X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • 19 marca 2019

  Jakie dywidendy wpłacą spółki z WIG20 w 2019 r. [AKTUALIZACJA]

  Oto aktualna lista dywidend, jakie spółki z indeksu WIG20 zamierzają wypłacić w 2019 r. W tabeli uwzględniliśmy także deklaracje zarządów i plany na kolejne lata. 

 • 18 marca 2019

  Zapraszamy na GAMING WEEK, czyli serię czatów z przedstawicielami spółek gamingowych w StockWatch.pl

  Już od wtorku w StockWatch.pl rusza seria czatów inwestorskich z przedstawicielami spółek gamingowych. W spotkaniach udział wezmą prezesi spółek notowanych na rynku głównym, NewConnect oraz firm, które już wkrótce mogą zadebiutować na giełdzie.

 • 12 marca 2019

  CD Projekt przełożył termin publikacji raportu za 2018 r.

  Raport podsumowujący rok 2018 miał pojawić się 21 marca. Dziś spółka ogłosiła, że sprawozdanie roczne ujrzy światło dzienne dopiero 27 marca.

 • 07 marca 2019

  Oszuści próbują wykraść pieniądze metodą na obligacje CD Projektu

  CD Projekt ostrzega przed oszustami, którzy namawiają do inwestycji w rzekome obligacje spółki. Podczas próby wyłudzenia pokazują spreparowany prospekt emisyjny oraz fikcyjny formularz zapisu. 

 • 05 marca 2019

  CD Projekt w marcu wyda pierwszy dodatek do gry Gwint

  Studio zapowiedziało dodatek do Gwinta pod tytułem Krwawa Klątwa. Premiera odbędzie się 28 marca 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

 • 28 lutego 2019

  Cyberpunk 2077 będzie na targach E3 2019

  Twórcy gry Cyberpunk 2077 oficjalnie potwierdzili obecność na targach E3 w Los Angeles. Eksperci po cichu liczą, że CD Projekt skorzysta z okazji i pchnie kampanię marketingową na wyższy poziom, publikując datę premiery gry. 

 • GPW na przekór Europie, Alior, Kernel i Eurocash rosną po wynikach

  Wzrosty akcji CD Projekt utrzymują WIG20 na powierzchni, pomimo nie najlepszych nastrojów na innych europejskich parkietach. To krucha stabilizacja, która w jednej chwili może przerodzić się w spadki. Na GPW brylują spółki publikujące wyniki i firmy z portfela Leszka Czarneckiego.

 • 27 lutego 2019

  CD Projekt reorganizuje GOG-a

  Globalny rynek cyfrowej dystrybucji gier zmienia się w zawrotnym tempie. To olbrzymie wyzwanie także dla CD Projektu i jego serwisu GOG.com. 

 • 11 lutego 2019

  Jest kolejna rekomendacja dla CD Projektu z wyceną grubo powyżej 200 zł za akcję

  DM mBanku w raporcie z 4 lutego podniósł wycenę akcji producenta gier wideo do 217,70 zł. Biuro prognozuje, że w przyszłym roku CD Projekt sprzeda 21 mln sztuk Cyberpunka. W poniedziałek kurs akcji spółki rośnie o 1,5 proc. do 181 zł. 

 • WIG20 wraca do wzrostów, spółki Czarneckiego i TFI mocno w górę

  Po dwóch dniach korekty indeks WIG20 wraca do wzrostów. Spora w tym zasługa mocnej postawy CD Projektu, PGNiG i PKO BP. Jeszcze ciekawiej jest na mniejszych spółkach, głównie tych z portfela Leszka Czarneckiego i giełdowych TFI.

 • 07 lutego 2019

  Potężna przecena amerykańskich spółek gamingowych, gorąco na CD Projekcie i 11 bit studios

  Ucieczka inwestorów ze spółek gamingowych zdominowała początek czwartkowej sesji w Warszawie. Przed południem akcje CD Projekt traciły 2 proc., 11 bit studios 4 proc., a PlayWay 8 proc. Po wynikach drożeje mBank, a spółki Czarneckiego są na półrocznych maksimach.

 • 05 lutego 2019

  WIG20 siłuje się z poziomem 2.400 pkt., w grze KGHM, CD Projekt i Millennium

  Indeks WIG20 kolejny raz próbuje zdobyć okrągły poziom 2.400 pkt. Po wynikach kwartalnych drożeją akcje Banku Millennium, a w oczekiwaniu na czwartkową publikację rośnie mBank.

 • 31 stycznia 2019

  Finał batalii Sapkowskiego z CD Projektem jest coraz bliżej

  Według doniesień Pulsu Biznesu, w ciągu miesiąca powinniśmy poznać wynik rozmów między pełnomocnikami Andrzeja Sapkowskiego i CD Projektu. Jest duża szansa, że strony podpiszą ugodę. 

 • 27 stycznia 2019

  CD Projekt: Nad Cyberpunkiem 2077 pracuje już ponad 400 osób

  Sebastian Stępień, dyrektor kreatywny w CD Projekt RED i jeden z twórców fabuły Cyberpunka 2077, przeszedł do Blizzard Entertainment. Studio zapewnia, że ta zmiana nie wpłynie na tempo prac nad grą. Zespół pracujący nad kluczowym projektem liczy już ponad 400 osób.

 • 25 stycznia 2019

  Europa może jeszcze pociągnąć GPW w górę, w grze Skarbiec i Work Service

  Giełda w Warszawie jest obecnie jednym z najsłabszych parkietów w Europie. Jest jednak szansa, że przy utrzymujących się dobrych nastrojach we Frankfurcie i w Paryżu, a także przy realnych szansach na wzrosty w Stanach, klimat inwestycyjny na GPW poprawi się w drugiej połowie dnia. 

 • 11 faworytów Vestor DM na 2019 r.

  Na liście top picks na ten rok analitycy Vestor DM umieścili 11 spółek. W gronie faworytów biuro widzi banki, producentów gier, deweloperów mieszkaniowych oraz przedstawicieli z szeroko rozumianego sektora przemysłowego.

 • 24 stycznia 2019

  Wilbur Ross psuje nastroje

  Czwartek obfitował w istotne dane, ale jego kluczowym punktem miało być posiedzenie EBC i konferencja Mario Draghi’ego. Neutralne zamknięcie w USA nie wpływało znacząco na nastroje na rynkach azjatyckich, choć traktujemy je jako kolejne potwierdzenie, że na rynek wraca ostrożność - dobre wyniki spółek, przede wszystkim IBM, nie zdołały wygenerować kolejnego impulsu wzrostowego. Mimo to większość giełd w Azji zamknęła się lekkimi wzrostami, wyjątkiem było japońskie Nikkei, które straciło 0,1 proc. po słabym PMI w przemyśle (spadek z 52,6 pkt. do 50 pkt. przy konsensusie sugerującym minimalny wzrost). 

 • WIG20 najwyżej od 11 miesięcy, Orlen spada po wynikach

  Początek czwartkowej sesji na GPW zdominował temat wyników kwartalnych Orlenu. Akcje paliwowej spółki tanieją o ponad 3 proc., negatywnie wyróżniając się nie tylko na tle pozostałych blue chipów, ale również i całego rynku, gdzie wzrosty notuje zdecydowana większość spółek.

 • wczoraj

  Najwyżej od lutego 2018 r.

  W poniedziałek byliśmy jednym z najsłabszych parkietów na Starym Kontynencie, dziś z kolei sytuacja ta uległa diametralnej zmianie. WIG20 od pierwszych minut środowej sesji ostro ruszył do przodu. 

 • CD Projekt i PKO BP prowadzą WIG20 na 5-miesięczne maksima

  Dobre nastroje ponownie zagościły na GPW. Pierwsza połowa dnia upływa pod znakiem drożejących akcji. Na gwiazdę sesji wyrasta CD Projekt, którego kurs akcji rośnie o ponad 9 proc. Czarną owcą jest natomiast Polwax.

