Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

trigger

trigger

Ostatnie 10 wpisów
Z tego co wiem nie jest planowana emisja akcji. Spółka spokojnie może zrealizować tą akwizycję z bieżących przepływów finansowych.

To dobrze dla całej branży producentów gier :)

Hawe sprzedaje Polkomtelowi włókna światłowodowe za 7,5 mln zł

Hawe zawarła z Polkomtelem umowę ustalającą warunki, na których operator komórkowej sieci Plus kupi od niej włókna światłowodowe o długości ok. 620 km. Wartość transakcji to 7,5 mln zł, podała spółka w komunikacie. Hawe będzie też świadczyć usługi serwisowe na rzecz Polkomtela.

Dzisiaj informacja o kolejnej umowie już o większej wartości. Jak się zbierze umowy to okażę się, że ich skala wcale nie jest mała a wręcz przeciwnie.

A mi się wydaje, że będzie dokładnie odwrotnie i kurs spółki będzie wspierany, żeby odbudować zaufanie do IDM

Najwyższa pora go przełamać ;)

Jutro wyniki spółki. Jakie są wasze oczekiwania?

Z tego co wiem spółka ma najlepsze "czesanie" rynku. W zeszłym roku zorganizowali kilkadziesiąt spotkań w całym kraju. Oni na prawdę mogą wybierać perełki co widać m.in. po tym złotowym projekcie. hello1

Szykuje się ładny wynik w spółce! Przynajmniej tak wynika z wczorajszych uchwał na walne

„Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie wyraża zgodę na zbycie przysługującej Spółce zorganizowanej części przedsiębiorstwa tj. Działu ds. Nieruchomości (zwanego dalej ZCP Nieruchomości) na warunkach ustalonych przez Zarząd Spółki, w zamian za objęcie nie mniej niż 20 000 000 (słownie: dwadzieścia milionów) sztuk akcji o wartości nominalnej nie mniejszej niż 1 zł (słownie: jeden złoty) każda akcja w spółce Metro Nieruchomości S.A. z siedzibą w Iławie.

Obecnie ta działka jest warta kilka milionów, a będzie minimum 20 mln zł. Popyt dzisiaj chyba pod to gra.

Co myślicie o spółce? Ostatnio bardzo ładnie rośnie - chyba coś się szykuje ciekawego - ja wsiadam mimo, że Zastal ostatnio nie produkuje wagonów :)

W TVN CNBC słyszałem wczoraj jak wiceprezes finansowa mówiła, że w ciągu dwóch tygodni firma dopnie emisję. Moim zdaniem dopiero po niej kurs się uwolni. Po co TFI mają teraz kupować akcje po np. 1,1 zł jak zaraz doważą się w spółce po 1 zł, ale jak już kupią akcje to będzie im zależało na tym, żeby kurs szedł w górę. Jakie jest wasze zdanie?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 20 maja 2014 16:22:00
Liczba wpisów: 24
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,589 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d