Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Utnapisztim

Utnapisztim

Ostatnie 10 wpisów
No nie przesadzaj z tym bankrutem i nicogames, zarabiać co prawda ciągle nie potrafią, ale jakoś ciagną od premiery do premiery, ten rok jest pierwszy od kilku lat w którym obywają się bez dokapitalizowania z kolejnej emisji akcji, a dzięki emisji zeszłorocznej długów w tej chwili nie mają.

Co do CH-LITE to jest jeszcze parę miesięcy żeby grę zoptymalizować, więc może nie będzie tak źle jak przy premierze WW3.

O tak, 11% czyli całe 600 tysi poniżej konsensusu. To jutro będzie dobry pretekst żeby odparować ze 100mln z rynkowej wyceny. blackeye


I jeszcze większość SummerSale w tym roku przypada na III kwartał, czyli II kw. też będzie biedny blackeye
www.gry-online.pl/newsroom/wyc...
Cytat:
Serwis Steam Database, powołując się na chińską stronę SteamCN i kilka innych źródeł, donosi, że w tym roku Steam Summer Sale wystartuje 25 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00. Wydarzenie ma potrwać dwa tygodnie i zakończyć się 9 lipca.


Jest już raport popremierowy dla Diesel Brothers - kupony rabatowe, promocja cenowa i całkiem okazała grupa społeczności zbudowana przed premierą na steam nie pomogły, w pierwsze 3 dni sprzedało sie ledwie 13,5 tys kopii. Tak więc ta konwersja z bazy klientów CMS to nie jest taka prosta rzecz w przypadku niszowego produktu. Akcjonariuszom ECC pozostaje mieć nadzieję że premiera Drift wypadnie jednak lepiej.

Kredytów nie mają - no chyba że chodzi o kredyt zaufania akcjonariuszy spółki "wieczny-non-profit" przy wycenie rynkowej 100mln. Tu raczej szykuje się powtórka z zeszłego roku i znowu przedwczesne wydanie niedopracowanej gry pod presją uciekającego czasu i gotówki pod przykrywką EA... A potem kolejny rok wegetacji do następnej premiery (WW3 na konsole?).

Ostatnia doba promocyjnej ceny na steam stąd taka mocna determinacja kupujących

Sama informacja o wzroście przychodów bez jednoczesnej informacji o wysokości kosztów poniesionych dla uzyskania tego wzrostu to w zasadzie jest informacja bezużyteczna z punktu widzenia inwestora.

10 maja będzie premiera Diesel Brothers na którą nabywcy CMS także otrzymają kupony rabatowe. DB ma podobną wielkość społeczności steam jak i Drift19. Wystarczy poczekać te 2 tygodnie i jakieś pojęcie o możliwym potencjale będzie sobie można wyrobić, ale te wspomniane 300 tys. np. w rok od premiery chyba nie jest nieosiągalne - oczywiście po zwyczajowych dużych przecenach i dobrej jakości gry.

Rekomendacja ERSTE 494,6 ir.11bitstudios.com/raporty-an...

ML powrócił do top30 w switch eShopie nintendoeverything.com/switch-...

Wysokie miejsca w Japonii przekładały się na dobre miejsca w ogólnym rankingu sprzedaży eshop - 18 miejsce w tygodniu kończącym się 30 marca nintendoeverything.com/switch-... , 24 miejsce w zeszłym tygodniu nintendoeverything.com/switch-... (w bieżącym tygodniu już wypadł poza Top30 nintendoeverything.com/switch-... )

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 1 sierpnia 2017
Ostatnia wizyta: 25 maja 2019 08:15:07
Liczba wpisów: 333
[0,10% wszystkich postów / 0,50 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,210 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d