Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • 24 maja 2019

  Zielona końcówka tygodnia, CD Projekt po wynikach atakuje nowe szczyty

  Lepsze od prognoz wyniki kwartalne, nadzieje związane z GOG Galaxy 2.0 oraz wieści odnośnie gry Cyberpunk2077 windują kurs akcji CD Projektu w stronę nowych historycznych szczytów. Po wynikach drożeje również Asseco Poland. Cała warszawska giełda natomiast odreagowuje czwartkową przecenę, podążając śladem innych europejskich parkietów.

 • 23 maja 2019

  CD Projekt miał 17,8 mln zł zysku netto w I kwartale 2019 r.

  Zyski i przychody producenta gier znów okazały się dużo lepsze od oczekiwań rynkowych ekspertów. Niezmiennie motorem napędowym wyników CD Projektu pozostaje Wiedźmin 3 z dodatkami.

 • CD Projekt rozpoczyna beta-testy GOG Galaxy 2.0

  Szykuje się mała rewolucja na rynku cyfrowej dystrybucji gier. Warszawskie studio szlifuje nową wersję GOG-a, która ma ułatwić życie graczom i zebrać ich gry ze wszystkich platform, a nawet konsol, w jednym miejscu.

 • Rosną obawy o koniunkturę gospodarczą w Europie, w grze CD Projekt i Grupa Azoty

  Obawy o kondycję gospodarek azjatyckich i europejskich ciążą globalnym rynkom akcji, jednocześnie ciągnąc w dół giełdę w Warszawie. Nastrojów w GPW nie zdołały poprawić nawet dużo lepsze od prognoz dane z Polski. Na tle rynku pozytywnie wyróżniają się akcje CD Projektu i Grupy Azoty.

 • Giełdowe akcenty na targach E3 2019 w Los Angeles

  Już za nieco ponad dwa tygodnie w Los Angeles rozpoczną się największe na świecie targi rozrywki elektronicznej. Na imprezie oficjalnie pojawi się kilka polskich firm, w tym cztery z giełdowym rodowodem.

 • 22 maja 2019

  Tym razem WIG20 wyróżnił się pozytywnie

  W środę WIG20 utrzymywał przewagę względem pozostałych parkietów europejskich. Przez ostatnie tygodnie, zdążyliśmy odzwyczaić się od takiego układu rynku, jednak z doświadczenia wiemy, że odwrót przychodzi zawsze w najmniej oczekiwanym momencie.

 • GPW próbuje odrabiać majowe straty, Ten Square Games i Pfleiderer tracą po wynikach

  Po słabszym początku notowań warszawska giełda wyszła na plus, dołączając do grona pozostałych europejskich parkietów. To może zapowiadać nadejście lepszej koniunktury w najbliższych dniach. Dziś w centrum uwagi są spółki publikujące wyniki kwartalne m.in. Ten Square Games, Pfleiderer i Wielton.

 • 21 maja 2019

  Raport: Spółki z WIG20 wypłacą 11,7 mld zł dywidend w 2019 r.

  Znamy już plany dywidendowe wszystkich największych firm z warszawskiej giełdy. W tym roku 12 z 20 spółek sklasyfikowanych w prestiżowym indeksie podzieli między akcjonariuszy 11,7 mld zł. Wśród nich są 4 propozycje o stopie przekraczającej 5 proc. 

 • 20 maja 2019

  Nowy tydzień, te same problemy

  Początek tygodnia nie prezentował się na europejskich giełdach najlepiej, większość indeksów zniżkowała o ponad 1 proc. Największy spadek zaliczył włoski FTSE MIB, który w momencie pisania komentarza traci 2,8 proc.

 • Czerwono w Warszawie, CD Projekt tanieje przed wynikami

  To jest wyjątkowo zimny maj na giełdzie w Warszawie. Od początku miesiąca WIG20 stracił blisko 7 proc. i pomimo solidnego wyprzedania, ma problemy z wygenerowaniem odbicia. W poniedziałek w dół ciągnie go CD Projekt i PGNiG.

 • 24 kwietnia 2019

  GPW boi się korekty na świecie, w grze CD Projekt i Altus TFI

  Wczorajsze historyczne rekordy na Wall Street oraz zaskakująca informacja o dywidendzie z CD Projektu, nie wywołały wybuchu euforii na GPW. Wręcz przeciwnie. Inwestorzy sprzedają akcje, obawiając się realizacji zysków w USA i w reakcji na rozczarowujące dane z Niemiec i Polski. Mocno tanieje Elektrobudowa i Altus TFI.

 • Niespodzianka w CD Projekcie. Zarząd rekomenduje wypłatę 100 mln zł dywidendy

  Dywidenda CD Projektu to jedna z największych niespodzianek giełdowych tego roku. Producent gier wbrew wcześniejszym sygnałom i mimo rekordowych nakładów na prace rozwojowe związane m.in. z grą Cyberpunk 2077, postanowił rekomendować wypłatę drugiej w swojej historii dywidendy.

 • 23 kwietnia 2019

  Sesja na pół gwizdka, gorąco na CD Projekcie, Ursusie i Getin Noble Banku

  Niewielkie wahania indeksów i symboliczne obroty to sygnał, że jeszcze nie wszyscy inwestorzy wrócili ze świąt. Dziś porządną dawkę emocji zapewniają za to małe i średnie spółki. W centrum uwagi znalazł się m.in. Ursus, Getin Noble Bank i Kruk.

 • 17 kwietnia 2019

  Microsoft potwierdził datę konferencji poprzedzającą targi E3 w Los Angeles

  Na to wydarzenie czekają nie tylko fani gier CD Projektu, ale też szeroka rzesza inwestorów z GPW. Gigant z Redmond potwierdził, że konferencja poprzedzająca targi E3 w Los Angeles odbędzie się w niedzielę 9 czerwca o godz. 22:00.

 • WIG20 robi podchody pod 2.400 pkt., w grze PZU, PGE i CD Projekt

  Optymistyczne dane z Chin dały rano kopa warszawskiej giełdzie. Niestety, na krótko. Początkowe wzrosty przemieniły się w osuwanie indeksów. Duże spółki są jeszcze po zielonej stronie rynku, ale małe i średnie już dryfują po czerwonej stronie. 

 • 10 kwietnia 2019

  Chorwacki muzyk oskarża CD Projekt o kradzież utworu

  Roszczenia Andrzeja Sapkowskiego to nie jedyny obecnie problem CD Projektu. Elvis Stanić, chorwacki muzyk, oskarżył producenta gier o nielegalne wykorzystanie jednego z jego utworów w ścieżce dźwiękowej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 • 05 kwietnia 2019

  Dane z USA mogą namieszać na GPW, w grze spółki gamingowe, Pekao i J.W. Construction

  Początek piątkowej sesji na giełdzie w Warszawie przynosi kontynuację spadkowej korekty na akcjach CD Projektu, 11 bit studios i PlayWay. Inwestorzy mocno też przyglądają się Pekao, po zapowiedzi zwolnień grupowych. W grze jest też J.W. Construction. Cały rynek wyczekuje natomiast na popołudniowe dane z amerykańskiego rynku pracy. To one mogą przesądzić o losach dzisiejszej sesji.

 • Zmiana w zarządzie CD Projektu

  Oleg Klapovskiy złożył rezygnację z funkcji członka zarządu CD Projektu, ze skutkiem na dzień odbycia najbliższego walnego zgromadzenia spółki.

 • 04 kwietnia 2019

  Szybka korekta po wejściu na szczyt, w grze Ursus i Auto Partner

  Ostatnie sesje tak mocno rozgrzały emocje na GPW, że najmniejsze cofnięcie rynku inwestorzy natychmiast wykorzystują do kupna akcji. Po słabszym starcie notowań, w południe indeksy WIG i WIG20 wyszły ponad kreskę. Niestety "zielone zamknięcie", pomimo dobrego zachowania banków, nie jest jeszcze przesądzone. Na szerokim rynku wyróżnia się Ursus i Auto Partner.

