pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

spinor1

spinor1

Ostatnie 10 wpisów
USA coraz niżej, ropa również, więc wątpię aby jutro miałoby się u nas poprawić. Panika dzisiaj była ogromna, taka, że aż stooq przeciążyło, XTB też miał jakieś problemy, pewnie ulica rzuciła się do sprzedaży. Jeden dzień to za mało aby rany wyleczyć, tym bardziej, że z zagranicy zero pomocy.

Pojawił się raport za IV kwartał, dość ciekawy. Co sądzicie? Spełnił wasze oczekiwania? Na bankierze jak to zawsze ambiwalentne odczucia.

Utnapisztim napisał(a):
Kłamczuszki, a zaklinali się że nie będzie mobilnego portu FP.

Z informacji wynika, że to żaden port a stworzenie nowej gry dostosowanej do platform mobilnych. Pewnie jakieś free2play z mikrotranskacjami w świecie frostpunka.

Steamspy, ile osób już popłynęło na ich estymacjach, radzę podchodzić do tego z mocną rezerwą. Dużo lepiej prognozować przez komentarze na steam i pozycje w rankingach, to nigdy nie zawodzi.

Nie, nie wiadomo tego od dawna, nigdzie tego nie stwierdzono, a w mediach spekulowano o różnych opcjach. Jeszcze kilka tygodni temu oglądałem na youtubie jak ktoś rozkminia co się może kryć za tym second AAA title, na reddcie ostatnio była również burzliwa dyskusja.

Tutaj masz reakcje na to info gracze zawiedzeni i nikt nie podejrzewał, że chodziło o multi.
www.resetera.com/threads/cdpr-...

Większośc inwestorów, poza takimi bystrzachami jak ty miała choć minimalną nadzieję, że będzie to coś w uniwersum wiedźmina (choć wiadomo, że jednak cos mniejszego, bo tak zapowaidano). Według mnie to jeszcze przyspieszy spadki.

A co zagraniczny kapitał nie uwala spółek? Zobaczcie sobie co się stało z Take-Two po obsuwie RDR2, -20% i ponad 2 miesiące spadków. A CDR jest jednak mocniej napompowany niż wtedy był Take-Two. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że ta nowa gra AAA to nic innego jak... multi do Cyberpunka i nad inna grą AAA nie pracują. Nota bene ten multi też opóźniony. Kiedy będzie następna pełnoprawna gra AAA po cyberze, w 2025 r.? Wtedy cały hype na wieśka opadnie. Dywersyfikacja wzorowa, jeśli Cyberpunk nie będzie arcydziełem to mogą się zacząć sporo większe problemy! Jak dla mnie takie combo to srogi policzek w KAŻDEGO akcjonariusza, nie wazne czy grubas z zachodu czy Janusz z Polski. Myślę, że CDR w przyszłych latach już 300 nie przebije,szczyty mamy za sobą do czasu ogłoszenia Wieśka 4 i pokazania zysków z multi Cyberpunka.

Chcesz, żeby akcjonariusze mieli koszmary? Lepiej dobrze się wyśpijcie, jutro dzień pełen wrażeń. blackeye

że niby CDR ma się bać premiery remake'a Final Fantasy 7 i przez to przesunąć premierę? Nie porównujmy mrówki do słonia, poza tym FF7 wychodzi jedynie na ps4, jeśli jakieś przesunięcia Cyberpunka się pojawi to nie będzie to z powodu bliskich premier konkurentów, to raczej inni powinni się ich bać. Według mnie nie ma co zwlekać, o nowych konsolach i grach na te platformy będzie coraz głośniej, więc każde przesunięcia będzie grało nie niekorzyść CDR.

Adagio napisał(a):
Cytat:
kończy się fizycznie i moralnie hegemon paliwowy (paliwo a zasoby, paliwa a klimat, paliwo a alternatywa)

Szczyt popytu (nie zasobow i produkcji!) jest szacowany na 2040 rok
wiec jeszcze troche to potrwa salute

Może na świecie, w Europie peak zużycia ropy wystąpi znacznie wcześniej.

Skarb państwa również jest stratny, mógł sprzedać całość za 17 zeta a teraz sprzedaje 50% akcji za 7, a w Orlenie ma zaledwie 27%, ten miliard to będzie kropla w morzu w budżecie, więc pisanie, że to droga na podreperowanie budżetu jest bezsensowna. To strategiczna decyzja, która była przemyślana, już w 2018 r. mówiono o konsolidacji w energetyce, kilka mikrospółek nie jest w stanie udźwignąć rewolucji, którą przechodzi energetyka w Polsce. Ostrołęka nie powstanie, był głosy z rządu w ostatnich tygodniach, że to sensu nie ma, Tchórzewski jedynie bronił tego projektu ale go już nie ma. Pytanie jak wyjść z twarzą, bo straty z rezygnacji mogą sięgnąć miliarda złotych, miód na uszy dla opozycji. Zwali się winę na Orlen, że to ich zarząd sensu w tym nie widzi, i tyle.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 26 lutego 2020 00:16:27
Liczba wpisów: 108
[0,03% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,661 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d