pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

le rom

le rom

Ostatnie 10 wpisów
angry3 Dr K. Hennig w S&I radzi, uczcie się inwestować, a rzeczywistość blada i skrzeczy wraz z Cov-19,
a w tym rynku PKN normalnie w wodospadzie tkwi i Obaj TEK i rynek są nieporadni wobec braku drogowskazu z decydenckiej ręki, czyja to ręka wszyscy wiedzą lecz głowy nie widzą, a człowieka poznaje się zwykle po głosie i oczach. Są też tacy co patrzą na ubiór. Jedni chcą szczytowania inni zaś zerowania a kurs idzie pośrodku zgodnie z polityką krajową i nic mu strasznego nie zagraża. Future zda się, oprócz drobniutkich ruchów
- dychę zł w tą, dychę zł w tamtą i nie na dłużej obudzisz się mniej lub bardziej ucieszony lub zasmucony- patrząc w ekran. Wiodący ma niby 27,52% aczkolwiek poprzez OFE, PERN,PKO ma udział zda się nie do przebicia na WZA. Zatem dokupno akcji PKN przy fuzji z LTS wydaje się tu bez znaczenia, bowiem tu znaczenie ma relacja cen a nie cena bezwzględna -dycha w tą czy tamtą.
Dr K. Hennig w S&I nie tylko radzi, ale też konkluduje, że każdy Polak traci tysiące zł poprzez zaniechania inwestowania. A Polska traci miliardy.
biznes.interia.pl/gieldy/aktua...


angry3 Czyja jest spółka? Oto jest pytanie /nie bez kozery/. Tu mamy 100 mln zł aktywów obcych, a spółka generuje ostatnio straty i to emisja E załatać może raptem lata 20-21. A co dalej? To co było , już nie będzie. M+S kontra banki kontra rynek. Pomijam OFE i TFI. One dają kapitał. Cov-19 tu nie istnieje?
Zatem gra się toczy na bazie bytności M+S. Informacji tak pewnej jak przestawienie zegara dziś i td. już nie masz . Aktywa własne 80 mln zł wobec konkurencji i z boku i w środku. A kurs trzyma się mocno, podczas gdy inne perełki spadają. Aczkolwiek świeczkę temu kto wyzna się - co tu jest grane? Ktoś traci, ktoś zyska-odwieczny zwykły banał.

angry3 I stało się-Odnośnie klauzul UOKiK i kary 40,74 mln zł - de facto 3 groszy/stock- moment i psychologia rynku - do ilu kurs zjechać zda się da. Wymownym i krzaczastym sumptem 19 to dość twardy grunt, aczkolwiek 20 powinno zadawalać co- poniektórych myśliwych. Cov-19 wespół zda się da, mamy miarę niegdysiejszą. Dla jasności -jako posiadacz tego waloru, moje osądy mogą być nieobiektywne.

angry3 Wżdy z wierzchołka 130 widać już denko. Zatem determinantą staje się zysk w II-ej połowie 20 i bycze podchody silnej ręki zza miedzy.
Aczkolwiek cov-19 nie pozwala tu nawet byczkom podskoczyć. Toteż każdy widzi koń jaki jest. No może mały wyjątek. Na dziś 8 zł zysku to sukces, a ryzyka?. Zatem nie "spieszno" i "spoko" w ich zagrodzie.

angry3 P/BV=0,14. Zatem 8-13 zł to okazja czy katastrofa? - oto jest pytanie?

angry3 Ot- niedźwiadek wywinął orła i mieliśmy 7 zł , aczkolwiek cov-19 i temperament inwestorów-20, zda się współgra z niedźwiadkiem. Rynek poszukuje realności, miast wpatrywać się w układ gwiazd, a one mogą obudzić byczka.

angry3 To cacko rynek wycenia dziś na ok. 80 mln zł - oznacza to, że wpływ gotówki 20 mln zł rynek wycenia : 1 zł = 1 zł - co wydaje się zbyt optymistycznym podejściem, bowiem aktywo to nie musi pozostać płynne, a raczej uśredni się w ogólnej masie. Czyja ręka ma intensywnie zbierać a czyja odwrotnie rozdawać?
Bez określenia przedziału cen, owa ręka jest neutralna i niewidzialna. Możliwy jest tu szeroki przedział bujania kursu, który nie został jeszcze ujawniony.
Znaczny udział pozostawionych PP bezpańskich, oznacza słabą orientacje właścicieli w istotnych datach dot. PP i braku jasnych komunikatów od Decydentów .
Zatem - zbierać każdy może, a grzybków przyrost zwykle się powtarza.

angry3 A dyć masz li po 1 zł , icz po 2,25 zł , a toż PdA tuż ,tuż 30,9 mln sztuk razem walorów, aczkolwiek można liczyć kapitalizcje/ po emisji /na 70 toć 2,27 zł gdzie szukać zysków i dywidend?
Zda sie 1,7 zatrzyma, wobec 4 zł , paradoksów dezinforacji c.d. a efektów w realu należy usilnie oczekiwać.

angry3 SAN- nie masz tu jasności, Anale nadal się plączą. Rok 20 na straty. Poziom 8,5-9 zł zda się adekwatny w obecnej sytuacji. Czy jakiś byczek lub niedźwiadek wywinie orła?- oto jest pytanie.
Nie masz tu bieżącej informacji co do jasności i nawet na tym forum zainteresowania - a szkoda.

angry3 MBA - zda się obrona poziomu 80-150 zł staje się realna. Zali zysk spada z EPS=19 zł na EPS=8 zł. Niedźwiedzim tropem od 178 do 150 niby 16% , ale czy to im wystarczy? Wżdy z wierzchołka 130 widać już denko. Zatem determinantą staje się zysk w II-ej połowie 20 i bycze podchody silnej ręki zza miedzy.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 20 stycznia 2010
Ostatnia wizyta: 26 października 2020 17:04:09
Liczba wpisów: 997
[0,28% wszystkich postów / 0,25 postów dziennie]
Punkty respektu: 5

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,371 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,52% +27 703,07 zł 47 703,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d