pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bigben

Bigben

Ostatnie 10 wpisów
Witam

Typy na listopad

Bigben - EFH 5 RBC 5

EFH - po silnym wzroście mała korekta i wybronione wsparcie po którym nastpiła konsolidacja, mam nadzieję na kolejne wybicie

RBC - nos i AT podpowiada że po małej korekcie powrót do trendu wzrostowegowave , piątkowa sesja jakby to potwierdziła

Pozdrawiam
BB
Cytat:
Sięgaj gdzie wzrok niesięga

morfeusz napisał(a):
Moi koledzy napisali o komunikacie MIT:

Rok 2009 był rokiem porządków w Grupie MIT S.A. co skutkowało szeregiem zdarzeń jednorazowych i obciąŜeniem wyniku jak i
kapitału. W rezultacie zysk netto Grupy MIT wyniósł 1, 9 mln zł. Zarząd przewiduje, Ŝe wynik netto roku 2010 będzie się kształtował
powyŜej 20 mln zł. Dalszy rozwój MIT S.A. następował będzie zarówno organicznie, w wyniku wzrostu spółek zaleŜnych, jak i
poprzez akwizycje zmierzające do rozszerzania oferty o nowe produkty oraz usługi. Obecnie Grupa ma się skoncentrować na
marketingu mobilnym, mobilnych usługach dodanych, nawigacji satelitarnej (B2C), kartografii cyfrowej (B2B). Rynek mobilnego
marketingu i usług dodanych jest we wczesnej fazie rozwoju odznaczającej się duŜym potencjałem wzrostu, ale takŜe duŜym
zapotrzebowaniem na innowacyjność. Informacja umiarkowanie pozytywna dla notowań. Informacja neutralna dla notowań.

i zdecydowanie się z nimi zgadzam.

Wielkie dzięki!

Pozd
Cytat:

Bigben napisał(a):
Morfeusz

Jeżeli mogłbym poznac Twoją opinie na temat spólki Mit która uwazana jest za jedną ze spółek przed którą może byc ciekawe 5min to z góry dziekuję. Dzisiaj ukazał sie komunikat o zbyciu 120tys akcji przez członka RN po 1,55zł, przyznam że obserwuję spółkę od jakiegos czasu wiec bardzo ciekawy jestem Twojego zdania na jej temat

Pozd

Witam Morfeusz

Czy jest szansa na odpowiedź dotyczącą pytania powyżej?Pray

PS Dziękuję za inspirację dotyczącą EFH

Pozd
Cytat:

Cześć Frog

Gratuluje debiutusalute 50% na starcie brzmi dumniethumbright
Cytat:

Witam Wszystkich

Na wrzesień się nie załapałemShhh więc teraz nie mogłem przegapić

Bigben - KOV 5 IDM 5

KOV - w końcu mają byc informacje z Brunei i Ukrainy więc może to jest tem momentThink

IDM - mam w realu i liczę na pozytywne wieści z KNF o przejeciu banku i licze na dalszy skup do 5pln
Cytat:

Morfeusz

Jeżeli mogłbym poznac Twoją opinie na temat spólki Mit która uwazana jest za jedną ze spółek przed którą może byc ciekawe 5min to z góry dziekuję. Dzisiaj ukazał sie komunikat o zbyciu 120tys akcji przez członka RN po 1,55zł, przyznam że obserwuję spółkę od jakiegos czasu wiec bardzo ciekawy jestem Twojego zdania na jej temat

Pozd
Cytat:

Panowie

Jak dobrze że tu tylu techników jest na tej spółcethumbright i na bieżąco można śledzić sytuację, na forum MWtrade nie mogłem doczekac się AT więc jeszcze raz wielkie dzięki. Niestety dzisiaj puściły mi SL ponizej 5pln i to mnie mocno zmartwiło. Jeżeli sprawdzi się scenariusz Mili to chybe jeszcze raz kupie bo wtedy bedzie realna szansa na odrobienie straty.Pray
Cytat:

Witaj Morfeusz

Na początęk powielę gratulacje i podziekowanie za Twój wątek z którego można dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczythumbright , przeczytałem go od początku co nie było zbyt trudne w porównaniu do dna bessyhello1. Przyznam że Twoja wiedza i chęć dzielenia sią nią jest dla wielu początkujących inwestorów takich jak ja bardzo cennym źródłem informacji. Życzę więc dalszych trafnych decyzji oraz tego abysmy zawsze stali na właściwym peronie w momencie gdy odjeżdża pociąg do którego warto i trzeba wskoczyć.

PS Szkoda że dopiero teraz trafiłem na Twój wątek ale lepiej późno niż wcalesalute
Cytat:

Witam

Czy jakis kolega technik mógłby zrobić aktualne AT spółki? Z góry dziekujęsalute
Cytat:

Dzięki za info które nie napawa optymizmemThink siedze na tym papierze od kwietnia i cały czas liczyłem że w koncu odbije, tak jak rok temu ale niestety po tym info chyba juz nic takiego nie będzie miało miejscaangryfire. Szkoda bo portfel zamówień na ten rok był większy od prognoz i cały czas chodziły nowe infa o kolejnych kontraktach. Czas pokaże co z tego będzie. Pozd dla akcjonariatu
Cytat:

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2011 09:03:39
Liczba wpisów: 37
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,582 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +131,15% +26 230,67 zł 46 230,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d