pixelg
FARM51 - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

FARM51 [F51]

AKTUALNY KURS: 21,56 zł (-14,44%) 18-10-2019 17:04
games_analityk
Wpisów: 181
Wysłane: 14 czerwca 2013 15:03:50 przy kursie: 5,80 zł
Amphibious napisał(a):
Wygląda że gracze jednak dobrze oceniają produkt Farm51, Pankiller HD który ma ten sam silnik Unreal 3 Engine co Deadfall Adventures ma dużo lepsze oceny niż Snajper 2

Painkiller Hd 8/10
www.gry-online.pl/gra-ocena.as...

Snajper 2 5,3/10
www.gry-online.pl/S016.asp?ID=...

te są bardziej miarodajne w ujęciu globalnym

Painkiller Hd 64/100
www.gry-online.pl/gra-ocena.as...

Sniper 2 - 52/100
www.metacritic.com/game/xbox-3...

"Strasznie trudno będzie Panu Bogu zbawić człowieka, który nie jest wolny i nie jest rozumny. Ten człowiek wciąż jeszcze nie jest sobą. Więc co tu można zbawiać - skórę i kości? " JST
Edytowany: 14 czerwca 2013 15:08

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wpisów: 437
Wysłane: 16 czerwca 2013 17:56:46 przy kursie: 5,80 zł
Deadfall Adventures na PC za 39,99 $ oraz na xbox360 za 49,99 $ , mamy tez pierwszą recenzje ....no wygląda to całkiem dobrze :

www.destructoid.com/it-s-deadf...
Water=70% Land=30% Its a Divers World !!!

VCP
Wpisów: 33
Wysłane: 17 czerwca 2013 09:11:22 przy kursie: 5,70 zł
krewa napisał(a):
VCP napisał(a):
Swoją drogą Twoja wypowiedź "umożliwia to obserwację zachowań wskaźnika przy zmianach wejściowych danych" potwierdza tylko moją wypowiedź, iż wyniki będą takie jakie przyjmiesz założenia.

obawiam się, że Ty źle mnie zrozumiałeś. ja jedynie proponowałem odtworzyć wskaźnik w arkuszu kalkulacyjnym. jego konstrukcja nie jest skomplikowana, oparta na cenach OHLC i wolumenie. a następnie pobawić się - zobaczyć jak reaguje linia wskaźnika na zmianę np. H, na zmianę H i wolumenu, na zmianę L i wolumenu, na zmianę samego L. to pomoże zrozumieć na co reaguje linia, czemu zniżkuje wbrew zwyżkującym cenom.

Twój post absolutnie nie sugerował, że "na tej spółce AD nie działa". natomiast nie da się zaprzeczyć, że Twoja reakcja na mój wykres była spowodowana wyłącznie negatywnymi wnioskami, płynącymi z niego. nie powiem, że jest mi przykro z powodu wniosków, gdyż jest mi tak naprawdę obojętnie. ot, kolejny wykres jakich wielu. ja jedynie dzielę się własnymi spostrzeżeniami. gotów jestem przyjąć konstruktywną krytykę lub podjąć merytoryczną dyskusję. niestety, okazje ku temu zdarzają się niezwykle rzadko. najczęstszą reakcją jest oskarżanie o szerzenie defetyzmu, o złośliwość, nawet o powiązanie z mafią, serio. czasami jakieś inwektywy. przerabiałem to na wątkach innych spółek. z perspektywy czasu każdy sam może ocenić kto miał rację.

powtarzam jeszcze raz - wykres F51 jest stanowczo za młody na solidną analizę. jako taka płynność pojawiła się dopiero w czerwcu. wydało mi się strasznie dziwnym, że w przeciągu tych kilku tygodni przeszło 1/3 FF zmieniła swojego właściciela. linia AD utwierdziła mnie w przekonaniu, że te wzrosty do wiarygodnych nie da się zaliczyć.

@krewa
może masz trochę racji że przyjąłem go jako negatywny a nie neutralny ale czytając różne fora mam wrażenie, że jedyne co tam się przewija to gorycz, żal i narzekanie :) a każdy pretekst jest dobry. Nie znaczy to że ślepo widzę sukces, a raczej szukam dyskusji i argumentów za prezentowanymi poglądami.
Niemniej jednak Twój post jest istotny dla mnie gdyż po pierwsze pozwolił na nawiązanie dyskusji po drugie pozwala zastanowić się nad tym jak Ty to widzisz.
Obaj zgadzamy się że taka analiza na F51 jest jeszcze za wczesna.

co do wskaźników i ich odtworzeniu w arkuszu to bardzo dobra nauka. Pamiętam jak rozwiało to kiedyś wiele moich błędnych teorii w kontekście budowy systemów transakcyjnych :) polecam każdemu.

Janus Corvinus
Wpisów: 171
Wysłane: 18 czerwca 2013 14:03:31 przy kursie: 5,55 zł
20 czerwca wychodzi DLC do Painkillera. Widok z góry. Fajna rzecz.
polygamia.pl/Polygamia/1,10716...

VCP
Wpisów: 33
Wysłane: 18 czerwca 2013 15:39:14 przy kursie: 5,55 zł
fajna sprawa :))
tak się zastanawiam że z tej perspektywy to już niedaleka droga do urządzeń mobilnych, ale tutaj to pewnie wypowiedzą się forumowicze z 11Bit.
Moje przypuszczenie: Farmerzy planują rozszerzenie sprzedaży o nowe platformy

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 18 czerwca 2013 22:31:16 przy kursie: 5,55 zł
Oj nie sądze , ten zespół celuje w coś innego , wielokrotnie powtarzają w wywiadach że celem jest stworzenie brendu na wzór dużych produkcji, pytanie tylko czy im się uda- pomysł mieli fajny , wykonanie na miarę możliwości. Teraz z miesiąc spokoju a na początku sierpnia prawdopodobnie będzie znowu gorąco przed premierą .

Janus Corvinus
Wysłane: 19 czerwca 2013 12:39:08 przy kursie: 5,60 zł
@Amphibious
Jesteś jakiś niedzisiejszy. Premiera Deadfall Adventures została przeniesiona na 27 września.

Na Polygami jest test Oculus Rift.
polygamia.pl/Polygamia/1,96455...

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby przystosowanie Deadfall Adventures i Painkillera do tych okularów. Obie gry są na Unreal Engine 3 a ten silnik ma już wbudowaną obsługę OR więc dodanie jej w grze to pewnie zaznaczenie jakiejś opcji w menu silnika czy przekopiowania funkcji do kodu gry. Co prawda na razie jest tylko ze 20 tys. egzemplarzy sprzedanych i do w większości dla deweloperów ale jak wyjdzie wersja konsumencka to może być przebojem równie wielkim jak niegdyś iPhone. Zresztą dodać obsługę OR warto choćby dla reklamy gry. Jeśli zostanie dodana to można rozesłać informację do serwisów o grach i one o tym napiszą a kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy ludzi dowie się o istnieniu Deadfall Adventures.

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 19 czerwca 2013 18:09:52 przy kursie: 5,60 zł
@JC - niewiele osób śledzi spółkę tak jak ja wave skoro pisze że w sierpniu będzie gorąco przed premierą to raczej wiem że nie będzie jej ostatniego lipca Angel . Natomiast zakładam obsuwę Painkillera HD na xboxa ...ale Painkiller nie jest priorytetem.

games_analityk
Wysłane: 20 czerwca 2013 09:12:58 przy kursie: 5,56 zł
I tu się mylisz na Xbox jest już wersja demo

Painkiller: Hell & Damnation - demo w wersji na Xboksa 360 czeka na pobranie
www.gram.pl/news/2013/06/19/pa...

Bardziej należy oczekiwać na wersję na PS3

"Strasznie trudno będzie Panu Bogu zbawić człowieka, który nie jest wolny i nie jest rozumny. Ten człowiek wciąż jeszcze nie jest sobą. Więc co tu można zbawiać - skórę i kości? " JST
Edytowany: 27 czerwca 2013 18:52

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 11 lipca 2013 18:14:01 przy kursie: 7,16 zł
Prawie 20 minut zabawy z Deadfall Adventures i Roj-Playing Games , na razie jedyny filmik który oddaje prawdziwy klimat gry i chyba można już sobie pozwolić na jakieś pierwsze oceny tego projektu, zachęcam do obejrzenia i jestem ciekawy opinii :

Edytowany: 11 lipca 2013 19:52

Janus Corvinus
Wysłane: 11 lipca 2013 22:49:16 przy kursie: 7,16 zł
Jak na mój gust, to wygląda bardzo dobrze. 6/10 może nawet 7/10. Gra na pewno będzie lepsza od Snajpera i ma małą konkurencję. Byleby tylko zdążyli poprawić bugi bo premiera już niedługo.

games_analityk
Wysłane: 15 lipca 2013 12:03:03 przy kursie: 6,80 zł
czy lepsza od Snipera to się okaże City sprzedało sporo pierwszej części przy niskich ocenach
najważniejsze jednak jest to że widać po tym gameplay`u że to nie jest tylko idź i strzelaj
trzeba trochę pogłówkować jak w Uncharted czy Tomb Raider

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 23 lipca 2013 08:30:22 przy kursie: 7,03 zł
Każdy może już w Piątek pograć w trybie Multiplayer z innymi graczami i przekonać się sam czym jest Deadfall Adventures :

,, W piątek na Krakonie szykujcie się na nielicha niespodziankę! Turniej Multiplayer Deadfall Adventures – jeszcze nie wydanej oficjalnie gry - będzie jedną z pierwszych publicznych okazji, żeby zagrać w Deadfall Adventures, oraz spróbować własnych sił w trybie dla wielu graczy. Sprawdźcie czy zasługujecie na miano prawdziwego poszukiwacza przygód i pokonajcie swoich przeciwników! Nagrodą w turnieju będzie specjalny egzemplarz gry, który zwycięzca otrzyma po premierze. Przewidujemy także nagrody-niespodzianki rozdawane w trakcie rozgrywki. Zapraszamy!,,

www.fabularny.net/index.php?na...

games_analityk
Wysłane: 1 sierpnia 2013 16:20:57 przy kursie: 6,42 zł
Tutaj info w temacie zbliżającej się dużej imprezy growej z całego świata czyli Gamescom 2013

wiadomosci.stockwatch.pl/rapor...

sasky
sasky PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 2 475
Wysłane: 12 sierpnia 2013 13:35:21 przy kursie: 6,60 zł
Informacja pewnie zainteresuje fanów gier i spółki.

Cytat:
The Farm 51 Group finalizuje prace nad swoim flagowym produktem, Deadfall Adventures. Gra w wersji konsolowej została przekazana do wydawcy. Ostatnim krokiem przed dopuszczeniem tytułu do sprzedaży jest uzyskanie certyfikacji ze strony firmy Microsoft, producenta Xboxa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 27 września.

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 12 sierpnia 2013 13:57:38 przy kursie: 6,60 zł
wygląda na to ze przesunięcia terminu premiery nie będzie , no to jest bardzo dobra wiadomość , mam wrażenie następnego opóżnienia rynek by już nie wybaczył spółce.

Janus Corvinus
Wysłane: 18 sierpnia 2013 01:46:20 przy kursie: 6,81 zł
Deadfall Adventures - relacja i pierwsze wrażenia na martwo

Von Zayowi się podoba.
Edytowany: 18 sierpnia 2013 12:52

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 19 sierpnia 2013 11:20:05 przy kursie: 6,83 zł
Gra jest na wystarczającym poziomie żeby zarobić na niej kasę , pytanie czy pomysł , konwencja gry i tematyka trochę z Uncharted sprawia że będzie to sukces na miare Snajper 1 . Ale trzeba przyznać że same porównywanie DA przez przeróżne serwisy do Tomb Rider , Uncharted czy Call of Duty to świetny marketing dla gry. Wydaje się też że twórcy świadomie i celowo nawiązują do tych megaprodukcji , łącznie z podobną muzyką w tle. Pierwsze recenzje powstałe na podstawie gameplayów są przeważnie bardzo pozytywne , do tego stopnia że jak czytam :

www.strategyinformer.com/pc/de...

,, If you’ve got an Indiana Jones itch that Kingdom of the Crystal Skull and Staff of Kings didn’t satisfy (I think “unsatisfying” sums up both of those quite well) Deadfall Adventures should absolutely be on your Most Wanted list for next month.,,

No oby oby :)

games_analityk
Wysłane: 19 sierpnia 2013 23:09:21 przy kursie: 6,83 zł
Janus Corvinus napisał(a):
Deadfall Adventures - relacja i pierwsze wrażenia na martwo

Von Zayowi się podoba.

niektóre komentarze w tym filmiku proste ale jakże wymowne i śmieszne :)

"dystrybutorzy polscy są głupi, oni się powinni o tę grę zabijać, ona jest spoko"
"owłosione ręce, jemu akurat nie porastają" o głównym bohaterze gry
"zagadki są lepsze niz w Uncharted"
"sfastyka jest ukrywana aby niemcy się nie obrazili"
"może w to zagrać gej i się nie obrazi jest poprawna politycznie"
"widac ze gra jest z Katowic"
"szokujace wyzwanie dla umysłu gracza"
"lepsza od Bioshock"
"nie jest to super hit ale moze to byc dobra inwestycja"
"czy Oni (twórcy gry) są od Uprising44, nie nie oni są dobrzy oni są spoko"
"ocena 7+"
"to jest dobre a tak się bałem ze to bedzie kolejne grabiszcze z polski"

Amphibious
Amphibious PREMIUM
Wysłane: 20 sierpnia 2013 09:46:35 przy kursie: 6,66 zł
hehe ...ja bym jeszcze dodał :

,, ...tutaj ja odkryłem że już mogę sterować , to był szok taka realistyczna grafika, promień , płomień płonie jak prawdziwy ... ,,

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13