pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Daimyo

Daimyo

Ostatnie 10 wpisów
Powiem szczerze, że osobiście jestem zaskoczony tą premierą, co prawda ostatni przyrost społeczności na steam wskazywał, że może się tu ładnie zadziać, ale jeszcze kilka miesięcy temu nie dawałem tej grze większych szans, a tu proszę, peak w dniu premiery ponad 6000, top1 global i pozytywne oceny, tylko bić brawo, że kolejnej spółce z PL się udało.

Też mnie to zastanawia, ogólnie sprawa jest bardzo świeża i bardzo ciężko ocenić na teraz, ile biomaxima może mieć z tego "tortu", ale info bardzo konkretne i na czasie, zobaczymy co przyniesie życie i przede wszystkim co pokażą raporty kwartalne...

Wszyscy wieszczą spadki a tu jak na złość ciągle do góry...

ehhh powiem tak, to co stało się na tej spółeczce w ostatnich dniach to prawdziwy daaark mooon, śmieszy mnie to i zarazem wnerwia, że nie wykorzystałem okazji do łatwego zarobku, chociaż powiadomienie o filmiku miałem natychmiast po udostępnieniu go na yt, ponieważ kiedyś za-subskrybowałem ich kanał; no ale cóż, nie zawsze można poczuć to coś, tego tzw. "blusa", ja sobie pomyślałem tak: "no ok filmik fajny, ale gra wyjdzie może za dwa lata w niewiadomej jakości poza tym znam spółkę, nie warta zaufania" ... rynek zweryfikował moje zdanie na ten temat...

Świetne wyniki za Q3, przebicie historycznych szczytów na kursie, a tu taka cisza ?Anxious

Ale czemu się dziwicie, Elemis napisał całą prawdę, gamediv na bananie jest mocno przegrzany, ostatni wysyp debiutów na gpw/nc tylko to potwierdza, masa spekulantów zwietrzyła szansę na łatwy pieniądz, a to, prędzej czy później, musi się źle odbić na całej branży.

Jeśli chodzi o peak to bardzo ciężko go porównywać z zupełnie nową premierą, tu mamy wyjście gry z EA, gdzie baza graczy wynosiła ponad 200k, jaki % z tych, którzy zakupili grę w wersji EA wlicza się do peaku ciężko stwierdzić.

Odświeżam temat bo troche cicho, a premiera gry tuż, tuż... Z najnowszego raportu można wyczytać:

Cytat:
Na dzień sporządzania raportu stronę GREEN HELL na Facebooku polubiło ponad 54 tys. osób, na platformie
STEAM, śledziło ją ponad 108 tys. osób a także, co bardzo istotne już ponad 420 tys. osób nadal oczekujących na
zakup, dodało ją do swojej wishlisty. Liczba Twitter followers przekroczyła 3,6 tys. osób. Biorąc pod uwagę tylko
dziewięciu najbardziej popularnych youtuberów filmy związane z GREEN HELL obejrzało ponad 5 mln
użytkowników.

Jak widzicie potencjał sprzedażowy tej gry i przyszłość spółki ?

top3 wieczorem

To prawda, gdyby ww3 w momencie debiutu na steam, było takiej jakości jak chociażby teraz to rozmawialibyśmy na innym poziomie cenowym tej spółki, dlatego kluczowe jest dopracowanie gry przed wydaniem i to nawet w wersji EA !

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 29 kwietnia 2020 21:14:55
Liczba wpisów: 94
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,780 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +131,15% +26 230,67 zł 46 230,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d