pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

orzech

orzech

Ostatnie 10 wpisów
I to pewnie spory, myślę że tam już jest bardzo gorąco...
Więc nie wiem być może się mylę, jeśli Mercator ileś tam zabierał od TG - choć tego nie wiem - to SPOT może jakoś to równoważyć...
A jeśli nic od TG nie brali czy biorą to....hmmm
Trzeba by było do spółki napisać i zapytać, jak się ma obecna sytuacja w Malezji do bieżącej i najbliższej działalności spółki w kanałach dystrybucji...czy ma na nią jakiś wpływ czy może nie maThink
JAK BYK FIKA TO SIĘ GO NIE TYKA;)

Podaj jakieś dane na temat tego ile Mercator sprzedaje w dystrybucji towaru od TG?
Bo tak jak teraz to chyba tylko coś zakładasz że tak może byćThink i coś pozytywnie nie wpłynie na wynik....
Ja nie wiem, więc podpytuję bo może Wiesz coś więcej?

Lubię Ciebie poczytać, zawsze jakoś tak inaczejSilenced
Do Timu zawsze miałem jakąś słabość i taka latka lecą, a zawsze coś tam w portfelu mam, może to w końcu już ten czas, że prócz dywidendy kurs się troszkę odbije?
Myślę sobie, że w dobie tego nieszczęsnego wirusa TIM ma swoją szansę, o tym zresztą wspominał i sam SZEF...
Czy zostanie ona wykorzystanaThink wyniki r/r rekordowe, to samo kwartały, oby coś ruszyło tak musi chyba pozostać w najbliższym czasieThink

Wiesz coś o tym to pisz albo podlinkujwave

goral09mat napisał(a):
Dobrze byłoby poznać odpowiedź Mercatora na pytanie w jaki sposób zabezpieczają swoje produkcje przed podobnym eventem.

A jakiej odpowiedzi byś oczekiwał?
Że mają ludzi zamkniętych w fabrykach i ich do domów nie puszczają ...
Z tego co czytałem kilka dni temu w Tajlandii jednego dnia było stwierdzonych około 30 pozytywnych przypadków COVID, ale może ktoś bardziej biegły w szukajce wyszpera i potwierdzi jak to wygląda dzisiaj..
Na temat warunków pracy w fabrykach TopGlove w Malezji można było już wiele poczytać, więc raczej one tam różowe nie są...a jedno ma związek z drugim...to się zwie oszczędności...?
Chyba inaczej swoich ludzi jednak traktuje Mercator ThailandThink

Adagio napisał(a):
Malezja zamknęła właśnie 28 fabryk produkujących rękawice, m.in Top Glove...

www.channelnewsasia.com/news/b...
Niestety przed tym paskudem nie da się uciec i tym razem dotknęło TopGlove
Jak i czy to się może przełożyć na Mercator?
To jednak sporo zamknięć, więc produkcja mniejsza...
Wszystko jak wiemy schodzi na pniu, na SPOT chyba teraz gorącoThink

Jeszcze trochę i wszystko będzie jasne, mi się jednak nie wydaje by to właśnie Mercator wszedł do WIG20
Dzisiaj po tej wczorajszej burzy i zawierusze mamy jednak spokój...hmmm
Ciekawe czy dzisiaj faktycznie spółka skupiła jakieś akcje?

Hmmm możesz jakoś uzasadnić ową naiwność?
Mamy kilka słów komentarza, jutro więc misie powalczą z rogamiThink
Depesza pochodzi z pełnej wersji serwisu biznes.pap.pl
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Cytat:
Cytat:
Sprzedaż części akcji Mercator Medical przez członków zarządu nie jest związana z sytuacją i perspektywami spółki. Powodem była zaplanowana dywersyfikacja majątku osobistego - poinformował PAP Biznes członek zarządu Witold Kruszewski.
"W lutym sprzedałem w zaplanowanej wcześniej transakcji część mojego pakietu po kilkanaście złotych za akcję. W ostatnich dniach sprzedałem również tylko część posiadanych akcji. Powodem była zaplanowana dywersyfikacja majątku osobistego, gdyż dotychczas praktycznie wszystkie moje zasoby związane były z Grupą Mercator Medical. Podobnie postąpili dwaj członkowie zarządu - pani Monika Żyznowska wraz z osobą spokrewnioną i pan Dariusz Krezymon" - poinformował PAP Biznes Witold Kruszewski, członek zarządu ds. finansowych.

"Mamy świadomość, że żaden moment nie byłby dobry na przeprowadzenie naszych transakcji, ale były one absolutnie niezwiązane ze spółką, która posiada solidne fundamenty do dalszego dynamicznego rozwoju i jesteśmy głęboko przekonani o jej długoterminowym sukcesie" - dodał.

W czwartek po sesji Mercator Medical opublikował cztery komunikaty dotyczące sprzedaży akcji przez trzech członków zarządu - Witolda Kruszewskiego, Dariusza Krezymona i Monikę Żyznowską - oraz jedną osobę blisko związaną z zarządem - Elżbietę Żyznowską.

Witold Kruszewski sprzedał w dniach 16-19 listopada łącznie 8.386 akcji za 3,77 mln zł. Dariusz Krezymon sprzedał 3.388 akcji za 1,58 mln zł, a Monika Żyznowska 8.709 akcji za 3,97 mln zł. Akcje sprzedała także Elżbieta Żyznowska - 9.871 sztuk za 4,49 mln zł.

Łącznie transakcje objęły 30.354 akcje, co stanowi ok. 0,3 proc. kapitału zakładowego.

Dokładnie tak, poza tym sprzedali przed dzisiejszym newsem ze spółki by, nie było debatowania że wywalają pod info i ubieranie....a newsa przecież kiedyś zapodać musieli...
Tutaj wszystko było dokładanie zaplanowane, moim zdaniem nie ma tutaj żadnego przypadku...
Pytanie dla mnie czy to co sprzedawali od razu szło do skupu, czy z tym jeszcze jednak nie ruszyli....

Dokładnie to ułamek, ale nie zastanawia Was że sprzedali jednocześnie?
Przecież to na bank nie jest przypadek i sprawa musiała być dogadana z szefem...
Ma ktoś jakąś wizje dlaczego tak a nie inaczej?
zakończenie skupu? a może czyszczenie przedpola do skupu?
Jeśli by tak miało być to Boo hoo!

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 24 listopada 2020 10:18:25
Liczba wpisów: 560
[0,16% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]
Punkty respektu: 15

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,732 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +129,11% +25 822,15 zł 45 822,15 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d