Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Jack_Be

Jack_Be

Ostatnie 10 wpisów
referat50 napisał(a):
Drodzy Państwo, lecimy dalej na północ, czy oczekiwanie na głębszą korektę? W ostatnich dniach mocno buja notowaniami.

Co mój miły ... lękasz się co ? binky

Orco tylko dla graczy o mocnych nerwach.evil4

Jak chcesz być czynny na Giełdzie, to tylko z dużą dozą cierpliwości. Moje emocje BYŁY tak duże, że wskakiwałem i wyskakiwałem jak dziecko w piaskownicy sądząc, że robię dobrze.
Czas pokazał, że nie.
Czy wchodzić w EEX ? Optymista powie TAK. Pesymista Think
Wejdź i czekaj, aż spółka przejdzie na rynek główny i wtedy zadecyduj o sprzedaży lub wejdź dopiero jak spółka wejdzie na rynek główny. Ryzyko niesiesz sam (stres i euforię)

TheBlackHorse napisał(a):
Może zwyczajnie pompują a może jakieś info w drodze? Wygląda jakby ktoś coś wiedział... Think
Może jakiś nowy odbiorca towaru albo inwestor strategiczny? Co myślicie?

Dla mnie to wygląda na inwestora strategicznego.
Plus Fundy, plus super dane finansowe.
Mówiąc krótko POMPA icon_biggrin i ja w niej jestem... Bosko.

maxboast napisał(a):
Wczoraj rynek nie był za mocny a Orco zaliczyło sesję "odwrotu" i dzisiaj ruch został potwierdzony - moim zdaniem ma duże szanse na udany atak oporu. Na temat "Żagla" można powiedzieć tylko tyle że zupełnie nie ma to teraz wpływu na kurs - karty rozdawane są w Paryżu a tam wiedzą, że kupując niedowartościowane akcje mogą liczyć na dużą stopę zwrotu ;) Ostatni zakup był już praktycznie na górce - a więc statystycznie niech się realizuje następna górka blah5

Następna górka 8,50 euroBoo hoo!

TheBlackHorse napisał(a):
Jutro WZ i pewnie pod nie kurs urósł. Ciekawe czego się jutro dowiemy... Think

Zapewne o zaangażowaniu Funduszy.
Mogą ładnie kupować przez PDA i chyba teraz właśnie kupują.
Słuchałem wywiadu z jednym takim w TVBiznens o takich ruchach Fundów.
Kupują pewniaki co zaraz wchodzą na Rynek Główny. Potem pewnie opchną po 20 zeta
EEX. A jak ..... po 20 zeta. king
Wtedy i ja chyba (z naciskiem na chyba) wysiądę. Sam nie wiem.
Zawsze dobrze wychodzi się na spółkach produkujących.

Witaj "shp" na StockWatch. Co prawda tutaj nie jest tak rozmownie jak na bankierze, ale za to spokojniej ze szklaneczką whisky w dłoni.
A co do pampersów to nie sadzę, że będą potrzebne. Przecież na OPG pozostali już tylko wybrańcy. Reszta już popuściła przy 5 euro i uciekła. Ty chyba nie potrzebujesz pampersów.
Jak nie wypali Żagiel, to ja się zredukuję o połowę i ponownie wejdę przy przekazaniu odszkodowania od Stolicy dla Orco.
Jestem dobrej myśli.Anxious

Też zwróciłem uwagę na koniec sesji we Francji. Kurs jest wyciągany a nie zbijany. Ciekawe co się za tym kryje. Czyżby szykowana była nowa emisja akcji z docelową sprzedażą np. po 6 euro ?
Eh?

referat50 napisał(a):
Myslicie, że ostatnie spadki to korekta przed dalszymi wzrostami, czy może się pogłębiać?

Think

Jak nerwy po dzisiejszej sesji ???
Rano było źle Eh? a o 17:30 Dancing
Pamiętam takie sceny na Immo.

plynacyzrynkiem napisał(a):
@Jack, kazdy robi co lubi, akurat dzieki at mozna inwestowac we wszystko, jednoczesnie majac wiecej mozliwosci niz dzieki af

Potwierdzam.
salute

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 22 grudnia 2012 22:37:26
Liczba wpisów: 256
[0,08% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,418 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d