pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sasky

sasky

Ostatnie 10 wpisów
W wywiadzie dla PAP, prezes i główny akcjonariusz S. Wojciechowski powiedział, że People Can Fly w ramach oferty publicznej na GPW planuje emisję akcji oraz sprzedaż części walorów przez obecnych akcjonariuszy

Ok, chętnie się dowiem, na czym polega problem z PlayWay na pokładzie

Zakładam wątek, bo niebawem Duality zadebiutuje na NC.

Co warto wiedzieć o spółce (w dużym skrócie):
- studio z grupy PlayWay (10,95 proc.)
- studio od pewnego czasu pracuje na horrorem, ale rzutem na taśmę wydało Barn Finders (debiutancka gra), które wypadło całkiem nieźle (gra była nawet w TOP3)
- kilkunastoosobowy zespół

Więcej w wywiadzie
www.stockwatch.pl/wiadomosci/d...

A o szczegóły można dopytać na środowym czacie z prezesem i wiceprezesem - start o 12:00
www.stockwatch.pl/czat-inwesto...

To depesza z XTB. Wycofaliśmy notkę z serwisu

Szerokie podsumowanie działalności Simfabric, roi się od smaczków, jak działa spółka i ile w niej PR-U a ile gamedevu
Na końcu są wypowiedzi (odpowiedzi na 20 pytań) nowej przedstawicielki spółki - komunikacja w jej wydaniu to prawdziwa katastrofa. W wielu miejscach widać strach przed ujawnieniem informacji, to mogą być ciekawe wątki do sprawdzenia

Cytat:
SimFabric przypomina rybę, która nadyma się, by wydać się większa i groźniejsza… jednak przyjrzawszy się jej bliżej, ujrzymy zwykłą płotkę. Mimo czteroletniej obecności na rynku spółka wciąż czeka na swój wielki hit, co, zdaje się, próbuje zamaskować, zawzięcie perorując o swych rzekomych sukcesach. Bywa zresztą, że mija się wówczas z prawdą.


polskigamedev.pl/simfabric-skl...

HansTheSceptic napisał(a):

Skłoniło mnie to do rozmyślań nad wagą skila marketingowego dla poprawnej wyceny spółki.


Nawiązując do wątku przytoczę fragment z tegorocznego raportu The Game Industry of Poland - można go sobie zestawić z powyższym cytatem.

Cytat:
11 bit studios does not make profits exclusively on creating and launching its own games. It also publishes titles from other developers. “Some have money to create a game, but they do not have the slightest idea how to plan marketing activities. Others, at the same time, have an excellent idea and a prototype, but do not have enough money for development. We ensure it all, depending on what expectations our clients have,” says Paweł Miechowski.

Informacyjnie: Spółka założyła oficjalny profil w serwisie: Airway_Medix i ma potwierdzony status emitenta.

@Elemis

celowo nie rozpisujemy się na wątku spółki, bo jak pewnie się domyślasz jest bacznie obserwowany przez zarząd. Dwa, że nie chcemy zaogniać sytuacji.
W imieniu blogera (oczywiście za jego zgodą) zaproponowaliśmy spółce wyjście z patowej sytuacji, że za naszym pośrednictwem przekażą treść oświadczenia, w którym odniosą się do "szeregu nieprawdziwych informacji". W zamian spółka miała dać blogerowi spokój, czyli zaprzestać wysyłania gróźb "kroków prawnych" i zarzucić próby ustalenia jego tożsamości.
Niestety, spółki nie interesuje merytoryczna dyskusja ani prostowanie czegokolwiek. Chcą tylko poznać tożsamość blogera. Wiadomo czym to pachnie...

W kontekście wsparcia dla Bycze Gierki potwierdzam. Jako redakcja jesteśmy z nim w stałym kontakcie i zaoferowaliśmy co mogliśmy - także wsparcie prawne.

Redakcja StockWatch.pl otrzymała oświadczenie spółki SimFabric w kwestii pozwu i "szeregu nieprawdziwych informacji"

Cytat:
Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy, że SimFabric SA nie informowała o złożeniu pozwu przeciwko blogerowi i nie rozważała nawet takiej możliwości. Spółka nie kwestionuje w żadnej mierze prawa blogera do wyrażania ocen i opinii. Zawiadamiając o krokach prawnych mieliśmy na względzie sformułowanie żądania sprostowania zawartych w artykule informacji nieścisłych i nieprawdziwych. Wskazujemy, że zgodnie z prawem prasowym autor bloga jako dziennikarz zobowiązany jest do szczególnej rzetelności i staranności w przekazywaniu informacji. Bloger nie próbował nawet (co jest elementem rzetelności dziennikarskiej) skontaktować się ze Spółką w celu weryfikacji informacji. Z uwagi na to, że dane blogera są niedostępne, nie mieliśmy możliwości zgłoszenia Mu bezpośrednio naszych uwag i zastrzeżeń. Z tego też powodu podjęliśmy decyzję o żądaniu sprostowania, które jest prawem osób opisywanych w materiale prasowym, a w żadnym stopniu nie narusza wolności wypowiedzi. Sprostowanie służy wyłącznie ochronie standardu dziennikarskiej rzetelności.

Julia Leszczyńska

Prezes Zarządu
SimFabric S.A.

Informacje
Stopień: Kaznodzieja
Dołączył: 29 listopada 2011
Ostatnia wizyta: 25 września 2020 13:48:28
Liczba wpisów: 2 564
[0,72% wszystkich postów / 0,79 postów dziennie]
Punkty respektu: 12

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,457 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d