pixelg
CDPROJEKT - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

CDPROJEKT [CDR]

AKTUALNY KURS: 178,00 zł (+0,12%) 23-06-2021 17:04
Fantomas
0
Wpisów: 379
Wysłane: 7 października 2010 16:52:01 przy kursie: 2,88 zł
Jak już powszechnie wiadomo Michał i Marcin Kicińscy zrezygnowali. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego ?
Na forum bankier Michał Kiciński jako powód podał zmęczenie i sprawy natury osobistej. Jadnakże trochę trudno w to uwierzyć, bowiem Michał Kiciński jest nadal prezesem CDP - a więc podmiotu odpowiedzialnego za wydanie W2, a im bliżej premiery tym więcej z tym pracy. Poza tym nie podano kto teraz będzie odpowiadał za kontakty z mediami.
Chyba chłopaki mają trochę dosyć zajmowania się warrantami, co pochłaniało im za dużo czasu, tymczasem biznes podstawowy mógł na tym cierpieć. Co nie zmienia faktu, ze taka nagła rezygnacja 2 dużych akcjonariuszy jest dziwna.

Gog.com rozwija się w imponującym tempie - wzrost o ok. 100% r/r - jak wynika z dzisiejszego wywiadu. Zatem fundamentalnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Czymś nas zaskoczą ?

Fantomas
0
Wysłane: 7 października 2010 20:40:44 przy kursie: 2,88 zł
Piękne info:
wyborcza.biz/biznes/1,100969,8...
Zważywszy na: www.heise-online.pl/newsticker... to rysuje się piękny przychód z wersji PC na Zachodzie, nawet jeśliby wziąć poprawkę na ewentualną niższą cenę wersji elektronicznej.
Gdyby jeszcze nie było tego b...łaganu z warrantami...

blabla
0
Wpisów: 6
Wysłane: 8 października 2010 10:55:49 przy kursie: 2,79 zł
www.joystiq.com/2010/10/07/11-...

Cytat:
Former CD Projekt and Metropolis Software developers have announced the formation of 11 bit studios, a development house that will focus on "high-value, high-quality, digitally-distributed games." The team has previously worked on projects for major publishers such as Ubisoft, Monolith and Atari, and "aims to deliver unique and pioneering gameplay experiences for a wide range of platforms, including PC, iPhone, iPad and more." Managing director Grzegorz Miechowski believes its games will appeal to both hardcore and casual gamers with "unique gameplay mechanics" and "high production values."

Jak to wplywa waszym zdaniem na fundamenty???
Prosze o opine.
Edytowany: 8 października 2010 12:00

>> Ponad 160% zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego Cztery Fazy Rynku w StockWatch.pl

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 584
Wysłane: 8 października 2010 12:04:14 przy kursie: 2,79 zł
Nikt nie robił z tego wielkiego halo, bo i po co, ale faktem jest że CDP spaprał inwestycję w Metropolis. Kupił świetne studio, został z niczym. Co się działo po drodze, nie wiem.

Ciekawszy jest dla mnie ten tekst:

Cytat:
Michał Kiciński i Marcin Iwiński, dwaj założyciele CD Projektu, a obecnie odpowiednio: prokurent i członek zarządu Optimusa, zrezygnowali z zajmowanych stanowisk. Kiciński już pożegnał się z pracą. Rezygnacja Iwińskiego wejdzie w życie 31 grudnia.

– Prowadziliśmy firmę przez 16 lat. Ostatnie dwa lata były szczególnie intensywne. Restrukturyzowaliśmy grupy CD Projektu, równocześnie pochłonęła nas transakcja z Optimusem. Oba procesy zakończyły się w III kwartale. Po prostu jesteśmy zmęczeni i chcemy odpocząć – tłumaczy powody niespodziewanego rozstania z Optimusem Michał Kiciński.

Deklaruje, że zmiany kadrowe nie będą miały negatywnego przełożenia na biznes. – Firma jest doskonale zorganizowana. Wszystkie piony, w których działamy, czyli dystrybucja gier, serwis Gog.com i produkcja Wiedźmina 2, mają swoich szefów, którzy od dawna byli przygotowywani do przejęcia pełnej odpowiedzialności – opowiada były już prokurent.

www.parkiet.com/artykul/9,9753...

Chłopaki są znani z częstych roszad, ale przyznam, że puszczanie w rynek komunikatu "zmęczyliśmy się", nieważne co za tym naprawdę stoi, jest poniżej poziomu oczekiwanego na rynku publicznym. Przy czym sama treść znaczy wiele albo nic, tj. jest tam tak wiele spółek, że rezygnacja ze stanowiska w jednej nie musi nic oznaczać. Może w ramach rebrandingu albo połączenia spółek? Tylko dlaczego tego wprost nie napisać. Że się zmęczyli, nie wierzę. Oni się nigdy nie męczą.
Edytowany: 8 października 2010 12:04

Fantomas
0
Wysłane: 8 października 2010 13:53:24 przy kursie: 2,79 zł
WatchDog napisał(a):
Nikt nie robił z tego wielkiego halo, bo i po co, ale faktem jest że CDP spaprał inwestycję w Metropolis. Kupił świetne studio, został z niczym. Co się działo po drodze, nie wiem.

A czy mógłbyś coś bliżej napisać na ten temat ? Swego czasu prezes 11bitstudio powiedział w wywiadzie, iż chwilę pracowali przy W2. Czy to oznacza, że po przejęciu przez CDP ludzie z tego studia poodchodzili i założyli 11bitS ?

WatchDog napisał(a):
Chłopaki są znani z częstych roszad, ale przyznam, że puszczanie w rynek komunikatu "zmęczyliśmy się", nieważne co za tym naprawdę stoi, jest poniżej poziomu oczekiwanego na rynku publicznym. Przy czym sama treść znaczy wiele albo nic, tj. jest tam tak wiele spółek, że rezygnacja ze stanowiska w jednej nie musi nic oznaczać. Może w ramach rebrandingu albo połączenia spółek? Tylko dlaczego tego wprost nie napisać. Że się zmęczyli, nie wierzę. Oni się nigdy nie męczą.

Na forum bankier.pl jest coś takiego:
"- przygoda ze spolka krotko, moze i na GPW krotko, ale obaj pracujemy w firmie bez przerwy ponad 16lat, szmat czasu. Trzeba odpoczac, i zwolnic tempo, bo czlowiek moze sie tak wypalic, ze potem to juz naprawde nie bedzie mial ochoty w zyciu niczego robic.
Prosze pamietac, ze OPTIMUS jest teraz grupa i my z Marcinem bylismy czlonkami wladz spolki holdingowej. Wszystkie operacyjnie dzialajace spolki, juz od dosc dawna maja swoje wlasne, autonomicznie dzialajace wladze.

- sprzedaz akcji, oczywiscie bedac w nowej roli, jestem w innej sytuacji. Do wladzy nie jestem (jak widac) przywiazany. W ciagu 16 lat wszelkie zyski byly reinwestowane, a pensje w grupie (lacznie z zarzadem) sa na bardzo racjonalnym poziomie, prosze sie zatem nie dziwic, ze z czasem rozwaze potencjalne zmniejszenie zaangazowalnia, oczywiscie w sposob rozsadny i cywilizowany.

- co do teorii Rysia odnosnie okresow zamknietych itp. Z powodu wlasnych przekonan i aby uniknac wszelkich podejrzen na pewno przez dluzszy czas bede przestrzegal okresow zamknietych (ze wzgledu na posiadana wiedze historyczna, np. zwiazana z Q3) niezaleznie od tego czy zasiadam we wladzach czy nie.

- odnosnie poczekania na rozwoj wydarzen z ABC. Dla nas obu sytuacja z ABC juz sie wyjasnila. Mamy publiczne oswiadczenie o woli objecia, jak i jestesmy po dwoch spotkaniach z wladzami tej spolki. Nie widzielismy powodu aby dalej czekac. Nie bede ukrywal, ze rozwoj sytuacji z ABC takze wplynal na nasza decyzje. O szczegolach tego nie chcialbym sie wypowiadac, niemniej mamy swoje powody związane z moją i Marcina filozofią biznesową.

Pozdrawiam,
Michal Kicinski
"

Tak by wynikało z tego, że Kicińscy w przyszłości [nie sądzę żeby się to stało przed premierą W2, która wpłynie na wycenę] chyba sprzedadzą akcje i założą odrębną spółkę. Prawdopodobnie tego połączenia z Optimusem będą żałować do końca życia.
Wielka szkoda, że CDP nie wszedł samodzielnie na giełdę - byłby lepszą inwestycją, bo nieobciążoną procesem ani dziwacznymi umowami.
Edytowany: 8 października 2010 13:54

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Wysłane: 8 października 2010 13:59:31 przy kursie: 2,79 zł
Kicińscy to Michał i Adam, zaś Marcin był ostatnio Iwiński (chyba że czegoś nie wiem i ich 'związek' ewoluował blackeye ).

O Metropolis wszystko jest w necie.

Cytat:
CD Projekt stał się posiadaczem pakietu większościowego firmy Metropolis Software, a pierwszym wspólnym projektem obu ekip będzie bardzo dobrze zapowiadający się FPS They. To najważniejsze, choć nie jedyne informacje, jakie przedstawiciele CD Projektu podali na dzisiejszej konferencji.

www.gram.pl/news_9ATeHe3_Relac...

Cytat:
Po połączeniu z Metropolis w firmie pracują obecnie trzy zespoły deweloperskie, z których każdy pracuje nad nowym projektem gry.
- Obecnie mamy największy potencjał w naszej części Europy. Będziemy realizować kolejne gry z olbrzymim rozmachem osiągalnym do tej pory jedynie dla Wiedźmina - zapowiada Grzegorz Miechowski, prezes Metropolis Software.
Nad tą wizytówką spółki CD Projekt pracowało kilkudziesięciu specjalistów, a budżet przeznaczony na produkcję gry wyniósł ponad 20 mln zł. Do tej pory grę kupiło 600 tys. osób na całym świecie - z czego w Polsce 140 tys. Wyróżniono ja też ponad 40 nagrodami.
- W branży gier o ostatecznym kształcie produktu i jego jakości decyduje częściej czysta kalkulacja finansowa po stronie firmy finansującej projekt, a nie wizja twórców. CD Projekt jest nietypową firmą, w której od samego początku przedkładamy realizacje naszych pomysłów nad zysk wynikający z kalkulacji finansowych - mówi Michał Kiciński, prezes CD Projekt.

www.gazele.pl/article/1386,_.h...

Cytat:
THEY jest efektowną grą akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Akcja omawianej produkcji przenosi nas w niedaleką przyszłość (konkretnie do roku 2012). Wcielamy się w postać brytyjskiego żołnierza, któremu wraz z kolegą udało się przeżyć inwazję świetnie uzbrojonych robotów. Główny bohater w trakcie rozgrywki dowiaduje się, iż maszyny te kontrolowane są przez wrogo nastawione istoty z innych planet, niewidoczne dla zwykłych śmiertelników. Ich całkowita eliminacja staje się naszym głównym celem, o ile sterowany przez nas komandos zdoła pozyskać umiejętność pozwalającą na skuteczne wykrywanie Obcych.

www.gry-online.pl/S016.asp?ID=...

Cytat:
Jak donosi serwis GameBanshee, przejęte w lutym ubiegłego roku przez rodzimą firmę studio Metropolis zostanie wkrótce zamknięte. Część pracowników ma zostać zwolniona, a reszta oddelegowana na inne stanowiska w CD Projekt bądź CD Projekt RED.

www.cdaction.pl/news-9554/stud...

Cytat:
They (official typeset "THEY") was a first-person shooter mystery game which was slated to support DirectX 10 features. It was under development by Metropolis Software, but when CD Projekt purchased them development was halted.

http://en.wikipedia.org/wiki/They_(video_game)

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Wysłane: 8 października 2010 14:07:07 przy kursie: 2,79 zł
Fantomas napisał(a):
Tak by wynikało z tego, że Kicińscy w przyszłości [nie sądzę żeby się to stało przed premierą W2, która wpłynie na wycenę] chyba sprzedadzą akcje i założą odrębną spółkę. Prawdopodobnie tego połączenia z Optimusem będą żałować do końca życia.
Wielka szkoda, że CDP nie wszedł samodzielnie na giełdę - byłby lepszą inwestycją, bo nieobciążoną procesem ani dziwacznymi umowami.

Kurczę, jest też taka możliwość, że kończą rollercoaster, na który wsiedli z Jakubasem, płacąc mu słono za bilety, przejechali parę pętli i dalej już radzą sobie sami, po swojemu.
KRS wszystko zniesie, ale czy rynek drugi raz da pieniądze tym samym ludziom? Eeee... pewnie że da. Zawsze daje.
Edytowany: 8 października 2010 14:09

diR
1
Wpisów: 983
Wysłane: 8 października 2010 22:35:45 przy kursie: 2,79 zł
Fantomas napisał(a):
diR napisał(a):
art. odnośnie wysokiej kapitalizacji a prognozy przychodów/sprzedaży... d'oh!

pb.pl/2/a/2010/10/02/Polskie_g...

Widocznie nie dostrzegłeś, że w tym wątku przez 2 strony toczyła się dyskusja na temat tego artykułu i tez w nim zawartych.

.. najmocniej przepraszam blackeye

Odnośnie prognozy przychodów / sprzedaży chciałem wyrazić swoją opinię z pkt. widzenia gracza. Żeby gra była znana i pożądana przez wielu graczy, to musi to być niestety gra dla mas - jak sims, fifa, itp. Także mimo, że 1-wsza część Wiedźmina była znana za granicą, to z takich tytułów nie można oczekiwać ogromnych zysków. To pozycja kierowana do wąskiego grona, pasjonatów fantasy i/lub sagi Sapkowskiego. Dla nich Wiedźmin może być hitem... Angel
Nie nauczysz się pływać - nie wchodząc do wody

Fantomas
0
Wysłane: 9 października 2010 00:30:35 przy kursie: 2,79 zł
diR napisał(a):
Odnośnie prognozy przychodów / sprzedaży chciałem wyrazić swoją opinię z pkt. widzenia gracza. Żeby gra była znana i pożądana przez wielu graczy, to musi to być niestety gra dla mas - jak sims, fifa, itp. Także mimo, że 1-wsza część Wiedźmina była znana za granicą, to z takich tytułów nie można oczekiwać ogromnych zysków. To pozycja kierowana do wąskiego grona, pasjonatów fantasy i/lub sagi Sapkowskiego. Dla nich Wiedźmin może być hitem... Angel

Ja bym 1,5mln graczy nie nazwał wąskim gronem. Gwoli przypomnienia: W1 w 3 miesiące sprzedał się w 600k egzemplarzy sukces Wiedźmina
CDP wprowadza sprzedaż elektrowniczą W2 co oznacza, że praktycznie cały przychód [poza kosztami transakcyjnymi] idzie do kieszeni CDP. Bazę klientów i zaplecze sprzętowe już mają w postaci gog.com. W tym momencie ten kanał sprzedaży przebija wszystko - zyskowność powinna być większa niż miał CIA [bo ten ceną Snipera musiał się dzielić z detalistą].

fut3030
0
Wysłane: 9 października 2010 01:45:59 przy kursie: 2,79 zł
Metropolis to stara sprawa, pracowników zwolnili około roku temu. Jeśli wciąż istnieli to tylko na papierze.

Odejście Kicińskiego i Iwińskiego jest dla mnie bardzo wymowne. Pchali swoją firmę wbrew przeciwnościom, a teraz, pół roku przed premierą najważniejszego projektu w życiu - znikają. Teraz, kiedy należałoby najbardziej docisnąć, dopilnować, dopiąć, ogarnąć wielki chaos który zawsze towarzyszy końcówce projektu growego. Dla mnie to wygląda jakby nie wierzyli, jakby nie miało większego znaczenia czy pozostaną w firmie czy odejdą.

Nawet jeśli dokończą wiedzmina 2, to on nie zmieni sytuacji. Nie sądzę by mieli siłe wydać to na inna platformę niż PC, zespół pracowników został obcięty. Co optimus dalej bedzie robil ? Lokalny dustrybutor na małej marży ? gry tam raczej nie będą powstawały.

Ktos wspomniał, że Kiciński i Iwiński mogliby założyć nowe studio - to byłoby najrozsądniejsze z ich punktu widzenia. W firmie growej wartość to przede wszystkim doświadczeni pracownicy posiadający know how, a tych możnaby zwyczajnie przejąć.

Fantomas
0
Wysłane: 9 października 2010 11:18:53 przy kursie: 2,79 zł
fut3030 napisał(a):
Odejście Kicińskiego i Iwińskiego jest dla mnie bardzo wymowne. Pchali swoją firmę wbrew przeciwnościom, a teraz, pół roku przed premierą najważniejszego projektu w życiu - znikają. Teraz, kiedy należałoby najbardziej docisnąć, dopilnować, dopiąć, ogarnąć wielki chaos który zawsze towarzyszy końcówce projektu growego. Dla mnie to wygląda jakby nie wierzyli, jakby nie miało większego znaczenia czy pozostaną w firmie czy odejdą.

M.Kiciński jest nadal prezesem CDP [tak wynika z wywiadu w TVNCNBC], zatem na poziomie operacyjnym nic się nie zmieniło. Raczej wychodzi na to, że mieli dosyć użerania się ze sprawą warrantów. Odpuszczenie W2 na prę miesięcy przed premierą byłoby absurdem.

fut3030 napisał(a):
Nawet jeśli dokończą wiedzmina 2, to on nie zmieni sytuacji. Nie sądzę by mieli siłe wydać to na inna platformę niż PC, zespół pracowników został obcięty.

O czymś nie wiem ? CDP wielokrotnie zapowiadał W2 na konsole, a od portowania gier są programiści. Co tu zmienia odejście Kicińskich z władz spółki holdingowej ?

fut3030
0
Wysłane: 9 października 2010 13:37:06 przy kursie: 2,79 zł
@Fantomas
nie przeczytałem wszystkiego co jest w sieci na temat ich odejścia, ale zrozumiałem że odsuwają się także od Wiedzmina 2. Wniosek taki wysnułem na podstawie:
www.bankier.pl/forum/temat_rez...

fragmenty:
"Razem z Marcinem zdecydowaliśmy się wycofać na jakiś czas z bieżącej działalności firmy" - dla mnie oznacza to odsunięcie się od Wiedzmina 2

"Nasze odsunięcie się od bieżącego zarządzania nie oznacza, że nie będziemy wspierać firmy naszym doświadczeniem i wiedzą, na zasadzie doradczej lub konsultacji, w przypadku oczywiście gdy spółki do nas zwrócą. " - rozumiem że doradzą jeśli zostaną poproszeni, ale już nie będzie ich rolą utrzymanie wszystkiego w ryzach

w paru miejscach jest podkreślane, że są w firmie kompetentni ludzie od zarządzania - sugeruje to że ich obowiązki zostały przejęte.

Michał Kiciński zakończył:
"Dla nas obu sytuacja z ABC juz sie wyjasnila. Mamy publiczne oswiadczenie o woli objecia, jak i jestesmy po dwoch spotkaniach z wladzami tej spolki. Nie widzielismy powodu aby dalej czekac. Nie bede ukrywal, ze rozwoj sytuacji z ABC takze wplynal na nasza decyzje. O szczegolach tego nie chcialbym sie wypowiadac, niemniej mamy swoje powody związane z moją i Marcina filozofią biznesową."
Dla mnie ma to pesymistyczny wydźwięk.

Napisałeś ze odsunięcie się teraz od wiedzmina 2 byłoby absurdalne - w zupelności się zgadzam, ale własnie z tym mamy do czynienia, chyba ze cos zle interpretuję.
pozdrawiam

fut3030
0
Wysłane: 9 października 2010 13:44:41 przy kursie: 2,79 zł
Fantomas napisał(a):
O czymś nie wiem ? CDP wielokrotnie zapowiadał W2 na konsole, a od portowania gier są programiści.

Nigdy nie zapowiedzieli wersji na konsolę. Wspominali że zrobią wszystko żeby taka się pojawiła, ale oficjalnie NIGDY nie obiecali ze taka sie pojawi. Za okioło 6 miesięcy pojawi się wersja PC a konsolowa wciąż nawet nie jest zapowiedziana.
Kolejna sprawa, ludzie nie zdają sobie sprawy jak trudnym zadaniem jest zrobienie wersji konsolowej. No to mowie - jest to bardzo trudne, szczególnie jesli tak jak w przypadku CDPR działa się na własnej technologii, a nigdy wczesniej nie robilo sie projektu konsolowego.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Wysłane: 9 października 2010 13:47:24 przy kursie: 2,79 zł
Fantomas napisał(a):
CDP wprowadza sprzedaż elektrowniczą W2 co oznacza, że praktycznie cały przychód [poza kosztami transakcyjnymi] idzie do kieszeni CDP. Bazę klientów i zaplecze sprzętowe już mają w postaci gog.com. W tym momencie ten kanał sprzedaży przebija wszystko - zyskowność powinna być większa niż miał CIA [bo ten ceną Snipera musiał się dzielić z detalistą].

Czy uważasz, że GOG (Good Old Games), który przyciąga Klientów w price point'ach od 6$ do 10$, jest dobrym miejscem na sprzedaż premierowego tytułu AAA w full price?
Edytowany: 9 października 2010 13:54

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Wysłane: 9 października 2010 14:11:40 przy kursie: 2,79 zł
fut3030 napisał(a):
Michał Kiciński zakończył:
"Dla nas obu sytuacja z ABC juz sie wyjasnila. Mamy publiczne oswiadczenie o woli objecia, jak i jestesmy po dwoch spotkaniach z wladzami tej spolki. Nie widzielismy powodu aby dalej czekac. Nie bede ukrywal, ze rozwoj sytuacji z ABC takze wplynal na nasza decyzje. O szczegolach tego nie chcialbym sie wypowiadac, niemniej mamy swoje powody związane z moją i Marcina filozofią biznesową."

Odnośnie filozofii biznesowej, znalazłem taki tekst:

kliknij, aby powiększyć
Edytowany: 9 października 2010 14:11

Fantomas
0
Wysłane: 9 października 2010 14:53:36 przy kursie: 2,79 zł
fut3030 napisał(a):
@Fantomas
nie przeczytałem wszystkiego co jest w sieci na temat ich odejścia, ale zrozumiałem że odsuwają się także od Wiedzmina 2. /.../

w paru miejscach jest podkreślane, że są w firmie kompetentni ludzie od zarządzania - sugeruje to że ich obowiązki zostały przejęte.

Właśnie tak do końca to nie jest jasne - w wywiadzie w TVNCNBC M.Kiciński był przedstawiony jako prezes CDP, nie zdementował tego, więc zakładam, że jest nim nadal. A to CDP bezpośrednio odpowiada za W2. Zresztą nawet zakładając całkowitą rezygnację czy to oznacza, że pozostali zarządzający nie będą chcieli wersji konsolowej ? Bez żartów.

fut3030 napisał(a):
Nigdy nie zapowiedzieli wersji na konsolę. Wspominali że zrobią wszystko żeby taka się pojawiła, ale oficjalnie NIGDY nie obiecali ze taka sie pojawi.

Pytanie co to znaczy oficjalnie ? Jeśli chodziło Ci o dokładną datę premiery konsolowej to oczywiście na razie nic takiego nie ma. Bo zapowiedzi tej wersji ze strony CDP były wielokrotnie - chociażby na facebooku czy w wywiadach, coś takiego masz też na str. 6 raportu półrocznego. Najpierw ma wyjść wersja PC, potem na konsole.

Fantomas
0
Wysłane: 9 października 2010 15:04:52 przy kursie: 2,79 zł
WatchDog napisał(a):
Czy uważasz, że GOG (Good Old Games), który przyciąga Klientów w price point'ach od 6$ do 10$, jest dobrym miejscem na sprzedaż premierowego tytułu AAA w full price?

Nie, tylko ja nic takiego nie napisałem. Chodziło mi o zaplecze sprzętowe [musi być] i bazę klientów choćby do działań marketingowych [w końcu nie wszyscy oni kupują tylko za 10USD].

Gorbashow
Gorbashow PREMIUM
6
Wpisów: 271
Wysłane: 9 października 2010 19:04:43 przy kursie: 2,79 zł
WD Ty przeciez pracowales w CD Projekt. Moze jakies ploty nam sprzedasz? Bo to odejscie Kicinksiego mnie zafrapowalo blackeye
Edytowany: 9 października 2010 19:05

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Wysłane: 9 października 2010 20:19:44 przy kursie: 2,79 zł
Znam firmę od pierwszych postawionych kroków, ale we wszystkim co piszę wykorzystuję tylko te informacje, które są publicznie dostępne, albo które pozyskałem jako zwykły kontrahent w ramach stosunków handlowych, czyli poza klauzulą zachowania tajemnicy.

Fantomas
0
Wysłane: 9 października 2010 22:53:18 przy kursie: 2,79 zł
WatchDog napisał(a):

Tak jeszcze sobie popatrzyłem na Steam - tam są gry od 1 do kilkudziesięciu euro. Czyli można połączyć taniochę z premium - zresztą jako klient wolałbym mieć wszystko w jednym miejscu.
Tak patrząc na całokształt to dochodzę do wniosku, że CDP-wcy nie do końca przemyśleli w co się pakują, ale teraz to już jest po ptokach.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22