pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

qoofel

qoofel

Ostatnie 10 wpisów
czy dzisiaj był szczyt możliwości i będzie większy zjazd czy to tylko jednodniowa/trzydniowa realizacja zysków?

czy zmiany w zarzadzie oraz 3 ostatnie wzrostowe sesje zapowiadaja wg Was kolejne wzrosty ?
czy dzisiejszy opór 0,59 zł będzie oporem na dłuższą chwilę ?
sprawozdanie za rok 2015 wyglada fatalnie, czy tylko ja mam takie zdanie ?

dlaczego nie ma podanej daty publikacji raportu za 3Q 2015?
zgodnie z komunikatem spółki ma to być 05 listopada 2015.

spółka podwyższyła kapitał zakładowy do 750 000 zł i w styczniu planuje wejscie na NewConnect.

kim są panie: Barbara Kanigowska oraz Ewa Chmielak ?

duże poruszenie na akcjach, wiadomość pozytywna ?

wg mnie dwie najważniejsze zalety skupu akcji własnych to zwiększenie płynności akcji i podniesienie ceny akcji. ogólnie informacje takie odbierane są bardzo pozytywnie przez akcjonariuszy i przyciągają do spółki nowych.

witajcie,
na forum jestem nowy, na giełdzie gram od 2007 roku i nigdy nie interesowałem się upadłością spółki, uważałem że nigdy mnie to nie będzie interesowało. aż do dzisiaj kiedy przeczytałem że jedna z moich spółek złożyła wniosek do sądu o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej spółki.
czy ktoś bardziej doświadczony może mi pomóc/wyjaśnić/poradzić co mam robić? co się dzieje w takich przypadkach ? czy czekać cierpliwie aż zmienią upadłość likwidacyjną w ugodową czy po prostu sprzedać wszystko i cieszyć sie z uratowanych 6% zainwestowanego kapitału?
każda uwaga , porada będzie dla mnie cenna.
z góry dziękuję

i jest stosowna uchwała :)
UCHWAŁA NR 21
Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia
Liberty Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie
z dnia 20 lipca 2012 roku

w sprawie udzielenia Zarządowi Spółki upoważnienia do nabycia akcji własnych Spółki
„Działając na podstawie art. 362 § 1 pkt 8 oraz art. 362 § 2 Kodeksu spółek handlowych, Zwyczajne Walne Zgromadzenie Liberty Group Spółka Akcyjna niniejszym uchwala, co następuje:
§ 1

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki upoważnia Zarząd Spółki do nabywania w pełni pokrytych akcji własnych Spółki ("Akcje Własne") od jednego lub kilku akcjonariuszy Spółki na następujących warunkach:
1) łączna ilość nabywanych Akcji Własnych nie będzie większa niż 2.000.000 (dwa miliony) sztuk,
2) łączną maksymalną wysokość zapłaty za nabywane akcje ustala się na kwotę 1.000.000,00 (jeden milion) złotych. Podana kwota obejmuje cenę zapłaty za nabywane akcje oraz koszty nabycia. Cena, za którą Spółka będzie nabywać akcje własne nie może być wyższa niż 0,50 zł (pięćdziesiąt groszy), ani niższa niż 0,01 zł (jeden grosz),
3) upoważnia się Zarząd Spółki do wskazania celu nabycia Akcji Własnych w drodze uchwały Zarządu,
4) upoważnienie Zarządu do nabywania Akcji Własnych obejmuje okres od dnia podjęcia niniejszej uchwały do dnia 30 czerwca 2015 roku.

źródło: d.iplsc.com/ebi/34641/LTG-uchw...

Po przyjęciu 15 uchwał zarządzono przerwę w obradach do dnia 20 lipca 2012 roku do godziny 11.00, tak aby dać pełnemu składowi Rady Nadzorczej możliwość zapoznania się z pełnym sprawozdaniem
finansowym za 2011 rok.

2-2
niestety

30 czerwca ZWZA moze podejmie uchwałę w sprawie udzielenia Zarządowi Spółki upoważnienia do nabycia 2.000.000 akcji własnych Spółki w ciągu 3 lat po cenie nie wyższej niż 0,50 (pięćdziesiąt groszy) złoty nie niższej niż 0,01 (jeden grosz) złotych.

źródło: d.iplsc.com/ebi/32213/ogloszen...

Bromba napisał(a):
Podali wyniki, wygląda na to, że się stabilizuje:

Cytat:

W I kw. 2012 r. rozwodniona strata netto na jedną akcję zwykłą wyniosła 0,86 USD wobec 0,02 USD rozwodnionej straty netto na jedną akcję zwykłą za ten sam okres w roku 2011 r.

www.bankier.pl/wiadomosc/CEDC-...

na stooq.com mówią o rozwodnionym zysku o identycznych wartosciach

Cytat:
10.05. Warszawa (PAP) - Zysk netto CEDC zgodnie ze standardami U.S. GAAP za I kwartał 2012 r. wyniósł 62,5 mln USD, czyli 0,86 USD rozwodnionego zysku netto na jedną akcję zwykłą, w porównaniu z zyskiem netto wynoszącym 1,1 mln USD, czyli 0,02 USD rozwodnionego zysku netto na jedną akcję zwykłą w tym samym okresie w roku 2011 - poinformowała spółka w komunikacie.

stooq.com/n/?f=603463&sear...

ktos sie gdzies chyba pomylil. domyslam sie ze bankier.

słyszałem cos o jakiejś awarii w zakładzie w Karsach. ale podobno wszystko juz dziala. zaklad stał od 25 kwietnia. czy dzisiejszy kurs akcji jest efektem tej awarii ?

moze jest tu jakis łapacz dołków ? dzisiaj był sygnal? młot na wykresie? co jutro pokaze?

jutro klub walczy o Mistrzostwo Polski. w perspektywie europejskie puchary. czyzby w poniedzialek kurs wystrzelil ?

kliknij, aby powiększyć

oto wykres z ostatnich 3 miesięcy spółki Wilbo.
czy młot z 27.04.2012 należy traktować jako młot i szykować sie do kupna ?
czy lepiej poczekać na przełamanie 0,60 zł ?

przez 17 miesięcy nikt nic nie pisal, a w spółce zmieniło sie dosyć duzo.
kurs polecial w dół. jakie macie oczekiwania i prognozy odnośnie tej spółki?

Max/min 1r 0.79 / 0.09
Zmiana 1r -0.68 (-87.18%)
Kapitalizacja 1.79 mln
Wartość księgowa 2.7 mln
C/WK 0.66

jak widac C/WK daje nadzieje do wzrostów. ale kiedy?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 23 czerwca 2020 21:58:33
Liczba wpisów: 21
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,367 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d