pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mapez

mapez

Ostatnie 10 wpisów
Chodzi o zamianę na obligacje Aforti. Nie znam szczegółów bo Pan był tajemniczy przez telefon i poiwedział, że wyśle szczegóły mailem, ale do tej pory nic nie dostałem:( Dlatego zastanawiam się o co może im chodzić i co to w ogóle za firma. Wszystkie chyba spółki NC mają podobny profil.

Cześć. Też jestem żywo zainteresowany tym wątkiem. Prosiłbym o więcej szczegółów jak przeprowadzić cały proces. Dzwonił ostatnio ktoś do mnie z Aforti i proponował wymianę obligacji Polfy na obligacje Aforti. Tak naprawdę czy coś można teraz zrobić oprócz czekania na wyrok sądu?

LC Corp usunięty z MSCI Poland

Do indeksu MSCI Poland Small Cap dołączy od 1 grudnia Kruk i Neuca, a zostanie z niej usunięty Kernel, LC Corp, Polski Holding Nieruchomości i ZE PAK - podało MSCI w komunikacie.

biznes.pap.pl/pl/news/search/i...

Wrzucam informację o zmianach w MSCI Poland jakie będą miały miejsce od 01.12
Wszystkie serwisy piszą tylko o wejściu Kruka, ale o pozostałych zmianach to już chyba zapomnieli:)

Polski Holding Nieruchomości usunięty z MSCI Poland

Do indeksu MSCI Poland Small Cap dołączy od 1 grudnia Kruk i Neuca, a zostanie z niej usunięty Kernel, LC Corp, Polski Holding Nieruchomości i ZE PAK - podało MSCI w komunikacie.

Wszystkie serwisy piszą tylko o wejściu Kruka, ale o pozostałych zmianach to już chyba zapomnieli:)

ZE PAK usunięty z MSCI Poland

Kernel zostaje usunięty z MSCI Poland

Kruk i Neuca dołączą do indeksu MSCI Poland

Tak to prawda:( Człowiek widzi to co chce widzieć.

www.parkiet.com/artykul/27,144...

Zbieżność nazw firm inwestycyjnych spowodowała....

Dzięki
W kwestii doprecyzowania:
- wklejony przeze mnie link nie pochodził z gpwinfostrefa tylko z serwisu pap.
- warto chyba zostawić komentarz i napisać prośbe o poprawę. W takiej formule widzę, że dyskusja toczy się na forach innych firm np. cd projekt.
- jestem ciekawy jakiej wartości są niektóre komentarze i dyskusja prowadzona na forum CDProjekt?

- fundusz Cascade Investment, którego właścicielem jest BIll Gates zwiększył swoje zaangażowanie do ponad 5% w akcje firmy Kernel co może oznaczać, że wysoko ocenia atrakcyjność spółki
"Kernel Holding S.A. informs that it has received ....."

Drogi Adminie!
Wrzuciłem wczoraj i dzisiaj dwa wpisy na temat tego, że pewien fundusz zainwestował środki w spółkę Kernel. Oczywiście podając odnośnik do artykuły w prasie.
Nie widzę tych wpisów. Jeżeli zostały usunięte, to chociaż wypadałoby napisać dlaczego.

Proszę o wytłumaczenie, bo jestem nowym użytkownikiem i może czegoś nie doczytałem

Kod:
mod: wypadałoby się przygotować do działalności na forum. (1) link wymaga cytatu; (2) linki z gpwinfostrefa nie działają bo odesłania z SW są blokowane (ktoś tam zwariował) --> ergo Twoje posty nie miały żadnej wartości dla użytkowników.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 15 grudnia 2016 18:19:02
Liczba wpisów: 19
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,445 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d