 • 03 kwietnia 2019

  WIG najwyżej od 13 miesięcy, CD Projekt jest o włos od nowych rekordów

  Trwa kwietniowa dobra passa warszawskiej giełdy. Kolejny dzień indeksy notują ponad jednoprocentowe wzrosty. WIG20 wrócił w okolice 2.400 pkt, a WIG jest najwyżej od marca 2018 roku. Pomagają lepsze od prognoz dane z Europy.

 • 02 kwietnia 2019

  Świetna sesja na giełdzie w Warszawie, CCC i LPP poczuły wiosnę

  Kolejna mocna sesja na GPW. Świetne wyniki sprzedażowe CCC w marcu, pchnęły notowania akcji tej spółki w górę aż o 14,3 proc., a optymizm inwestorów rozlał się na całą giełdę.

 • 01 kwietnia 2019

  Mocne wzrosty na rynkach akcji, w grze KGHM i GPW

  Lepsze od prognoz dane makro z Chin zafundowały inwestorom świetny początek tygodnia. W południe ponad 1-proc. wzrosty notują główne indeksy giełd we Frankfurcie oraz w Warszawie.

 • Odliczanie czas zacząć – omówienie sprawozdania finansowego CDPROJEKT za rok 2018.

 • 29 marca 2019

  Byki odpuszczają, w centrum uwagi KGHM, 11 bit studios i Oponeo.pl

  Piątkowa sesja w Warszawie rozpoczęła się od wzrostów indeksów, które następnie przerodziło się w osuwanie i spadki. W centrum uwagi są spółki gamingowe oraz KGHM. Ciekawie jest też na Oponeo.pl i Sfinksie.

 • 28 marca 2019

  CD Projekt atakuje 200 zł, a 11 bit studios rośnie w dwucyfrowym tempie

  Spółki gamingowe przyciągają uwagę inwestorów na GPW. Wczoraj pierwsze skrzypce grał CD Projekt, dziś po wynikach mocno drożeją akcje 11 bit studios. To wszystko w atmosferze niewielkich wahań indeksów zarówno w Warszawie, jak i Europie.

 • 27 marca 2019

  To będzie największe E3 w historii CD Projektu [RELACJA Z CZATU]

  Czat inwestorski z Adamem Kicińskim i Piotrem Nielubowiczem dosłownie ukoronował pierwszą edycję GAMING WEEK w StockWatch.pl. W spotkaniu online z przedstawicielami CD Projektu udział wzięło blisko tysiąc inwestorów.

 • Załamanie rentowności na rynkach bazowych

  Po wczorajszym dodatnim, ale wywalczonym po momencie zawahania zamknięciu w USA, giełdy azjatyckie zachowywały się dzisiaj w sposób mieszany. Tradycyjnie najsilniej skorelowane z S&P500 tokijskie Nikkei straciło 0,2 proc., ale już Hang Seng i Shanghai Composite zyskiwały odpowiednio po 0,6 proc. oraz 0,9 proc. Pozostałe rynki na kontynencie podążały raczej za Japonią niż Chinami. 

 • CD Projekt: Dywidenda powinna być rodzajem nagrody po sukcesie

  Adam Kiciński rozwiał wątpliwości w kwestii tegorocznej dywidendy. Prezes CD Projektu uważa, że to nie jest dobry czas na dywidendę, ponieważ spółkę czeka wytężony okres prac i wydatków.

 • CD Projekt złapał wiatr w żagle. Na szerokim rynku spadki i obawy o przecenę w USA

  CD Projekt to bezapelacyjnie gwiazda środowej sesji. Akcje producenta gier wideo drożeją o ponad 4 proc. i są najmocniejszym oraz najpopularniejszym walorem wśród spółek z WIG20. Na szerokim rynku przeważa czerwień, co w znacznej mierze wynika z pogorszenia nastrojów na europejskich parkietach i obaw o spadki na Wall Street.

 • CD Projekt szykuje mocny show na targi E3, Cyberpunk 2077 bardzo zaawansowany

  CD Projekt zapowiada "mocny show" na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. Spółka chce by było to najważniejsze wydarzenie w historii spółki. Prezes Adam Kiciński stwierdził również, że "Cyberpunk 2077" jest już "bardzo zaawansowany".


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku