X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • 11 stycznia 2019

  Udany początek stycznia

  Udana sesja w Azji nie pomogła w piątek parkietom na Starym Kontynencie. Gorszym nastrojom uległ również WIG20 – polski indeks blue chipów zanotował dodatnie otwarcie, jednak wraz z upływem kolejnych godzin rosła przewaga obozu niedźwiedzi.

 • 10 stycznia 2019

  Strach przed spadkami na Wall Street, w grze CD Projekt i Alior Bank

  W czwartek giełdy na całym świecie notują spadki. Pretekstem do wyprzedaży akcji są obawy, że po 10-proc. odbiciu inwestorzy z Wall Street powiedzą dość i rozpoczną realizację zysków. W Warszawie tematem numer jeden są doniesienia na temat możliwej kary finansowej dla Alior Banku.

 • 09 stycznia 2019

  Umowa handlowa tuż za rogiem?

  Wtorkowe pozytywne zamknięcie na Wall Street zawdzięczamy narastającemu przekonaniu, że wielkimi krokami zbliża się amerykańsko-chińskie porozumienie w kwestiach handlu. O optymizmie Białego Domu w tej sprawie poinformowała dziś rzecznik, Sarah Sanders. Nie do końca zrozumiałe w całej sytuacji jest to, że rozmowy prowadzone były na dość niskim szczeblu, trudno więc sobie wyobrazić, by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaadresowały wszystkie sporne problemy. 

 • Rynki żyją nadzieją na porozumienie handlowe USA-Chiny, w grze JSW, Famur i CD Projekt

  Poprawa klimatu inwestycyjnego na globalnych rynkach akcji wspiera nastroje w Warszawie. Po wczorajszej realizacji zysków indeks WIG20 próbuje ruszyć na północ. Jest szansa, że to się może udać. Rano w centrum uwagi są taniejące akcje JSW i Famuru.

 • 21 grudnia 2018

  Dobra wiadomość dla giełdowej branży gamedev. Chiny wznawiają wydawanie licencji na gry

  Po 9 miesiącach przerwy chiński rząd wznowił wydawanie licencji na sprzedaż gier na tamtejszym rynku. To dobra wiadomość nie tylko dla chińskich dystrybutorów, ale też polskich spółek, które z ich pomocą mają szansę skokowo zwiększyć sprzedaż swoich sztandarowych produkcji.

 • wczoraj

  Plany wydawnicze 10 znanych producentów gier wideo na 2019 r.

  W 2019 roku giełdowe spółki dosłownie zaleją rynek nowymi grami, ale zdecydowana większość z nich to małe produkcje lub porty znanych tytułów na konsole. StockWatch.pl sprawdził, jakie plany wydawnicze na przyszły rok ma 10 znanych spółek gamingowych.

 • 12 grudnia 2018

  Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • 07 grudnia 2018

  Zwrot na Wall Street przywrócił nadzieję na rajd św. Mikołaja, mocny Orange i CD Projekt

  Czwartkowy zwrot na Wall Street ożywił nadzieję na zielony grudzień na globalnych rynkach, w tym na rajd św. Mikołaja w Warszawie. W piątek w WIG20 wyróżnia się Orange i CD Projekt, a na szerokim rynku Ursus.

 • 04 grudnia 2018

  Korekta na GPW, ale nastroje wciąż dobre, w grze Lotos i Ursus

  Pierwsza połowa notowań na GPW upływa pod znakiem realizacji zysków. Nastroje wciąż jednak pozostają dobre, dlatego losy sesji pozostają otwarte. We wtorek gorąco jest m.in. na akcjach Ursusa, Brastera i LC Corp. Nowe rekordy ustala dziś Lotos.

 • 03 grudnia 2018

  Steam schodzi z prowizji. Dla kilku polskich spółek to okazja do poprawy marż

  Nowe reguły uzależniają prowizję od poziomu generowanych obrotów. Na zmianach skorzystają przede wszystkim najwięksi i najpopularniejsi producenci gier wideo, w tym także kilka znanych marek z Polski.

 • Giełdy na argentyńskim haju. CD Projekt i KGHM bohaterami sesji

  Prezydenci USA i Chin dali w Argentynie zielone światło do wzrostów cen akcji. To może być udany grudzień na giełdach, także w Warszawie. WIG20 zakonczył poniedziałkową sesję na poziomie najwyższym od trzech miesięcy.

 • 30 listopada 2018

  Sukces RDR2 przekonał do CD Projektu nawet największych sceptyków wśród maklerów

  DM mBanku to jedyne biuro maklerskie, które na przestrzeni ostatnich kilku lat twardo kwestionowało wycenę rynkową CD Projektu i rekomendowało sprzedaż akcji lub redukcję pozycji. W najnowszym raporcie analitycy biura zmienili zdanie o 180 stopni i obecnie wyceniają walory o 1/5 wyżej niż bieżący kurs na GPW.

 • 26 listopada 2018

  Zielony początek tygodnia, w centrum uwagi PlayWay i CD Projekt

  Wzrosty w Europie i mocno rosnące kontrakty na amerykańskie indeksy wspierają nastroje na GPW. W centrum uwagi są dzisiaj akcje PlayWay i CD Projektu.

 • 23 listopada 2018

  Giełdowe akcenty jesiennych wyprzedaży gier wideo

  Do akcji wyprzedażowej przystąpiły wszystkie liczące się studia oraz najważniejsze sklepy cyfrowe m.in. Steam, GOG.com czy Humble Bundle. Giełdowych smaczków też nie brakuje. Swoje produkcje wystawili CD Projekt, 11 bit studios, CI Games oraz wiele mniejszych firm, z których część planuje w przyszłym roku debiut na GPW. 

 • 20 listopada 2018

  Przecenione akcje CD Projektu kuszą maklerów

  Vestor DM w raporcie z 15 listopada podniósł zalecenie z neutralnie do kupuj i wycenił jedną akcję producenta gier wideo na 202 zł. Maklerzy nie ukrywają, że sukces Red Dead Redemption II podziałał na wyobraźnię i pokazał jak olbrzymi potencjał posiada Cyberpunk 2077.

 • 16 listopada 2018

  Wyprzedaż banków topi WIG20 i mWIG40, w grze PGE i 11 bit studios

  Piątkowa sesja przynosi kolejną odsłonę wyprzedaży akcji banków, producentów gier i spółek z grupy Leszka Czarneckiego. Zielonym przyczółkiem na warszawskim parkiecie są za to koncerny energetyczne, które kontynuują wzrosty z czwartku. 

 • 15 listopada 2018

  Spadkowa sesja banków i producentów gier. Zielona oaza na PGE, Tauronie i Enerdze

  Sektor gamingowy z CD Projektem na czele oraz banki pociągnęły w dół warszawską giełdę. Dobrze radziły sobie za to koncerny energetyczne, ale dziś robiły tylko za przysłowiowy "kwiatek do kożucha". W dalszym ciągu dużo działo się na spółkach z portfela Leszka Czarneckiego.

 • 14 listopada 2018

  Zażarta walka o zatrzymanie spadków

  Wtorkowe stopy zwrotu z amerykańskich indeksów (S&P500 spadł o 0,15 proc.) nie oddają zupełnie przebiegu sesji, która obfitowała w duże wahania i co najmniej trzy zwroty akcji. Plusów nie umiały wygenerować także giełdy azjatyckie poza Tokio (Nikkei wzrósł o 0,2 proc.), ale znajdująca się rano dość głęboko pod kreską Europa przez cały dzień walczyła o powrót na dodatnie poziomy i wciąż ma na to szansę przed zamknięciem.

 • Sesja pod znakiem niespodzianki w PKB i krachu na spółkach Czarneckiego

  Znacznie lepsze od prognoz dane nt. PKB Polski za III kwartał 2018 roku ratują warszawską giełdę przed spadkami. W środę na pierwszym planie pozostaje afera wokół KNF oraz tąpnięcie na kursach akcji banków z grupy Leszka Czarneckiego.

 • CD Projekt: Gwint ważny biznesowo i jako pole doświadczalne dla multiplayer

  CD Projekt będzie dalej pracował nad grą Gwint jako strategicznym projektem biznesowym i polem doświadczalnym dla trybu multiplayer kolejnych projektów, poinformował prezes Adam Kiciński.

 • CD Projekt: Model dystrybucyjny gry Cyberpunk 2077 będzie z grubsza podobny do Wiedźmina 3

  CD Projekt zakłada model dystrybucyjny Cyberpunka "z grubsza podobny" do trzeciej części Wiedźmina. Prezes Adam Kiciński dodał, że prace nad grą idą wartko i zgodnie z planem.

 • Chudy kwartał CD Projektu. Zysk netto spadł do 15,5 mln zł

  Wynik kwartalny producenta gier wideo okazał się o ponad połowę niższy niż przed rokiem i o 1/5 słabszy od prognoz analityków. Środową sesję kurs akcji CD Projektu rozpoczął na kilkuprocentowym minusie i stopniowo odrabia straty. 

 • 09 listopada 2018

  Spadki na GPW przed długim weekendem, gorąco na Aliorze, Eurocashu i Ursusie

  Czerwony piątek na giełdzie w Warszawie. Mocna przecena Alior Banku, Eurocashu i Ursusa, wpisuje się w realizację zysków przed długim weekendem w Polsce i obawy przed spadkami na Wall Street. Losy sesji wydają się być już przesądzone.

 • 02 listopada 2018

  Trump dał sygnał do wzrostów, mocny KGHM, CD Projekt i LC Corp

  Początek listopada na giełdach upływa w szampańskich nastrojach. Jedna rozmowa telefoniczna prezydentów USA i Chin wystarczyła, żeby inwestorzy zapomnieli o "czerwonym październiku" i ochoczo rzucili się do kupna przecenionych akcji. GPW wpisuje się w ten trend.

 • 31 października 2018

  Na GPW rozkręca się krótkoterminowy rajd, w grze CD Projekt, PGE i Asbis

  Wzrosty wróciły na GPW. Indeksy w Warszawie rosną w ślad za poprawą nastrojów na światowych giełdach i w reakcji na wyniki spółek. W środę w centrum uwagi znajduje się m.in. CD Projekt, PGE i Asbis.

 • CD Projektowi nie opłaca się proces z Andrzejem Sapkowskim

  Sprawa roszczeń Sapkowskiego wobec CD Projektu budzi olbrzymie emocje nie tylko wśród fanów sagi o Wiedźminie (gier, książek) i inwestorów, ale także wśród ekspertów z zakresu prawa własności intelektualnej. To pierwsza tak duża i tak głośna sprawa dot. roszczenia z tzw. klauzuli bestsellerowej.

 • 26 października 2018

  Komentarz posesyjny: Zmierzch tytanów?

  Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, czwartkowe odbicie na Wall Street okazało się równie krótkotrwałe jak ubiegłotygodniowe. Jeden z głównych czynników, które leżały u jego źródeł, a mianowicie nadzieja na kolejne szokująco dobre wyniki Amazona, odszedł w niebyt, gdy ukazało się sprawozdanie drugiej do wczoraj najważniejszej spółki świata (dziś jej miejsce zajmie zapewne Microsoft).

 • 24 października 2018

  GPW wyhamowała spadki, w centrum uwagi CD Projekt, Eurocash i niepokojące dane z Europy

  Odbicie na akcjach CD Projektu, nawet w połączeniu z pozytywnymi informacjami z CCC i innych spółek, to zbyt mało, żeby pociągnąć GPW mocno w górę, kiedy nastroje na rynkach światowych są fatalne. Niepokój wśród inwestorów budzą doniesienia z Włoch oraz dane sugerujące mocne hamowanie koniunktury w Europie.

 • 23 października 2018

  CD PROJEKT – analiza techniczna

 • Kilkuletnie minima sWIG80 i mWIG40, mocna wyprzedaż na CD Projekcie

  We wtorek przez polski rynek akcji przetoczyła się potężna fala wyprzedaży. Mocno taniały spółki gamingowe z CD Projektem na czele, ale tak naprawdę oberwał cały rynek. Efektem są najniższe od 2 lat notowania indeksu mWIG40 i najniższe od 5 lat - sWIG80.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku