pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Ja Dyabeu

Ja Dyabeu

Ostatnie 10 wpisów
januszw napisał(a):
To wszystko jest w cenach ,warto spojrzeć na wykres, Folta wszędzie powtarza że TIM jest skrajnie niedowartościowany ja byłbym ostrożny bo korekta na kursie może być bardzo dodkliwasalute

jednak pokusili się o reko z ceną 39,55zł
https://stooq.pl/mol/?id=18785

ciekawe jak zareaguje na to rynek

Rubberex Corporation M Bhd dziś +13%
Top Glove Corporation Berhad dziś +6%
Careplus Group Bhd dziś +12%

itp. itd.

isaac napisał(a):
Sposób zarządzania w tej firmie jest naprawdę godny podziwu. Wystosowanie intencji, zamykanie nierentownego oddziału i parę miesięcy później zaczynają konkretnie realizować plan. W locie i krótkim czasie potrafili się dostosować do zmieniającego się rynku. Myślę, że to świadczy o wartości tego waloru i jest to firma, która warto potrzymać dłużej.

elektronikab2b.pl/wywiady/5334...

dywersyfikacja idzie dalej

jest konkret
www.bankier.pl/wiadomosc/ARTER...

zacny pieniądz
www.bankier.pl/wiadomosc/ARTER...

jednakże komunikacja dot. planowanego rozwoju spółki pozostawia wiele do życzenia...

2,42 zacnie padło
co dziwi też o tyle, że Spółka zdrowa fundamentalnie i wg mnie dość dobrze zarządzana.
Poszerza rynki, zwiększa udziały, dywersyfikuje się itp

być może spadek to przewidywania dot. małego lub zerowego zysku netto za 2020

Kakarotto napisał(a):
Ja Dyabeu napisał(a):
...OFE i TFI to niewiele ponad 10%, wg mnie bez znaczenia...

Samo NN OFE ma 10,75% więc nie wypisuj bzdur.
Link

przepraszam, mój błąd, z rozpędu spojrzałem na info ze spółki https://famur.com/akcjonariat gdzie enigmatycznie 38% to "pozostali"

anyway, Famur dostanie pieniądz z rządu za przebranżowienie plus z UE za promo zielonego i inwestycje w odnawialne źródła więc kasy do przetoczenia będzie sporo

"Zarząd Emitenta rekomenduje również, aby cena nabycia akcji własnych nie była niższa niż 400,00zł"
wiadomo, że rekomendacja to nie to samo do zobowiązanie jednakże info zacne...
w takim wypadku wszystkie te teorie spiskowe o sztucznym zaniżaniu kursu żeby skupić później więcej za mniej raczej nie mają racji bytu

Joker napisał(a):
Przy tylu OFE i TFI w akcjonariacie cuda mogą się dziać. Widać, że ktoś wykorzystuje poprawę płynności do zamknięcia pozycji.
Przyczyn można się domyślać. Może to być zwykła "excelowa" decyzja spowodowana stopniowym przebranżowieniem.
Już podobne sytuacje w mniejszej skali miały miejsce i na kolejnych sesjach mimo wszystko ruch był kontynuowany w górę. Zobaczymy jak będzie tym razem. Think

większościowy akcjonariat to TDJ Equity I Sp. z o.o.
OFE i TFI to niewiele ponad 10%, wg mnie bez znaczenia

przebranżowienie, przebranżowieniem, jak na razie podali tylko info o kupnie paneli jako dywersyfikację

1/ Arteria podpisała z Narodowym Funduszem Zdrowia umowę na świadczenie kompleksowej obsługi Infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19
2/ ale po w/w komunikacie z 12.03 obrót blisko 200tys. to wg mnie jakiś żart
3/ wsparcie na 6,80 wygląda dość solidnie
4/ biorąc pod uwagę fakt, że covid nie odpuszcza to może warto zainteresować się tą spółką?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 22 czerwca 2021 09:26:38
Liczba wpisów: 11
[0,00% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,501 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,53% +33 505,73 zł 53 505,73 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło