pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cezgol

cezgol

Ostatnie 10 wpisów
Znalezione w internetach:
analizy-rynkowe.pl/wykres-do-p...

Komentarz Porozumienia do ostatnich poczynań wokół KCI:

www.forumakcjonariuszykci.pl/n...

Dzisiejszy komunikat:
biznes.interia.pl/gieldy/rapor...

Czy ktoś zna temat? Dlaczego CNT domaga się takiej kasy?

Dzisiaj w ramach podsumowania ukazał się ten oto artykuł (wskazane są tu kwestie również z wczorajszego Parkietu):
www.wirtualnemedia.pl/artykul/...

Dziś drugi dzień spekulacyjnych wzrostów...

Na jak długo starczy paliwa?

Jeszcze wklejam link do wczorajszego tekstu z Parkietu:
www.parkiet.com/Firmy/20121997...

Jeszcze zacytuje jeden akapit z money pl:
„ Onet twierdzi, że plany Orlenu w sprawie przejęcia Gremi Media (wydawca m.in. w "Rzeczpospolitej", "Parkietu") potwierdzają dwa źródła - jedno z rządu i jedno z zarządu jednej ze spółek. Ale rozmowy mają być objęte tak wielką tajemnicą, że nawet członkowie zarządów mogą o nich nie wiedzieć.”
Dodatkowo dziś artykuł w Parkiecie odnośnie KCI, czy tylko ja po jego przeczytaniu mam odczucia, że inwestor strategiczny dla Gremi jest bardzo porządany 🤔
Czas pokaże, ale mimo wszystko nie dyskwalifikowałbym tych onetowskich plotek...

Niestety dementi Orlenu zniwelowało sporą część dzisiejszego wzrostu. Mimo wszystko skończyliśmy na niezłych plusach... Pytanie co dalej? Jutro -10% ?

Przyznaję ostatnio trochę dokupiłem, jednak moja średnia Zakupu to i tak 0,79 zł. Kupowałem pół roku temu, czysto spekulacyjnie... Relacje Z inwestorami, a raczej ich brak w tej spółce, sytuacja właścicielska, brak oznak istnienia jakichkolwiek organów nadzoru na naszej bananowej GPW, to wszystko odbija się m.in. na braku zainteresowania akcjami KCI względnie normalnych drobnych inwestorów. Cóż pozostaje? Wyczekiwanie na kolejną spekulacyjną podbitkę ?

Może efekt kupujemy plotki, sprzedajemy fakty 🤔

Czy ktoś z forum posiada akcje KCI ? Co myślicie o przymiarkach Orlenu do Gremi? Czy po takim info możemy liczyć na „mini rajd” św Mikołaja na akcjach KCI?

Jakieś racjonalne wytłumaczenie ostatnich spadków ? Rozumiem, że klimat wokół OZE schłodził się, ale MDI to czuć mróz...Niby kontrakty podpisane, m.in. biogazownie to przyszłość, a tu...?

Skrobia a produkcja leków ? Nie sądzę, że będzie tu drugi Cormay, ale... Krótkoterminowo ??? Think
Wasza opinia ?

Widzę, że nikt nie kwapi się przedstawić swoich przemyśleń odnośnie konfliktu w akcjonariacie. Tymczasem mieliśmy wyniki za III kwartał 2019 r. Bardzo dobre, rewelacyjne ? Tu chyba nie ma wątpliwości... Co z kursem ? Ciagle stagnacja. Kiedy nastąpią roztrzygnięcia ?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 14 stycznia 2021 17:50:16
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,479 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +153,98% +30 796,18 zł 50 796,18 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d