sprzedaży... a później to już poszła lawina stop lossów.

Zdecydowanie się zgadzam, wielce niedoceniona spółka! Kernel ma przed sobą bardzo dobre lata, 3 cyfrowy kurs akcji może być i w tym roku. Jedyne ryzyko to zaostrzenie konfliktu z Rosją i eskalacja działań zbrojnych na Ukrainie.

Nowy komunikat dyr. finansowego:
"Mercator Medical z optymizmem patrzy na kolejne okresy i zamierza zwiększyć w kolejnych miesiącach skalę wysokomarżowej sprzedaży spotowej - poinformował w komunikacie prasowym, Witold Kruszewski, członek zarządu ds. finansowych. Spółka finalizuje strategię na kolejne lata"

"Zarząd wskazał w poniedziałkowym komunikacie, że - mimo rekordowych wyników w czwartym kwartale - kolejne okresy rysują się optymistycznie".

"W czwartym kwartale otoczenie rynkowe było dla nas ogólnie korzystne, a na początku nowego roku nasze ambicje pozostają wysokie. Znajdujemy się wciąż w środowisku niezaspokojonego popytu, dlatego w kolejnych miesiącach planujemy zwiększyć skalę wysokomarżowej sprzedaży spotowej" - poinformował w komunikacie prasowym Witold Kruszewski, członek zarządu ds. finansowych.

"Wskazał też, że spółka finalizuje zapowiadaną wcześniej strategię na kolejne lata."

Moderator:
Proszę zamieszczać wykres

A ja myślę, że całe to "negatywne zamieszanie" czemuś służy, ktoś to animuje, pewnie po to, aby wejść po możliwie najlepszej cenie.

Dziś pojawił się nowy trailer, premiera 22-go stycznia. Trailer rewelacja!

No i jest info...

Raport bieżący 61/2020
Zarząd spółki Mercator Medical S.A. ("Emitent") informuje, że podjął decyzję, że będzie wnosił o podjęcie przez Walne Zgromadzenie Emitenta uchwał o przeznaczeniu około 35% skonsolidowanego zysku netto Grupy Emitenta za lata 2020 i 2021 na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy lub program odkupu akcji własnych.


Raport bieżący 60/2020... no właśnie, chyba... ciekawe jak rynek zinterpretuje tę wiadomość.

Nie wiem skąd defetyzm w powyższym wpisie, pokazali piękną dynamikę przychodu + jeśli odsiejemy zdarzenia jednorazowe zysk netto na poziomie 147 mln to świetny wynik.

Wczorajsza rekomendacja z cyklu "Jeśli babcia będzie miała wąsy to..." domu maklerskiego vs analiza techniczna... Winer is AT hello1


Mercator ma przed sobą dwa lata żniw, z popytem znacznie przekraczającym podaż. Bądźmy rozsądni, nie powinno być tak, że giełda dyskontuje dwa lata w przód. Wiadomo, kiedyś eldorado rękawiczkowe się skończy, ale do tego jeszcze długa droga.

Pamiętajcie, że nawet jak Amazon wejdzie mocno do Polski to nie zaproponuje nagle cudownych warunków dla handlujących, współpraca z Amazonem to katastrofa dla małych sklepów, żyłowanie wszystkiego kosztem dostawców, z tego są znani. Raczej Allegro obroni się na rosnącym rynku. eBAy też kiedyś próbował walczyć z Allegro...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 30 września 2020
Ostatnia wizyta: 23 stycznia 2021 12:49:32
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,395 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d