pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pytalska

pytalska

Ostatnie 10 wpisów
to chyba wolę forexa, jeśli chodzi o zarabianie: ze sztabką trzeba biegać i pilnować cen... a na forexie można szybko sprzedać po najkorzystniejszej cenie... a czy banki, które zarabiają na złocie, kupują prawidze, czy też na forexie?

A czy kupowanie sztabek złota jest podobną inwestycją jak kupowanie na forexie? gorszą, lepszą? Na pewno trwa wolniej...

No chyba, że grasz na koncie demo. Podobno zupełnie inaczej, niż prawdziwe, ale lepsze to do poćwiczenia za darmo, niż od razu inwestować.

Mam pytanie: czy wiecie może, którzy brokerzy mają konta w złotówkach? Wiem, że nie wszyscy, a mnie takie własnie interesuje...

Na szkoleniach nikt nawet nie kontroluje szkoleniowców - czy ktoś sprawdza certyfikaty? Upoważnienia? Ukończone szkoły? To, że ktoś mi papierkiem przed nosem nie znaczy, że coś skończył - równie dobrze kolega mógł mu wystawić. Dlatego wole sama się uczyć i zdobywać doświadczenie, niż płacić komuś...

MBank jest popularny i wszędzie są reklamy, ale jednak obecnie, przy upadkach tylu banków, brak placówki jest raczej wielkim minusem. Jak coś się "sypnie" nawet nie ma gdzie iść z pretensjami, bo to wszystko tylko w komputerze...

To nazwisko już mi się "obiło o oczy" na różnych stron, więc chyba dla samego tego będę unikała... Dobrze, że obecnie jest wymiana informacji na forach i można wzajemnie wytropić takich oszustów...

A kiedy będzie następne spotkanie? I przedstawiciele jakich spółek na nich będą?

W państwie, w którym jest tak głęboki kryzys, trudno chyba stworzyć rząd, który pozwoliłby na nagłą zmianę i utrzymanie spokoju. Zwłaszcza, że cała Europa patrzy, więc presja ogromna.
Ja na giełdzie się nie znam, raczej na forex, ale może poczekaj zanim szał po wyborach opadnie...

Ja z kolei słyszałam, że Hiszpania zastanawia się nad powrotem do swojej poprzedniej waluty. Oczywiściw w obecnej sytuacji to jest bardzo trudne, ale może faktycznie to by ich bardziej uratowało, niż milionowe pożyczki... W każdym razie też się nie do końca zgadzam, że jest co porównywać, bo moim zdaniem nie bardzo...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 19 lipca 2012 21:56:46
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,103 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d