pixelg
11BIT - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

11BIT [11B]

AKTUALNY KURS: 477,00 zł (-4,60%) 13-05-2021 17:00
pablo_n
0
Wpisów: 358
Wysłane: 6 października 2011 15:29:08 przy kursie: 6,90 zł
Muszę pochwalić marketingowo 11bit za to że potrafią sprzedać temu samemu klientowi ten sam towar(lekko wyretuszowany) dwa razy i w dodatku drugi raz drożej niż za pierwszym razem! Szacun! Piję tu oczywiście o wersji HD na iPhone - ja bym tego tak nie wymyślił. Szacuję że tej drugiej wersji sprzeda się tyle samo jak pierwszej - naprawdę mistrzostwo świata.

lewho
0
Wpisów: 149
Wysłane: 6 października 2011 16:10:43 przy kursie: 6,90 zł
Ja to nawet tego retuszu nie widzę. Jeżeli chodzi o grafikę wersja HD różni się tylko kolorami.
Edytowany: 6 października 2011 16:11

11 bit team member
0
Grupa: Emitent
Wpisów: 112
Wysłane: 6 października 2011 18:47:14 przy kursie: 6,90 zł
Cytat:
Ja to nawet tego retuszu nie widzę. Jeżeli chodzi o grafikę wersja HD różni się tylko kolorami.

Witam,

Wersja HD nie różni się od zwykłej kolorami.

Wersja HD na iPada 2 ma o wiele bogatszą grafikę:
(to jest optymalizacja wyłącznie pod kątem iPada2, bowiem tylko ten jest w stanie sprzętowo udźwignąć dodatkowe efekty jak np. chmury, animowane drzewa etc.)

• Full screen post-processing effects that include
-Glow effects
-Saturation enhancements
-Contrast enhancements
-Color filters
-Zoom blur effects
• Red outlines for enemy towers.
• Additional visual assets such as clouds and new tactical view details.
• Even more shadows for a better sense of depth.
• Dynamic environments with animated trees, urban objects, and more.

pozdrawiam,

mrk
18
Wpisów: 1 951
Wysłane: 7 października 2011 10:21:50 przy kursie: 7,20 zł
Cytat:
Walne zgromadzenie akcjonariuszy, zwołane na 10 listopada, zdecyduje o emisji 0,5 mln walorów serii D z wyłączeniem prawa poboru. Będą stanowiły ponad 21 proc. podwyższonego kapitału. Cena emisyjna nie jest znana. – Konsultujemy tę sprawę z naszymi doradcami inwestycyjnymi. Z jednej strony chcemy zmaksymalizować kwotę, którą zbierzemy ze sprzedaży akcji. Z drugiej – musimy brać pod uwagę, że koniunktura giełdowa nie jest najlepsza i nie sprzyja plasowaniu papierów – mówi Grzegorz Miechowski, prezes 11bit Studios.
Zapewnia, że cena emisyjna nie będzie istotnie odbiegała od bieżącego kursu. – Uważamy, że jest on zbyt niski w porównaniu z tym, co prezentuje firma. Musimy również liczyć się ze zdaniem dotychczasowych udziałowców, którzy nierzadko płacili za papiery znacznie drożej (roczne maksimum notowań przekraczało 25 zł – red.) – dodaje prezes. Twierdzi, że firma chce zamknąć temat emisji do końca stycznie 2012 r.

klik

crowl
0
Wpisów: 60
Wysłane: 7 października 2011 10:37:21 przy kursie: 7,20 zł
Przynajmniej w wynikach ANOMALY jest zielono :) - http://www.applyzer.com

media.stockwatch.pl/data/2011/...

kliknij, aby powiększyć

dobra zagrywka z tym updatem :)

...widzieliście to
www.joystiq.com/2011/10/06/ano...

We hate to be bossy, but we have to insist you go buy Anomaly Warzone Earth HD. Right now. Go on.

Hmm, you're still here. We honestly hoped that would work, but we suppose we can deign to sell you on the idea a little bit. So, for starters, Anomaly Warzone Earth is an excellent blend of futuristic tower defense and real-time strategy, but that's old news. The big story is that the formerly iPad-only game is now a Universal app. Better yet, it's on sale for $2! So, what are you waiting for?

