pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

psychologtlumu

psychologtlumu

Ostatnie 10 wpisów
Jak na razie nie ma się co spodziewać jakichś wynikowych fajerwerków. Raz potrzebne były środki na wykup obluigacji dwa to co raz słabszy złoty. Jeśli ta tendencja się utrzyma w tym roku to niestety wyniki będą marne.

Tak, ale wczorajsza decyzja niemieckiego wydawcy o wprowadzeniu opłat za dostęp do treści w wydaniu internetowym chyba jasno pokazuje trend. Być może osoby starsze, takie po 40 jeszcze tego nie czują ale młodsi co raz rzadziej sięgają po wydania papierowe. Dla mnie to fajne rozwiązanie. Po co kupować całą gazetę skoro mogę wybrać jeden, dwa artykuły, które mnie interesują i kupuje sobie w necie. Do tego bardzo poręczne w podróży. Oczywiście nie namawiam do czytania za kółkiem.

Mam problem i szukam pomocy w zakresie rozliczenia podatkowego. Na początku 2014 r otrzymałem propozycję od jednego z brokerów, którzy mają coś takiego jak social trading, abym za opłatą pozwalał kopiować moje transakcje innym użytkownikom tego brokera. Za każdego miesięcznie itrzymywałem stawkę x w dolarach amerykańskich.

Pieniądze otrzymywałem prawdopodobnie od spółki córki brokera zarejestrowanej na Cyprze. W sumie uzbierało się tej "prowizji" czy "wynagrodzenia" 4705 dolarów. Jednak za to nie otrzymałem żadnego rozliczenia i nie było to ujęte w picie, który otrzymałem od brokera. Tam uzyskałem informację, że mogę zrobić co chcę. Czy ktoś z was rozliczał taki dodatkowy zysk i jak to zrobił.

Z góry dziękuję za pomoc w temacie.

Takiego poziomu to nawet ja, pesymista i przeciwnik wspólnej waluty się nie spodziewałem. Czy dno znajduje się na poziomie 1?

Rysek prasy elektronicznej rozwija się z każdym rokiem co raz szybciej. Należy sobie uzmysłowić, że prasę drukowaną w głównej mierze czytają osoby starsze i te w zaawansowanym wieku średnim. Młodsze po9kolenia, przyzwyczajone do komputerów, tabletów, smartfonów przejmie ten rynek. I to będzie uwidaczniało się cyklicznie w wynikach finansowych.

Oczywiście bardzo dużym plusem jest znaczące ograniczenie kosztów osobowych.

Vach napisał(a):
Wg ArsTechnica TWoM sprzedał się w 2014 na Steamie w liczbie 370221 kopii (albo precyzyjniej tyle zostało aktywowanych na Steamie), co dało mu 54 miejsce w roku 2014.

Źródło: arstechnica.com/gaming/2015/03...

Ale chyba w przypadku TWOM nie ma innej opcji niż aktywowanie przez platformę STEAM????? Czy jest coś o czym nie wiem. Oczywiście TWOM można kupić na różnych platformach i w wersji pudełkowej ale aktyweacja tylko przez STEAM.

A kto ma teraz czas latania po księgarniach, bibliotekach. Zresztą wszystko mamy w necie. Ja czytam ale nie muszę zagracać sobie pokoju. Wszystko mam w tablecie, komputerze.
Ciesz się skoro jesteś akcjonariuszem E-kiosk. Przecież pośrednio to zysk dla ciebie.

Spółka na dzisiejszej sesji zaliczyła ponadprzeciętny wzrost, ponad 12% do poziomu 55 groszy. Przed nami opory w okolicach 60, 80 groszy a potem dopiero najsilniejszy 1 zł. Mnie do zainteresowania się spółką popchnęło info z gazety wyborczej o gwałtownym wzroście sprzedaży elektronicznej co ma przełożyć się w dłuższym terminie na znaczącą poprawę wyników finansowych Agory. Oby ta tendencja okazał się długotrwała.

Twoim zdaniem dojdzie chociaż do tego 1,1100 bo jak widzę na twoi FF obstawiasz teraz L na edku

topfacet napisał(a):
Newsy newsy z FB:

Wersja na tablety prawie gotowa!

Duży update na PC w drodze :)

I to się teraz liczy. Jeśli wersja na tablety choć w połowie powtórzy sukces wersji pecetowej to napływ gotówki do spółki pozwoli na realizację kolejnych, ambitnych projektów bez konieczności sięgania po zewnętrzne, dłużne finansowanie, czy emisję akcji. Duży update też swoje niewątpliwie dołoży.

Pamiętajmy, że spółka jak na razie pamiętając chyba o potencjale gry na razie nie bawiła się w obniżki cen (poza okresami promocji). Przed nami jeszcze sporo ciekawych wydarzeń.

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy można gdzieś śledzić na bieżąco sprzedaż gier na Adroida?????

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 20 kwietnia 2015 21:01:55
Liczba wpisów: 79
[0,02% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,486 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d