X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • wczoraj

  Zażarta walka o zatrzymanie spadków

  Wtorkowe stopy zwrotu z amerykańskich indeksów (S&P500 spadł o 0,15 proc.) nie oddają zupełnie przebiegu sesji, która obfitowała w duże wahania i co najmniej trzy zwroty akcji. Plusów nie umiały wygenerować także giełdy azjatyckie poza Tokio (Nikkei wzrósł o 0,2 proc.), ale znajdująca się rano dość głęboko pod kreską Europa przez cały dzień walczyła o powrót na dodatnie poziomy i wciąż ma na to szansę przed zamknięciem.

 • Sesja pod znakiem niespodzianki w PKB i krachu na spółkach Czarneckiego

  Znacznie lepsze od prognoz dane nt. PKB Polski za III kwartał 2018 roku ratują warszawską giełdę przed spadkami. W środę na pierwszym planie pozostaje afera wokół KNF oraz tąpnięcie na kursach akcji banków z grupy Leszka Czarneckiego.

 • CD Projekt: Gwint ważny biznesowo i jako pole doświadczalne dla multiplayer

  CD Projekt będzie dalej pracował nad grą Gwint jako strategicznym projektem biznesowym i polem doświadczalnym dla trybu multiplayer kolejnych projektów, poinformował prezes Adam Kiciński.

 • CD Projekt: Model dystrybucyjny gry Cyberpunk 2077 będzie z grubsza podobny do Wiedźmina 3

  CD Projekt zakłada model dystrybucyjny Cyberpunka "z grubsza podobny" do trzeciej części Wiedźmina. Prezes Adam Kiciński dodał, że prace nad grą idą wartko i zgodnie z planem.

 • Chudy kwartał CD Projektu. Zysk netto spadł do 15,5 mln zł

  Wynik kwartalny producenta gier wideo okazał się o ponad połowę niższy niż przed rokiem i o 1/5 słabszy od prognoz analityków. Środową sesję kurs akcji CD Projektu rozpoczął na kilkuprocentowym minusie i stopniowo odrabia straty. 

 • 09 listopada 2018

  Spadki na GPW przed długim weekendem, gorąco na Aliorze, Eurocashu i Ursusie

  Czerwony piątek na giełdzie w Warszawie. Mocna przecena Alior Banku, Eurocashu i Ursusa, wpisuje się w realizację zysków przed długim weekendem w Polsce i obawy przed spadkami na Wall Street. Losy sesji wydają się być już przesądzone.

 • 02 listopada 2018

  Trump dał sygnał do wzrostów, mocny KGHM, CD Projekt i LC Corp

  Początek listopada na giełdach upływa w szampańskich nastrojach. Jedna rozmowa telefoniczna prezydentów USA i Chin wystarczyła, żeby inwestorzy zapomnieli o "czerwonym październiku" i ochoczo rzucili się do kupna przecenionych akcji. GPW wpisuje się w ten trend.

 • 31 października 2018

  Na GPW rozkręca się krótkoterminowy rajd, w grze CD Projekt, PGE i Asbis

  Wzrosty wróciły na GPW. Indeksy w Warszawie rosną w ślad za poprawą nastrojów na światowych giełdach i w reakcji na wyniki spółek. W środę w centrum uwagi znajduje się m.in. CD Projekt, PGE i Asbis.

 • CD Projektowi nie opłaca się proces z Andrzejem Sapkowskim

  Sprawa roszczeń Sapkowskiego wobec CD Projektu budzi olbrzymie emocje nie tylko wśród fanów sagi o Wiedźminie (gier, książek) i inwestorów, ale także wśród ekspertów z zakresu prawa własności intelektualnej. To pierwsza tak duża i tak głośna sprawa dot. roszczenia z tzw. klauzuli bestsellerowej.

 • 26 października 2018

  Komentarz posesyjny: Zmierzch tytanów?

  Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, czwartkowe odbicie na Wall Street okazało się równie krótkotrwałe jak ubiegłotygodniowe. Jeden z głównych czynników, które leżały u jego źródeł, a mianowicie nadzieja na kolejne szokująco dobre wyniki Amazona, odszedł w niebyt, gdy ukazało się sprawozdanie drugiej do wczoraj najważniejszej spółki świata (dziś jej miejsce zajmie zapewne Microsoft).

 • 24 października 2018

  GPW wyhamowała spadki, w centrum uwagi CD Projekt, Eurocash i niepokojące dane z Europy

  Odbicie na akcjach CD Projektu, nawet w połączeniu z pozytywnymi informacjami z CCC i innych spółek, to zbyt mało, żeby pociągnąć GPW mocno w górę, kiedy nastroje na rynkach światowych są fatalne. Niepokój wśród inwestorów budzą doniesienia z Włoch oraz dane sugerujące mocne hamowanie koniunktury w Europie.

 • 23 października 2018

  CD PROJEKT – analiza techniczna

 • Kilkuletnie minima sWIG80 i mWIG40, mocna wyprzedaż na CD Projekcie

  We wtorek przez polski rynek akcji przetoczyła się potężna fala wyprzedaży. Mocno taniały spółki gamingowe z CD Projektem na czele, ale tak naprawdę oberwał cały rynek. Efektem są najniższe od 2 lat notowania indeksu mWIG40 i najniższe od 5 lat - sWIG80.

 • Mocna przecena akcji CD Projektu w dniu premiery Thronebreakera

  Gra Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (Thronebreaker) to kolejna opowieść w świecie Wiedźmina, tym razem w formie nietypowego połączenia gry RPG z karcianką. Radość z premiery popsuła mocna przecena akcji na GPW. We wtorek notowania CD Projektu spadły o ponad 8 proc.

 • CD Projekt zalicza poślizg z premierą Thronebreakera [FORUM]

 • 22 października 2018

  DM mBanku wycenił jedną akcję CD Projektu na 136,30 zł

  DM mBanku, który słynie z bardzo ostrożnego podejścia do akcji CD Projektu, tym razem wycenił jeden walor na 136,30 zł, co względem bieżącego kursu na GPW daje 13-proc. potencjał spadkowy. Analitycy spodziewają się, że Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży w 2020 r.

 • 19 października 2018

  Powrót spadków na giełdach, czerwony PGNIG, Lotos i Orbis

  Silne spadki wróciły na Wall Street, na rynkach ponownie pojawił się strach o Włochy, a wzrost gospodarczy w Chinach okazał się niższy od prognoz. W takich warunkach spadki na GPW nie mogą dziwić. W WIG20 mocno traci PGNIG i Lotos, a na szerokim rynku negatywnie wyróżnia się Orbis oraz spółki Leszka Czarneckiego.

 • 16 października 2018

  GPW na zielono, mocna enrgetyka, CCC, KGHM i CD Projekt

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, wspierane nadziejami na wzrosty na Wall Street, pomaga giełdzie w Warszawie. Rosną wszystkie indeksy. W centrum uwagi znalazły się przede wszystkim akcje CCC, PGE, CD Projekt, PKO BP i KGHM.

 • Bandai Namco został dystrybutorem Cyberpunk 2077 w 24 krajach Europy

  CD Projekt zawarł umowę dystrybucyjną z Bandai Namco Entertainment Europe dotyczącą gry Cyberpunk 2077. Umowa obejmuje dystrybucję gry w 24 krajach europejskich na docelowych platformach.

 • 15 października 2018

  Powrót spadków na GPW, odbija tylko sWIG80

  Trzeci tydzień października na giełdzie w Warszawie rozpoczął się spadkami. Tracą głównie największe spółki. Duże nagromadzenie w tym tygodniu potencjalnych impulsów sprawia, że trudno już teraz wyrokować, czy tydzień zakończy się spadkami indeksów, czy może w kolejnych dniach sytuacja się poprawi.

 • Analiza techniczna 5 mocno przecenionych producentów gier wideo

  Przecena wśród czołowych producentów gier wideo idzie szeroką ławą. Dwucyfrowe spadki zanotowali zarówno potentaci z głównego rynku jak i małe studia notowane na NewConnect. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, gdzie szukać okazji do zajęcia pozycji na akcjach 5 znanych producentów elektronicznej rozrywki.

 • 12 października 2018

  Zmiana nastrojów na GPW, w grze CD Projekt i AmRest

  Piątek przynosi silną poprawę nastrojów na światowych giełdach, gdzie rozpoczęła się gra pod odbicie na Wall Street. GPW nie jest tu wyjątkiem. Zyskują przede wszystkim duże spółki z CD Projektem na czele. Gorąco jest też na akcjach AmRestu.

 • 11 października 2018

  Rząd szykuje ulgę podatkową na produkcję kulturowych gier wideo, projekt ustawy trafił do konsultacji publicznych

  Projekt ustawy o finansowym wspieraniu produkcji kulturowych gier wideo oraz o zmianie innych ustaw, która zakłada wprowadzenie ulgi podatkowej na produkcję gier kulturowych został przesłany do konsultacji publicznych. Dzięki ulgom Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN) w wariancie optymistycznym szacuje, że średnio rocznie będzie produkowane ok. 20 tytułów kulturowych gier wideo. 

 • 10 października 2018

  Komentarz posesyjny: Złowrogi obraz rynku

  Rozpoczęta z początkiem miesiąca korekta na światowych rynkach akcji trwała dziś w najlepsze. Wprawdzie najważniejsze azjatyckie giełdy (Tokio, Hong Kong, Szanghaj) krążyły wokół zera, ale już Europa otworzyła się na solidnych minusach, a sytuacja pogarszała się z każdą godziną.

 • WIG20 mocno w dół, mWIG40 koryguje spadki

  Po jednodniowej przerwie WIG20 wraca do spadków. W dół ciągnie go bardzo słabo spisujący się ostatnio CD Projekt, a także PKO BP, PKN Orlen i PGNIG. Na szerokim rynku gorąco jest m.in. na Qumaku i Kruku.

 • 09 października 2018

  Mocne odbicie na WIG20, wciąż gorąco na CD Projekt

  Wtorkowa sesja na giełdzie w Warszawie rozpoczęła się od silnego odbicia indeksu WIG20, który dzień wcześniej zaliczył spadek o 1,77 proc. Niestety w obliczu narastającej awersji do ryzyka szanse na trwały powrót wzrostów są niewielkie.

 • Digital Scapes pomoże CD Projekt RED ulepszyć Cyberpunk 2077

  CD Projekt RED – spółka z grupy CD Projektu, odpowiedzialna za gry z serii "Wiedźmin" - nawiązał strategiczną współpracę z kanadyjskim studiem deweloperskim Digital Scapes, której celem jest dalszy rozwój produkcji Cyberpunk 2077.

 • 08 października 2018

  Chiny, Włochy i CD Projekt psują nastroje na GPW

  Gwałtowne pogorszenie nastrojów na globalnych rynkach akcji, za którym stoją Chiny i Włochy, w połączeniu z ogólną słabością GPW i przeceną CD Projektu, nie pozwalają na optymizm. Ani dziś, ani też w kolejnych dniach.

 • 05 października 2018

  Swedbank Robur Fonder AB sprzedał część akcji CD Projektu

  Szwedzki inwestor zszedł poniżej progu 5 proc. w akcjonariacie producenta gier wideo.

 • Raport: Ile zarabiają menedżerowie spółek z branży gier wideo?

  Branża gier wideo jest dziś szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego. Niewątpliwie sukcesy polskich wydawców sprawiają, że stopniowo staje się ona wizytówką polskiej gospodarki, a wydawcy osiągają coraz wyższe zyski. W niniejszym artykule przyjrzymy się jak wynagradzani są top menedżerowie spółek notowanych na GPW.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku