pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

szalony_ikar

szalony_ikar

Ostatnie 10 wpisów
@pop
Orientacyjny udział procentowy (po obecnych, piątkowych, wycenach): blisko 20% stanowi MNI, kolejne sześć spółek od 14% do 10% wartości portfela, ostatnie dwie - Arctic i w szczególności Lokaty - to już margines. Portfel obecnie niespełna 30% na minusie. Biorąc pod uwagę wcześniejszą aktywność to chcąc teraz opuścić giełdę musiałbym zaakceptować stratę w wysokości 35%.

Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
Ryszard Ochodzki

MNI
Fasing
Delko
Photon Energy
JSW
Centrum Klima
Helio
Arctic Paper
Lokaty Budowlane

Dziewięć. Sam nie do końca rozumiem jak do tego doszło. Początkowo było coś koło trzech, potem zrobiło się sześć - już wtedy pojawiły się pierwsze wątpliwości. Po co aż tyle w niewielkim portfelu? Po co? Jest dziewięć. Dziewięć spółek. Zwyczajnie nie potrafiłem się niektórych pozbyć, a nowe "okazje" za bardzo kusiły? Jak spółek było mniej to obserwowałem je uważniej, znacznie uważniej (no ale czasu jaki mogłem na to poświęcić było jakby więcej). Teraz czasami mam wrażenie braku kontroli. Siadam przed monitorem i odpalam stooq. Zobaczymy co tam słychać. Nie, nie będę się logował. W "moich notowaniach" trzydzieści obserwowanych papierów, potem przychodzą do głowy następne i następne... w pracy przed kompem i teraz znowu parę godzin na bezsensowne analizy? Nie ma mowy. I tak nie mam wolnej gotówki. Kontroluję co się dzieje z portfelem i koniec. Zaczynam wklepywać tickery: czerwono, czerwono, czerwono, odbicie zdechłego kota, kiszona, kiszona, padaka. Hmm... to wszystko? Zerkam na "ostatnio kwotowane". Raz, dwa - raz, dwa, trzy - pięć, sześć, siedem! Osiem! Ni uja, o czymś zapomniałem. <20 sekund poźniej>. Aaa! No przecież! Jak mogłem zapomnieć? Też czerwono. Brak kontroli.

PS Przepraszam za moje grafomaństwo. Nie wiem co się dzieję, nigdy taki nie byłem. To na pewno przez giełdę. :P

@Zielarz
Spokojnie. Nie gryzę, psami nie szczuję. Komentarze mile widziane. Tak tylko napisałem, asekuracyjnie, jakby ktoś próbował zbyt natarczywie wypytywać: "a dlaczego spółka ta a ta", "a po co ci to a to". ;)

Każdy człowiek żyje w obszarze urojonego na swoje potrzeby świata.
Andrzej Majewski

Wyszukiwanie okazji inwestycyjnych zaczynam od forum podłogi. Dobrzy ludzie poświęcają swój czas na wyszukiwanie niedowartościowanych spółek, a następnie dzielą się tą informacją z innymi. Dobrych ludzi jest bardzo dużo, a dobrych spółek jeszcze więcej, więc muszę dokonywać selekcji (niestety na chwilę obecną nie mam środków, aby kupić wszystkie dobre spółki). Tu kierują się trzema podstawowymi zasadami.
Primo: historyczne wskaźniki spółki muszą być atrakcyjne. Wartość księgowa i zysk. Głównie zysk, bo za tą wartością księgową to nigdy nie wiem co się kryje. W przypadku spółek produkcyjnych to pewnie będą jakieś fabryki i maszyny, ale z pozostałymi zawsze mam problem. Zysk jest bezpieczniejszy. No i zysk to zysk, wiadomo. Chociaż tu też parę razy dałem się nabrać na jakieś czynniki jednorazowe, papierowe zyski i inne oszustwa.
Secundo: patrze na wykres. Spółka musiała dużo spaść, znaczy niedowartościowana, jest miejsce na odrabianie strat. W zasadzie nie kupuję jak spółka dużo urosła, bo ma gdzie spadać. W ogóle unikam jakichkolwiek odbić, bo ciężko się kupuje z myślą, że parę dni temu ktoś kupił taniej. Lepiej kupić wiedząc, że inni kupowali drożej.
Tertio: niektórym może wydać to się dziwne, ale dla mnie to podstawa - spółka musi być tania. Jak kosztuje miliard albo więcej to jest jasne, że już dużo nie urośnie. Ciężko być wartym kilka miliardów. Wybierając spółkę o kapitalizacji na przykład pięćdziesiąt milionów pozostawiam szanse na duże wzrosty, bo przecież pięćset milionów to nie jest znowu tak dużo. Przecież nie takie wzrosty nasza giełda już widziała, czyż nie?

Mój dom stoi na plażach Kalifornii
Najnowsze Ferrari ma czerwony lakier
Kobiety są łatwe, mężczyźni potworni
Na brzegu basenu ktoś sprayem – "STARFUCKER"

Władysław Pasikowski, Słodko gorzki

W zasadzie to nie wiem dlaczego tak zatytułowałem swoją kronikę. I dlaczego właściwie ją założyłem. Chyba bardziej z potrzeby wygadania się niż słuchania. No słuchania to może jeszcze, ale żeby dyskutować, wchodzić w jakieś interakcje? Na to trzeba czasu, wiedzy. Fachowej wiedzy. No i chęci. Chęci do dyskusji, do nauki. Nauka nie jest dla leni, wymaga wysiłku, a na giełdę przychodzi się po łatwe pieniądze. Ja jestem.

Tak w ogóle to miałem ochotę na tytuł w stylu "Pierwszy milion", "Bogaty ojciec, biedny ojciec" albo - najchętniej - "Sztuka spekulacji". No ale na tym zacnym portalu nie można tak szpetnie oszukiwać forumowiczów. Klika potem taki na link, zaczyna czytać, a tam co? Kronika głupoty?

kurka_wolna napisał(a):
OSE...Norwegia, co jest grane?? popatrzcie na wzrost notowań giełdowych

Piszesz o notowaniach ze stooq?
Takie pomyłki to tam nie nowość. Zamiast 44015.00 powinno zapewne być 440.15, nie gwarantuję, ale taki wzrost wydaje mi się bardziej prawdopodobny niż o +9930.77%... ;-)

Udało się komuś dojść skąd taka wartość przy należnościach krótkoterminowych?

Think

szooler napisał(a):
W ogóle sposób komunikacji z drobnymi inwestorami,no ręcę opadają.

No jak nie zachwyca, kiedy zachwyca? Przecież podjęto uchwałę (i to dziś!), że Grupa PSW Holding S.A. zamierza stosować zasady ładu korporacyjnego określone w „Dobrych Praktykach Spółek Notowanych na NewConnect”.

Anxious

Rano, w ewentualnej panice, nie oddam. Przecież, że to nie będzie normalna emisja (z PP czy w sensownej ilości/cenie) to było wiadomo od piątkowego komunikatu. Stąd te spadki po 30 i 20 procent. Kolejna taka akcja byłaby lekką przesadą. ;-)

Ciekawe że przez ostatnie dwa dni przewaliło się tu 6 mln akcji czyli więcej niż jest w wolnym obrocie, czy to możliwe że to wszystko DT (przekazywanie trefnego papieru z rąk do rąk)? Może jednak jakaś większa spekuła to akumuluje? To ulica pociągnęła kurs na 2zł? Krawczyki? Nie sądzę... ale to takie myślenie życzeniowe. :P

PS A to mogła być taka fajna spółka, interes się kręci, 16 mln przychodów w samym grudniu...

Strach kontra chciwość - mogłem oddać dziś, a tak to widzę, że pewnie znowu zaliczę wtopę w tym kasynie... a nie, sorry, kasynem można nazwać rynek główny, a New Connect to co najwyżej szulernią. No ale wiedziałem gdzie się pcham. d'oh!

Zresztą może tak źle ta informacja nie zostanie odebrana jak tu niektórzy sugerują... przecież kasa pójdzie na spłatę należności, jest też inwestor z Rosji... hmm... może ktoś pamięta czy na New Connect można składać zlecenia PKC? Jak to w ogóle tam jest z tymi zleceniami, bo coś mi się wydaje, że nie do końca tak ja na głównym (PCRO można?).

EDIT Ciekawość górą - nie można PKC :P

Wziąłem trochę po 0,91... teraz pytanie czy nie za szybko.
Info o emisji takiej ilości akcji bez podawania konkretów może szokować, ale po spadku o 50% jakież porządniejsze odbicie się chyba należy?

Zmiana nazwy skróconej oraz trzyliterowego oznaczenia:
Cytat:
Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. informuje, że w związku ze zmianą firmy spółki FABRYKA DIET S.A. na LOKATY BUDOWLANE S.A. począwszy od dnia 8 stycznia 2010 roku akcje spółki będą notowane pod nazwą skróconą "LOKATYBUD" i oznaczeniem "LBD".

A tak BTW to spółeczka zaczyna mnie irytować, co trochę kupie to zaraz spadnie jeszcze niżej. Na reszcie papierów mam niewiele lepiej, bo się kiszą... Plaga jakaś. ;-)

EDIT WatchDog, ja tytuł wątku zmieniłem, ale żeby notowania śmigały to musisz zmienić coś u siebie. Poproszę o zmianę fabryki w lokatę.
www.stockwatch.pl/gpw/fabrdiet...
:P

Ostatnio ukazał się ciekawy komunikat - zawarcie znaczącej umowy.
420000zł poszło na udziały w FON ecology... Anxious

Kijekjjk, mam sugestię do arkusza - brakuje mi możliwości dopisania zysków z dywidendy.
Grasz na akcjach tylko krótkoterminowo i nigdy nie miałeś spółki płacącej dywidendę? W jaki sposób księgujesz tego rodzaju wpływy?

Ty nie wiesz po co obserwujesz, a ja nie wiem po co to brałem. Chyba tylko dla edukacji. ;-)

Na parkiecie ktoś dał znać o ciekawej sprawie, według tego artykułu:
Fabryka Diet łączy się z Osiedlem Poniatowskim
nie będzie odwrotnego przejęcia tylko inkorporacja. Hmm...

Ale ruch na wątku! Anxious

@GAJA
Jeżeli brakuje Ci opinii, że będzie się jeszcze kisić na 1,2-1,4 to możesz czuć się już w pełni usatysfakcjonowana. Otóż w moim przekonaniu tak właśnie będzie. ;-)

Korekta prognozy wyników finansowych na rok 2009:
Cytat:
Zarząd Security System Integration S.A. informuje, iż po przeprowadzeniu analizy, dokonuje aktualizacji prognozy wyniku finansowego na rok 2009, zakładającej:

- przychody ze sprzedaży netto: 22 mln zł
- zysk netto: 3 mln zł
Zaktualizowane prognozy finansowe na 2009 rok wynoszą:
- przychody ze sprzedaży netto ok: 13,5 mln zł
- zysk netto ok: 200 tys. zł.

Korekta prognozy wyników finansowych dokonywana jest z uwagi na ogólne pogorszenie w branży budowlanej w 2009 roku. Główny wpływ na tak wygenerowane wyniki jest utrzymujący się od dwóch lat kryzys na międzynarodowych rynkach finansowych, a przede wszystkim jego efekt w postaci bardzo trudnego dostępu do finansowania inwestycji wskutek czego backlog SSI S.A. spadł w zestawieniu do planowanej pierwotnie prognozy o 37%. Zaistniała sytuacja jest w bardzo dużej mierze efektem spadku liczby wydanych pozwoleń na budowy, co przekłada się na spadek rozpoczętych budów.

Jednocześnie Zarząd zakłada, że kolejny rok przyniesie zauważalną poprawę rezultatów działalności. W 2010 roku Emitent spodziewa się wykonania większej ilości zleceń oraz dokończenia tych z roku 2009, co powinno wpłynąć na poprawę wyników finansowych.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

Dla mnie podstawową wadą jest to, że NOL3 działa jedynie pod systemem operacyjnym MS Windows. Chciałbym zacząć używać Linuxa jako swój podstawowy OS, ale w takiej sytuacji nie da rady. angry3

Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, ale nie mam też porównania z innymi aplikacjami...

Wygląda na to, że działa poprawnie. Ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem, w sumie przyzwyczaiłem się do mojej prostej bazy w Excelu (Twoja jest, jak na moje skromne potrzeby, trochę zbyt rozbudowana, mam rachunek tylko w jednym DM, nie gram na futures...), ale u siebie muszę wszystko wklepywać ręcznie, a Ty masz to wszystko zautomatyzowane. Nawet nie sądziłem, że można coś takiego pod MS Excel wykonać.

A ja, jeśli można, poprosiłbym z rozszerzeniem XLS (dla Microsoft Excel 2000 i wcześniejszych).

EDIT: Dziękuję. :)

Co się kryje za WK kiedyś może sprawdzę... teraz bardziej dałeś mi do myślenia tą ustawą antyhazardową, bo polityką od dłuższego czasu praktycznie się nie interesuję, a boję się chaotycznych i chorych działań tych pasożytów, więc właśnie googluję sprawdzając co oni tam znowu kombinują (oczywiście dla naszego dobra). angry7

No i co z tego, że kapitalizacja będzie wyższa od jakiś tam Polic? Przecież Police właśnie w piątek wystąpiły do ARP o 150 mln zł na ratowanie spółki, a na SW ma rating D! Zresztą:
1) C/WK PPWK wygląda bardzo dobrze (chociaż nigdy nie wnikałem co się za tą wartością księgową kryje).
2) Nie wiem dlaczego "wartości niematerialne i prawne" miałyby kogoś w jakikolwiek sposób zniechęcać. IMHO Zastanawiać się czy spółka ma jakieś zakłady i inne "wartości materialne" (i czy na te wartości będą chętni) można wtedy, gdy firma ledwo ciągnie i bierze się pod uwagę jej ew. bankructwo. W skrócie: wolę PPWK niż Police czy dajmy na to Wistil. ;-)

Nie rozumiem w ogóle problemu, to chyba jasne, że zlecenia PKC zostaną zrealizowane zawsze, a jeżeli są składane poza sesją to zostaną zrealizowane jednocześnie po tej samej cenie na otwarciu (i nie ważne czy składało się je w piątek wieczorem czy w poniedziałek o 8:59). Ekstremalny przypadek to taki w którym nie ma odpowiedniej ilości zleceń po drugiej stronie arkusza, ale wówczas jak sądzę do otwarcia w ogóle nie dojdzie i tyle.

Co do zlecań z limitem i czasu ich składania przez różne DM to irytuje mnie, że mój DM BZWBK składa je dopiero około 8:05-8:06. Jestem też ciekaw czy o tej godzinie wysyłają tylko zlecenia złożone podczas weekendu, a wcześniej wstając można składać zlecenia szybciej (albo oni sami składają swoje prywatne zlecenia wcześniej...) czy też dopiero o tej 8:06 łączą się GPW i to że wstanę przed 8 a o 8:01 wyślę moje zlecenie nic mi nie da (tzn i tak się ukaże o tej 8:05 albo nawet później, po tych składanych w weekend). Hmm... muszę to kiedyś sprawdzić. Eh?

Pozbyłem się tych akcji ze stratą po informacji o zakupie Geoclimy (o tym, że będą to kupować wiedziałem wcześniej, ale że jestem dupa a nie inwestor to zaskoczyło mnie, że Geoclima należy do głównych akcjonariuszy Instal Lublin czyli BBI i IDM) i już wtedy uważałem, że kurs zachowuje się fatalnie... a to co teraz się tu wyprawia to prawdziwy kataklizm. WIG20 robi nowe szczyty a Instal niedługo będzie chyba po wycenach z lutego.
Ma ktoś jakieś przemyślenia kiedy warto w to się znowu pchać (no i czy w ogóle warto)? Coś o fuzji z DT-4? Bo z tego co widzę z wykresu to informacja o fuzji chyba niespecjalnie spodobała się inwestorom. Think

Coś słabiutko PPWK się zachowuje, nawet ceny emisyjnej dla MNI nie chce osiągnąć. Może po zmiany nazwy zrobi się o spółce głośniej, bo coś mi się wydaje, że na razie ta marka jest przez wielu postrzegana jedynie przez pryzmat papierowych map i atlasów...

Wąski SL na spółce która ma jedną z najgorszych płynności na całej giełdzie? d'oh!
Tu płynność nawet na tle rynku NC jest bardzo niska. Przecież w środę tylko trochę sypnęli i były dolne widły (-20%), a wczoraj po infie już trochę więcej kupiono i były górne (+20%).

AT to też chyba nie najlepsze narzędzie jeżeli chodzi o NC... ale jeżeli spadanie to będzie nie najgorzej, na taką ewentualność ma pozostawione wolne środki. Na 0,7x nie będę jednak czekał, bo wydaje mi się nierealne, z przyjemnością uśredniłbym już poniżej złotówki.

Po emisji dla Kwiatkowskiego będzie tu jakieś 38 mln akcji (i bardzo mały FF). Planowane jest wejście na rynek główny (i zapewne dopiero tam jakaś emisja na pozyskanie środków), więc przewidywana przez Ciebie zniżka kursu byłaby imho niewątpliwą promocją.

Z dnia dzisiejszego:
Cytat:
FABRYKA DIET SA uchwała zarządu w sprawie połączenia ze spółką

04.12. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 84/2009

Zarząd spółki Fabryka Diet S.A informuje, że w dniu 3 grudnia 2009 r. podjął uchwałę dotyczącą procesu połączenia Spółki Osiedle Poniatowskie sp. z o.o. z Fabryka Diet S.A.

W ocenie Zarządu takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla akcjonariuszy Emitenta oraz udziałowców Osiedla Poniatowskie sp. z o.o. Prowadzenie działalności operacyjnej w ramach jednego podmiotu zwiększy przewidywane efekty synergii płynące z realizacji procesu integracji podmiotów oraz pozwoli na pełne wykorzystanie statusu spółki publicznej w zakresie pozyskiwania kapitału oraz budowania pozycji rynkowej Emitenta.

Zgodnie z ww. uchwałą został jednocześnie aneksowany list intencyjny z dnia 27 lipca br. (RB EBI 49/2009) dostosowujący jego treść do postanowień uchwały.

O wszystkich szczegółach procesu połączenia Emitent będzie informował w osobnych raportach.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt. 2 załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu.

kom ebi zdz/mln/

Depesza pochodzi z Serwisu Ekonomicznego PAP z 04.12.2009 14:13

Raport pojawił się już przed sesją. Jest dobrze.

Cytat:
PPWK miało 10,59 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., wzrost o 965,7% r/r

Warszawa, 12.11.2009 (ISB) - Spółka PPWK miała 10,59 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2009 roku wobec 0,99 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

REKLAMA

Zysk operacyjny na poziomie grupy wyniósł 4,11 mln zł wobec 1,54 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody wyniosły 35,11 mln zł wobec 42,24 mln zł rok wcześniej.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku spółka miała 15,35 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 1,37 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 115,29 mln zł wobec 117,96 mln zł.

W ujęciu jednostkowym, w I-III kw. 2009 roku spółka miała 6,31 mln zł zysku netto wobec 4,24 mln zł zysku rok wcześniej.

(ISB)

Przed godziną jedenastą (jak kurs był jeszcze poniżej 1,70) typowałem PPWK w wątku "Gwiazdy przyszłego tygodnia". Whistle

Zaczyna się dobrze, a w piątek, po ogłoszeniu wyników, powinno być jeszcze lepiej.

PPWK
W czwartek wyniki (skonsolidowany - III kwartał).

@Peter Schiff
Bez przesady z tym blagierem, bo rozsądny z niego ekonomista (przedstawiciel szkoły austriackiej) i nie tylko USA, ale cały obecny system finansowy czeka krach.

Tyle że z Schiffa trader żaden - ma skopany timing ;-)
Już od dawna wieszczy kataklizm, więc inwestorzy kierując się jego opiniami przespaliby większość poprzedniej hossy. Teraz będzie tak samo. IMHO Zalew łatwego pieniądza (kredytu) wywinduje indeksy na nowe szczyty, a koniec finansowego świata jaki znamy to może następnym razem...

Jutro split w stosunku 1 do 2.

W sierpniu były jakieś kosmiczne wzrosty, obecnie bez rewelacji, chociaż ostatnio rośnie od 18 groszy (ja mam niestety po 22). IMHO Jak jutro nie będzie jakiejś dużej dystrybucji to powinni trochę podciągnąć jeszcze kurs, ciekawe tylko na ile i co potem, bo jak na cuda odchodzące na NC to Stark nie jest jeszcze jakimś balonem (C/WK to jakieś 3,5 - mają działki wyceniane na jakieś 7mln, przy kapitalizacji ok 25 mln).

