pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

killer_9999

killer_9999

Ostatnie 10 wpisów
Poproszę o zakup Brastera. Zakup typowo spekulacyjny na dłuższy termin. Sądzę, że w końcu zaistnieją na niektórych rynkach co przełoży się na wyniki.

Witam

Proszę o sprzedaż AviaAML - w realu sprzedałem przed datą wezwania - tutaj zapomniałem :(

Kolejną spółkę do zakupu podam w najbliższym czasi

Pozdrawiam

Ja myślę, żeby nie odpowiadać na wezwanie, ale decyzję podejmę pewnie pod sam koniec zapisów

To ja proszę o znów o AviaAML - dalej uważam że jest jedną z najbardziej niedowartościowanych na giełdzie. Mam ją również w realnym portfelu. Sam chciałbym mieć taki biznes, który przynosi tak niesamowite profity.
W portfelu jak i w realu zakup na longterm.

Pozdrawiam

Też poproszę

I kolejny zakup i sprzedaż A321hello1 :

www.attrader.pl/pl/akcje/AVIAA...

Myślę, ze wiele osób to interesuje. Przyłączam się do prośby

No jeśli nie pod skup to dziś ostatni dzwonek na sprzedaż. Bo tak to pewnie 90% straty w 3 dni :)

Anty-teresa - można prosić w wolnej chwili o analizę raportu. Dużo się dzieje na spółce ostatnio i niektórzy nie bardzo wiedzą co myśleć na ten temat.
Ja to widzę bardzo dobrze - pytanie czy podzielasz moje zdanie?

Wojetek - ciekawi mnie Twoja argumentacja czemu zrezygnowałeś z tego papieru, ponieważ u mnie w realu dużo waży ta spółka

Jeśli chodzi o uzasadnienie mojego wyboru (AAL) to spodziewam się bardzo dobrych wyników za IV kw 2016.

Popieram wniosek o zwiększenie ilości miejsc.

Proszę o zakup AAL

Cytat:
Zastanawiam się tez nad propozycją zgłoszoną wcześniej, by można było przejść do nowego konkursu ze spółką posiadana w edycji 2016, ustalając cenę nabycia jako cenę zamknięcia z końca 2016. Co sądzą o tym pozostali uczestnicy?

Jestem za

Też z chęcią wezmę udział jeśli można

Też jestem ciekaw analizy SW

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 lipca 2020 14:51:35
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,654 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło