pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

lukas80bb

lukas80bb

Ostatnie 10 wpisów
po debiucie Moonlightera na NS a kurs w ciągu tygodnia spadł 7%. Ktoś mi potrafi to wytłumaczyć logicznie? Zapewne punktem odniesienia będzie dopiero publikacja raportu w środę.

potrafi mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć jeszcze przed publikacją wyników nagły spadek ceny od poziomu 458? tylko jeśli ktoś twierdzi że to fundusze itp. to proszę przedstawić dowód że w portfelu mają akcje 11bit.

zajmowałem się niemało lat wprawdzie nie finansami ale planowaniem operacyjnym produkcji i zawsze jak robiłem zamknięcie miesiąca czy np. półroczne to odnosiłem to do okresu półrocznego a nie kwartalnego. czemu tutaj wszyscy tak patrzą na wynik kwartalny a nie półroczny?

mam pytanie do forumowiczów, te wszystkie rekomendacje co do ceny docelowej to jest zawsze naturalna pochodna tego konsensusu wyników okresowych? W sensie jeśli rekomendację tworzy ten sam dom maklerski co jeden z tych sześciu prognoz branych do konsensusu.

Precyzując trzeba dodać że prognozy sześciu biur maklerskich co do zysku netto w 2 kwartale to niezłe widełki: od 31,6 do 45,9 mln.

jak myślicie jaki wpływ na kurs będzie miało podanie podobno podczas wyników półrocznych sprzedaży Frostpunka?

Dziwne że przy tych swoich niezłych analizach nie bierzesz pod uwagę kontekstu rynku o czym mówią chyba na każdym szkoleniu o analizie technicznej.

Zastanawiam się czemu służy takie pompowanie Cyberpunka wszędzie gdzie podobno kampania promocyjna pierwotnie miała być krótsza a poza tym wszyscy dobrze wiedzą że kurs jest napompowany do niebywałej wartości w stosunku do rekomendacji i realnych wyników finansowych?

Spółka wyprodukuje grę dla Microsoft a poza tym 28-ego premiera Serial Cleanera na Nintendo Switch w Japonii a na forum brak dyskusji.....Poza bardzo średnimi wynikami za pierwszy kwartał, technicznie spółka wygląda nieźle. Co sądzicie?

Steamspy jest obecnie wiarygodny? Piszą o 20-50 tys. na Steam.

Informacje
Stopień: Oswojony
Dołączył: 3 grudnia 2013
Ostatnia wizyta: 12 listopada 2018 17:58:51
Liczba wpisów: 42
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,376 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d