pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tretenmerth

tretenmerth

Ostatnie 10 wpisów
Rezerwuje CCC. Liczę na dalszy rozwoj eobuwia i ecommerce.

Proszę o zapisanie mnie do nowej edycji.

Kupno R22, dobre wyniki i liczę na nowe maksima.

Sprzedaż OML. Nad kupnem się zastanowię.

Aktualnie około 1800 komentarzy. Bardzo dobre recenzje. Zwrot kosztów w niecałe 24h, naprawdę źle nie jest.

Znalazłem takie info o kosztach produkcji i sprzedaży:
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Proszę o sprzedaż MLS i zakup OML. Liczę na nadchodzącą premiere ghostrunner

nowa cena: 25

Tak jak w temacie sprzedam: inwestycje walutowe dla bystrzaków. Książka nowa, brak śladów użycia. Cena: 30 z wysyłką

Zdjęcia dla zainteresowanych

Proszę o zakup ML System. Myślę, że to co najlepsze dopiero przed tą spółką. Do tego ciekawa branża.

Również prosiłbym o zapisanie mnie do listy

A jak bardzo prawdopodobny jest debiut Państwa spółki w tym roku? Bo przyznam, że utopienie pieniędzy na 2 lata jest mówiąc młodzieżowo trochę słabe, a lepsze wyniki już mogę nawet uzyskać na glupiej lokacie, obligacjach czy koncie oszczędnościowym, o innych akcjach nie wspominam, bo to różnie bywa.

Tylko z tego co pamiętam to już w ubiegłym roku była oferta publiczna i sam nawet się zapisałem. Ktoś wie co z tymi akcjami?

Ja również proszę.

W świetnym stanie. Cena 50 zł.

Więcej informacji można znaleźć tu: www.maklerska.pl/zwykle-akcje-...

Ano ukazał się raport za styczeń:

Cytat:
- Coal output increased 33.1% year-on-year
- Coal extraction decreased month-on-month due to relining of the cross-section of the main inclined shaft for increased air inflow at Sadovaya mine. Repair works were successfully completed in late February 2012
- January results were affected by decrease in consumption as power generation sector mainly consumed significant coal stocks formed before 2012
- As of today contracting of coal supplies are resuming to the historical levels (please see detailed information in attached file)
Legal grounds: article 56.1 in connection with article 56.6 of the Act of 29 July 2005 on the public offering, conditions governing the introduction of financial instruments to organised trading system and on public companies.

źródło

Nakłady inwestycyjne Tauronu mogą wynieść w tym roku 3,6 mld zł.

Cytat:
Nakłady inwestycyjne Tauronu mogą wynieść w tym roku około 3,6 mld zł - poinformował dziennikarzy Krzysztof Zawadzki, wiceprezes spółki.

- W tym roku nasz capex może wynieść około 3,6 mld zł - powiedział wiceprezes, zaznaczając, że ostateczny poziom nakładów zależeć będzie od zaawansowania projektu w Jaworznie. Dodał, że w ubiegłym roku grupa wydała na inwestycje ok. 2,9 mld zł.

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

JSW dla transplantologii:

Cytat:
Jastrzębska Spółka Węglowa przyłączyła się do akcji sportowo-edukacyjnej na rzecz wsparcia rozwoju transplantacji narządów - dowiedział się portal górniczy nettg.pl z informacji przekazanych przez spółkę. Już w najbliższą sobotę (25 lutego) w Wiśle gwiazdy, dziennikarze i sportowcy po transplantacji już po raz drugi zmierzą się w biegach narciarskich w ramach inicjatywy sportowo-edukacyjnej na rzecz wsparcia rozwoju transplantacji narządów.

www.nettg.pl/news/101158/akcja...

Zastaw akcji dla EBRD (EBOiR):

Cytat:
Sadovaya Group S.A., a joint stock company under Luxembourg law, with registered office at 412F,
route d’Esch, L-2086 Luxembourg, registered in the Luxembourg Register of Companies under No. B
153.489, (the “Company”), hereby informs that
Pursuant to a loan agreement dated 30 December 2011 entered into between PC Interdon LLC as the
borrower (the “Borrower”), and European Bank for Reconstruction and Development (“EBRD”) as the
lender (the “Loan Agreement”) and in order to secure the payment and performance of the Secured
Obligations (as defined in the Loan Agreement) of the Company by force of the circular resolution
dated 13 February 2012, the Board of Directors:

sadovayagroup.com/content/file...

KGHM odnotował ponad 11 mld zł zysku w ubiegłym roku.

Cytat:
Herbert Wirth, prezes koncernu KGHM Polska Miedź, potwierdza, że zyski w 2011 roku przekroczyły 11 mld zł. 30 proc. z tej kwoty może zostać przeznaczone na wypłatę dywidendy. Choć oficjalne wyniki finansowe KGHM będą znane za kilka dni, wiadomo już, że wstępne szacunki okazały się trafne.

www.nettg.pl/news/101027/kghm-...

O powodzi w Australii: www.nettg.pl/news/100992/austr...

Cytat:
Część kopalń jest zamknięta, choć nie jest zatopiona. Niektóre z nich nie zostały jeszcze odtopione po zeszłorocznej znacznie bardziej katastrofalnej powodzi. Do odprowadzenia pozostało ok. 300 milionów metrów sześciennych wody z kopalń zalanych w zeszłym roku.

michalp_1 napisał(a):
Pozwolę sobie na delikatną reklamę, mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone, bo post jest ściśle związany z tematem:)

Właśnie przed chwilką do Android Marketu została dodana bezpłatna aplikacja Notowania Giełdowe.

Prezentuje ona informacje o instrumentach takich jak:

- Indeksy GPW/NC/Świat
- Akcji GPW/NC
- Futures GPW/Świat
- Opcje GPW
- Towary
- Waluty Forex/NBP

Dodatkowymi funkcjami są: portfel, dane makro, kalkulator walutowy, ulubione walory, udostępnianie.

Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi i testy...

Bezpośredni link:
market.android.com/details?id=...

Dane do wyszukiwarki:
com.puchalamichal.notowaniagieldowe

Pozdrawiam

Czy wersja tego programu dla Symbian też jest?

Pojawił się raport za grudzień 2011 i cały rok 2011.

Cytat:
We are pleased to update you on Sadovaya Group operational results in December 2011 and whole 2011:

Coal sales in 2011 increased by 15.2% y/y, to 1,264 ths. tonnes
Coal sales volume in December2011 decreased by 3% compared to December 2010
Production of coal at mines in 2011 increased by 70.6% y/y, to 475 ths. tonnes
Production of coal at mines in December 2011 increased by 126.8% compared to December 2010

cały raport

JSW może podpisać umowy na zakup Victorii i PEC:

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Cytat:
Szczególnej uwadze polecam harmonogram emisji www.presco.pl/content/harmonog... szczególnie to co planują po końcu lipca

Nie znaleziono strony.

A debiut 29.07. gielda.onet.pl/presco-zadebiut...

soonny napisał(a):
akcje już mamy to teraz kiedy debiut ??

Miał być na koniec lipca.

TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce. Dziś jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której 100 % kapitału należy do polskich inwestorów.

Posiada takie marki jak: Yato, Fala, Flo, Vorel, Power up, STHOR, Lund.

Oferta publiczna na terenie Polski 28.103.060 nowo emitowanych akcji zwykłych na okaziciela Serii C.

Zapisy w transzy inwestorów indywidualnych będą przyjmowane po Cenie Maksymalnej - 4,40 zł. Zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych będą przyjmowane w Punktach Obsługi Klienta Millennium Domu Maklerskiego S.A., Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska S.A., Biura Maklerskiego Alior Banku S.A., Domu Maklerskiego PKO BP S.A. oraz Domu Inwestycyjnego BRE Banku S.A.

Harmonogram oferty:
-19 - 25 lipca 2011 r. do godziny 17:00- przyjmowanie zapisów od Inwestorów Indywidualnych
-około 26 lipca 2011 r. - ustalenie Ceny Emisyjnej
-27 lipca 2011 r. - publikacja ceny emisyjnej
-najwcześniej 1 sierpnia 2011 r. - Przydział Akcji Oferowanych na rzecz Inwestorów Instytucjonalnych oraz Inwestorów Indywidualnych.
-najwcześniej 5 sierpnia 2011 r. - Pierwszy dzień notowania PDA na GPW

No, a ja mam pytanie czy warto wchodzić w to po niezbyt udanym debiucie JSW?

Ja bym stawiał na 149,60

Cytat:
I teraz najgorsze: mam poważne wątpliwości, czy Graham zalecałby stosowanie swojego wskaźnika dla banków.

Dlaczego?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 15 stycznia 2021 16:17:54
Liczba wpisów: 105
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,425 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d