pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

28zenek

28zenek

Ostatnie 10 wpisów
Przegapiłem sprawę ze scaleniem akcji.Na koncie mam ilość akcji niepodzielną przez 8.Co się stanie z nadwyżką starych akcji?
Obecnie na koncie dzieją się dziwne ruchy;część starych akcji jest zablokowana,a ok.1/3 nie jest blokowana.Jest to dziwne?
Mogę prosić o wyjaśnienie?

Powyższy post kapitalny!Nie ma to jak optymizm i nienaganna polszczyzna!
POZDROWIENIA!wave

Na marginesie wyników kwartalnych Ergisu warto napisać;"Niech żywi nie tracą nadziei..",bowiem przestrzeni do spadku nie brakuje.

knoker napisał(a):
i to jest powód do 10 proc. wyprzedaży ???

Edit: spółka nadal w trendzie wzrostowym i technicznie znajduje się w ciekawym miejscu. Osobiście obstawiam powrót do wzrostów w najbliższych dniach.

"Wspaniała" passa Ergisu trwa tylko w tym miesiącu traci blisko 20%!!!
Nawet wyniki nie temperują naganiania.
A może tak kubełek zimnej wody na gorącą głowę?

A nie pisałem?!?!?
Wszystkie "ochy" i "achy" zachwytu nad wspaniałą firmą wczoraj można było walnąć o kant sosny!
Wczorajszy zimny prysznic na spółce może skłoni do refleksji i powstrzyma słomiany zapał.
Pozdrawiam!

anty_teresa napisał(a):
@Zenek

W sumie, może i post nie był najlepszy, ale czy mylę się, że wolisz spółki z niskim wskaźnikami fundamentalnymi, gdzie RSI jest poniżej 30, od tych z wysokimi gdzie RSI przekracza 60? Poważenie pytam.

Złożone pytanie,ale na pewno preferuję spółki z wskaźnikami umiarkowanymi RSI 40 do 60.Pow.to już dla tych z sześciocyfrowymi zerami na koncie.Ja do tych nie należę,jestem emerytem i próbuję dorobić do tego dobrodziejstwa.

krewa napisał(a):
Zenek,
czy Ty zapoznałeś się z treścią analizy? Tak z ciekawości się pytam.

Niestety nie znam pełnej treści.

anty_teresa napisał(a):
Przez skórę czuję, że Zenek jest amatorem spółek z C/WK<0,5 w długoterminowym trendzie spadkowym. Takich okazji inwestycyjnych jak np takich Gantów po 10 zyla wave

Jestem stałym czytelnikiem Twoich postów i darzę Cię szacunkiem,ale ten post nie jest najwyższego lotu.

Na wykresie,który pokazał "sasky" wyraźnie widać (dla rutyniarzy w AT),że papier jest przegrzany,gorący i biorąc pod uwagę czas wzrostu i długości trendu należy się spodziewać korekty.To winno się znaleźć w komentarzu,tego wymaga profesjonalizm adekwatny do aspiracji portalu!!!!!!

P.S.Ostatni post "studenciny" jest kapitalny!bandhead

Problem tkwi w sposobie przekazywania(interpretowania) zdarzeń w taki sposób,że czytający widzi tylko jedną stronę medalu.
Tut.Forum nie może upodabniać się do innych bałamutnych portali.Zaglądają tu różni ludzie.
Nie wszyscy inwestorzy to milionerzy,mogący kupować akcje na "górkach" i mrozić kapitał na lata.
Przepytywanie mnie o trendach,ich ważności jest trochę dziwne.
Zwracam uwagę na zagadnienie,a nie kwestionuję znajomości zagadnienia.
Nie mam zamiaru nikomu ubliżać,ale sądzę,że w omawianiu określonych zdarzeń trzeba pokazywać jasną i ciemną stronę.To byłoby profesjonalne!

Niesamowity ten Ergis ze swoim towarzystwem wzajemnej adoracji!!!
Nagła cisza,zabrakło nowych argumentów,szalonych uzasadnień?

Przypadek Ergisa i Ferro to jaskrawe obrazki bałamutnego naganiania do zapełniania kieszeni "analitykom".

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 23 maja 2018 09:46:26
Liczba wpisów: 99
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,349 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +126,35% +25 270,63 zł 45 270,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d