Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

orzech

orzech

Ostatnie 10 wpisów
Jakoś się ten kurs póki co broni w okolicach 6zł.
Altus wg infa z 13 grudnia 2018 miał jeszcze około 260tys sztuk, od tego czasu już minęło troszkę i się wydawać może, że jeśli coś im jeszcze zostało to jakieś małe ochłapy.
Nie liczyłem ile sztuk w tym czasie przeleciało przez arkusz, ale powyżej 200tyś na pewno tak.
Czy jak już się wyczyszczą kurs się od łańcucha uwolni, ot pytanieThink

Dawno nikogo tutaj nie było, a w międzyczasie zadziało się sporo.
Spółka zmieniła właścicieli i obecnie zajmuje się produkcją gier komputerowych.
Pierwsza gra która już została pokazana na targach to BEE SIMULATOR.
Premiera została przesunięta na wiosnę 2019, jak wyjaśnia spółka jest to spowodowane rozbudowaniem gry, tak aby prócz maluchów mogli zabawić się też dorośli.
Trudno mi ocenić jak została przyjęta gra, Trailer doczekał się już chyba kilku milionów wyświetleń.
Ciekawie od jakiegoś czasu zachowują się notowania, w pażdzierniku wyrażnie wzrosły obroty na akcjach spółki i znacząco wzrosła ich wartość.

Pewnie to nic nie pomoże i nie wyjaśni Twoich rozmyślań, ale takich spółek szczególnie na małej giełdzie jest bardzo wiele. Przy takiej płynności i często śladowych obrotach dziennych to na NC norma i wygląda nawet tak, że te zlecenia przestawia nie ręka ludzkiego grubasa, a zwykły automat.
Wiem coś o tym, bo czasem też mnie to irytowało - nie myślę tutaj o i3d - ale teraz to zjawisko traktuję już jak cząstkę tego nieprzewidywalnego czasem rynku.
pozdrawiam

to prawda
tylko jesli cena była na minmach i teraz jeszcze debiut na czerwono to SKARB ma problem, bo jak bedzię plasował inne emisje w przyszłości jeśli w ostatnich drobnica dostaje po tyłku
wystarczy że już zainteresowanie PAKIEM było słabiutkie, to teraz ci nieliczni co liczyli na parę% na dzień dobry następnym razem powiedzą - dziękuję
co do samego PAKU to pewnie w przyszłości może być dobrze, ale na dzisiaj to potrzeba jeszcze wiele kasy by to zmodernizować, rozbudować etc

nie ma jeszcze chyba wątku więc może warto coś napisać
na początek informacja z 12.10.2012 ze spółki o prognozach za 2012 rok
www.newconnect.pl/?page=1045&a...
i ciekawostka bo spółka znacząco podnosi prognozy wobec informacji zawartych w DI
podniesienie na wszystkich poziomach spore bo zysk netto o 96%, a ebitda o 75%...
nie powiem po tym infie zerknałem trochę uważniej na spółkę i tak na szybko
działalność to handel gazem, rok 2011 raczej kiepski ale po prognozach widać, że chyba coś się zaczyna dziać pozytywnego, ff totalnie malutki a kurs debiutu niedawno w okolicach 3zeta
i co dalej
po infie o prognozie coś się ruszyło, obróciło się 18kilo akcji na jednej sesji i to był obrót w okolicach 3,20
minęły raptem dwie sesje i zwała na całego bo kilka kilo akcji zawróciło kurs na 2,35 na chwilę obecną.
nie powiem jestem delikatnie zdziwiony takim obrotem sprawy...ale widać, że jednak ktoś sypie tym papierem na ile może i to przy takim obrocie robi -15%.
obserwował ktoś debiut, ma ktoś jakiś informacje na temat tej spółki
pozdrawiam

dokładnie, ale chyba bardziej zadziałała "magia" nazwiska mistrza i uciekała drobnica, bo jeśli spojrzeć na volumeny to tam się tych akcji zwyczajnie nie da upchnąć - 5kilo akcji na sesję to tam szaleństwo już, a przed samym imfem to chyba kilo to już była rozpusta, wiec jednak chyba tutaj ratunku mistrzu nie znajdzie...

się zrobiło nieciekawie i trochę nerwowo, jeśli to lock - upy i to jest tylko problem to dziwni ci wywalacze, jazda jest bez sensu bo jak to ma spadać w taki tempie to gdzie się dawcy mają zamiar zreflektować
jeśli to locki to ciekawe jak w tym wszystkim teraz się odnajduje BZ WBK jako główny akcjonariusz?
przy takiej płynności i dziurawym arkuszu to dawcy strzelają wszystkim pięknego gola, a może to dlatego że EURO już tuż...
szkoda bo spółka od momentu debiutu była bardzo stabilna, zdarzały się loty i korekty, ale to już niestety chyba korektą nie jest.
podzielam zdanie gdzieś tam powyżej w poście, ze jednak zarząd powinien zająć jakieś oficjalne stanowiskoShame on you

cisza jak makiem zasiał, a niekończąca się opowieść chyba w końcu znalazła swój finał:
jest uprawomocnienie zawarcia układu

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

trwało to sporo czasu i przepychanek po drodze było mnóstwo, ale wydaje się że teraz spółka nabiera nowego wymiaru.
Wg zapowiedzi spółka stanie się teraz funduszem IDMSA zarządzającym funduszami venture capital i inkubatorem młodych przedsiewzięć technologicznych, a docelowo ma się stać jedynym udziałowcem eFundu i TechnoBoardu.
TO w najprostszym rozumieniu chyba znaczy tyle, że mamy zupełnie nową spółkę i nowe rozdanie.
Oby tym razem drobni akcjonariusze mieli powody do radości, bo w ostatnich latach spółka raczej dostarczała jej niewiele.
pozdrawiam i powodzenia

i widać niestety jeszcze bardzo wyrażnie tempo w jak kurs akcji spółki zmierza na...no własnie gdzie się to zatrzyma, spółki nie znam i nie jestem zainteresowany, ale że często na forum się pojawia to czytam to i owo zerkając na aktualny kurs...szkoda bo wszyscy, którzy tutaj wierzą w piękny scenariusz już muszą powątpiewać że się spełni, a z każdym kolejnym miesiącem robi się niestety taniej

oj kolega maxibox chyba bardzo nie lubi chińczykówShhh
pewnie że wszyscy pamiętamy i mamy na świeżo w głowach i nie tylko sprawę covecu, ale czy w związku z tym wszystkie firmy z chińskim kapitałem należy wrzucać do jednego wora? jeśli tak to trochę dziwne się wydaje, że cały świat jednak jest zainteresowany tym rynkiem i kapitałem który z niego płynie. nie wiem, ale moim zdaniem takie stawianie sprawy jest przesadzone.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 4 sierpnia 2019 22:53:46
Liczba wpisów: 324
[0,10% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,383 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d