pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

stefanek

stefanek

Ostatnie 10 wpisów
Prawie minus 8% spadku dzisiaj, to znacznie więcej niż szeroki rynek i spółki z branży, czy to aby nie przez Twoją dramatyczną AT:)

Takiej korekty kilku-tygodniowych wzrostów się nie spodziewałem;/ Żadnego nowego info ze spółki nie widziałem, poza inwestycjami w elektrykę mobilną, ale to było pozytywnie odebrane.

Dzisiaj wyjazd powyżej 4,30, to chwilowy wyskok, czy sa jakies przecieki o wyższych cenach skupu?

Czytałem jego CV, aż mnie zmroziło. Trzeba mieć nadzieje, żeby tylko nie przeszkadzał:)

Napisałem wcześniej, może za wcześnie, ale do tej pory środków nie mam.
Jeżeli nie wiesz, to napiszę że takie kwoty chodzą systemem Sorbnet i to trwa w praktyce 15-30 minut dla PLN, inna sprawa kiedy Bank/DM przekaże środki na Nasze rachunki.
Natomiast zwyczajowo do tej pory coś się pojawiało, chociażby odsetki.
Ja spokojnie czekam do jutra, cena akcji na GPW dziś nawet rośnie:)

pewnie nie ma co siać paniki, szykują przecież kolejne emisje, a na EMIT cicho na razie, liczę na środki i wierzę, że do GND im daleko!

Dostaliście PND0217 na rachunek kapitał? Powinno być w weekend, a mBank mi do tej pory nie zaksięgował??

WARSZAWA, 12 października (Reuters) - Skarb państwa przygotowuje emisję akcji JSW JSW.WA o wartości około 500 milionów złotych, do której mogłoby dojść w drugim kwartale 2017 roku, powiedział w środę wiceminister energii, Grzegorz Tobiszowski.

"Przygotowujemy emisję akcji JSW, powinno do niej dojść w drugim kwartale" - powiedział Tobiszowski dziennikarzom.

Pytany, czy rząd obejmie akcje nowej emisji, powiedział, że nie ma obecnie decyzji w tej sprawie.

Czy to może dla kursu oznaczać, niby pewne, ale nadal bez konkretów..

Hej, posiada ktoś może informacje na temat prywantje/publicznej emisji firmy Gadgets3D/Zotrax - wytwrzających drukarki 3D?

Załóżmy, że cena świadectwa to min 30pln z DM, ile zapłacimy za 2 odpisy notarialne?

Przy rosnącym popycie na zachodzie dobrze się zaczyna wieść eksporterom (duża kontrybucja do PKB), np. mebli , ale tutaj pomaga jeszcze dość słaby PLN.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 10 sierpnia 2017 23:02:58
Liczba wpisów: 132
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,498 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d