Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marijan

marijan

Ostatnie 10 wpisów
malwoid napisał(a):
pozwole sobie na uszczypliwosc: cena srednioroczna jest stała. Nie może "oscylowac" :/ Chyba że sie mylę...angry3

Tak na logikę myślę że jednak może ;-)

Nie mogłaby gdyby powiedzieć że średnioroczna cena z 2012 roku lub z 2013 roku.

Jeżeli mówimy ogólnie o średniorocznej, czyli zmieniającej się cyklicznie średniorocznej w kolejnych latach z 5800 na 6200 i znowu na 5800 i znowu na 6200 to jak najbardziej tak ;-)

Dobrze czasem się uszczypnąć w język :P

Kiedy ta nowa wersja ma szanse się pojawić?

Może jakiś eksport danych źródłowych do obróbki pod excelem?
Może jakieś inne źródło gdzie takie zestawienie można zdobyć (może być płatne)?

Osobiście preferuje inwestycje w spółki którym biznes mocno się rozrasta i to kryterium jest podstawowym przy selekcji. Robienie tego na piechotę jest jednak dość upierdliwe :/

Czy istnieje jakakolwiek możliwość stworzenia zestawienia spółek uszeregowanych wg kryterium dynamiki przychodów?

www.stockwatch.pl/przeglad-pra...

Z pierwotnych prognoz, na 7m zysku netto, na których spółka wjechała na GPW, zrobiło się 7,7m straty netto.

Do tego przewodniczący rady nadzorczej, przed IPO znaczący akcjonariusz, sprzedaje kolejne akcje:
Transakcja osoby zobowiązanej

Po podliczeniu wszystkich historycznych zysków netto i straty za 2012 rok wychodzi że ta firma do końca 2012 roku przez całą swoją historię straciła łącznie 3m netto. Jaja większe niż na Solarze.

Taka ciekawostka - u mnie w firmie w ciągu ostatnich 3 miesięcy 5 osób z 40 pracujących wzięło zaświadczenie o zarobkach pod kredyt na mieszkanie. Firma co prawda z samymi młodziakami więc "ssanie" na nieruchomość jest ogromne. Wszyscy argumentują prosto dlaczego akurat teraz - kończy sie Rodzina na Swoim. No i ciekawy teraz jestem co będzie się działo od stycznia, bo mi to wygląda na koompletne załamanie rynku, do momentu gdy rząd nie wprowadzi kolejnych zachęt do zadłużania się na całe życie.

19r20 napisał(a):
kolejny kwiatek z polskiego internetu
kto wszedł w "świetną" ofertę Skąpca to raczej będzie omijał szerokim łukiem

Nie Skąpca tylko Nokautu - mała różnica aczkolwiek zasadnicza.

Mam ustawione powiadamianie o nowych postach w wątku spółki K2Internet.
Ostatnie kilka razy dostałem po 3 posty do każdego wpisu, z powiadomieniem że jest nowa wypowiedź.
Wpisy były wszystkie z identyczną treścią.
========================
A new message has been posted in the thread K2INTERNT at forum StockWatch.pl.

To read the message, open the following link in your browser:
<http://www.stockwatch.pl/forum/wpis-najnowszy-218014_K2INTERNT.aspx#218014>

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 23 września 2019 16:26:39
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,360 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d