pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

distefano

distefano

Ostatnie 10 wpisów
Może dlatego, że najwięcej energii uzyskuje z odnawialnych źródeł energii, których tak nienawidzi PiS.

Lepiej truć ludzi węglem.

Mega skandal. Nie zapomnę im tego.

Dzięki anty_teresa. Właśnie takiego wytłumaczenia było mi trzeba:)

Oj, chyba juz rozumiem. Myślałem, że jak będzie podwyższenie kapitału zakładowego to cena akcji skoczy o odpowiedni pułap. Ale lipa!!

Niewiarygodne! To jest po prostu rabunek w biały dzień. Skarb państwa ma 51% akcji, a tłumaczy to kwestią bezpieczeństwa. Co za s...syny.

Sorry, ale nie rozumiem. Jeden z Was napisał że będę miał akcje po 8 zł a drugi, że po 12 zł. To jak to jest?

Poza tym jeśli zamiast 100 akcji po 8 zł będę miał 100 akcji po 12 to zyskam 400 zł, czyż nie?

Jeśli chodzi o dymanie małych akcjonariuszy to rozumiem to doskonale.

pulsinwestora.pb.pl/4632339,70...

Co to znaczy, że zostanie podniesiona wartość nominalna akcji spółki? Czy np. jak mam 100 akcji energii po 8 zł to po podniesieniu ceny nominalnej o 50% będę miał 100 akcji po 12 zł, tylko Energa będzie musiała zapłacić od tego podatek? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie dlaczego operacja ta jest odbierana jako negatywna.

Ale sporo się podziało to znaczy co? Były jakieś informacje, czy po prostu spekuła?

Czy obecne wzrosty kursu Sakany to wynik spekuły czy pojawiły się jakieś dobre informacje?

Liczba powołań do seminarium spada z roku na rok

Podtrzymuję moje zdanie. Gospodarka USA jest w ruinie, a giełdy są na szczytach dzięki ultra niskim stopom procentowym, które nota bene doprowadziły w 2008 roku do kryzysu.

Amerykanie uwielbiają się zadłużać u nacji która dostarcza pieniądze. Zobaczycie co się będzie działo jak stopy procentowe pójdą w górę. To będzie kryzys bez precedensu.

Coraz większe zadłużenie kraju powoduje wzrost podatków a w rezultacie to:
www.bankier.pl/wiadomosc/Amery...

Ja osobiście uważam obecne ceny za atrakcyjne. Widziałem prezentacje produktów Pilabu i według mnie są bardzo perspektywiczne. Obecna kapitalizacja spółki to 56 mln.

Dla mnie największą obawą jest obecnie to, że gospodarka Stanów Zjednoczonych jest w ruinie, a tamtejsze giełdy są prawie na szczytach. Jak zaczną się spadki, to nie będzie miało znaczenia, czy spółka jest dobra czy zła.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 22 września 2016 19:48:13
Liczba wpisów: 29
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,373 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,54% +30 907,39 zł 50 907,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d