pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

orzech

orzech

Ostatnie 10 wpisów
@Rubik wszystko prawda, ale ja sobie myślę że ta tendencja spekulantów do inwestorów chyba zaczyna się zmieniać....tego oczywiście nie wiem, ale ostatnie wieści ze spółki dają podstawy do założenia że wyniki z kwartału na kwartał mogą się poprawiać...więc i wycena spółki się zaczyna urealniać...dzisiaj to wciąż przy przywoływanym przez Ciebie Global Cosmed jest tutaj tanioThink
Poza tym zerkając choćby na dzisiejsze notowania - mamy ponownie duże obroty - trzeba założyć, że weszło iluś nowych którzy na swój zarobekhello1
Poczekajmy na zamknięcie dzisiejszej sesji...niech się dzieje;)

Adagio chyba musisz dalej siąść do kresekhello1
Gdzie tam teraz ten kolejny opór?
www.stockwatch.pl/gpw/harper,k...
Cóż raz, że się rozpychają a dwa że ewidentnie widać zapotrzebowanie na produkty Harpera.
Kiedyś tam dawno temu byłem w gościach w Irlandii i jak kojarzę to takie Supervalu to było na każdej większej wioscethumbright
Co to może oznaczać w kontekście sprzedaży, oj może być to znaczący krok tym bardziej, że ze Wschodu ruszają na Zachód.

Tak może być, ale też nie musi...tego spodziewa się pewnie 90% którzy już papier oddało...czy tak jednak będzie?
Może by to jednak było zbyt proste i przewidywalne?
Wpływu reakcji rynku na CD bym z Harperem nie łączył, jeśli jest silny trend to on jednak ma swoje ścieżkiWhistle

Adagi dzięki za kreskiwave
cytując Twoje słowa...
Nie sadze, zeby po takim wybiciu kurs od razu chcial zawracac, tym razem moze byc tak ze akcje sa juz w mocnych rekach i nie bedzie drugiej szansy na kupno w okolicach punktu wybicia, w takim ukladzie hipoteteyczny zasieg tej fali bylby gdzies w okolicy 9 zl i dopiero korekta w kierunku 6,xx-7,xx Think moze tez pojsc od razu we wspomnianym wczesniej kierunku docelowym wybicia calej formacji..
Jak spoldzielnia ma zebrany papier, to przy tej kapitalizacji i FF wszystko mozliwe..

Dodałbym dokładnie, wszystko możliwe...zerkając na prawą w arkuszu, jeśli nigdzie nie było ukryciaka to do oporów jakoś tych akcji za wiele nie widaćThink
Może to już preludium, a przygrywka była jakiś czas temu kiedy FF fruwał...
Tak czy siak, kurs wskoczył na inne poziomy, jeśli jutro z rana chętnych nie braknie to pewnie mamy kolejną lukęking

A ja sobie myślę, ze możesz nie mieć racji....
Widziałeś migawki z weekendu, wszędzie tłumy a idą wakacje, może więc warto mieć pod ręką w torebce właśnie owe chusteczkiwave

Czy zwróci czas najbliższy pokaże, ale to co inne i czego brakowało to dane...
Na chwilę obecną to prognozy za rok obrotowy 2019, a wydaje się być oczywistym że de facto boom na całego zaczął się od połowy marca....im więc dalej tym winno być duuużo lepiej...)
Nie wiem, ale myślę że może tych danych rynek potrzebował by upewnić się, że w spółce się dzieje...dobrze dzieje...
Ale teraz sobie możemy pogadać, potrzeba nam troszkę poczekać i zobaczymyThink

hello1 Jest tutaj kilku takich co się tego spodziewałohello1
Drugi powinien być wiele lepszy, a kolejne może do niego podobneWhistle
Czy spółka wychodzi z lasu i rozpędza się w kierunku szerokiej autostrady?
Na spokojnie, ale ja tutaj zakładałem dłuższy czas inwestycyjny i nie ukrywam, że na prognozy patrzę z dużym optymizmem.
ps. teraz ciekawe jak wyglądał będzie arkusz biorąc pod uwagę obroty i mielenie w niedawnym czasie... na teraz opory się trochę połamałyking

Post usunięty, zawierał tylko link do wywiadu z Prezesem...
Czy to gdzieś łamie regulamin forum?

Z chusteczkami Presto wchodzą do Lidla, jakby się lekko rozkręcają;)
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

@Adagio i niechaj dalej idzie po sznureczku.
Kiedy pisałem ostatnio kurs balansował na wsparciu i każdy zakres ruchu wydawał się możliwy, dzisiaj już wygląda to jednak inaczej.
Odbiło od wsparcia na fajnym volumenie, a ten też jest tutaj kluczem...
Nie ma już sesji z jazdą 600tyś sztuk czy więcej, jest spokojnie i choć 100tyś to na obroty Harpera sporo, to jednak różnica jest widoczna.
Teraz pora na przejście przez opór, oby udane, a jak będzie to zobaczymy...ale to by był znak do atakuWhistle

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 25 czerwca 2020 18:08:42
Liczba wpisów: 400
[0,11% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,942 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d