pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

spinor1

spinor1

Ostatnie 10 wpisów
Redukcja pewnie wyższa niż na Allegro będzie. Teraz każdy wie, że trzeba trochę więcej kupić, a po ostatnim udanym IPO allegro, spekulantów będzie sporo. Dodatkowo zapisy tydzien przed premierą Cyberpunka to tez może napędzać hype na cały sektor, w tym i na IPO PCF.

Nie, w tym artykule jest źle przetłumaczone, zajrzyj do źródeł.

CDA -8,5%, Netflix -7% rynek telewizji i streamingu chyba nie za bardzo zadowolony z powodu szczepionki. Ludzie zamiast siedzieć w domach i konsumować treści ze szklanego ekranu będą spędzać czas poza domem. Jak to może wpłynąć na IPO canal +?

Wiedzmin też nie miał 100% pozytywnych recenzji, zawsze komuś gra nie podejdzie, więc nie wiem po co tu wklejasz jakieś pojedyńcze opinie? Fakty sa takie, że 85% opinii na steamie to opinie pozytywne, na metacritic ocena krytyków to 82/100. To są bardzo dobre oceny, gra się podoba ZNACZNEJ WIĘKSZOŚCI graczy. Nie zawiodła jakość gry, a co innego, a ty się przyczepiłeś właśnie jakości.

Może zacytuj cały mój post? Również napisałem, że kurs sporo spadnie, ale merytorycznie podszedłem do sprawy. Ty napisałeś, " mi sie nie podoba, głupia ta gra". Typowo po bankierowsku, co dla użytkownika z takim stażem powinno się nie zdarzać...

Cytat:
Chyba jednak gra nie była zbyt dobra, skoro kurs zleciał już ~50%.
A wystarczyło zagrać w demo - gameplay 6/10.

Statyczni przeciwnicy, w kółko giniesz....
To w sumie platformówka, tylko że 3D.6000 postów na forum, a naganiasz jak troll z bankiera. Gameplay 6/10 to tylko twoja ocena, gra ma świetne recenzje i to jest fakt. To że giniesz ciągle, to nie wada patrz gry soulslike. Ale musze się zgodzić, że premiera średnio udana, chyba zabrakło marketingu. Dość szybko spada w globalach, peak codziennie wyraźnie niższy, co przy grze z takimi ocenami jest dość dziwne. Na twichu aktualnie 1500 osób ogląda, bardzo słaby wynik. Chyba zapomnieli opłacić największych streamerów. Jesli w weekend nie będzie żadnego ożywienia to mamy dopiero początek spadku kursu.

Plusem jest to, że duża spółka wejdzie na GPW co większa atrakcyjność naszej giełdy.


Krótkoterminowo, bo jak emocję opadną a wraz z nim kurs Allegro to znowu będzie psioczenie jakie to kasyno, a giełda straci na atrakcyjności wśród inwestorów indywidualnych.

Zgadzam się z przedmówcami, według mnie cena znacząco zawyżona i łapie się za głowę, czemu w ogóle ktoś jest zainteresowany kupnem tych akcji. Z perspektywy obecnych właścicieli jest to idealny czas na IPO, potencjał dalszego wzrostu prowizji jest mały, brak konkurencji też wiecznie trwał nie będzie, no i COVID spowodował, że ludzie zaczęli robić zakupy w necie w większych ilościach, ale to wiecznie trwać nie będzie. Teraz anal spojrzy na wyniki za ostatnie 3 lata, powie dynamika wynosiła X więc, kapitalizacja 40 mld nie jest wysoka jesli utrzymają tę samą dynamikę wzrostu przychodów przez następne 10 lat. Część uwierzy, część nie, ale naiwni się znajdą.
Swoją drogą, ktoś wie, czy kontrakty na Allegro będą już oferowane od pierwszego dnia notowania akcji, czy trzeba trochę na nie poczekać?

Spadła,bo w USA się zaczęła rzeźnia na balonach. Co ciekawe tam poleciały tylko te modne spółki, a nasi rodzimi inwestorzy wywalili jak leci, wszystkie papiery.

Jaka masz pewność, ze sniper będzie w IV kwartale? Mieliśmy gamescom i zero info na temat nowego snipera. Teraz jak już jesteśmy po emisji to pewnie lada moment info o przesunięciu premiery, prezes doda, żę dzięki temu będą mogli wydać też grę na nowe konsole, akcjonariusze to łykną, bo łykają już od kilku lat.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 25 kwietnia 2017
Ostatnia wizyta: 28 listopada 2020 01:31:11
Liczba wpisów: 143
[0,04% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,240 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d