Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Daimyo

Daimyo

Ostatnie 10 wpisów
top3 wieczorem

To prawda, gdyby ww3 w momencie debiutu na steam, było takiej jakości jak chociażby teraz to rozmawialibyśmy na innym poziomie cenowym tej spółki, dlatego kluczowe jest dopracowanie gry przed wydaniem i to nawet w wersji EA !

Cytat:
PlayWay ma "duże nadzieje" wobec premiery gry "Uboat", która 30 kwietnia trafi do sprzedaży na platformie Steam - poinformował PAP Biznes prezes PlayWay, Krzysztof Kostowski. Grupa ma ustalony kalendarz premier do sierpnia - "ważne" debiuty mogą odbywać się co 2-3 tygodnie.


link: http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/2702327,playway-wiaze-duze-nadzieje-z-premiera-gry--uboat--(wywiad)

Trzeba przyznać, że spore brawa zebrała gra po prezentacji...

www.youtube.com/watch?v=ti8E72...

Tak, to jedna z najmniejszych premier w tym roku, kokosów z tego nie będzie ale fakt dobrych ocen i ciepłego przyjęcia przez graczy ważny odnotowania chyba dla wszystkich 3 podmiotów (polyslash, klabater, playway - w tej kolejności).

Niedługo playway wyda znacznie większe tytuły: Diesel Brothers: Truck Building Simulator - 12 kwietnia, Uboat - 30 kwietnia, House Flipper Garden DLC - 16 maja, Cooking Simulator - Maj, Tank Mechanic Simkulator, Junkyard itd. wtedy będziemy mieli lepszy obraz na to jak przyjmowane są tytuły playwaya.

Co myślicie o debiucie "We the revolution" ? (playway jest większościowym udziałowcem w polyslash - 56%)

Gra wbiła się do top 2 steam global, max peak 599, oczywiście to mała gra, mała premiera ale zachowując proporcję chyba premiera udana.

Znienawidzona spółka, przez "szpeców", "ynwestorów", najlepsza spółka 2018r, niemożliwe ? haha, od momentu debiutu około 240% zysku, i co teraz powiecie szpece ? gdybym wam zaufał ?

www.bankier.pl/wiadomosc/PLAYW...

Cytat:
Zarząd PLAYWAY S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że gra Thief Simulator („Gra”), która miała swoją premierę na platformie STEAM w dniu 9.11.2018 r. już w pierwszej dobie sprzedaży zwróciła wszystkie koszty produkcji i marketingu.


Cytat:
Wedle szacunkowych danych posiadanych przez Spółkę w ciągu pierwszych 72 godzin sprzedaży do klientów trafiło ponad 36 tys. sztuk Gry.


Cytat:
Wytworzenie Gry razem z budżetem marketingowym kosztowało ok. 300 tys. zł.


kolejna udana premiera


aircanada15 przepraszam ale jakich kluczy rozdali ? prosze o link, ze rozdawali klucze do gry za darmo i w jakiej ilości inaczej uznam to za probe manipulacji

godzina 22.34 top 1 global

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 8 marca 2013
Ostatnia wizyta: 24 maja 2019 10:50:48
Liczba wpisów: 86
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,193 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d