pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jakub8174

jakub8174

Ostatnie 10 wpisów
Czy ktoś mądry wie kiedy nastąpi zamiana PDA na zwykłe akcje?

Czy ktoś może podać jakieś informacje (ew. link) dotyczące przyznawania, wykupu, sprzedaży PP nowej emisji? Pojawiły mi się na rachunku PP, ale nie mogę znaleźć konkretnych informacji dotyczących tej emisji.
Dziękuję za pomoc.

WatchDog napisał(a):
Data jest w uchwale walnego zgromadzenia z 12 stycznia nr 7 na str. 9, par. 1 pkt. 6.

Czy w związku z tym kto chce mieć pp powinien mieć akcje 27 lutego czy trzy dni wcześniej? Bo na forach różnie piszą...

dzięki za pomoc.

pytanie off topic - skad zdobyc dostep do wykresow online?

Sinuhe napisał(a):
To oznacza, że w ciągu max. 4 tygodni (po dopuszczeniu do obrotu przez KDPW serii A i B) pakiet 24mln akcji ponownie zmieni właściciela na instytucjonalnego

a skąd pewność, że zmieni na instytucjonalnego, a nie pójdzie w rynek?

Nie myliłeś się:

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

pytanie teraz co to oznacza, albo za ile poszlo?

faktycznie, tej uchwaly o splicie nie podjeto.

Dodatkowo wyplata dywidendy, niewielkiej, ale zawsze, bedzie dla akcjonariuszy posiadajacych akcje w dn 10.06.2010, wiec kurs powinien podskoczyc.

Trzy dobre infa z rzędu, a tu spokój...

Coś się niby ruszyło, ale widać ukrytą sprzedaż. Być może Ci, co nie śledzą na bieżąco poustawiali się. Zobaczymy...

Po mału jednak delikatnie żre ;)

pop napisał(a):
jakub8174 napisał(a):
Mam pytanie do doswiadczonych.

Kiedy PP zaczely byc notowane pozbylem sie zarowno akcji jak i PP. Musialem tak zrobic, a i pakiet byl niewielki.
Po czym niedawno otrzymalem informacje z banku, ze na moim rachunku nadal posiadam PP i ze jak sie nie zapisze na akcje, to poniose strate.

Czy to mozliwe, ze nadal mam prawo do akcji nowej emisji, czy to wynika z balaganu w banku?

Probowalem znalezc odpowiedz na forum, ale nie udalo sie.

z gory dziekuje za pomoc.

A sprawdziłeś datę rozliczenia sprzedaży PP z datą wydrukowania (nie tylko wysłania) powiadomienia z banku?
Możesz po prostu sprawdzić na rachunku czy masz nadal PP,sprawdź też w historii transakcji,czy na pewno sprzedałeś PP,czy tylko złożyłeś zlecenie,gdzieś musi być przyczyna rozbieżności,no chyba,że w banku mają totalny bałagan i wprowadzają w błąd...

PP sprzedalem na pewno, co do tego nie mam watpliwosci. PP sprzedalem 3.02.2010 a info z banku (wiadomosc elektroniczna) dostalem 10.02.2010. Stad moje zdziwienie...

Mam pytanie do doswiadczonych.

Kiedy PP zaczely byc notowane pozbylem sie zarowno akcji jak i PP. Musialem tak zrobic, a i pakiet byl niewielki.
Po czym niedawno otrzymalem informacje z banku, ze na moim rachunku nadal posiadam PP i ze jak sie nie zapisze na akcje, to poniose strate.

Czy to mozliwe, ze nadal mam prawo do akcji nowej emisji, czy to wynika z balaganu w banku?

Probowalem znalezc odpowiedz na forum, ale nie udalo sie.

z gory dziekuje za pomoc.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 20 lipca 2015 14:23:18
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,357 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d