Fabryka Diet jeszcze nie ma własnego wątku, a to już chyba najwyższy czas. Tu jest szykowane odwrotne przejęcie przez Osiedle Poniatowskie, a dziś podobno nawet jakieś walne jest ;-)

Papier już mocno rósł pod to info, ale ostatnio była delikatna korekta, a ja już chyba zupełnie straciłem instynkt samozachowawczy, wiec wziąłem za parę groszy zalegających na rachunku - źle się czuję jak nie jestem 100% w akcjach ;-P

Zobaczymy jak będzie

EDIT Zmieniłem nazwę wątku w związku ze zmianą nazwy skróconej z FABRDIET (Fabryka Diet) na LOKATYBUD (Lokaty Budowlane).

Spółki ciekawe, ale łapiąc spadające noże trzeba uważać głównie na ręce - tu zbrojone jaja mogą nie wystarczyć. ;-)

Mi już starczy. Wyskoczyłem z rakiety w locie - zbyt szybko leci.
Teraz trzeba poszukać innego ciekawego papierka...

Z tą chęcią zarobienie to uważaj, przecież to czy się postąpiło dobrze czy źle widać dopiero z perspektywy czasu, mam parę spółek na których prawdopodobnie ugrzęzłem na długo (a może będę musiał pogodzić się ze sporą stratą), bo "zachowałem zimną krew"... d'oh!
Są tacy co z zasady nie dopuszczają, aby zysk zamienił się w stratę. Inni uważają też, że lepiej stracić okazję niż pieniądze. Warto założyć sobie z góry jaki mamy cel i jakie ryzyko (czy też stratę) jesteśmy w stanie zaakceptować, podejmowanie trafnych decyzji na gorąco jest raczej trudne.

Aha, żeby było jasne, ja się nie znam, więc nic nikomu nie doradzam, ale jak się czyta jakieś Parkiety czy jeszcze gorsze Bankiery to można stracić zdrowy rozsądek. Sam tu piszę o jakiejś rakiecie, wyraziłem też zdziwienie że "już sprzedałeś", a sam wiesz... różnie może być. Anxious

Z tego co pisałeś kilka postów wyżej to średnią miałeś dość wysoką, a tu piszesz, że już sprzedałeś? No ale może patrzę na to ze złej perspektywy, bo mam "studencki" portfel, a tu już zupełnie śmieszne środki zainwestowałem, więc czekam na konkretną stopę zwrotu (no i małe środki to mały strach o wtopę).
No ale masz zysk, a to najważniejsze, rozpamiętywanie zyskownych transakcji i "co by było gdyby" imho nie ma większego sensu. Co do Twojego pytania to nie mam zielonego pojęcia jak to będzie jutro wyglądać, osobiście mam nadzieję, że nigdzie cofać się nie będziemy, a te 30k na 1,13 albo w odpowiednim momencie zniknie, albo zwyczajnie zostanie łyknięte (dziś po 1,13 brano zlecenia 8k-10k to z 15k też nie powinno być problemu).

Jak brałem to miałem nadzieje, że w końcu nadejdzie czas na NFI, z początku nawet coś urosło... no a teraz to mogę sobie poczekać. Masakra.

Rakieta odpaliła.
Czy teraz będzie można wsiadać tylko w locie? Think

Niezła korekta... imho dobry moment dla spóźnialskich, żeby wejść do rakiety przed kolejnym ruchem w górę, a ten miejmy nadzieję już wkrótce. Whistle

Ładne dziś obroty. Ciekawe co jest zaplanowane na jutro, czeka nas mała korekta, czy jedziemy dalej?! Whistle

Ja też myślę, że to już jest w cenie.

A jak nie jest w cenie to będę musiał się rozejrzeć za kasą na uśrednianie, bo ubrałem się tu po 0,31-0,32.
Hmm... ciekawe jak kurs będzie wyglądał za 3 lata... Pray

mlody79 napisał(a):

FF - oficjalnie duży...

W październiku oficjalny FF uległ zmniejszeniu. Infa o zwiększeniu stanu posiadania: Art New Media, Zbigniew Ekman i ostanie (dzisiejsze) - Grupa Nordpress.

Jak kupują to chyba nie jest źle. Think

Witam

Jest raport... ale to chyba nie tak miało wyglądać? Na wzrosty to chyba będzie trzeba trochę poczekać...

Witam.
Nie ma jeszcze wątku dotyczącego Kredyt Banku więc taki zakładam.

Szczególnie, że dziś roczny raport, może ktoś będzie miał ochotę coś napisać...

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 12 sierpnia 2020 10:53:49
Liczba wpisów: 48
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,820 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,06% +31 812,36 zł 51 812,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło