pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

spinor1

spinor1

Ostatnie 10 wpisów
a dlaczego nowa gra nie powstaje na ich silniku tylko Unrealu? Mamy rozumieć, że rezygnują z rozwijania własnego rozwiązania i dalsze gry będą tylko na silniku od Epica? Jesli tak to spółka traci mocno na wartości w moich oczach, bo to jednak są duże sumy którymi będą się musieli dzielić z autorami silnika...

Gruby ma akcje za miliony, informacja o jakości gry, zanim ulica się dowie ma dla niego wartość dziesiątek milionów złotych. Po informacjach z internetu widać, że Cyberpunka testowało dziesiątki recenzentów, na pewno jeden się skusi na "podarek" od grubego w zamian za informacje. Jak ktoś myśli, że nic nie wyciekło z prezentacji to naprawdę żyje w fairyland.

A co do tego kolesia co ma "kuzyna z CDR", to zwykłe plotki, a nawet jeśli to. BSOD to nic strasznego, przecież gra jest jeszcze w optymalizacji.

No i co, ktoś wierzy, że zdołają wydać grę jeszcze w tym roku? Negocjują przedłużenie spłaty kreydytu więc wypuszczają takie info aby pokazać bankowi " O widzicie zaraz nowa gra. dajcie piniązki" albo szykują podwaliny pod nową emisję.

Rejerf napisał(a):
@tgolik
Skad taki pomysł (ciekawy moim zdaniem)?

Czy takie praktyki zdarzały się w przeszłości w przypadku tego czy innych producentów gier wideo albo są standardem w branży? Szczę nie słyszałem wcześniej o tym.


Recenzenci już w gre grali/grają, ale udostępnić swoja opinię moga dopiero po Night City Wire. Ja nie widzę problemy aby jakieś fundusze, którzy mają koneksje z osobami z branży growej już wiedziały to i owo.

TLOU2 zbiera złe opinie od graczy i ja się nie dziwię, bo fabuła jest tam grubymi nićmi szyta, a zakończenie jest naprawdę słabe. Jesli Cyberpunk będzie taką grą jaką przewidujemy to nie będzie miał problemu zostać grą roku. TLOU2 to gra o całkowicie innej skali, dużo mniejszej, brak otwartego świata, brak elementów RPG, mało postaci pobocznych, liniowa fabuła. To przypomina taki rozbudowany symulator chodzenia, świat ładny, animacje, wyszstko, no ale ta fabuła pozostawia wiele do życzenia. Dziwi mnie taki hype na grę.


Cytat:
W poprzednim oświadczeniu też pisali, że gra jest skończona. I „czuli się komfortowo”, a teraz „głęboko wierzą” ;) Generalnie oświadczenie to blablabla, przesuwamy premierę, blablabla, podstawiliśmy trochę synonimów względem pierwszego oświadczenia.


Na pewno Covid przeszkodził, nawet jeśli tego wprost nie przyznają, bo przecież nie powiedzą, że nie mogli upilnować pracowników w domach aby crunchowali. 5 miesięcy to szmat czasu na dopieszczanie, zobaczymy w jakim stanie jest gra już za tydzień i będziemy mogli ocenić czy jest szansa na kolejne przesunięcie.

Nie powinno mieć to większego znaczenia, listopad może być nawet lepszym miesiącem, bo bliżej świąt bożonarodzieniowych i w tygodniu dnia dziękczynienia w USA. W oświadczeniu napisali, że gra jest gotowa, tylko potrzebują czasu na szlify, czyli nakłądy na grę już będą mniejsze, a część zespołu pracuje już pewnie nad dodatkami do gry i Wiedźminem 4. IMO lepiej aby gre dopracowali, nawet kosztem zdenerowania graczy, bo sukces tej gry będzie determinował sukces multipalyera, który może być dojną krowa przez wiele lat, tak jak moduł sieciowy do GTA 5.

CCC jest w sytuacji kryzysowej od kilku lat i Miłek nic nie zrobił, spółka ma coraz gorsze wyniki. Natomiast wydrukować 30% nowych akcji, każdy prezes potrafi :) Przestań racjonalizować swoje decyzje dziwnymi argumentami. Spółka jest mocno przewartościowana, problemy koronawirusowe będą się za nią ciągnęły kilka lat, a to nie jedyne problemy.

Spółka jest już droższa niż przed koronawirusem (pamiętajmy o emisji nowych akcji), to już jest chyba euforia?

Zwiększyli mocno marketing, bo z uwagi na lockdowny znacznie wzrosła baza graczy. Pytanie czy oni zostaną z grą na dłużej, czy może jak sytuacja z koronawirusem ucichnie to wrócą do innych form rozrywek? Nawet Take-Two ostrzegało inwestorów, że nie spodziewają się, aby zaangażowanie graczy pozostało na zwiększonym poziomie w drugiej części roku. Tak więc, raczej bym się nie spodziewał, że kasa wydana na marketing w tym kwartale będzie miałą mocny wpływ na wyniki w III i IV kwartale.

Niby tak wyśmiewany jest bankier, a kolejny raz udowadniają, że mieli rację. Poszło wszystko po 6 zeta!
www.gpw.pl/transakcje-pakietow...

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 25 kwietnia 2017
Ostatnia wizyta: 2 lipca 2020 19:50:06
Liczba wpisów: 126
[0,04% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,549 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,02% +25 003,65 zł 45 003,65 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d