pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

andrzej69

andrzej69

Ostatnie 10 wpisów
Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie się tematem.

Wytłumaczcie mi proszę jaka jest różnica pomiędzy GNT0513 a GND0513? Drugie pytanie to ilość serii-w tabeli odsetkowej znalazłem ich aż 8, natomiast w dokumentach emitentów są tylko cztery serie ogligacji Ganta. I trzecie moje pytanie dotyczy oznaczeń-jedne są cyfrowe, drugie literowe. Po jakiego grzyba takie zamieszanie nie można by tego ujednolicić?

Dziękuję za odpowiedź i korzystając z okazji chciałbym jeszcze podziękować za prowadzenie wątku Catalyst, bo ogólnie to mało jest w necie informacji na ten temat. Pozdrawiam.

Kiedy odsetki powinny znależć się na koncie?Think

Piszesz, że inwestujesz w spółki z AAA. Ropczyce są w strefie zagrożenia o Vistuli nie wspomne. Czyżby brak konsekwencji?

Dzięki.

Czy można gdzieś przeczytać na temat tej metody wyceny?

piotr21_1911 napisał(a):
wie ktos moze dlaczego dzis tak bardzo tanieje? Prawie wszystko inne rosnie a PGNiG leci w dół, dlaczego?

Kiedy inne spółki taniały PGNiG rósł. Teraz przyszła pora na korektę. Po korekcie powróci do wzrostów, być może znów przeciwnie do szerokiego rynku.

Snake napisał(a):
Bartosz napisał(a):
na tyle ile sie znam na AT to 4 fala nie powinna zachodzić na szczyt fali pierwszej :) Co zrobiła zdecydowana większość polskich spółek i zanegowała teorię ze ruch rozpoczęty w 2001-02 jest piątką hossy

No i właśnie dlatego, że się znasz, nie zarobiłeś, widzisz? ;)
Inni nie wiedzieli o tej zasadzie i sobie ładnie wyrysowali :)

Fala 4 nie może zachodzić na falę 1 to jedna z głównych zasad Elliota. Jeśli chodzi o wykreślanie fal na wykresach spółek to tutaj metoda Elliota nie powinna być stosowana. Fale rysuje się na najbardziej płynnych rynkach: indeksy, waluty itp. book

Z tym, że od początku roku PLN zalicza kolejne dołki i strata z tytułu nierozliczonych opcji ciągle rośnie. Mam nadzieję, że po dzisiejszym info jutro nie będzie spłuczki, tym bardziej, że dziś było widać wywalanie (była nawet transakcja na 1,8mln akcji).

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 17 października 2013 00:13:20
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,292 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d