pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomus12300

tomus12300

Ostatnie 10 wpisów
Ja próbowałem. Może nie długo bo kilka lat ale to co powiedziałeś jest raczej trafne. Na FX wcześniej czy później i tak dostajesz buta. Skoro w tydzień wynik +400% to pewnie dużą dźwignią grałeś a to raczej rzadko wychodzi na zdrowie:). Pewnie są specjaliści ale na dłuższą metę ja w to nie wierzę:)

@gosiado

Z zainteresowaniem będę śledził wątek. Tym bardziej, że z tego co przeczytałem mam bardzo zbliżone podejście do rynku ale o kilka lat krótsze doświadczenie i z pewnością dowiem się kilku interesujących rzeczythumbright

Szczerze życzę żeby tak byłothumbright Może faktycznie szukam dziury w całym ale nie starczyło by mi argumentów za wejściem przy tym kursie aktualnie. Pozdrawiam!

W 2015 r bardzo wyrównali wyniki. Dynamika przychodów i zysków w porównaniu z rokiem poprzednim jest imponująca ale już porównując kwartał do kwartału nie ma szału. Może stąd kurs przed ogłoszeniem raportu wynosił 10.00 i dziś też 10.00 a w trakcie sesji było można kupić nawet po 9,50(o ile mnie pamięć nie myli, nie chce mi się sprawdzać teraz rano;)). pzdr koledzy

No i mamy pokłosie danych o słabnącym zapotrzebowaniu na akcesoria elektroniczne, szczególnie telefony, laptopy i tablety. Choć technicy powiedzą, że to zasługa przebicia wsparcia na 6 zł. Dziś kurs prawie -8% i pytanie jak nisko może jeszcze upaść Komputronik?:)

Kurs leci w dół, zainteresowanie małe. Niedaleko ważne wsparcie w okolicach 6zł. Ma ktoś pomysł na tę spółkę? Winne procesy sądowe czy coś innego?

Oczywiście, masz rację ale żadna gospodarka nie jest w stanie rosnąć 10-20% w nieskończoność. Problemy Chin się "wyciszą" jak każdy inny mniejszy lub większy kryzys. A ja zwyczajnie zastanawiam się czy efekt tych zmian będzie dla spółki Alumetal aż tak negatywny czy nawet odczuwalny. Osobiście uważam, że reakcja rynku jest przesadzona.

Po głębszych przemyśleniach ciężko znaleźć uzasadnienie dla trendu spadkowego. Niepokój o Chiny opiera się głównie (przynajmniej jak do tej pory) o giełdę Chińską. Paradoksalnie ostatnie fluktuacje Chińskiego wzrostu spowodowane próbą "przestawienia" gospodarki Chin i przy okazji stworzenia czegoś na kształt naszej klasy średniej(zapowiedziane pod koniec 2014r.) mogą zwiększyć zakupy aut w Państwie Środka. Dodatkowo wrzucając do tego "rondelka" stabilną i pro wzrostową sytuację fundamentalną spółki mogę z przekonaniem powiedzieć, że ostatnie spadki nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia ponad paniczną wyprzedaż. Reasumując jeśli spółka zaraportuje dobry IVkw bez żadnych niespodzianek to za kilka miesięcy powinniśmy widzieć kurs znacznie wyżej niż dziś.

Zastanawiam się czy za ostatnie spadki odpowiada afera VW, ogólna sytuacja na PL giełdzie w połączeniu z Chińskim tsunami czy może krótkotrwałe odbicie od poziomu 50zł.... a może wszystko po trochę... Marazm i tyle

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 marca 2016 14:54:12
Liczba wpisów: 10
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,648 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,15% +31 829,33 zł 51 829,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d