pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

januszw

januszw

Ostatnie 10 wpisów
Zabawa skończy się w jakiś nie odległy piatek wieczorem i cała piramida runie .1929 to będzie mały pikuś ta góra wydrukowanych z powietrrza pieniędzy zostanie tylko zapisem komputerowym.Czekam tylko na wynik wyborów USA.

januszw napisał(a):
Jestem bardzo ciekawy co z kopalnią w Złoczewie?
To jest bardzo ważne pytanie .obecne pokłady wyczerpią się za kilka lat bez nowej odkrywki elektrownia przestaje działać i cały region popada w ruinę gospodarczą czy to jest uwzględnine w obecnej wycenie?

Jestem bardzo ciekawy co z kopalnią w Złoczewie?

nie wiem czy ja przeoczyłem komunikat o powrocie do placenia przez spółke regularnych dywidend ?przecież te wzrosty są tak dęte żę aż się chce śmiać cała energetyka przez lata będzie studnią bez dna lata zaniedbań i dojenia spółki na nie rentowne kopalnie będzie przez dekady dołować wyniki o dywidendzie to mozna tylko pomarzyć .

Przecież to że sądy miały problemy to są fakty i wiele werdyktów w sprawach frankowiczów będze przełożone Boo hoo!

[quote=januszw]Ale cały sektor będzie miał zysk mniejszy z 80 % .w stosunku do 2019 a 2021 wcale nie zapowaiada się lepiej?[/quotedów] zaraz frankowicze ruszą masowo do sądów ,była cisza bo sądy tak jak wszyskie urzedy mialy problemy .frankowicze sa jeszcze bardzie nie zadowoleni bo ich znajmi mający kredyt w złotówkach płaca dużo mniejsze raty.

Ale cały sektor będzie miał zysk mniejszy z 80 % .w stosunku do 2019 a 2021 wcale nie zapowaiada się lepiej?

Jakie są argumenty za obecnymi wzrostami?

Inflacjia to np.wzrost cen nieruchomości w ciągu trzech lat o 30% , na bezpiecznych depozytach w tym samym czasie 1,% ,no drugi przykład nowe samochody co raz bardziej ekologiczne i co za tym idzie coraz droższe .Chcąc uzbierac na wkład wlasny np.sto tysięcy w okresie przrypuśćmy 3lat gdzie można bezpiecznie nie tracą wartości je lokować ?Inflacia to nie podkoszuki z Etiopi czy laptopy z Chin.

Joker napisał(a):
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie zarobisz czekając na PKOwitowejpo 10 zł albo wieszcząc nadciągającą besse.
Wiem, że ciężko się pogodzić z tym, że nie wykorzystało się potencjału rynku ale takie są śgiełdy.
Piszesz o rzeczach o których pisze się od kilkudziesięciu lat w USA i... co z tego, że tak jest? Nic.
ale historia lubi powtarzać nie w skali jeden do jednego ale są podobieństwa po pierwszej wojnie światowej też używano argumentów podobnych do obecnych wypowiadanych przez polityków np.kanclerz Merkel sytuacjie nadzyczajne wymagają nadzwyczajnych działań i to się dzieje na przykładzie Niemiec zwykły ordynarny dodruk pieniadza nazywany tarczami. pakietami .planami stymulujacymi doprowdzi do gigantycznej inflacji dlaczego teraz miało by być inaczej?Przecież widać to co się dzieje np.na akcjach takiego Aliora czy CCC to jest całkowicie nie racionalne.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 3 lipca 2020 18:53:39
Liczba wpisów: 172
[0,05% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,392 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d