pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bidzos

Bidzos

Ostatnie 10 wpisów
Jednego nie ogarniam, ani słowa o kasie za udostępnienie Moonlightera i TWOM, po przychodach też tego jakoś nie widać.
Cieszą natomiast te liczby
J
Cytat:
3.29.ZOBOWIĄZANIA DO PONIESIENIA WYDATKÓW Na dzień publikacji sprawozdania Spółka posiadała zobowiązania pozabilansowe do poniesienia wydatków na kwoty 2 625 000EUR i 22 485PLN. Wymienione zobowiązania wynikają z umów wydawniczych, które Spółka zawarła z zewnętrznymi studiami deweloperskimi.
jeśli mieli na 30.09 dwie umowy to oznacza, że faktycznie mocno zwiększyli budżet wydawniczy
"Jeśli ktoś twierdzi, że na giełdzie jest coś pewnego, to albo zaczyna, albo niedługo skończy"

Brawo, świetna robota.
I o tym pisałem, że forumowicze się nie postarali, ponieważ dużo zależy od zadawanych pytań i przygotowania uczestników. 11bit nie sypie info z kapelusza, ale na żywo jak się przycisnie to powiedzą sporo. Tak też było podczas spotkania w Krk.
"Jeśli ktoś twierdzi, że na giełdzie jest coś pewnego, to albo zaczyna, albo niedługo skończy"

Moze ktoś podrzucić info odnośnie rankingów na PS4 dla COM I FP?

Nie popadaj w skrajności :)

Utnapisztim napisał(a):
Cytat:
Pieniądze na hojne programy motywacyjne, w których kolejnych edycjach tak się wyspecjalizował zarząd to nasze, akcjonariuszy pieniądze. Płacimy za nie rozrzedzeniem kapitału, które wyniesie w tej edycji bodaj 5,7%.

Niezasłuzona krytyka p.m. Rozrzedzenie 5,7% a wzrost zysków i kursu ponad dwukrotny w okresie od ogłoszenia jego założeń pod koniec stycznia 2017. Nie czuję się z tego powodu pokrzywdzony. Co więcej liczę na powtórkę.

Ja natomiast zgadzam się z kunojem odnośnie skupu, skup zmniejsza FF czyli ogranicza w jakimś stopniu cyrki na kursie. Zadałem to pytanie na forum spółki ale nikt się nie odniósł.

Aktualizacja
dzienne

kliknij, aby powiększyć

tygodniowe

kliknij, aby powiększyć

No niestety stało się, zamknięcie na poniżej dolnego kanału i mocnego wsparcia. Na domiar złego FP zaczyna się osuwać w rankingach na XBOX, rano w GB był na 14 teraz 15, w US na 26 teraz na 27

Varsav na dziennych
https://invst.ly/kzp4q

i na tygodniowych

https://invst.ly/kzojf
widać, że jest wsparcie na 4,20, choć na dziennych może zejść do linii krótkoterminowego trendu wzrostowego. Po mocnych wzrostach, aż prosił się o korektę i takowa nasątpiła. Widać zejście świecy na dziennych do mocniejszego wsparcia w okolicach 3,80 i szybką reakcję kupujących, co świadczy o tym, że papier mimo spekulacyjnego charakteru trzyma się mocno. Schłodzenie RSI świadczy o dużym prawdopodobieństwie wybicia w niedługim czasie, co zbiega się z premierą Bee Simulator (jedyna gra w tym roku z debiutem na wszystkie platformy równocześnie). Mocniejszy ruch w jedną bądź drugą stronę potwierdza również trójkąt. Zatem albo odbije się od krótkoterminowego wsparcia 4,20, albo zejdzie do linii trendu.
Moim zdaniem biorąc pod uwagę premierę i technikę 70/30 na wzrosty.

Baks dzięki za odp, jednak chyba źle zinterpretowałeś moje pytania.
To nie był mój szacunek tylko hipotetyczny przykład w jaki sposób inni forumowicze to szacują.
Z resztą się zgadzam.
Jeśli znasz odpowiedź na któreś z pytań to bardzo proszę o takową.
Tak dla porównania
TWOM po 3,5 roku na XBOX ma 267 opinii
FP póki co 102

Wrzucam moją analizę, która nie wiedzieć czemu się tutaj nie zamieściła :(
raczej trafna na tamten czas
charts.stockwatch.pl/chart/22y...
PS czy może ktoś pomóc dlaczego ją tak ucięło? Robiłem to pierwszy raz na StockWatch

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 8 grudnia 2019 20:17:55
Liczba wpisów: 116
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,494 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d