pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bigben

Bigben

Ostatnie 10 wpisów
Witam

Typy na listopad

Bigben - EFH 5 RBC 5

EFH - po silnym wzroście mała korekta i wybronione wsparcie po którym nastpiła konsolidacja, mam nadzieję na kolejne wybicie

RBC - nos i AT podpowiada że po małej korekcie powrót do trendu wzrostowegowave , piątkowa sesja jakby to potwierdziła

Pozdrawiam
BB
Cytat:
Sięgaj gdzie wzrok niesięga

morfeusz napisał(a):
Moi koledzy napisali o komunikacie MIT:

Rok 2009 był rokiem porządków w Grupie MIT S.A. co skutkowało szeregiem zdarzeń jednorazowych i obciąŜeniem wyniku jak i
kapitału. W rezultacie zysk netto Grupy MIT wyniósł 1, 9 mln zł. Zarząd przewiduje, Ŝe wynik netto roku 2010 będzie się kształtował
powyŜej 20 mln zł. Dalszy rozwój MIT S.A. następował będzie zarówno organicznie, w wyniku wzrostu spółek zaleŜnych, jak i
poprzez akwizycje zmierzające do rozszerzania oferty o nowe produkty oraz usługi. Obecnie Grupa ma się skoncentrować na
marketingu mobilnym, mobilnych usługach dodanych, nawigacji satelitarnej (B2C), kartografii cyfrowej (B2B). Rynek mobilnego
marketingu i usług dodanych jest we wczesnej fazie rozwoju odznaczającej się duŜym potencjałem wzrostu, ale takŜe duŜym
zapotrzebowaniem na innowacyjność. Informacja umiarkowanie pozytywna dla notowań. Informacja neutralna dla notowań.

i zdecydowanie się z nimi zgadzam.

Wielkie dzięki!

Pozd
Cytat:

Bigben napisał(a):
Morfeusz

Jeżeli mogłbym poznac Twoją opinie na temat spólki Mit która uwazana jest za jedną ze spółek przed którą może byc ciekawe 5min to z góry dziekuję. Dzisiaj ukazał sie komunikat o zbyciu 120tys akcji przez członka RN po 1,55zł, przyznam że obserwuję spółkę od jakiegos czasu wiec bardzo ciekawy jestem Twojego zdania na jej temat

Pozd

Witam Morfeusz

Czy jest szansa na odpowiedź dotyczącą pytania powyżej?Pray

PS Dziękuję za inspirację dotyczącą EFH

Pozd
Cytat:

Cześć Frog

Gratuluje debiutusalute 50% na starcie brzmi dumniethumbright
Cytat:

Witam Wszystkich

Na wrzesień się nie załapałemShhh więc teraz nie mogłem przegapić

Bigben - KOV 5 IDM 5

KOV - w końcu mają byc informacje z Brunei i Ukrainy więc może to jest tem momentThink

IDM - mam w realu i liczę na pozytywne wieści z KNF o przejeciu banku i licze na dalszy skup do 5pln
Cytat:

Morfeusz

Jeżeli mogłbym poznac Twoją opinie na temat spólki Mit która uwazana jest za jedną ze spółek przed którą może byc ciekawe 5min to z góry dziekuję. Dzisiaj ukazał sie komunikat o zbyciu 120tys akcji przez członka RN po 1,55zł, przyznam że obserwuję spółkę od jakiegos czasu wiec bardzo ciekawy jestem Twojego zdania na jej temat

Pozd
Cytat:

Panowie

Jak dobrze że tu tylu techników jest na tej spółcethumbright i na bieżąco można śledzić sytuację, na forum MWtrade nie mogłem doczekac się AT więc jeszcze raz wielkie dzięki. Niestety dzisiaj puściły mi SL ponizej 5pln i to mnie mocno zmartwiło. Jeżeli sprawdzi się scenariusz Mili to chybe jeszcze raz kupie bo wtedy bedzie realna szansa na odrobienie straty.Pray
Cytat:

Witaj Morfeusz

Na początęk powielę gratulacje i podziekowanie za Twój wątek z którego można dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczythumbright , przeczytałem go od początku co nie było zbyt trudne w porównaniu do dna bessyhello1. Przyznam że Twoja wiedza i chęć dzielenia sią nią jest dla wielu początkujących inwestorów takich jak ja bardzo cennym źródłem informacji. Życzę więc dalszych trafnych decyzji oraz tego abysmy zawsze stali na właściwym peronie w momencie gdy odjeżdża pociąg do którego warto i trzeba wskoczyć.

PS Szkoda że dopiero teraz trafiłem na Twój wątek ale lepiej późno niż wcalesalute
Cytat:

Witam

Czy jakis kolega technik mógłby zrobić aktualne AT spółki? Z góry dziekujęsalute
Cytat:

Dzięki za info które nie napawa optymizmemThink siedze na tym papierze od kwietnia i cały czas liczyłem że w koncu odbije, tak jak rok temu ale niestety po tym info chyba juz nic takiego nie będzie miało miejscaangryfire. Szkoda bo portfel zamówień na ten rok był większy od prognoz i cały czas chodziły nowe infa o kolejnych kontraktach. Czas pokaże co z tego będzie. Pozd dla akcjonariatu
Cytat:

Nie będę miał nic przeciwko jeżeli kurs będzie szedł w kierunku 6% do przodu nastepnego dnia 2% do tyłuwave tak jak jest od wczoraj
Cytat:

Cześć Frog

i jak widzisz u Ciebie kronika tętni życiemwave o końcu hossy pewnie też dowiemy się z tego miejscasalute a odnośnie szaleństwa i wzrostów to codziennie odjeżdza jakis pociąg typu borek city czy mwt? Co wieczór zastanawiam się kto moze być następny bo to że będzie nie podlega dyskusjiThink. Obyśmy zawsze byli na właściwym peroniethumbright
Cytat:

v3nom

Dzięki za analizęthumbright jak to pisałem nie bylem na Krezusie dopiero poźniej tam trafiłem, więc trzeba dalej obserwować w którą strone pójdziemy, oby na północwave

Pozd
Cytat:

Wczoraj +9% czyzby jakaś zmiana trendu? Czy jakiś kolega technik mógłby rzucić swoim fachowym okiem na AT spółki? Z góry dziekisalute
Cytat:

Cześć Frog

Rozmawiałem dzisiaj i jest szansa że nie pójdzie w obieg ale warunek jest że oni będą chcieli to kupicPray a mam nadzieję że będa chcieliwave

Pozd
Cytat:

Dzieki SW za rozpoczęcie wątkuhello1, WD nie zapomniałeś o mniesalute dla zainteresowanych wklejam link do wywiadu z prezesem z 24.08 w tvncncbc dotyczący debiutu i opisu działalności spółki

www.tvncnbc.pl/zpc-otmuchow-wc...

Pozd
Cytat:

sory nie ten usmiech sie wkleił d'oh! to chyba juz pora na sen bo przybijam piatkę z lapem
Cytat:

sory tak jakos zapytałem przy okazjiShhh ale słuszna uwaga na przyszłośćlove4
Cytat:

v3nom

widzę że rozkręciłeś biznes ankietowyhello1 ale melduję że głosuję we wszystkichwave

Jak siadam wieczorem i czytam posty na SW to od razu mam lepszy humorthumbright

PS Jankesi mocno w dół jutro może byc ciekawie. Wiesz gdzie teraz jest wsparcie na S&P500?

Pozd
Cytat:

v3nom

powiem Ci szczerze że sam zastanawiam się czy jeszcze raz tego nie przeczytaćblackeye, czytając to wtedy pierwszy raz wiele rzeczy to była czarna magia a im dłużej czytam różne wątki na SW to umysł się rozjasnia więc ciekawie będzie to teraz przeczytać z większym zrozumieniemhello1

PS Mnie zajęło 3 tyg bo czytałem to wieczorami, wtedy miałem trochę czasu. Pozd
Cytat:

Cytat:
Bigben, naprawdę przeczytałeś wszystkie 650 stron wątku o dnie bessy? Anxious

Trochę mi to zajęło ale było wartosalute
Cytat:

Chciałbym napisac że na AT i AF ale na dzisiaj nie radzę sobie z tym a jestem początkującym inwestorem, opieram więc moje typy na SW i to jest najlepsze żródło informacji zaczynając od przeczytania od początku do końca tematu kiedy dno bessy,później były kolejne wątki itd. Panowie czapki z głów dla niektórych za bardzo fachowe postythumbright . Wprowadziłem też własną analizę póki nie nauczę sie AT ( idę na kurs w październiku ) i polega na zwykłej tabeli excela gdzie mam odnośnik najniższy i najwyższy kurs ( analiza od kwietnia ) na wybrany dzień w każdym miesiącu ( zawsze ten sam ) oraz formuła zysków i strat na podstawie tych informacji. Tabelę aktualizuję codziennie po zakończonej sesji i to pozwala na jakąkolwiek obserwację sytuację w spółce. To tak na razie póki nie zdobędę odpowiedniej wiedzywave Fora były na początku szczególnie bankier ale na szczęście dość szybko trafiłem tutaj i dzieki wymienieniu kilku maili z WD dostałem wiele cennych wskazówek ( jeszcze raz wielkie dzieki WDwave ), inne teraz to dla mnie bardziej ciekawostka. Podsumowując największym źródłem dla mnie jest SW. Pozdrawiam Wszystkich!
Cytat:

Wujek bardzo dobry link dzieki któremu otrzasnałem sie z zaslepienia co do osoby tego Pana. Jeszcze raz wielkie dziękiwave
Cytat:

Spin to i ja podziele się spostrzeżeniami bo sam jestem na parkiecie od kwietnia i od tego czasu jak dla mnie bardzo wiele sie wydarzyło i nie raz skakało mi ciśnienieblackeye Co do biotonu to radzę odpuść sobie spółke, ja również jak laik sie na nią napaliłem ale kupiłem akcje po 0,23 więc jeszcze nie tak tragicznie a dzisiaj jak widzisz kupując po 0,19 masz szansę sprzedac w innym razie czeka cię bardzo dłuuuuuuga kolejka. Rada to czytaj duzo na tym portalu to najlepsze miejsce do nauki, wiele osoób piszących to ludzie którzy dobrze życza innym i chętnie dziela się wiedza i doświadczeniem. 3000tys to stosunkowo niewielki kapitał ale od czegoś trzeba zacząćthumbright . Życze powodzenia i trzymam kciuki
Cytat:

to i ja dorzucę
5,34wave
Cytat:

Czekałem, czekałem i się doczekałemhello1 Z racji tego że nie mogłem kupic przed debiutem nabyłem dzisiaj, patrząc na liczby i sposób zarządzania wierzę że to dobra inwestycja.

PS A jak było na bankieciewave
Cytat:

Może tak byc sprawdzę w najblizszym czasie jak będę we Wrocławiu oraz podpytam co tam planują dalejhello1
Cytat:

Nie jesteście sami na wątkuhello1 a niestety wczesniej niewiele wiedząc o giełdzie i jej kwiatach "Patrowicz" dałem się ubrać w akcje elkopu:-( teraz tylko czekam na dogodny moment wyjścia, mam nadzieję ze sie uda ale ten artykuł jest trafnysalute . Pozdrawiam
Cytat:

Cześć Frog

Postanowiłem przyłaczyć się do wątku który bardzo fajnie się czyta i jest niewiele dłużej niż moja przygoda z giełdąthumbright . Cały czas obserwuje wątek dno bessy na którym równiez jestes bardzo aktywny a dopiero dzisiaj trafiłem tutaj. Ja dopiero się ucze inwestować a inspiracją do tego było PZU które juz zamknąłem a gotówkę zainwestowałem w inne firmy. Odniosę się do Delko poniewaz mam przyjemność pracować z nimi więc z pewnością to dobry wybór bo firma jest dobrze prowadzona, ciekawi mnie kto ci od nich odpisał? Pozdrawiam i szczerze kibicuję
Cytat:

Działania firmy ida równiez w konsolidację rynku co widac po zakupach w poprzednim i tym roku i tu może nie byc ściemy ponieważ przez swoje działania chcą zwiekszyć udziały rynkowe a to może przełożyć się na wzrost przychodów
Cytat:

no to dzisiaj ładne odbiciehello1 , ciekawe co dalej?
Cytat:

Czyli jest wsparcie dla tego poziomuAngel więc jest szansa na odbicie u nas na co liczęwave pytam bo trochę dzisiaj dokupiłem, życzę wszystkim udanego weekendu
Cytat:

A jak estymujecie zamknięcie S&P500 dzisiaj?
Cytat:

Dzięki WD za szybką aktualizacjęwave patrząc na te dane chyba się skusze i zapisze na akcje, czy wiadomo juz o ewentulanych ograniczeniach w zakupie?

Pozd
BB
Cytat:

Myślę że ten kanał wzrostowy nie jest jeszcze taki pewny, ja dzisiaj zamknąłem pozycję chociaż w sumie nie wiem dlaczego? czasami tak mam że bardziej kieruję się przeczuciem niż cyferkami a z racji tego że gram od niedawana cieszy fakt realizacji plusa. Patrząc dzisiaj na SP500 że znowu spadło poniżej 1090 to w poniedziałek może być wesoło, no cóż póki co cieszmy się weekendem.occasion5
Cytat:

no właśnie ten szczegół nie pozwala nam rozwinąc skrzydeł, a więc cierpliwie czekam
Cytat:

rekomendację dzisiaj podniesiono do 38zł więc chyba idzie w dobrym kierunku, jak stany skończa na zielono to chyba jutro dalej na północwave
Cytat:

widzę ze nikt dawno tu nie pisał a kurs od paru dnia powoli idzie do góry, ciekawe co dalej ma ktos jakies przemyślenia co do obecnej sytaucji?
Cytat:

całkiem niedawno rozpocząłem swoja przygodę z giełdą i między innymi kupiłem akcje tej spółki czytając gdzieś że firma z przyszłością itp, czy ktoś może napisac cos więcej na ich temat bo do dzisiaj to niewiele można było poczytac o tej spółcehappy11 Z góry dzięki
Cytat:

dzisiaj w wywiadzie dla tvncnbc prezes Jaskóła powiedział równiez że wartość strat szacują na 10-12mln i nie będzie to miało wpływu na wyniki spółki, dodatkowo obie budowy są ubezpieczone więc starty pokryje ubezpieczyciel chyba że ogłoszony zostanie stan klęski wtedy koszty przejmuje skarb Państwa. Co ciekawe w tvncnbc wartość kontraktu określił w przypadku A1 800mln a A4 900mln a w forsalu widze po 800mln, ciekawe skąd ta różnica?
jak znajdę link z wywiadu to wkleję
Cytat:

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2011 09:03:39
Liczba wpisów: 37
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,715 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d