Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Daimyo

Daimyo

Ostatnie 10 wpisów
Tak, to jedna z najmniejszych premier w tym roku, kokosów z tego nie będzie ale fakt dobrych ocen i ciepłego przyjęcia przez graczy ważny odnotowania chyba dla wszystkich 3 podmiotów (polyslash, klabater, playway - w tej kolejności).

Niedługo playway wyda znacznie większe tytuły: Diesel Brothers: Truck Building Simulator - 12 kwietnia, Uboat - 30 kwietnia, House Flipper Garden DLC - 16 maja, Cooking Simulator - Maj, Tank Mechanic Simkulator, Junkyard itd. wtedy będziemy mieli lepszy obraz na to jak przyjmowane są tytuły playwaya.

Co myślicie o debiucie "We the revolution" ? (playway jest większościowym udziałowcem w polyslash - 56%)

Gra wbiła się do top 2 steam global, max peak 599, oczywiście to mała gra, mała premiera ale zachowując proporcję chyba premiera udana.

Znienawidzona spółka, przez "szpeców", "ynwestorów", najlepsza spółka 2018r, niemożliwe ? haha, od momentu debiutu około 240% zysku, i co teraz powiecie szpece ? gdybym wam zaufał ?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PLAYWAY-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-dot-gry-Thief-Simulator-7625558.html

Cytat:
Zarząd PLAYWAY S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że gra Thief Simulator („Gra”), która miała swoją premierę na platformie STEAM w dniu 9.11.2018 r. już w pierwszej dobie sprzedaży zwróciła wszystkie koszty produkcji i marketingu.


Cytat:
Wedle szacunkowych danych posiadanych przez Spółkę w ciągu pierwszych 72 godzin sprzedaży do klientów trafiło ponad 36 tys. sztuk Gry.


Cytat:
Wytworzenie Gry razem z budżetem marketingowym kosztowało ok. 300 tys. zł.


kolejna udana premiera


aircanada15 przepraszam ale jakich kluczy rozdali ? prosze o link, ze rozdawali klucze do gry za darmo i w jakiej ilości inaczej uznam to za probe manipulacji

godzina 22.34 top 1 global

1 miejsce w globalu ww3

grupax9 ??? skąd wziąłeś takie wyliczenia, ja slyszalem o grupax3,5

No ok, może i będą niższe, ale playway wyda przez następne 2 lata kilkanaście gier z różnym potencjałem sprzedażowym, (może się trafić kilka perełek), a 11bit co wyda przez następne 2 lata ?

baks napisał(a):

Flagowy produkt "zatonął" - produkt który jak oceniano miał dać 100mln przychodu lub więcej i 60-70 mln zysku.podobnie lub więcej niż Frostpunk.
W kilka tygodni miało się sprzedać 1mln szt a może i więcej ..


Proszę o przytoczenia jakiejkolwiek analizy, rekomendacji, szacunków, które wskazywały taką sprzedaż Agony, bo nigdzie nie mogę znaleźć, może jakiś wywiad prezesa lub rekomendacje jakiegoś DM.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 8 marca 2013
Ostatnia wizyta: 22 marca 2019 11:30:35
Liczba wpisów: 82
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,180 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d