pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Leszekmr

Leszekmr

Ostatnie 10 wpisów
Dzisiaj niestety oberwaliśmy na kursie rykoszetem za 11 BIT.

Moderator:
Usunięto informacje o transakcjach Użytkownika

Dzisiaj poświęciłem te 50 minut na obejrzenie Konferencji Inwestorskiej Bitów, z 2 dni temu poświęciłem 90 minut na Konferencję CRJ.
Na pewno to co spółka zakomunikowała w temacie P8 na tyle zaszokowało, że i ja zbieram szczękę z podłogi nie wierząc, że od wydania w 2018 Frostpunka, do teraz gdzie za ok 6 miesięcy mamy rok 2021 są z tym projektem tak cholernie daleko, że przyznają, że P9, P10 wyjdą wcześniej choć są dopiero w fazach prototypów/koncepcji i to po prostu zabiło kurs 20% w 2 dni.
W CRJ na prezentacji podali, że są w stanie mieć gotowy tytuł w 2-3 lata i nie mam powodu aby im w to nie wierzyć, bo historia GH pokazuje, że tak, zresztą teraz startują z innej pozycji kadrowej (GH robiło na początku 3 ludzi, załączałem tu już kiedyś wywiad na potwierdzenie powyższego), teraz na starcie mamy ekipę 10 osób i swobodę gotówkową do outsourcingu.
Jestem ciekaw jak losy tych spółek będą się przecinać po drodze, łącznie z wyceną.
Mam swoje przeliczenia i przemyślenia w tym temacie, oczywiście o nich nie napisze bo będzie, że znowu naganiam.

Moderator:
Usunięto informacje zabronione regulaminem

Jest Prezentacja Creepy Jar z InnovationDay!

Ostatnie 3 dni:
286 opinii Steamowych z czego 242 opinie Pozytywne, daje to blisko 85% Pozytywnych Ocen.
Identyczny wskaźnik jest za ostatnie 30 dni - 85%.
Proszę moderatora o pouczenie użytkownika @pandorinium aby nie pisał komentarzy niezgodnych z danymi źródłowymi.

Sobota wieczór, Summer Sale i obecnie 51 miejsce.
Dla mnie takim porównaniem jest Frostpunk z 60% przeceną gdzie gra jest na ok 10 stronie a na recenzjach nie widać absolutnie żadnej zmiany in plus.
Na Green Hell gdzie mamy obecnie prawie 2 stronę, widać wyraźnie, że sprzedaż żre.
Zresztą nie może być inaczej, mamy tysiące gier przecenionych po 70%, 80% a Green Hell i tak jest wysoko z niskim 20% rabatem.
Sam obstawiałem, że na Summer Sale będzie TOP100, ale bliżej końca, a jest o 50% lepiej.
Tak samo zaskoczony byłem tym milionem sztuk.
Z polskich tytułów na Summer Sale jesteśmy zaraz za Cyberpunkiem i Wiedźminem i trzeba się już powoli przyzwyczajać, że mamy Globalny Hit i to pełną gębą..salute

Widzę, że użytkownik @pandorinium jest dość sceptyczny, ale niepotrzebnie.
Zobaczcie, obecnie Green Hell zajmuje 64 miejsce, wczoraj wieczorem był na 50 miejscu, czyli mówimy o praktycznie identycznych miejscach jakie zajmowała gra przez ponad miesiąc w pełnej cenie jeszcze przed wyjściem Story Mod, a potem dostaliśmy informację Petarda, że milion sztuk przekroczony i wtedy każdy zdziwił się ile tych sztuk jest sprzedawanych.
Teraz mamy te same miejsca GH w rankingach, niższą cenę i jedną, taką „drobną” różnicę a mianowicie sprzedaż idzie w okresie Summer Sale...
Nie mam więcej pytań, dziękuję binky

Moderator:
Prośba o nie komentowanie personalnie innych Użytkowników, ani nie sugerowanie decyzji inwestycyjnych

Co tam PM, jest piątek wieczór, Summer Sale a GH już ok 50-tego miejsca.
Żre to jak cholera i to z ledwo 20% rabatem.
Z polskich firm, najwiecej sprzedaje się Cyberpunk, potem, Wiedźmin 3, a następnie...Green Hell i tyle w temacie binky

Czyli robią program gwarantowany do utrzymania jednych z najlepszych na rynku pracowników, jak i pozyskania nowych i bardzo dobrze.
Ludzie w Firmie jak i Zarząd jest Najcenniejszym Aktywem tej Spółki.
Oni już dzisiaj wiedzą, że to osiągną i to już im pozwala zdecydowanie łatwiej prowadzić negocjacje i skupić się w 100% na biznesie a nie zaprzątaniem głowy jak poskładać Zespół.
Polska jest na 2 miejscu na Świecie po Japonii pod względem liczby Spółek Gamingowych notowanych na Giełdzie a w takich warunkach trzeba mieć najlepszych specjalistów.
Zarząd już się wypowiadał u Longterma, że wolą Najlepszych i najwyżej opłacanych pracowników, którzy dane cele wykonają szybciej i sprawniej bez czasochłonnych poprawek.
Oni nie mogą sobie pozwolić na Lans z Programem Motywacyjnym, są na początku drogi i muszą mieć wszystko poukładane.
Pamietam jak Zarząd sprzedawał Akcje po 300 zł, a dzisiaj Akcje chodzą po 1200 zł, niech robią dalej to co im fenomenalnie wychodzi a kasa będzie się zgadzać..

Na duże Konsole Green Hell wyjdzie w wersji Co-op, dostałem taką odpowiedź na maila.
Odnośnie Nintendo, wiecie jak wydawcy potrafią dla swoich celów zbijać cenę, np. Thief Simulator na PC sprzedaje się dużo gorzej od momentu jak wydawca na Nintendo czyli Ultimate Games zrobił przecenę -90% i upchnął 400 tys sztuk za 1 dolara, lub 1 euro i wielce się tym chwalił wszędzie jakie to „grosze” na tym zarobil.
Widocznie coś jest na rzeczy, tego nie wiemy, ale ja tym chłopakom wierzę, że robią co trzeba.
Kluczowe, że na PS4 czy Xboxa będzie tryb co-op, tam pójdą setki tysięcy sztuk, jestem tego pewien..

Nie wiem jak Wy, ale ja najpierw sprawdzam pozycję Green Hell na Steam, następnie liczbę graczy, potem liczbę recenzji łącznie z tymi, którzy kupili grę poza Steam bo ich jest bardzo dużo, a dopiero wtedy Cenę Akcji CRJ..
Dzisiaj jak zobaczyłem wolumen prawie 3 mln zł, oraz lecący na łeb gaming to widać gołym okiem zbieranie od tych co nie mają cierpliwości w inwestowaniu.
Dzisiaj szalało Simfabric, bo podpisało jakiś aneksik, oraz Foreveren bo również coś tam podpisało, ale proszę "show me the money" bo ja tam nic istotnego nie widzę.
Simfabric bez wyprodukowania żadnej sensownej gry wart tyle co CREEPYJAR z Hitem i przynajmniej 20 mln Przychodu w II kwartale i to jest właśnie giełda i za to ją Kocham love4

Za nami piękny weekend z Green Hell na Steam.
Liczba grających w grę była wyższa niż w zeszłą niedzielę.
Piękne pozycjonowanie na 2 stronie.
Wszystko to bez wsparcia i promocji. love4

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 9 lipca 2020 18:44:43
Liczba wpisów: 78
[0,02% wszystkich postów / 0,92 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,194 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d