pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

resor

resor

Ostatnie 10 wpisów
aircanada15 napisał(a):
Raz jeszcze można zacytować "Psy szczekają, karawana idzie dalej".
Nakład pudełek PS4 i Xbox w Amazon US wyczerpany. Dostępne 5-15 stycznia.

gra sie sprzedaje ale nie mozna polemizować z tym ze inni producenci potrafią wygenerować lepsza grafikę na starych klocach. licze ze ktos więcej miłości okaże i gra zacznie na nich cieszyć a nie smucić

clanowy napisał(a):
resor napisał(a):
clanowy obejrzyj film z udostępnionego linka. oczywiście patch poprawia wyglad

Dziękuję. Zamiast grać w domu z lepszą grafiką mam oglądnąć sobie filmik?

Gra przed i po patchu wygląda źle i klatkuje na filmikach nie mówiąc o rozgrywce.

PS: Grałem na podstawowej PS4. Musiałem dopisać żeby nie było wątpliwości, że nie jestem "spadkowym trollem".

powtórzę ci raz jeszcze, patch poprawia grafikę oraz podnosi srednio rozdzielczość czyli jest lepiej. naprawdę nie wiem jak można to prościej wyjaśnić

moze warto zwrócić uwage na oceny na steam, obecnie 79%, dla grających pow 10h 85%. te oceny uwzględniają hype i to jak ludzie oceniają produkt po długim procesie marketingowania. oczywiście jest to wynik bardzo dobry

sa tez głosy ze nie ma w grze rzeczy z zajawek i obiecywanek, min metra hehe. ze to do konca nie jest rpg, ze auta slabo jezdza, ze headshoty nie zabijaja...

co do ps4, grafika moze byc lepsza i prawdopodobnie wkrótce trafi na xbone i ps4 optymalizacja i tak naprawdę kiepska optymalizacja wkurzyła ludzi

ps4 to lichy sprzęt w obecnych czasach, mozna wygenerować przyzwoita grafikę ale szalu nie będzie. to jedyne 1.85 teraflopa, dla porównania ps5 to dycha, moj 2070s natomiast 9.

wersji na nextgeny jeszcze nie ma, to co widac na ps5 to wersja ze starych konsoli z dodanymi opcjami pod mocniejszy sprzęt. zwykle moc konsol pozwala osiągnąć lepsza grafikę niz na pc wiec pytanie co nextgeny pokaza

moim zdaniem sytuacja jest rozwojowa, jak zepną posla.. i naprawia optymalizacje, bugu, dorzuca kilka dlc, jakis tryb hard z prawdziwymi headshotami ;) to i tryb online rozbije bank

mi doskwiera slabe AI i ogolnie jak dosc kiepsko ten świat zyje. w rdr2 jakies npceki mialy caly cykl dobowy rozpisany od pobudki pracę po chlanie w knajpie do wieczora. graficznie cp2077 jest perelka ale sa obszary gdzie cdr względem Rockstara jest w poprzedniej dekadzie. serio tam nikt przez ten czas jak si3 zajmowali cp nie sprawdził co u konkurencji? geez

jest juz troche materiału na yt o konsolach i patchu 104. wszystko wskazuje na to ze jest lepiej, powiedzmy poziom playable na ps4 w komentarzach pytania czy to pro ;)

dla pc oceny sa bardzo dobre, wsrod osob które graly powyżej 1h wynik jest na poziomie 81%. problem z avx. ogl dotknac wiele osob i to jest banalny blad prosty do naprawienia.
fundamentalnie użytkownicy pc oceniają grę bardzo dobrze

konsole nextgen wydaja sie tez byc ok

natomiast użytkownicy ps4 i xbone oceniaja gre fatalnie, czuja sie oszukani. te konsole potrafią wygenerować niezla grafikę wiec oczywiste jest ze zabrakło optymalizacji

wersja na pc jeszcze jako tako wyglada, konsole sa w czarnej d i trzeba liczyć sie z ocena poniżej 50% oraz zasadniczo niższa sprzedażą

twojbyly napisał(a):
ale nikt nie wiedział jak gra bedzie wygladac na konsole takie jak ps4, ja kupiłem i jestem zawiedziony a pudełka przecież nie zwrócę. CDP mnie oszukał, jak wielu graczy. Robili 7 lat grę na konsole jak PS4 a ta gra ledwo na niej zipie.

faktycznie gra wygląda nędznie na ps4, to juz moze istotnie wpłynąć na sprzedaż

przyłącze sie do aira, gra wygląda bardzo dobrze i z powodzeniem odpala kolejna po wiedźminie flagową marke

bledy sa i zakladam ze cdr je wyczyści. premiera nie była idealna ale jak na to co sie zapowiadało czyli niedokończony produkt, nie jest zle a wrecz jest dobrze

czy będzie 200? moze bedzie moze nie, w okolicy 350 jest kilka ważnych obszarow wiec pozostaje cierpliwie czekać

pozytyw taki ze sporo nowego kapitału z tego moze na te gierki na gpw napłynąć. ewentualnie to taki lc corp gamedevu

to jest troche jak w motoryzacji, kupuje sie auta po pierwszym fl ;) soft instaluje po sp2 a gry kupuje na promocji ;)
a poważnie to cdr poradzi sobie z poprawkami natomiast kiepskiej gry już sie nie naprawi. wygląda na to ze gra jest ok pomijając jedna zalosna recenzje

szybka zmiana tematu, ktos wie kiedy crj przejdzie na gpw?

Rif napisał(a):
Zadebiutuje wersja alfa, która pokaże potencjał odbiorcom. Tylko jakim odbiorcom, bo nie bardzo kumam ten fragment. Czy puszczą to na zasadach wczesnego dostępu czy w zasadzie monetyzacja rozpocznie się od jesieni, gdy wyjdzie pełna wersja gry? Cieszy na pewno, że będzie dostępne także na Questa.
Wydarzeń na przeszły rok nie zabraknie. Ciekawe jak się to przełoży na przychody.

co wazne, quest 2 moze tez pracować jako goggle vr dla pc pzy cenie ok 1600

prawdopodobnie nikt tutaj nie siega myslami dalej niz do debiutu, no gora trzy dni dalej niz debiut
włączając mnie ;)

problemy prezesa w sumie mnie nie interesują, firma jak najbardziej.

z taka ilością kasy mozna bylo w pol roku zmontować zespół ekspertów i zrobić twom 2. lub kilka takich zespołów zamiast cyzelowac piksel gierki

a spójrz na sp za ostatnie 100 lat, ciekawe co zobaczysz

jak juz wspomniałeś o covid20, ten szczep od norek podobno powoduje gorszy przebieg choroby

poprawka w takim razie, te 40 tys osob of Pfizera dotyczy osob które dostalo szczepionke lub placebo.
szczegółów o problemach szczepionki sinovac brak, niekoniecznie temat. ma zwiazek z nauka, raczej polityka moim zdaniem

tak czy inaczej zanim szczepionka do nas dotrze miliony juz ja dostana, biorąc pod uwagę powyzsze lepiej sie zaszczepic lub przeczekac az inni się zaszczepia a szczep covid19 zniknie

coraz więcej badan pokazuje skutki uboczne przejścia covid, nawet w formie skapoobjawowej: uszkodzenia nerek serca mozgu pluc etc. w przypadku osob z ciezkim przebiegiem, stwierdzono przypadku wywołania przez covid choroby autoimmunologicznej. Niektórzy pracujący fizycznie maja problem aby wrócić do pracy, inni maja utrzymujące sie miesiącami problemy umyslowe czy psychiczne.

pfizer zaszczepił w obecnej fazie teatow ok 40 tys osob, 90% zostalo oszacowane z obserwacji kto z zaszczepionych zachorował co pewniej juz wszyscy wiedzą. pfizer chcial opublikować wyniki ladnych kilka tygodnie wcześniej ale zostali poproszeni o poczekanie (do wyborów ;))

to troche wygląda na negocjacje, łatwiej sie dogadać jak ma sie jakies karty i jest niepewność. jak liczysz na życzliwość i dobra wole drugiej strony to potem prowadzisz negocjacje jak platforma z niemcami

Mitch moze byc faktycznie skłonny do współpracy. Pytanie czy joe wciaz tam jest, jak nie to pozostaje kamala i tu współpracy nie będzie

jedno jest pewne, wszystkie media beda pisały korzystnie a indeksy będą rosly na zielonej wyspie 2.0

zbyt okrutne ;)

jak już od polityki nie da się uciec, stawiam teze ze juz dyskontujemy premiera budkę i finanse pod opieką leszczyny

jakbyś mial ocenić na oko na bazie rankingu, ile z tego moze byc w tym roku pieniędzy dla crj?

zanim ustalimy jaka metoda będziemy umieszczać na watku ranking switch owy, temat straci zupełnie na znaczeniu

szczęśliwi nie placza po forach

aircanada15 napisał(a):
Doprawdy ? 34 miejsce w USA ? W game bestsellers ?

a mógłbyś podac ile sam widzisz? nie wzystko musi byc zaproszeniem do pyskówki

to nie jest liniowwla matematyka, z jednej strony masz średnia kroczącą z drugiej opadające zainteresowanie

tak samo chyba na steam jest, gh głównie poza stanami z jakiegoś powodu

jak ktoś obejrzał porównanie pc vs ns, praktycznie większość assetow zostala dlubnieta aby sprostać ograniczonym możliwościom x1. rzekome pol banki to naprawdę tanio jak na dosc wymagający port.

dla mnie istotne jest co dalej, kiedy coop i soa trafi na switch? to moze dac efekt drugiego otwarcia.

w kwotach licze na palcach na 2 banki dla crj do konca roku. w przyszłym roku przy założeniu pojawienia się soa na switch, moim zdaniem 7-10 mln. bardzo duzo zależy od samego soa bo mimo ze gra zbiera dobre recenzje to brakuje elementu aby do gry wracac i spędzać w niej czas

Kakarotto napisał(a):
@resor to zależy co go zastąpi. Jednak patrząc na kurs trudno szukać zamiany na coś gorszego blackeye

allegro ponoć

jak wpłynie na kurs opuszczenie w20? ma ktoś pomysl?

khhm jeśli forek mial koszt 1mln zalozmy, ingfo ze spłacil sie ten koszt oznacza ze crj tyle samo jest do przodu - o ile jest 50/50. moge to narysować jesli wciaz jest za trudne

kiedy będzie w końcu to dno bessy? allegro krytykowane za debiut z wycena 40mld rozpoczyna notowania z +46%

fpsy wyglądaja naprawdę nieźle, sam mialem obawy jak dżungla bedzie wyglądać po portowaniu, port ark skopano konkretnie.

sporo komentarzy o braku coop, mam nadzieję ze zostanie dołożony wkrótce

aha czyli slaby marketing forka spowoduje ze nie będzie sprzedaży której i tak mialo nie być. grunt ze sie udało to wyjaśnić.

czyli po jednym dniu juz wiadomo że klapa. to prawie jak w 2019 na steam...

gra dobrze sie sprzedaje na pc, port na switcha jest ok, recenzje na yt mowia ze gra jest ok, cena jak na switch niska. nagle pojawia sie teza ze sprzedaż będzie slaba, czyli z reklamą sprzedałoby sie 200 tys a bez zero. dobrze rozumiem?

na yt jest juz kilka recenzji i gra zbiera b. dobre oceny. moim zdaniem slaby marketing nie przekreśla dobrej sprzedaży, gra ma dobrą cene i jest dopracowana. dobry produktem się sprzeda a gh dostanie kolejne updaty na switcha co moze dac podobny efekt jak na steam.
forek mógł to zrobi lepiej ale obstawiam ze solidna kasa ze switcha popłynie

a przed 2015 ssp byly dobrze zarzadzane? tu chyba jest sedno sprawy

sama premiera i otoczka marketingowa to tak z sympatii 2/10. cisza brak czegokolwiek, pustynia

czas na gameplay. moim zdaniem wygląda ok i dziala zadowalająco. nie ma blura czy golizn wiec sporo wysiłku włożono w optymalizacje. 4/5 ode mnie, czasem gra klatkuje

resor napisał(a):

porównanie ns vs pc

spojrzałem z ciekawości jak ostatni dlc sobie radzi, niestety ma tylko 36% pozytywów i jest sporo komentarzy ze szkoda kasy na season pass.

na cp2077 wycena sie imho nie konczy, na pewno klapa solidnie zetnie wycenę bo tobjuz rzutuje na cp i cp online. w kolejce w4 i mobile

kiedys wyceniono cdr na polowe take two. teraz tt warte jest 19 mld usd a cdr jakoś w sumie na połowę tego.
pytanie czy ktos kojarzy jaka sprzedaż ta wycena zakladala w stosunku do rdr2

ta fota idealnie pasuje do tematu

kliknij, aby powiększyć

korelacja jest na poziomie sektorów co chyba oczywiste. jakby w20 zbudowano hipotetycznie w oparciu np o cdr techland allegro etc to my bysmy sie śmiali z spx

swietna analiza. wydaje mi się ze istotne dla liry bedzie tez co konkretnie wydarzy sie na osi francja/grecja vs Turcja.
Moim zdaniem erdogan nie cofnie się i bedzie mniejszy lub większy incydent w obrębie nato

77%? steam pokazuje 47%

Cytat:
Just a harder map with bridges.

z ciekawości, ile osob i jak dlugo nad tym pracowało

odnośnie pretekstu do korekty :
konflikt tur-lib vs grecy-egipt, w zasadzie konflikt wewnatrz nato
morze południowochinakie, taiwan
wspomniana bialorus aczkolwiek al raczej blefuje ze otrzyma wsparcie wolodii. al gra tylko o utrzymanie władzy, swoim powie ze broni Białorusi przed wolodia, wolodii powie ze broni Białorusi przed Polska, opozycję pozamyka aby nie bylo alternatywy, problem w tym ze ludzie mowia dość

🇺🇸 "The Federal Reserve is preparing to effectively abandon its strategy of pre-emptively lifting interest rates to head off higher inflation, a practice it has followed for more than three decades."

Creepy Jar przekroczył 10 mln USD przychodów ze sprzedaży Green Hell na platformie Steam w okresie od 1 października 2018 r. do 1 lipca br. (kwota ta nie uwzględnia pierwszego miesiąca sprzedaży po premierze Early Access). W związku z tym prowizja Steam od sprzedaży kolejnych egzemplarzy gry została obniżona z 30 proc. do 25 proc.

w kwestii ue5 (przejściowo 4) oprocz tego ze bedzie wspierał nowa generację konsol i zupelnie nowe technologie 3d, epic zmienil ostatnio licencjonowanie - płaci się 5% od przychodu powyżej 1mln usd. Do miliona jest kompletnie free. Jakis czas temu udostępniono za free materialy i aplikacje quixela co tez moze miec znaczenie. Rozne opinie kraza o unreal i unity ale czesto pada stwierdzenie ze epic pozamiatał

Oczywiście czas poświęcony na p8 w jakims stopniu jest stracony ale ogolnie koncept, materiały 3d etc da sie wykorzystać.

jebzdzity źródłem informacji na sw, czekam kiedy zaczniecie wklejać sensacje z bankiera.

ZbigniewZ napisał(a):
WatchDog napisał(a):
Nie wykluczam teorii, że przesunięcie jest podyktowane bardzo wysokimi ocenami The Last of Us 2, które zwyczajnie technicznie trudno będzie przebić. Zatem deal może być taki: wyjść w 2020 i ryzykować bycie "drugą najlepszą grą roku", czy wyjść wcześnie w 2021, kiedy zdobycie tytułu "najlepszej" jest niemal gwarantowany i łatwo będzie bronić zdobytej pozycji.

www.metacritic.com/game/playst...

user score 3,4

wow niezly szambo wylalo na meta. moim zdaniem cdr bedzie usuwac w te dwa miechy caly ten 'woke' content ;)

chyba raczej euforii bo właśnie nic nie chlapnął

dyskusja byla ze nie ma wsparcia a nie czy ewentualnego naruszenie ma sens

widze ze się ekspert objawil na watku, jest tu jakis kanal? co tam fachowe oko widzi

z dodruku inflacji nie będzie ale z ewentualnego zerwania chińskiego łańcucha dostaw juz tak. eu tak ekologiczne jak marzenie a tymczasem produkcja dla eu w czarnych od węgla chinach a ekologiczne diesle na ekologiczny olej palmowy z plantacji po wycietej dżungli.

przed nami negocjacje eu uk, us eu, us uk... już niedługo o pandemii zapomnimy

wciaz jednak na switchu lepsze porty sprzedają się lepiej niz gorsze. niby oczywiste ale chyba nie do konca

a teraz rzut oka na metacritic
www.metacritic.com/game/switch...

co ważne szanowny kolego, przeskroluj na dol strony i przeczytaj choc kilka zamiast skupiać sie na tej na samej górze.

dla odmiany ocena w3bna switch
www.metacritic.com/game/switch...

widzisz różnice czy dalej nic?

slaba konwersja to slaba sprzedaż. wiedźmin 3 wciaz na switchu wygląda przyzwoicie a ow wygląda zle.
mniej uwag personalnych, amatorskich haseł klapek na oczach sugeruje.

czytam recenzje i mowia wprost ze grafika jest "horrible". spojrzałeś na grafike? grales kiedys w jakas gre?

wrecz przeciwnie, po czym wnosisz?

ciekawe kiedy jakieś szczegóły o wersji switch. konwersja nie zawsze sie udaje, jak chociażby w outer worlds

kliknij, aby powiększyć

akurat na crj po wyjściu z kanału w miarę jasne sa poziomy poniżej których lepiej sprzedać. poki co kurs nawet do nich sie nie zbliżył.
polecam tez wczytać sie na spokojnie moze z kilka razy co napisałem
Cytat:

coraz bardziej przekonuje sie do tezy ze gamedev zacznie korektę a rusza inne sektory jak np bankowy. poziom dyskusji sugeruje tez spore zaleszczenie

moim zdaniem na tym etapie pandemii wszyscy juz rzygają covidem, to moze byc istotna problemem aby jakas sprzedaż osiągnąć

Scarry napisał(a):
@krewa

nie można od zera, ale można przerobić gotowy engine podstawiając do niego nowe assesty, i tak z aktualnej realpolitics 2 zrobić Covid-outbreak. Więc odpowiedź nie jest jednoznaczna: nie można jeśli piszesz od zera, można jeśli masz gotową większość uniwersalnych modułów rozgrywki.

Chłopaki piszą akurat dwie różne strategie czasu rzeczywistego - Dark Moon, bardziej taktyczny, SF, i Realpolitics 2, tu wiadomo, Grand Strategy ala Paradox tylko trochę prostsze. Mają gotowe moduły, grafika mapy też wydaje mi się zbliżona (odnoszę się do pokazanej zajawki Outbreak-a) do RP 2

W sumie genialny pomysł. Na histerii koronawirusowej mogą zrobić ogromną kasę (może nie brzmi to zbyt etycznie ale nic złego nie robią - symulator epidemii sam w sobie jest raczej jakąś formą edukacji o niej)

na mur beton mają zagwarantowany kolosalny darmowy PR i cały marketing.... nie tylko prasa branżowa ale także mainstream może o tym pisać.

.. tym razem timing JUJUBEE wydaje się trafiony 100%, lekcja z Kurskiem odrobiona....

czyli wyszło lepiej czy gorzej bo nie nadążam

jest pierwsza recenzja, pozytywna! 'spoko strategia'
czekamy na kolejne

a na serio gra jest ok, moze przez weekend sie rozkręci

mowa o fed? nbp? to nie temat tego watku tak ogólnie.
pamiętasz wycenę lotosu zero pln? duzo potem spadlo?
miejsca na techniczna lorekte banków jest, a na polityczne dyskusje mi szkoda czasu

przy czym na wzrostach banków zarobisz w dni/tygodnie a ty mowisz o latach

coraz bardziej przekonuje sie do tezy ze gamedev zacznie korektę a rusza inne sektory jak np bankowy. poziom dyskusji sugeruje tez spore zaleszczenie

z ciekawostek dzisiejszych

Cytat:

WeirdFish zostało założone pod koniec 2019 roku z inicjatywy Marka Sobóla i Wiktora Szymańskiego. Pierwszy z nich znany jest m.in. jako jeden z założycieli notowanej na NewConnect spółki CreepyJar, kojarzonej przede wszystkim z sukcesu "Green Hell" - symulatora przetrwania w amazońskiej dżungli. Wcześniej przez kilka lat był prezesem zarządu Techland Warszawa, gdzie kierował również działem Level Designu. Wiktor Szymański przez sześć ostatnich lat pracował w studiu Techland Warszawa, gdzie był odpowiedzialny za organizację produkcji oraz pracę zespołu level designerów, wskazano również.

z grubsza sytuacja stabilna a sprzedaż wygląda przyzwoicie. ile tego sprzedają mozna z duza. precyzja sledzic poprzez przyrost opinii.

moim zdaniem teraz krytyczne będzie wypuszczenie na konsole. ktos tu wypowiadał sie ze switch nie dostanie trybu coop, co mnie trochę dziwi. uwazam ze produkt na konsole musi byc tak dobry jak to możliwe, brzmi trywialnie ale np teraz po dwoch aktualizacjach z poprawkami gra wygląda solidnie. w kolejce czeka zagadkowy tryb pve i scenariusz dla coop.

istotne kwestie
- z opinii wynika ze gra wygląda ok ale bywaja problemy w wydajnością. czy to utrudni port na switcha? Kiedy ukaże się jakiś update o switchu, mial byc pod koniec zeszłego a teraz w połowie 2020
- xbox i ps raczej ogarna gh, z tego co wiem portowano gre na świeższa wersję unity i raczej powinno sie to udac. czy praca nad poprawkami przesunie temat konsol?

ps. szanujcie sie wzajemnie, bo ciezko to sie czyta

Scarry napisał(a):
A tak na marginesie - nie macie wrażenia ze najbliższe dni będą nienaturalnie zachwiane przez bezprecedensową akcje Epic Games (za darmo rozdają GTA 5 a potem ma być podobno Witcher 3)?

Nie dotyczy to tylko Green Hella, raczej całego rynku Steama

tez mam wrażenie ze darmowe zakupy w epicku obniża chęć wydania kaski na coś nowego u wielu osob. co zrobić, z w3 nie bedzie lepiej.
swoja droga w ten weekend za darmolca jest f76, mimo hejtu oceniam ze na tu i teraz gra spoko za jakies 80 pln. takie akcje jak darmowy weekend to całkiem zgrabna promocja, sprzedaż f76 skoczyla a wiele osob moglo sprawdzić gre przed zakupem

skad wiadomo ze switch dostanie wersję bez coop?

z gf now korzystam głównie używając steama, chociaż większość gier i tak jest zablokowana na gfnow. nie zaprzatal bym tym sobie głowy

korekta: gh dostępny wyłącznie poprzez steam na gf

ogólnie dramatu nie ma, w takim klimacie mógłbym nawet uwierzyć w wycene 2mld w ciagu roku dwóch at. gdzies mi kiełkuje jednak mysl ze nasdaq moze zaliczyć solidna korekte i moze to miec istotny wplyw na gamedev chociażby. sa pewne analogie do roku 2000

no dobra, zwykle pierwszy ruszał sektor finansowy. czy teraz tez? hmm

moze nie mma racji co do konsol, procentowo ile kasy jest z pc a ile z konsol?

w pewnym stopniu musze sie zgodzić z kunojem, frostpunk na konsolach moim zdaniem zawiódł. na pc sprzedaż jest przyzwoita ale jest kilka ale: season pass ma juz w cenie kolejne dlc, sporo osob przez jednak dlugi czas pracuje na fp a juz wiadomo z grubsza jaki rzad wielkości zarobku z tej pracy będzie i ze sprzeda sie głównie na pc.

dla mnie najważniejsze jest to czy p8 i kolejne gry beda zrobione pod konsole, bo tam tak naprawdę jest gruba kasa.
program motywacyjny i kwoty w nim sie pojawiające sugerują ze to raczej hit konsolowy nie będzie, trzeba do tego jednak podchodzic ostrożnie a nie brać za pewnik

hasło meaningful gaming stawia poprzeczkę wysoko ale z drugiej strony animal crossing sprzedal sie w absurdalnej ilosci na switchu bez jakiegos wielkiego meaningfulnesa. twom sprzedało sie w milionach ale firna nie planuje prac nad twom2.
to co zarząd umiescilw pm jest pochodna ich wizji na kolejne lata, jak pm nie zostanie klepnięty to co tak naprawdę to oznacza dla 11b? zmiana myslenia zarządu czy zmiana zarządu?

ewentualna istotna zmiana wyceny crj bedzie przede wszystkim po sukcesie na switchu i xbx/ps4. jesli gra na konsolach wypali, wplywy z pc to będzie maly dodatek

aircanada15 napisał(a):
Jakie niby duże produkcje resor ? Tu robi się tanią rozrywkę. A większość nowych gier jest finansowana z emisji prywatnych.

moim zdaniem dotykasz sedna sprawy. czy faktycznie plw godnie zarabia na tych tanich produkcjach?
jak ostatnio sprawdzałem spora czesc kasy szla ze sprzedaży csm min na konsolach. czy csm ktory byl latami rozwijany to taki fkagowy produkt modelu plw? czy to w ogole produkt plw skoro dev nie jest w grupie?
gdzie w tym modelu jest sufit?

ps dzis gtv za free od epicka. warto sie nad tym chwilę zastanowić

anty_teresa napisał(a):
Ech, co to za spółka. Zamiast wtopić na jakimś dużym projekcie wypłaci 62 mln dywidendy. Koszmar normalnie ;)

bardzo podoba mi sie ten argument, faktycznie pozwala to przestać inwestorom martwić sie o te duże produkcję ktore moga nie wypalić. to bardzo pozytywna informacja, mysle ze wplynie zauważalnie na wycenę

Polski rynek razil sila jeszcze kilka dni temu :) trafnie przewidziano scenariusz u nas

jest też taki aspekt epidemii, ze jak stwierdzisz ze wirus nie jest chiński to dostaniesz maseczki. jak juz sie epidemia wypali, beda w Brukseli planować co ma wrocic do produkcji w eu i co mozna w chinach zostawić. czy to brzmi jak wygrana chin?

Adagio napisał(a):
resor napisał(a):
zanim wszyscy juz ogłoszą usa upadłym imperium, postawie teze usa nie cofnie sie przed niczym w rywalizacji o hegemonie. chiny natomiast wciaz muszą się liczyć z glosem ludu i partii
nie zostaje sie hegemonem przez przypadek, machina finansowa usa to bron straszniejsza niz marynarka.

"chiny natomiast wciaz muszą się liczyć z glosem ludu i partii"
Potraktuje to jako zart wave
Chiny to partia, albo inaczej partia to Chiny a lud ma tyle do pwiedzenia, co zyd za okupacji.
Nie wieszczyl bym zbyt wszesnie upadku Chin.
Chiny "dzieki" wirusowi jeszcze bardziej zwiekszyly inwigilacje spoleczenstwa, to samo zrobily tez inne kraje np Rosja czy kraje arabskie.
Jednym z glownych przegranych tego wirusa bedzie demokracja i swobody obywatelskie.

chiny nie sa monolitem, rzadzi xi bo tego chce partia. same chiny najbardziej boja sie podziałów społecznych, nierównośc materialnych ktora jest większa niz miedzy uk a Bułgaria.
po co inwigilują jak lud to partia? jak się dobrze nad tym zastanowisz to moze się okazać ze partia popelnia bledy i nawet w samej partii jest wiele glosow odnosnie strategii

jedna z waznych kwestii jest to czy slusznie xi poszedl na zwarcie z usa. podpisanie dealu z usa jest wycofaniem sie ze zwarcia, przynajmniej na jakis czas.
Ostatnio chiński msz zaczal oskarżać usa o puszczenie wirusa, trump w odwecie zaczął uzywac określenia chiński wirus. chinski ambasador w usa natomiast stwierdził ze nie powinno sie nikogo w tej sytuacji oskarzac co jest wbjawnym konflikcie z tym co jego msz robi.

kolejna rzecz to negocjacje usa z uk i eu, moim zdaniem usa realnie biorą pod rozwage scenariusz gdzie po trupach własnych obywateli pojda tryumfowac na kontynencie europejskim. iran już jest na krawędzi kapitulacji a usa co robi? naklada sankcje.
Ruskie praktycznie przestały sprzedawcą rope od 2 tyg, Białorusini dostali wszystko co chcieli i jeszcze smieja sie o ruskiej kapitulacji. Ruskie zaraz zaczna dzwonić do mbs ale teraz to putin bedzie czekal w korytarzu

za duzo się dzieje aby usa się po prostu zajely soba

zanim wszyscy juz ogłoszą usa upadłym imperium, postawie teze usa nie cofnie sie przed niczym w rywalizacji o hegemonie. chiny natomiast wciaz muszą się liczyć z glosem ludu i partii
nie zostaje sie hegemonem przez przypadek, machina finansowa usa to bron straszniejsza niz marynarka.

warto tez zwróci uwage ze chlorochinina ma potencjal aby zmniejszyc lub zablokowac tzw cytokin storm. to tez sugeruje ze jak juz on wystapil chlorochinina moze nie pomoc.

tu te kolo się zamyka bo na wczesnym etapie test moze byc negatywny a brać profilaktycznie chlorochinina to raczej kiepski pomysl wiec jak i kiedy mozna jej uzyc?

Cytat:

Rozdysponowaliśmy 6,5 tys. opakowań Arechinu do szpitali zakaźnych po to, by personel wykorzystywał ten potencjał - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski podczas briefingu prasowego.

to tylko kolejny temat w którym sie mijasz z rzeczywistością.

nie ma bo ministerstwo jakis czas temu caly zapas wykupilo. serio vox, placa ci za to?

Vox napisał(a):
Cytat:
Nie kazdy widzi roznice miedzy testem ciazowym a badaniem USG.

Najwyraźniej. Tymczasem są nie tylko testy real-time (RT-PCR) do którego wczoraj link podałem,
masowo używane przez CDC w USA,
ale i są zaaprobawane farmaceutyki.

oczywiscie wg. antyteresy leczy się objawowo. powodzenia z takim leczeniem antytereso.

P.S
Chociaż może w Polsce rzeczywiście jest tak jak mówi antyteresa? na 3 zdrowaśki do pieca... ale tylko w Polsce.

vox testy rt trwają po 6h a w usa wyniki sa po kilku dniach.
wydaje mi sie ze w dalszym ciągu piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia

wszystkie ekspresowe to testy immunologiczne? z tego co wiem nie ma opcji na pcr w minuty

obejrzyj film, powinien ci rozjaśnić co nieco niuanse związane z testami

Cytat:

Szpital czeka cały czas na wyniki 19 próbek pobranych od pacjentów jeszcze w środę. - Chcielibyśmy sprawdzić wszystkich pacjentów, ale ogromny problem jest z testami - mówi "Jabłonce" starosta grójecki, Krzysztof Ambroziak. - Próbki pobierane mają być od osób, które mają już objawy i trafiają do szpitali zakaźnych. Taki system nam nie pomaga - dodaje.

tak, jest problem z pisem i ich testami, nie chca testowac ludzi bez objawow. podpowiem, nawet gdyby u nich sie wirus rozwijal test bedzie negatywny. test pozwala zidentyfikować wiruwa ale w zaawansowanym stadium a po dobie czy ilus nie bardzo

https://youtu.be/hM-Rx5p-wDM

vox wydaje mi sie ze nie masz pojecia o czym piszesz, nie wiesz jak test dziala nawet

kazdy szpital to daje? bo na razie we wroclawiu słyszałem ze podano z tego co wiem. druga rzecz to przywożą kogos z niska saturacja i prawie bez pluc, podajesz mu od razu czy czekasz na wynik testu?

wyprowadź mnie z bledu ale chlorochininy ani hcq nie podaje sie, bywaja przypadki użycia ale nic ponad to

Vox napisał(a):
Cytat:
a jak twoim zdaniem się leczy?

farmakologicznie

a konkretnie?

Vox napisał(a):
anty_teresa napisał(a):
Jak ktoś będzie miał test to szybciej wyzdrowieje?

wyobraź sobie że odpowiedź brzmi tak. Jak można leczyć bez diagnozy? wave

a jak twoim zdaniem się leczy?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 16 stycznia 2021 00:29:48
Liczba wpisów: 295
[0,08% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 8

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,671 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d