... Oh, the name? Yeah, we're sorry about that. We've begged them to change it. But c'mon, you're gonna have to meet us halfway here.

Edytowany: 8 października 2011 11:33

micmak
40
Wpisów: 477
Wysłane: 8 października 2011 09:00:40 przy kursie: 7,20 zł
Aby rynek uwierzył w spółkę i w to, że zależny jej na akcjonariacie oraz na produkcji gier a nie na rozwadnianiu akcji, to jak dla mnie cena akcji z serii D powinna być dwucyfrowa, przynajmniej średnia 200 tu sesyjna, czyli 10-11 zł, im wyższa tym lepiej dla spółki, bo więcej kasy dostaną, nie będzie takiego nawisu podażowego do, a ewentualny inwestor będzie długoterminowym graczem, a taki dla spółki jest najlepszy.
Przedział 10-20zł to de fakto cena gdzie najwięcej ludzi kupowało akcje spółki. Po informacji o takiej cenie lub wyższej, do tego spokój na szerokim i gorący przedświąteczny czas i przed świętami kurs powinien wrócić tam gdzie jego miejsce... :)
ujeżdżam byki ===>>

Lekarstwo na FIAT MONEY?
Portfel akcji na bazie surowców i surowców rolnych głupsze! ==>>>

Edytowany: 8 października 2011 09:04

del-25032021
0
Wpisów: 46
Wysłane: 12 października 2011 18:46:54 przy kursie: 9,00 zł
^micmak
Uargumentuj to, że cena jest atrakcyjna.

Dla mnie ona nie jest:
1) P/E nawet przy zakładanych wynikach wyniesie 15
2) Zbliża się rozwodnienie akcji
3) Nieładne zagrania zarządu w przeszłości nie rokują dobrze dla spółki.

pablo_n
0
Wysłane: 12 października 2011 19:40:54 przy kursie: 9,00 zł
Policaj rozumiem że uważasz wskaźnik P/E dla firmy debiutującej na rynku jako odpowiedni?

Jaką średnią P/E na rynku światowym mają spółki o podobnym profilu do naszej spółki?

Rozwodnienie akcji - zwiększenie akcji + zwiększenie kapitału = zwiększenie sił przerobowych = więcej gier= szybsze zyski

A co takiego ten zarząd zrobił czego nie robiłby inne zarządy lub właściciele większościowi?

Firma posiada niesamowite kompetencje i innowacyjne pomysły - za to się słono płaci. Działa w branży światowej gdzie ma niesamowite pole do popisu - udowodniła że może spokojnie walczyć o duży kawałek tego wielkiego tortu. Cały czas zwiększa ilość platform a co za tym idzie odbiorców końcowych - to już nie tylko PC, Mac i iOS ale też Android, PSP, xbox.

Rok 2012r pozwoli na zwiększenie przychodów co mam nadzieję będzie skutkowało przejściem spółki na główny rynek...

del-25032021
0
Wpisów: 46
Wysłane: 12 października 2011 19:56:31 przy kursie: 9,00 zł
pablo

Po twoich argumentach zastanawiam się czy kupiłeś akcje po 13 czy może 15 zł.
Naganiasz i snujesz opowieści.

Używam wskaźnika P/E ponieważ zysk oraz zadłużenie spółki są dla mnie najważniejszymi wskaźnikami w trakcie doboru portfela. Owa spółka posiada już bardzo niekorzystny wskaźnik, a będzie jeszcze gorszy z powodu emisji - tym samym rozwodnienia akcji.

Cytat:

Rozwodnienie akcji - zwiększenie akcji + zwiększenie kapitału = zwiększenie sił przerobowych = więcej gier= szybsze zyski

Jest wiele sposobów na pozyskanie kapitału...
Dlaczego nie potrafią się finansować sami? Skoro mają wykazać na koniec roku zysk operacyjny na poziomie 1,2 mln zł?
Znając zagrywki zarządu z przeszłości nie zdziwiłbym się gdyby zrobili emisje dla siebie samych, a finansowali ją pieniędzmi ze sprzedaży (4,99% * 2) akcji, które oddali niedawno bliżej nieznanym osobom.

Spółka wprowadziła jedną niskobudżetową grę w czasie około 1,5 roku - czy to dużo?
Odpowiedzcie sobie sami.

Gra wyszła na takie platformy jak PC, MAC oraz iOS (pewnie wyjdzie na Androida), więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc o xbox i PSP!!

pablo_n
0
Wysłane: 12 października 2011 20:16:54 przy kursie: 9,00 zł
Ale ja się spytałem czy aby na pewno ten wskaźnik jest dobry dla producenta gier - debiutującego producenta gier. Pewnie że jest wiele możliwości kapitału - ale obawiam się że wszystkie z nich są mniej korzystne niż pewna emisja akcji. Spółka posiada swój kapitał i wykaże zysk - jasne jest że ten zysk nie wystarczy na tak szybki rozwój jaki zakłada zarząd. Jeżeli będą mieli w swoim portfolio kilka tytułów wtedy przychody będą umożliwiały elastyczne zarządzanie zespołem i nowymi projektami.

Jeśli chodzi o insynuacje na temat moich akcji pozostawiam to bez komentarza :). Jeśli chodzi o zarząd i właścicieli - to ja mam wyrobione odmienne zdanie do Twojego poza tym spójrz w koło i wskaż mi spółkę która w lepszy sposób komunikuje się/traktuje akcjonariat mniejszościowy.

pablo_n
0
Wysłane: 12 października 2011 20:25:12 przy kursie: 9,00 zł
Policaj napisał(a):

Gra wyszła na takie platformy jak PC, MAC oraz iOS (pewnie wyjdzie na Androida), więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc o xbox i PSP!!

Cytat z wywiadu z szefem RN dla TVNCNBC:

"Prawie gotowa jest także wersja na 360 i PS3, tu jednak premiera zależy od rozmów z innymi partnerami biznesowymi (jak rozumiem, chodzi głównie o Microsoft i Sony). Przasnyski wspomniał także o wersjach na PSP i Androida, nie podał jednak w tym wypadku żadnych szczegółów."

micmak
40
Wysłane: 12 października 2011 21:14:22 przy kursie: 9,00 zł
Jak więcej takich gier im się uda zrobić, takich z długim cyklem życia produktu, gdzie przy minimalnych nakładach, można w długim czasie, jak na rynku gier kupony odcinać, to spółka może być na prawdę dochodowa.

Wiecie jedna gra, z minimalnymi zmianami wychodzi na kolejne platformy, a dolary ze sprzedaży wpadają. Zapowiadają sporo nowych tytułów do 2012, z tego co pamiętam ma być ich 8, jak przynajmniej część z nich będzie tak dobra jak Anomaly to obecne poziomy cenowe są jak grosze. ;]
ujeżdżam byki ===>>

Lekarstwo na FIAT MONEY?

piotrch
0
Wpisów: 808
Wysłane: 12 października 2011 21:31:54 przy kursie: 9,00 zł
Małe sprostowanie dla hurraoptymizmu kolegi - spółka mówiła o 12 produktach, nie o 12 grach. W te 12 produktów wchodzi AWE, dodatek do AWE i AWE 2, wiec generalnie kasa z IPO poszła (idzie) na temat AWE, zaś domyślam sie ze ta planowana emisja pozwoli ruszyc z nowym, odrebnym od AWE projektem.

Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze jesli AWE na którąś z platform odniesie spektakularny sukces to bedzie to pokaźny zastrzyk gotówki, co pewnie nie pozostanie bez wpływu na wycene giełdową. Moim skromnym zdaniem to jednak AWE iOs było bym sztandarowym produktem który miał byc najbardziej generujący zyski - na ile jest, pokarze najblizszy raport.

pablo_n
0
Wysłane: 14 października 2011 13:46:30 przy kursie: 8,35 zł
Pojawił się raport miesięczny - dostępny TU!

Bardzo ciekawa informacja - w zasadzie potwierdzili prace nad wersją Anomaly pod Androida - co daje nam dostęp do kilku-milionów potencjalnych klientów.

Exar
3
Wpisów: 329
Wysłane: 14 października 2011 14:55:48 przy kursie: 8,35 zł
Potwierdzono wpływ kursów walut na wynik. Jest git, teraz pytanie czy spekuła ma wolumen na zbicie kursu przed kwartalnym, żeby wyzbierać jeszcze więcej.

crowl
0
Wpisów: 60
Wysłane: 9 listopada 2011 10:56:42 przy kursie: 8,20 zł
Nowa recenzja na Polygamia ...
polygamia.pl/Polygamia/1,10540...

Cytat:
Trzeba przyznać, że Anomaly: Warzone Earth jest znakomitym przykładem gry, gdzie choć same zasady są proste, to rozgrywka i stawiane przed nami wyzwania potrafią zaboleć. Często trzeba reagować szybko na zmieniającą się sytuację, korzystając ze specjalnych umiejętności (jak naprawy czy wabik), bez których przejście planszy jest praktycznie niemożliwe. To odróżnia Anomaly od pozostałych gier Tower Offense/Defense - rola gracza nie kończy się na złożeniu konwoju lub postawieniu wież, gracz musi także bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację. W praktyce okazuje się to naprawdę fajne.

Kod:
mod: dodawaj cytaty do linków

PS. Jutro walne, jak tam nastroje panowie ?

Może wykorzystamy tę chwilę na drobne rozważania na temat możliwych scenariuszy jakie mogą się pojawić na walnym ?! :)
Edytowany: 9 listopada 2011 11:03

soonny
0
Wpisów: 179
Wysłane: 10 listopada 2011 18:18:53 przy kursie: 8,40 zł
Raport z walnego jest tu:
www.newconnect.pl/?page=1045&a...

niestety poza tym iż nowych akcji ma być do 500 tyś. to nic nowego nie ma,

cena wraz z uzasadnieniem ma być w załącznikach ale ich już nie znalazłem.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 584
Wysłane: 10 listopada 2011 21:55:24 przy kursie: 8,40 zł
Jako że prowadziłem dzisiejsze walne, postanowiłem podzielić się wrażeniami.
Niezwykle miło było gościć jednego z mniejszościowych akcjonariuszy, może to będzie nowa świecka tradycja, bo sympatycznie i konkretnie się pogadało.
Akcji było tyle ile było, bo prezes w październiku był na krótkim urlopie i zapomniał się zarejestrować na czas, ale był obecny, przedstawił zaświadczenie z DMu i przysłuchiwał się obradom.
Walne uchwaliło emisję do 0,5 mln szt. akcji, która ma być zamknięta do końca stycznia.
Cenę ustali zarząd, ale tak naprawdę ustali ją rynek. Ofertą będzie w całości zarządzać Capital One Advisers, identycznie jak to było przed wejściem na NC: będzie nowe memorandum ze szczegółowymi celami emisyjnymi i prognozami finansowymi, cała procedura jak przed debiutem, tj. numerowane dokumenty - sami wiecie jak to się odbywa. Zarząd, który dostał upoważenienie do decyzji odnośnie ceny, wkroczy gdy będą zebrane oferty od zainteresowanych osób / instytucji.
Przepraszam za moją dykcję przy odczytywaniu treści uchwał, z jakiegoś powodu nie pracuję w radiu... king

pablo_n
0
Wysłane: 11 listopada 2011 06:18:06 przy kursie: 8,40 zł
WatchDog napisał(a):
Jako że prowadziłem dzisiejsze walne, postanowiłem podzielić się wrażeniami.
Niezwykle miło było gościć jednego z mniejszościowych akcjonariuszy, może to będzie nowa świecka tradycja, bo sympatycznie i konkretnie się pogadało.

Przepraszam za moją dykcję przy odczytywaniu treści uchwał, z jakiegoś powodu nie pracuję w radiu... king

Było fajnie przyznaję ;)

Dobrze Ci szło zwłaszcza odczytywanie czym może zajmować się 11 bit! Szacun! Nikt nie zasnął!

micmak
40
Wysłane: 11 listopada 2011 11:03:01 przy kursie: 8,40 zł
Co dokładnie było mówione o strategii i dla kogo de facto ma trafić nowa emisja? czy podawali jakieś ogólniki co do ceny po jakiej nowe akcje mają zostać objęte?
ujeżdżam byki ===>>

Lekarstwo na FIAT MONEY?

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość, Jami
75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87