pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

_Tomo_

_Tomo_

Ostatnie 10 wpisów
Może ktoś wie, w jaki sposób można w przybliżeniu wyliczyć zmianę ceny certyfikatu w czasie, bez zmiany instrumentu bazowego ?

Innymi słowy ile spadnie cert Faktor np x3 na WIG20 w czasie np 50 sesji, kiedy WIG20 pozostanie na tym samym poziomie?

Dla Turbo mamy taki kalkulator na stronie ingturbo.pl, na Raiffeisenie nie widziałem.

Czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami jak wygląda podsumowanie transakcji za poprzedni rok (do rozliczenia PIT) ?
Czy jest to informacja podobna do cityindex, gdzie mamy rozpisane wszystkie transakcje włączenie z zestawieniem kursów rozliczeniowych NBP itp?
Czy może wygląda jak w AM, gdzie mamy przychód kosztu uzyskania przychodu i koniec informacji ?

Ogólnie minęło kilka miesięcy od wprowadzenia oferty.
Czy są już jakieś opinie ?
Zwłaszcza w zakresie ETFów i opcji na DAX ?

No tak, z tym, że brak PIT-8C wynika akurat z prawa państwa na terenie którego działa DeGiro.
Przykre jest to, że będąc uczciwym i rozliczając wszystkie podatki jak należy i tak człowiek obawia się kontroli.

Czy ktoś z forum ma jakieś doświadczenia z tym brokerem ?
Ceny wyglądają bardzo atrakcyjnie. Może to przyzwyczajenie, że musi być drogo, powoduje szukanie problemów i innych haczyków.

Witam, od jakiegoś krótkiego czasu w arkuszu zleceń opcji pojawiły się zlecenia po 5 opcji w obie strony.
Spread jest ustawiony na około 3% dla opcji call ITM, ATM i rośnie do max 8% dla OTM 300 pkt wyżej.

Czy to jest wynik działania tego nowego animatora ?

Jeżeli mi się coś przewidziało, albo jest to już omówione na forum proszę moderatora o usunięcie tematu

Jeżeli jesteś z Warszawy to jest szkolenie między innymi na temat tych certów (o których mało kto wie). 17.05 na GPW za free. Trzeba się tylko zarejestrować.

www.gpw.pl/wydarzenia/?ph_tres...

Zielarz napisał(a):

bossa.pl/pub/ciagle/mstock/ses...
narazie pobieram recznie ale zrobienie automatu nie powinno byc trudne - wada: nie ma informacji o ilosci tranzakcji, obrot zlotowkowy trzeba sobie liczyc samemu, w sumie zaden problem ale nie beda to aptekarskie wyliczenia ;)

Jest taki soft QuotesUpdate do ściągania danych z bossy. Format Metastocka, lub zwykły tekst

blogi.bossa.pl/2008/12/06/boss...

Z ciekawości - czy jakieś biuro maklerskie wprowadziło do obrotu te certyfikaty dla zwykłych klientów ?

Scarry napisał(a):
jest na forexie dla kontraktów CFD na akcje, ale z kolei forex to trochę inny rynek.

Z tego co czytałem (sam nie praktykowałem jeszcze) w XTB mamy coś takiego jak CFD DMA, prowizje są identyczne jak na rynku GPW (0,25%), 1 lot = 1 akcja. Lewar nie jest duży (1:4, 1:10 w zależności od spółki)

Jest kilka walorów na których można grać krótko.
Może jest tu jakiś praktyk tego rozwiązania ?

Trochę odgrzeję wątek zmienności.
Mam pytanko, czy zmienność z tej strony

http://artim.waw.pl/wiv20/index.php

Można już wrzucać do kalkulatora ?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 25 lutego 2018 20:37:34
Liczba wpisów: 47
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,517 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d