 • 11 stycznia 2019

  Udany początek stycznia

  Udana sesja w Azji nie pomogła w piątek parkietom na Starym Kontynencie. Gorszym nastrojom uległ również WIG20 – polski indeks blue chipów zanotował dodatnie otwarcie, jednak wraz z upływem kolejnych godzin rosła przewaga obozu niedźwiedzi.

 • 10 stycznia 2019

  Strach przed spadkami na Wall Street, w grze CD Projekt i Alior Bank

  W czwartek giełdy na całym świecie notują spadki. Pretekstem do wyprzedaży akcji są obawy, że po 10-proc. odbiciu inwestorzy z Wall Street powiedzą dość i rozpoczną realizację zysków. W Warszawie tematem numer jeden są doniesienia na temat możliwej kary finansowej dla Alior Banku.

 • 09 stycznia 2019

  Umowa handlowa tuż za rogiem?

  Wtorkowe pozytywne zamknięcie na Wall Street zawdzięczamy narastającemu przekonaniu, że wielkimi krokami zbliża się amerykańsko-chińskie porozumienie w kwestiach handlu. O optymizmie Białego Domu w tej sprawie poinformowała dziś rzecznik, Sarah Sanders. Nie do końca zrozumiałe w całej sytuacji jest to, że rozmowy prowadzone były na dość niskim szczeblu, trudno więc sobie wyobrazić, by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaadresowały wszystkie sporne problemy. 

 • Rynki żyją nadzieją na porozumienie handlowe USA-Chiny, w grze JSW, Famur i CD Projekt

  Poprawa klimatu inwestycyjnego na globalnych rynkach akcji wspiera nastroje w Warszawie. Po wczorajszej realizacji zysków indeks WIG20 próbuje ruszyć na północ. Jest szansa, że to się może udać. Rano w centrum uwagi są taniejące akcje JSW i Famuru.

 • 21 grudnia 2018

  Dobra wiadomość dla giełdowej branży gamedev. Chiny wznawiają wydawanie licencji na gry

  Po 9 miesiącach przerwy chiński rząd wznowił wydawanie licencji na sprzedaż gier na tamtejszym rynku. To dobra wiadomość nie tylko dla chińskich dystrybutorów, ale też polskich spółek, które z ich pomocą mają szansę skokowo zwiększyć sprzedaż swoich sztandarowych produkcji.

 • 18 grudnia 2018

  Plany wydawnicze 10 znanych producentów gier wideo na 2019 r.

  W 2019 roku giełdowe spółki dosłownie zaleją rynek nowymi grami, ale zdecydowana większość z nich to małe produkcje lub porty znanych tytułów na konsole. StockWatch.pl sprawdził, jakie plany wydawnicze na przyszły rok ma 10 znanych spółek gamingowych.

 • 12 grudnia 2018

  Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • 07 grudnia 2018

  Zwrot na Wall Street przywrócił nadzieję na rajd św. Mikołaja, mocny Orange i CD Projekt

  Czwartkowy zwrot na Wall Street ożywił nadzieję na zielony grudzień na globalnych rynkach, w tym na rajd św. Mikołaja w Warszawie. W piątek w WIG20 wyróżnia się Orange i CD Projekt, a na szerokim rynku Ursus.

 • 04 grudnia 2018

  Korekta na GPW, ale nastroje wciąż dobre, w grze Lotos i Ursus

  Pierwsza połowa notowań na GPW upływa pod znakiem realizacji zysków. Nastroje wciąż jednak pozostają dobre, dlatego losy sesji pozostają otwarte. We wtorek gorąco jest m.in. na akcjach Ursusa, Brastera i LC Corp. Nowe rekordy ustala dziś Lotos.

 • 03 grudnia 2018

  Steam schodzi z prowizji. Dla kilku polskich spółek to okazja do poprawy marż

  Nowe reguły uzależniają prowizję od poziomu generowanych obrotów. Na zmianach skorzystają przede wszystkim najwięksi i najpopularniejsi producenci gier wideo, w tym także kilka znanych marek z Polski.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku