Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ZbigniewZ

ZbigniewZ

Ostatnie 10 wpisów
"Szanowni Państwo,

Spółki Pfizer i Mylan poinformowały w poniedziałek o zamiarze połączenia Upjohn, wydzielonego podmiotu z grupy Pfizer, ze spółką Mylan. Zdarzenie to nie ma wpływu na codzienną współpracę zespołów Mabion i Mylan w zakresie rejestracji leku MabionCD20 na rynku europejskim. W przypadku wystąpienia zmian w tym obszarze, Spółka poinformuje o tym rynek za pośrednictwem oficjalnych kanałów.

Jak wynika z dostępnych publicznie informacji, Pfizer nie wniesie do nowopowstałego podmiotu projektów związanych z rozwojem leków biopodobnych, co jest istotne biorąc pod uwagę fakt, iż zarówno Mabion jak i Pfizer rozwijają lek onkologiczny z substancją czynną rituximab. Dodatkowo, w dostępnych materiałach pojawiają się informacje, że Pfizer będzie koncentrował się na innowacyjnych projektach, co może sugerować, że leki biopodobne nie będą dla koncernu kluczowym obszarem rozwoju.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że transakcja ta wpisuje się w trend, który obserwujemy od dłuższego czasu, czyli konsolidację rynku i łączenie się podmiotów na rynkach, na których działa Mabion S.A., co w naturalny sposób zmniejsza konkurencję bezpośrednią poprzez tworzenie się oligopoli i w dłuższym terminie może mieć pozytywny wpływ na osiągane marże.

Tymczasem kontynuujemy działania związane z procesem rejestracji MabionCD20 w Unii Europejskiej. Nasz zespół pracuje obecnie nad opracowaniem odpowiedzi na pytania otrzymane od europejskiego regulatora w ramach Dnia 180. Podtrzymujemy nasze stanowisko dot. finalnej decyzji EMA, której spodziewamy się do końca bieżącego roku.Dr Inż. Sławomir Jaros

Członek Zarządu Mabion S.A. ds. Operacyjnych i Naukowych"

Dokladnie tak, zamawialem wersje pudelkowa.

Ja zlozylem preordera ale pieniadze zostana dopiero wzietez konta dzien przed premiera w momencie wysylki.

nie

longtermowi wyszlo 370 ale to przed Keanu


Nie ma najmniejszych szans na ten rok. cp2077 w 2020 i cp2077 online w 2021. I to w bardzo optymistycznej wersji, bo plany zawsze moga zmienic tak jak przekladana byla 2x data premiery W3.

w wywiadze powiedzial ze serwery juz chodza jak powinny

Z tego co pamietam co to CDR sam wymyslil fabule do gier a gra jest tylko umiejscowiona w tym swiecie i zgadzaja sie tylko pewne glowne rzeczy, natomiast cala historia dziejaca sie w grze jest tworczoscia zespolu CDR.

to jak beda musieli to okroic zeby obecna genaracja konsol to jakos mozliwie udzwigla?

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 15 maja 2015
Ostatnia wizyta: 6 sierpnia 2019 15:02:51
Liczba wpisów: 56
[0,02% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,663 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d