Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cinis_

cinis_

Ostatnie 10 wpisów
Zawiesili notowania...?

Forbes majątek Czarneckiego szacuje na niecałe 800mln, trudno będzie mu wyciągnąć z kieszeni 600.

Jak to ma się do tego, że wynajęci spece z Londynu przez abris przy due diligence niczego nie zauważyli i wydali pozytywne rekomendacje do zakupu gbk w 2016 ???
Może abris od nich powinien rządać odszkodowania. Gbk to nie było perpetuum mobile jak się abrisowi wydawało.

"połączenie spółek energetycznych" - czyli cd patologii.

Rozbestwienie górników i związków woła o pomstę, JSW uciułał trochę nadwyżek od razu poszło na dodatkowe premie dla górników... Nie ma chętnego do zrobienia porządku, bo rządzący chcą dłużej postać przy korycie. Kopalnia Brzeszcze wciśnięta jeszcze za PO Tauronowi, od lat na wiecznym minusie. Ile jeszcze takich kwiatków jest?

Pamiętajcie, jak pan RB przechwalał się, że stawiał firmy od zera, nie bójmy się odzyskamy wszystko, a nawet więcej, bo macie swojego człowieka w GBK.binky

Bukos4 nie bądźmy naiwni, że cokolwiek nasza władza zrobi w sprawie gbk. Zdrowsze jest myślenie, że gbk kiedyś stanie na nogi. Lata miną zanim jakikolwiek wyrok zapadnie i ukarani zostaną winni, mam na myśli wyrok skazujący bez zawieszenia. Rząd nie dołoży ani złotówki, nie liczył bym na możliwość rozliczenia straty w PIT. Tyle dobrego zyskamy co poszkodowani przez ambergold.

Nie utrzymają się przez 8 lat z zapasów wierzytelności, 14 mln odzysków to dramat. Min 8 trzeba odłożyć na spłaty wynikające z zobowiązań układu, 5 utrzymanie miesięcznie, a za co nowe zakupy wierzytelności?

Abris wchodzi w biznes stomatologiczny w Rumunii. Ktoś skomentował:" mają leczyć zęby obligatoriuszom, którzy przegryźli już stratę 75% kapitału"

Maupao, jako jedna z ostatnich nie straciłaś zdrowego rozsądku w sprawie gbk.

Ludzie zastanówcie się, kupowane były obligacje
n i e z b e z p i e c z o n e
Za układem głosowało ponad 80% obligatoriuszy poprzez osoby reprezentujące. Gdyby słuchało się mniejszości , nigdy żaden układ nie zostałby zawarty. Niech ta firma zacznie działać może coś z tego będzie. Jestem bardziej umoczony niż wy, straciłem caly swoj finansowy komfort. Najgorsze co może być to upadłość. Ponad rok czekamy na układ, jak upadnie będzie jeszcze mniej, nie będzie kogo ścigać.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 2 maja 2018
Ostatnia wizyta: 16 sierpnia 2019 09:32:15
Liczba wpisów: 198
[0,06% wszystkich postów / 0,39 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,380 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d