pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

rozwal

rozwal

Ostatnie 10 wpisów
Mamy nowy zarzad, pozostaje czekac na ujawnienie przez niego swoich planow i na wybicie sie z trendu spadkowego. Jak na razie, jest bardzo kiepsko.

pozdrawiam,
rozwal

Dokladnie, majsterkowanie pelna para - trzeba poczekac do WZA aby miec jasniejszy obraz.

Zgadza sie, ruch do gory od paru dni wyglada przyzwoicie. Moze jednak nie zanotuje straty na tym papierze? Jestem ciekaw WZA i planow Bytomia na synergie z Simple i ogolny rozwoj Gino Rossi. Poza tym, zgadzam sie, ze cene pakietowych trzeba brac pod uwage bardzo ostroznie, bo nie wiemy, co tak naprawde sie dzieje i czym sie dokladnie handluje - tak czy siak, mozna miec odrobine zaufania, ze nowi doswiadczeni w branzy akcojnariusze wiedza, co robia placac za GRI 4.25.

pozdrawiam,
rozwal

PS A co do wywiadu, to wiadomo, ze trzeba brac z przymrozeniem oka mozliwe wypowiedzi p. Jesionowskiego, co nie zmienia faktu, ze jako akcjonariusz jestem bardzo ciekawy co by powiedzial. Ale wyglada na to, ze niestety wywiad sie nie odbyl.

Na parkiecie ktos napisal, ze dzisiaj prezes w TVN CNBC. Wie ktos jak sprawdzic, o ktorej godzinie?

pozdrawiam,
rozwal

Dzieki 666 za swietne komentarze, duzo mi pomagaja zrozumiec sytuacje. Jedyne co mnie zastanawia, to az tak duza skala spadkow. Wejscie Bytomia i zatrzymanie rentownej i rozwijajacej sie Simple czy o tyle jest gorzej oceniane przez inwestorow anizeli sprzedaz Simple (rozumiem, ze mozna byc zlym na polityke poprzedniego zarzadu i inwestorow, ale przeciez lada dzien pewnie bedzie nowy zarzad, wiec nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, ale patrzec w przyszlosc)? Bardzo nie lubie teorii spiskowych, ale czy myslisz, ze moglo miec miejsce trzymanie kursu przez Rubicon i innych inwestorow, ktorzy wczoraj wyszli, przez pare miesiecy przy 3.95 az do momentu sprzedazy, po to zeby uzyskac dobra cene z Bytomiem?

pozdrawiam,
rozwal

Simple zostaje, z Kazarem koniec. W zamian Bytom, ktorego warunkiem wejscia w Gino pewnie bylo zatrzymanie Simple. Natomiast porozumienie z Bytomiem musialo byc bardziej atrakcyjne jak z Kazarem. Teraz trzeba czekac na komunikat firmy na ten temat i planow wspolnych z Bytomiem. Czyli nadal tkwimy w zawieszeniu i niepewnosci jakie sa dokladnie plany.

pozdrawiam,
rozwal

Wlasnie wyszla informacja, ze podmiot majacy 12% Bytomia kupil 9% GinoRossi od Rubicona za 4.25zl. A wiec mamy wyjasnienie nowego czlonka rady nadzorczej z przeszloscia w Bytomiu. Takze Bytom laczy sie z Gino w jakims stopniu, teraz pytanie jak w to wszystko wpisuje sie Kazar. Bardzo ciekawe przetasowania.

pozdrawiam,
rozwal

kliknij, aby powiększyć

Strasznie mi sie portfolio zmniejszylo, tylko 3 spolki. Po wyjasnieniach z Simple pewnie jednak sprzedam GRI i bede myslec dalej :-) Poki co sytuacja na GRI nastraja pozytywnie i bardzo jestem ciekaw poniedzialkowych informacji i wtorkowej sesji.

pozdrawiam,
rozwal

No jednak milego zaskoczenia nie bylo - wyniki skonsolidowane lekko gorsze niz przed rokiem. Biorac pod uwage sprzedaz Simple cieszy jednak poprawa wynikow jednostkowych (nalezy tak czy siak pamietac, ze wyniki za I kwartal sa najmniej znaczace w skali roku w zwiazku z seznowoscia sprzedazy detalicznej). Pozostaje poczekac na decyzje w sprawie Simple i dokladne decyzje co do zagospodarowania gotowki (co dalej z Kazarem czy innymi ruchami). Tak czy siak popytu troche ubylo i niestety wyglada na to, ze GRI ponad 4zl sie moze nie utrzymac, tak jak to robilo od stycznia.

pozdrawiam,
rozwal

pop, bankrucik: dziekuje Wam serdecznie za komentarze, poniewaz pomagaja mi one w moich decyzjach inwestycyjnych! aczkolwiek prosilbym o zaniechanie osobistych utarczek, z gory dzieki thumbright

pop, rowniez trzymam kciuki za Twoje inwestycje. nie myslales o prowadzeniu portfela tak jak inni uzytkownicy?

Kolejny update:

1/ Sprzedalem Mieszko po 4.26 notujac 14.5% zysku.
2/ Sprzedalem MNI po 3.31 notujac 2.6.% straty.
3/ Sprzedalem Amice praktycznie po cenie kupna notujac strate na kosztach tranzakcyjnych.
4/ Sprzedalem 1/3 udzialow w Protektorze po 5.45 notujac 1.6% straty na tej czesci.

5/ Wszystkie sprzedaze nastapily celem skorzystania na przed-raportowej przecenie na Gino Rossi z nadzieja na dobre wyniki kwartalne, ktore powinny byc opublikowane dzisiaj. 54% portfela na ta chwile to GRI (z czego 41% zakupione dzisiaj po sredniej cenie 3.89, skupowalem wszystko ponizej 3.95).

Na dzisiejsze zamkniecie (dzieki wzrostom na Orlzopony i Protektorze) portfel notuje 37.6% zysku. Teraz wszystko zalezy od wynikow kwartalnych GRI i sprzedazy Simple oraz rozwoju na Orzlopony i Protektorze (Orzlopony dostal nowa 10 milionowa dotacje, a na Protektorze dalej przepiekne ruchy - nowe zdolnosci produkcyjne w spolce zaleznej itd).

pozdrawiam,
rozwal

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 26 listopada 2014 22:25:21
Liczba wpisów: 43
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,472 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d